Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Do amigo wczoraj dotarła dostawa, więc są jeszcze wszystkie cottony 😀
Jak mi się uda to wrzucę darkred na kasztance w nd 😉
wątek zamknięty
Dżulietta Dzięki za pomoc, właśnie sama byłam na granicy dobrego smaku i nie wiedziałam, czy to pasuje, czy nie ;D Teraz czuję się z tego pomysłu wyleczona  :kwiatek: Teraz ciąg dalszy poszukiwań pasującego kompletu  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 sierpnia 2015 23:14
Madzia w Blue
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 sierpnia 2015 02:26
Zairka, rzadko mi się ten kolor podoba, ale tu jest super. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 sierpnia 2015 08:28
Zairka, bardzo ładnie 🙂 To jeden z najładniejszych odcieni niebieskiego 🙂
wątek zamknięty
Mam taką chęć na darkreda łezkę  :kwiatek: I jeszcze petrol kusi, do tego gładka derka polarowa, na treningi i zawody super!
Zairka Dość ładnie, ale jednak dla mnie takie połączenie... no niby fajnie, ale coś mi nie pasuje... może ten odcień niebieskiego zbyt krzykliwy... Ale ja mam dziwny gust.  🤦
wątek zamknięty
Zairka, no no wow. Zgadzam sie z przedmówczyniami, taka żarówa a tu proszę jak ładnie 🙂
wątek zamknięty
Byłam dziś w jeździeckim i zrobiłam fotkę czapraków z nowej kolekcji. Zdjęcie dobrze oddaje kolor, przynajmniej przy sztucznym sklepowym oświetleniu. 😉

edit. Zairka Prześlicznie w tych niebieskościach  💘
wątek zamknięty
dairoxroxi  moim zdaniem fotka słabo oddaje kolor dark reda  😉 ale co innego w sklepie niż przy świetle dziennym
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 sierpnia 2015 17:00
A dzisiaj odpalilam Grubasa 😍

Kto zgadnie co za nauszniki do Hibiscusa?
wątek zamknięty
Nici fuksja?  🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 sierpnia 2015 18:09
Dads rajt!
Owijki niestety sa bardziej różowe niz Hibiscus ale nauszniki różnią sie o ton od czapraka 🙂
wątek zamknięty
Zairka, oj siwy w brązie i jeszcze ta czerwień... nie baudzo mi sie podoba.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 sierpnia 2015 21:51
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 sierpnia 2015 22:41
Zairka, oj siwy w brązie i jeszcze ta czerwień... nie baudzo mi sie podoba.

Ja siwki najbadziej kocham w brązach i najbardziej w czerwieni! ale tutaj sama z ręką na sercu przyznam że za dużo tego 😉
wątek zamknięty
Zairka, komplet blue robi szał, ale ta czerwień na siwku.. nie podoba mi się też 🙁
wątek zamknięty
Zairka, a może zrobić zamianę i ten czerwony zalożyć na Madzię?
wątek zamknięty
Ma ktoś może zdjęcia błękitnego lub smerfowego caballa? :kwiatek: Szukam czegoś do swoich yorkowych błękitnych owijek i nie wiem który wybrać. (na FB nie jest podpisany kolor, który mi się podoba)
wątek zamknięty
Zairka - przyłączam się do zachwytów nad blue, ale o ile brąz na siwego tak, to ten hibiscus bez szału 😉

Jak nie jestem fanką Anky, tak bardzo mi się podoba odcień pomarańczowego padu i czarny kantar z pomarańczowym podszyciem  💘 Reszta kolorów to totalnie bez szału.
wątek zamknięty
Libeerte, niedawno co prawda wstawiałam Caballowego smurfa, ale proszę bardzo 😉 KLIK
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 września 2015 10:31
Nasturcja-Renata, już w Ankowym wątku dyskutowałyśmy o kolorach kolekcji 🙂 Mnie ten Baltic nawet zaczyna się podobać 🙂

Zairka, nie, kompletnie mi się ten czerwony z brązem na siwku nie widzi...

edit: Czyżby nowe Niciaki? Jeśli będą serio serduszka, to strasznie to takie... słabe i bez pomysłu 😉
wątek zamknięty
Kropki,  serduszka i coś jeszcze?  Będą trzy rodzaje niciakow?  👀
wątek zamknięty
Wrzucam linka od screena jeśli chodzi o Nici to widać na nim czapraki u dołu to samo co kolekcja z 2014r w sensie pomysłów, nic nowego... cały czaprak w serduszka czy tam z pasem i na nim logo  🤬
Zero zachwytu ani pomysł ani kolor  😉

Link do YouTube:
wątek zamknięty
Niciaki i pan dłubiący w nosie 😂 chyba nie spodobała mu się za bardzo ta kolekcja 😜
wątek zamknięty
Oj nici faktycznie słabiutkie.... anle ng  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Jak zrobili takie ładne cs i ng to chyba musieli takie niciaki średnie dla wyrównania 😉 W sumie to się ciesze, bo dalej czekam na wolne środki żeby kupić komplet z poprzedniej kolekcji. No i nie widać wszystkiego, a ten żółty/kremowy kolor w sumie może być ciekawy, widze też jakieś transportówki(?), ciekawe co jeszcze będzie.
Choć w sumie coraz bardziej mało szałowe i za bardzo przesadzone te niciaki. Tęskie za cottonami w ciekawych kolorach z ładnym haftem.
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 września 2015 16:38


  😍
wątek zamknięty
harja, dzięki :kwiatek: chyba jednak muszę się zdecydować na błękit, a szkoda, bo piękny jest ten kolor 🤔
wątek zamknięty
Livia bicolor jest następny w kolejności do obfocenia  😉
xequus piękny ! chętnie zobaczyłabym efekt na rumaku 😀

Takie robocze foto - gniady w walnucie  😉
wątek zamknięty
Oj, ładny Dżulietta!
Oj, niedobrze, że ładny...  😁 😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.