Warszawskie voltopiry :)

Czy ma ktoś do polecenia dobrego (!) ortodontę? W najbliższym czasie planuję zakładać aparat stały, także potrzebuję kliniki/lekarza który wykona wszystkie zabiegi przed, w trakcie i po, przy czym nie weźmie za to fortuny 😉
Będę bardzo, bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi  :kwiatek:
prosiłam o pomoc w wątku Ingressowym, ale niestety bez odzewu.

Pozdwolę sobie podrzucić i tu  :kwiatek:

Tłumacząc:
Właśnie trwa promocja allegro, można łatwo zdobyć kupon na 20zł ściągając kod na aplikację allegro(a więc potrzebny telefon z androidem) łącząc się z wifi w jednym z tych miejsc: klik . Mojego miasta tam oczywiście nie ma, więc może ktoś by zechciał mnie poratować będąc przy okazji w pobliżu któregoś z miejsc zaznaczonych na liście? prosim ładnie!   :kwiatek:

PS jedną aplikacją można ściągnąć i 50 kuponów, nie tylko jeden  😉
revoltowiczka., ja chodzę tu http://proortodont.pl/ już ponad rok i jestem bardzo zadowolona, ale na ostateczne efekty jeszcze musze trochę poczekać. Najtaniej w Warszawie nie jest, ale ja najtaniej nie szukałam, bo słyszałam jak to się kończy.
Czy ma ktoś do polecenia dobrego (!) ortodontę? W najbliższym czasie planuję zakładać aparat stały, także potrzebuję kliniki/lekarza który wykona wszystkie zabiegi przed, w trakcie i po, przy czym nie weźmie za to fortuny 😉
Będę bardzo, bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi  :kwiatek:

Dr. Rostek z ul. Pereca
To jest virtuoz a nie ortodonta, odesłano mnie do niej z innego gabinetu, w którym nie potrafiono naprawić mi wady.
Poza tym konkretna, sympatyczna i szczera kobieta, polecam 🙂
Bardzo dziękuję  :kwiatek:
Cześć !
Czy ktoś może polecić dobrego dermatologa za rozsądne pieniądze ? 🙂
Poszukaj parę stron wcześniej. Coś było na ten temat.
Potrzebuję krawcowej, która ładnie sobie poradzi ze zwężeniem koktailowej sukienki (ma zamek wszyty z boku) i nie zedrze majątku. Przyznam szczerze, że nawet nie wiem ile taka usługa może kosztować. Dzielnica Warszawy może być dowolna, ewentualnie Otwock, Sulejówek i te strony 🙂
na Smolnej jest bardzo dobra krawcowa, raczej nie zbankrutujesz  😉
Forta, dzięki! To jest to miejsce?
Abre nie, jutro sprawdzę jaki to numer

p.s a stamtąd do mnie są dwa kroki  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2015 18:52
Kochani!
Sprawa ważna, więc pozwoliłam sobie napisać.
Dziś zaginął nasz przyjaciel, Grzesiek- załączam link do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/504151546420850/
Bardzo proszę o udostępnianie, może ktoś go widział!
Gdzie w Warszawie mogę wejsc na dach?  🙂
Oprocz biblioteki uniwersyteckiej  😉
Gdzie zabrać znajomych z okazji moich urodzin? Mam jeszcze mniej więcej 2 tygodnie.
Myślałam o czymś ciekawszym niż piwo w knajpie. W zeszłym roku byliśmy w zoo. Teraz patrzyłam na park trampolin ale drogie to jest (ja płacę za wstęp)... Myślałam o łyżwach ale Torwar w jakichś durnych godzinach jest otwarty albo o ognisku w Powsinie ale boję się tłumów na polanie, no i wieczorami już bywa chłodno.
Albo po prostu jakaś fajna knajpa gdzie bez problemu wejdzie 6-8 osób, każdemu postawię piwo czy drinka i nie zbankrutuję 🙂
Najchętniej Ursynów albo Śródmieście i okolice.
Jak lubicie shishe to moze cafe fajka? Jedna z tańszych "knajpek" jeżeli chodzi o piwo, wiec nie zbankrutujesz, klimat jest no i fajke można postawić 😉
Tylko nie idźcie to ten na Nowym Świecie, tam straszna ruina.
ed. Ja lubię też Pardon, to tu. Można spokojnie rezerwować stoliki, tylko piwo te 2-3 zł droższe.
"Knajpka" dość specyficzna, obsługa fajna, jedzenie i picie dobre, muzyka sympatyczna oraz bardzo kulturalnie.
Jeść i pić to co dobre bardzo lubimy, sziszę też więc jeśli nie wpadnie mi w ręce żaden super pomysł to pewnie coś z tych dwóch wybiorę 🙂
Dzięki.
kujka   new better life mode: on
27 sierpnia 2015 16:59
Chess, zabierz ich na laserowy paintball! Polecam GAMP:
WWW.GAMP-PAINTBALL.PL
Tyle, ze to Ursus, a wiec wycieczka. Ale ze stacji SKM spacerem mozna przejsc.

