Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ten Pan to już kilka lat szuka ale coś chyba chętnych brak  😁
Znowu on 😀 Był w tym wątku chyba z 5 razy... tylko w ciągu ostatniego roku 😁
Jestem fanką ogłoszeń Indianki, a nie zdążyłam przeczytać.  😕
Gillian   four letter word
25 sierpnia 2015 15:48
trusia, nic tam nie było ciekawego, te ogłoszenia są zacytowane na anty-fanpage więc tam możesz poczytać 🙂 Indianka chce przyjąć źrebięta na odchów, klacze hodowlane. Bo jest hodoofcoom.
Generalnie się domyślam, ale detale jej ogłoszeń nieodmiennie wprawiają mnie w zdumienie. Jak można w różnoraki sposób sprzedawać taką samą treść w dodatku w tonie robienia przysługi ewentualnym zainteresowanym, zakładając, że znajdzie kogoś głupio-naiwnego.
https://www.facebook.com/RanchoRomanticaDeSyf?fref=ts

Mi tak naprawdę jest jej nieco...żal.Żal,bo the first step to solving a problem is realizing you have a problem,a owa Pani,cóż...
Ogłoszenie o kursie instruktorskim, przedstawienie kadry. Pani instruktor Już od najmłodszych lat startowała w ujeżdżaniu a oprócz tego Jej pasją są konie i bulkteriery miniaturowe.

http://www.efib.pl/kadra/kursy/16
Kurde. Zdjęcia tym ludziom dobrali jakby pierwszy raz na koniu siedzieli.
A to fakt, zwłaszcza panom.

W ogól masa literówek i kwiatków, podoba mi się rehabilitacja dorosłych oraz dzieci z bólami narządu ruchu i głów
Ciężka niepełnosprawność - posiadanie więcej niż jednej głowy. A jak jeszcze bolą...
400 zł miesięcznie + nocleg za codzienną pracę z 12 końmi w tym zajazdka
Wyżywienie we własnym zakresie. Przy założeniu rzeczywiście codziennej pracy z 12 końmi gotować sobie obiady można w godzinach 22😲0 - 05:30 czyli w jedynym czasie wolnym. Zakupy? o - przecież można przez Internet zamówić

Ktoś chętny?  :wysmiewacz22:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
26 sierpnia 2015 07:35
Ale to nawet nie, ze ktoś płaci 400zl tylko 100zl na wyżywienie tygodniowo  🤔 Czyli pracujesz z 12 końmi, nie masz za to kasy i musisz przeżyć za 100zl tygodniowo to patrząc na ceny w sklepach raczej o wodzie i chlebie... Nie wierze, ze ktoś ma taki tupet, żeby szukasz głupka za darmo  🤔wirek: Edit: A nie sorry to jest "jazda za prace"...
No... możesz sobie pojeździć konno o ile sobie zajeździsz konie
Mocno się to od warunków IRY nie różni 😁 IRA chociaż proponowała w zamian własne wyroby z koziego mleka...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2015 08:52
Oj bo wy się nie znacie. Nie umiecie czytać ogłoszeń. Przecież tam jest wyraźnie napisane, że w stajni są FRYZY. I to 8! Jak mogłyście to przeoczyć?! To przecież sprawia, że nawet gdyby trzeba było dopłacać do możliwości ich zajeżdżania, to kolejka powinna się ustawiać kilometrowa. Ech, a to taaak daleko ode mnie. Jaaaaka szkoda. Nic tylko rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady, tfu, pod Koszalin 😂
Ale to codziennie wszystkie 12 koni? Czy to oferta dla grupy studenckiej? Trafiłam już na to ale uznałam że po prostu jest źle napisane, i osoby do zajeżdżania szukają poza ofertą - po prostu do głowy mi nie przyszło że można oferować 100zł tygodniowo za taką pracę :/
Luna_s20, bez przesady. Zawodowy reiter wyposażony w 2 profesjonalnych luzaków bez problemu objeździ te 10 koni dziennie. Tylko nie słyszałam aby robił to ktoś za 400 zł miesięcznie 😉 - tu by wyszło na trójkę czyli 200 zł dla jeźdźca i 200 dla luzaków
Nic tylko rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady, tfu, pod Koszalin 😂

ale weźmiesz mnie na luzaka?  😁
Gaga, ale właśnie, jak zauważasz, ogłoszenie chociażby ceną nie sugeruje poszukiwania zawodowca. Choćby i dlatego że taki nie będzie raczej pracował za jazdy, tak jak ja nie tworzę animacji w zamian za tapetkę, a stolarz nie robi krzeseł w zamian za drewno 🙂
Toć dlatego je tu wstawiłam 😉
dziś czytałam ogłoszenie z moich okolic, praca w biurze. 40 h tygodniowo, umowa na zastępsto, ogłoszenie wystawione przez PUP. wynagrodzenie 960 zł brutto... oczy mi wypadły na klawiature...
400 z noclegiem - jak widać nie jest najgorzej :/
A co, jak się zakochają tak, że nie będzie szło ich rozdzielić?  🙁 A tak serio... Sami zobaczcie.
[url=http://olx.pl/oferta/samotny-owczarek-CID103-IDbr3eT.html#2d09405cb1]KLIK[/url]
Alten rozumiem, że ogłoszenie traktuje o rozmnażaniu nierodowodowych psów 😵 i to z powodu smutku psa?!  😤 Mam bardzo prostą radę dla właściciela- wystarczy psa wykastrować, będzie zdrowszy i pewnie weselszy jak nie będzie się w nim kotłowało tyle hormonów, a nie powiększać grono potencjalnie bezdomnych szczeniaków 👿
marlin1990, myślę, że opis jest jednak pokrętny i wcale nie o smutek, tylko te pozostające w kieszeni złotówki chodzi.
zgłosiłam do moderatora
Met niwątpliwie pokrętny 🙄 czyli Pan chce zapłaty za nasienie swojego psa bez rodowodu?  😵
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 sierpnia 2015 10:05
A ja myślę, że to właśnie nie o pieniądze chodzi w tym wypadku tylko o zaspokojenie pieska. A że pisze to facet, to zamiast psu ulżyć kastrując go, szuka mu towarzyszki...
strzemionko, bo mu piesek po nocach płacze w poduszkę, że coś by wy-wy-... spłodził?
piesek po nocach płacze w poduszkę, że coś by wy-wy-... spłodził?


Met you made my day 😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 sierpnia 2015 15:06
O, pan usunął ogłoszenie  🙂
No skoro tak uparcie pisał (bo najpierw była milsza wersja ogłoszenia, później bardziej stanowcza), że nie chodzi o pieniądze? A pies potrafi pokazać, że mu się... chce  🙄
I we wsi nie ma ani jednej suki, że trzeba w necie szukac?  🥂
Gdy suka sąsiada mojego wujka miała cieczkę, to zbierało się pod jego ogrodem pełno psów. Mój wujek dawał mu wódkę, żeby sąsiad wpuścił akurat jego psa, żeby ten sobie poużywał  😂
Mhm, fajnie. A szczeniaki z tego używania to kto wychowywał?
Biedna suka.
Swoją drogą pamiętam z dzieciństwa, jak pod blokiem ustawiały się takie szeregi psów do mojej suki. Niestety potrafiły chodzić także za domownikami. Rekord był, jak za mną do szkoły poszło... jedenaście.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się