Wrocławianie :))

To jeszcze potrzebuje DOBREGO kardiologa :kwiatek:
Do czego ma byc ten kardiolog?
Juz mam dr. Telichowski
Gdzie we Wrocławiu mogę zamówić karmę psią (Royal Canin weterynaryjny) z dostawą do domu? Ktoś coś wie..?
Jak z dostawą do domu to musi być Wrocław? Każdy sklep internetowy wyśle Ci karmę kurierem 🙂
ovca   Per aspera donikąd
09 sierpnia 2015 19:51
Czy i gdzie we Wrocławiu osoba indywidualna może ukończyć kurs pierwszej pomocy? Taki z certyfikatem 😉
Ovca, no jasne ze moze. Najlepiej zebrać grupę kilku osob i odezwać sie do mnie 🙂

A jesli nie masz grupy to trzeba podłączyć sie do kogos, moze w centrum TRIAGE, PCK Wrocław?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 sierpnia 2015 06:42
Może zbierzemy revotlową grupę? Ja bym była chętna 😉
ovca   Per aspera donikąd
10 sierpnia 2015 18:50
Ja mam dwóch chętnych (bo to nie o mnie chodziło, tylko o mojego P.) na wrzesień/październik, dodatkowo jedna osoba zgłosiła się do mnie na pw 🙂
rtk ile musisz mieć osób? i jaki byłby koszt?
Szukam miejsca na dzisiejszy wieczór,  gdzie mogę położyć się na kocyku i spokojnie popatrzeć w gwiazdy. Czyli poza miastem, najlepiej na górce i fajnie gdyby jeszcze był ladny widoczek. Znacie jakiś punkt widokowy na obrzeżach wrocka?  👀

A w sumie to już wymyśliłam,  nieaktualne 😉
Ovca, moge otwierać kurs przy 6-8 osobach 🙂
Możecie polecić dobrego ortopede? Może być prywatnie
czy ktoś zna firmę we Wrocławiu, która zajmuje się montażem siatek na okna (również dachowe) aby kociaki nie wychodziły?
dość pilne  :kwiatek:
Możecie polecić dobrego ortopede? Może być prywatnie


Polecam dr Andrzeja Puźniaka, byłam akurat w tej klinice orthos, ale wiem, że przyjmuje tez w innych miejscach we Wroclawiu. Zostałam dokladnie przebadana, szczególowy wywiad, badanie trwało prawie godzinę. Badanie plus usg to koszt 220 zl. Zajmuje się sportowcami!

http://orthos.pl/andrzej-marek-puzniak
hanoverka dzięki  :kwiatek: spróbuję tam zadzwonić w poniedziałek
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2015 07:17
Orthos, o której pisze Hanoverka to turbo wypaśna klinika znajdująca się w Komorowicach niedaleko Wrocławia. 😉 Polecam.
Potrzebuje dobrego  lekarza specjalizujacego sie w boleriozie. Ktos cos?
Dr Pazgan-Simon, Dr Gąsiorowski, Dr Rymer 😉
Dzieki  :kwiatek:
Wrocławiu kochany. focić u Was znów zamierzam, bo miem tak Jara artystycznie rozbudziła 😉 może ktoś coś? i może piwo ktoś coś 😀 ?
ovca   Per aspera donikąd
01 września 2015 21:05
Gdzie we Wrocławiu wyśle fax?
Isabelle, kiedy? Do zdjęć to ja nie bardzo, ale na jakieś piwo chętnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2015 06:00
ovca, wpadnij do mnie do roboty to Ci wysle🙂
Isabelle, ja zawsze chętna i na foty i na piiivo 😉
sprawę mam taką:
mamy kogoś biegłego w pisaniu cv, kto się ze mną spotka, poświęci mi chwilę i pomoże z tym?
odwdzięczę się w wybranej przez pomagającego formie 🙂
Poleci ktoś jakaś firmę lub osobę zajmująca się transportem?  Potrzebuję przewieźć ok 1 tony różnych gratów w przyszły poniedziałek  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2015 08:19
Dzisiaj we Wrocławiu można jeździć za darmo komunikacją miejską pod warunkiem, że ma się ze sobą książkę 🙂
Możecie polecić jakąś krawcową w okolicach Biskupina, Sępolna, Placu Grunwaldzkiego lub Wojnowa? Potrzebuję tylko zwęzić spodnie, a nie chcę jechać n drugi koniec miasta z taką pierdołą  :kwiatek:
Skracałam spodnie zawsze u tej Pani, ul. Partyzantów 87
http://zamowienia.naszfotoalbum.pl/wizytowka/6653-zaklad-krawiecki-krawcowa
Super, dzięki  :kwiatek:
Ja tez zawsze korzystam z usług tej pani i bardzo polecam. Nawet flagę meczowa potrafila tak przeszyć ze wyglądała lepiej niż bezpośrednio po powstaniu(a sporo przezyla) 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się