Fajka w Fajce slaba no i bedzie mnoooostwo studenciakow i ogolnie mlodocianych. Przestalam jakos lubic to miejsce.

Z ciekawych miejsc z piciem (afrykanskie piwo bananowe! <3 ), jedzeniem i stolikiem do zarezerwowania dla takiej grupki to moze nigeryjska La Mamma (Andersa)?

Wczoraj odkrylam tez spoko piwiarnie na Nowogrodzkiej: JaBEERwocky. Nie ma takich tlumow, gwaru i zametu jak w Kapslach, Piw Paw, czy Cudach na Kiju.

Edit: czyzbysmy mialy urodziny w jednym czasie, Panno? 😁
Właśnie myślałam o paintballu bo to jednak fajna sprawa jest. Niestety dość drogie, wychodzi co najmniej 25-30zł za osobę. Połowicznie mieszkam w Pruszkowie więc Ursus to nie problem.  Lubimy też wszelkie Escape room ale to raczej odpada bo tam zwykle do 4 osób jest a nas będzie więcej.
Ewentualnie jakieś kręgleeeee... kurde, im więcej mam pomysłów tym bardziej nie wiem co robić.
A urodziny mam 11 Września... 🤣
kujka   new better life mode: on
28 sierpnia 2015 09:44
Chess, jest taka wyszukiwarka escape roomow w Warszawie, trafilam na nia kiedys. I tam masz wszystkie rozpisane, moze maja gdzies pokoje dla tylu osob? 🙂
Jeszcze usiądę i poszukam. Legenda głosi że faktycznie istnieje coś takiego 🙂
kujka   new better life mode: on
30 sierpnia 2015 08:37
Chess, aaaa znalazlam ekstra miejsce!
Park trampolin, Hangar na Wale Medzeszynskim. Wygooglaj <3
Bischa   TAFC Polska :)
30 sierpnia 2015 08:51
Chess już chyba pisała, że tam za drogo jest, chyba, że o innych trampolinach mówiła?
kujka   new better life mode: on
30 sierpnia 2015 09:16
A faktycznie, jakos zapamietalam ze o parku linowym pisala. Sorki
kujka, byłaś na trampolinach? Jak było? Bo ja właśnie namawiam koleżanki z pracy, żeby się wybrać 😀
kujka   new better life mode: on
30 sierpnia 2015 13:26
Cricetidae, jeszcze nie bylam ale zajaralam sie nieludzko i ide niedlugo na sto pro!
Znalazłam escaperoom w którym może grac 8 osób. Zależnie od ostatecznej ilości osób pójdziemy tam albo na kręgle na dwa tory 🙂
Parkiem trampolin jaram się jak diabli ale nie stać mnie na zafundowanie wszystkim takiej zabawy.
Trampoliny polecam! Super zabawa, ale godzina wystarczająca, idzie się zmęczyć 🙂

I mam pytanie do warszawiaków: znacie jakiś klub, który można wynająć w całości na urodziny? Dobrze by było, gdyby zmieścił około 100-120 osób.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 17:44
Pytanie busowe 😉
Czy dobrze widziałam na stronie ZTM, że można kupić bilet miesięczny tylko na 2 strefę? 😀 Bardzo by mi to pasowało, bo na 1 nie jeżdżę w ogóle, tylko na drugiej.
Mam też starą kartę miejską, bodajże sprzed 4? 5 lat? Coś takiego. Muszę teraz wyrabiać nową? Czy mogę tę doładować?
Cricetidae, z tego co mi wiadomo to prawie każdy klub można wynająć, to tylko kwestia ceny 🙂
CzarownicaSa,, kojarzę, że faktycznie można doładować tylko na 2 strefę. Jeśli masz spersonalizowaną kartę (z fotką itp) to nie musisz robić nowej.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 17:57
O jaaa, ale fajnie! 😀
Mam taką z fotką, Chopin chyba na niej jest czy coś takiego. Tylko tam jest zdjęcie sprzed właśnie tych paru lat, w okularach, mogą się czepiać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się