Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Facella   Dawna re-volto wróć!
30 sierpnia 2015 19:36
aniapa, z RAWów da się sporo wyciągnąć, ale nie rozumiem tego:
Jedyny warunek, to że zdjęcie musi mieć min. 1500 px po krótszym boku  😉

czyli co, masz mniej niż 1500 px po krótszym boku i chcesz, żeby ktoś z tego zrobił większe zdjęcie?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
30 sierpnia 2015 19:43
Nie, broń boże, nie wymagam cudów! To normalny RAW, wyjściowy plik ma po krótszym boku prawie 3000 px. Tylko tak zaznaczyłam, że taki warunek przy zdjęciu do fototabliczki ma dostajni.pl  😉

[s]edit: Wyjaśnię jeszcze raz, bo widzę, że zakręcona jestem i nie piszę zrozumiale, przepraszam. Zrobiłam dziś mojemu koniowi zdjęcia, mam gołe RAWy. Jak ja się wezmę za obróbkę - kolor, kontrasty, ostrość etc. - to wyjdą słabe. A chciałabym mieć ładną fototabliczkę na boks. Dlatego pięknie proszę Was o pomoc  :kwiatek:[/s]

edit: sprawa nieaktualna, dziękuję  :kwiatek:
anai, wiadomo każdy ma zdjęcia które może niekoniecznie spodobają się światu, ale się ich nie usuwa bo mają dla nas znaczenie 🙂
W tym foto z księżycem jest już lepiej 🙂 W sensie fajnie współgrają te gałęzie w kadrze 🙂 W drugim fajne kolorki, ale w sumie przy zachodach/wschodach słońca to zastane, nie 😀?
To ja wrzucam jedno reanimowane z archiwum 2011 lub 2012
edit usuwam krypto 😉
A co to za przemycona kryptoreklama  🤬

Odnośnie zdjęcia: dla mnie za dużo świecenia i czarny nie jest tu czarnym  🙁 Do mnie nie trafia.
breakawayy dzieki za opinie 🙂  :kwiatek:
pitoszek, do mnie jakoś kompletnie kadr nie przemawia 🙁
Z warsztatów fotograficznych na festiwalu Skyway w Toruniu 😉
Libeerte ciekawe  😉 tylko ta czerwona śluchta za plecami dziewczyny mi przeszkadza 🙂
Nieśmiało wtrącę się z nieco innymi zdjęciami- zwłaszcza, że powoli sezon się kończy  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2015 18:22
Facella, szkoda uciętego poślada 😀 Poza tym mega strzał!

Więc zrobię to samo: wrzucam jedno z Jakubowic (swoją drogą przepięęęękne miejsce i cudowna atmosfera <3) i wracam do dłubania dalej 🙂

pitoszek, bo chyba wiem co mi przeszkadza w Twoim zdjęciu :P poziom z jakiego jest zrobiony, że jest robione z góry (pewnie stałaś co?)
Libeerte, super zabawa światłem, chociaż tak jak pitoszek pisała przeszkadzają te oświetlone latarnią liście w tle :P
olenka19951, świetne macro!  😍 drugie najlepsze, ekstra ujęcie!  😍 😍
Facella, fajne ujęcie i obróbka 🙂 zadku jeźdźca trochę szkoda, fakt :P
wymodelowana, lubię Twoje inne spojrzenie, ale to już wiesz 😀 Mogłaś wstawić to drugie z komórką 😀 Tutaj podoba mi się spojrzenie konia, super uchwycony moment 🙂
macbeth,  😉 :kwiatek:
Na życzenie + jedno w gratisie 😁


wymodelowana jak nie lubię zdjęć z zamazanym pierwszym tłem, tak to z pierwszego postu mi się bardzo podoba! zdjęcie z telefonem - super uchwycony moment, nic dodać nic ująć 🙂 a trzecie jakoś do mnie 'nie mówi', za dużo tego 'namazanego' na pierwszym tle, brakuje mi tu głowy konia jednak, bo krzak zajmuje pół zdjęcia... ale do mnie ogólnie takie zdjęcia własnie 'nie mówią' 😉

olenka19951 drugie cudowne  😍

Facella a mi tam brak zadku jeźdźca nie przeszkadza, jest szał  😜

Libeerte bardzo mi się podoba!
Facella super!

wymodelowana, jak ja lubię zdjęcia wieloplanowe, tak zupełnie nie rozumiem Twoich zasłoniętych kadrów. Ale fajnie, ze kombinujesz.

Wrzucam jednego folbluta:

macbeth bingo ;D
cervus ee fota fajna ale kadr nie fajny nie lubie jak ktos tak przeciaga wedzidlo edit u nie kadr tylko eee treść?😉 ;/  🤬

olenka19951witam w klubie makro 🙂  :kwiatek: fajne foty
Facella super obróbka , takie czarno białe lubię  🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 sierpnia 2015 23:23
Cervus tak, jak samo zdjęcie mi się diablo podoba- koń fajnie wyszedł(niesamowicie mi się sam pysk podoba! Świetna ostrość i szczegóły, mega!), człowiek też, widać jakąś historię, coś się dzieje- tak jednak ta ręka drugiej osoby pod pyskiem mi przeszkadza, bo po prost psuje efekt. Ale ogólnie- zdjęcie fajne!
to ja wbijam z porannym dzisiejszym fiołkiem. i na chwile robię sobie przerwe🙂 dobrego dnia wszystkim :kwiatek:
breakawayy, dzięki :kwiatek: Trzecie też widziałabym trochę inaczej, ale nie mogłam się przesunąć bardziej, bo większość zasłoniłaby osoba z prawej. Nie jestem do końca zadowolona z tego zdjęcia, ale niestety podczas zawodów nie można sobie ustawić pary jeździec-koń i czekać, aż w końcu wszystko przypasuje, nad czym ubolewam 😀
cervus, staram się kombinować, jak mogę 🙂 Na Twoim bardzo podoba mi się to spojrzenie konia w obiektyw i trochę rozjaśniłabym jego oko, a przyciemniła dół zdjęcia, żeby wzrok sam się tam kierował od razu 🙂
pitoszek, ta kropelka 😍 Mega zdjęcie 🙂

Żeby nie było - klasyczne też mam 😁
wymodelowana ojj też często ubolewałam nad tym na zawodach  😁 ale z drugiej strony fajne jest to, ile się trzeba nabiegać, żeby się niejako dostosować do sytuacji i wyciągnąć z niej jak najwięcej  😜

pitoszek przepiękne  😍
No pewnie, większa satysfakcja 😁
pitoszek - rewelacja
dzięki dziewczyny, bardzo się ciesze że się podoba 🙂  :kwiatek:
Cały czas śledzę wątek, ale jak zwykle mam za mało czasu żeby pisać... podziwiam wasze zdjęcia, niektóre są naprawdę hipnotyzujące!  💘
Wpadam żeby pokazać kilka moich z zawodów. Długo broniłam się przed robienie relacji z zawodów, jakoś nigdy tego nie czułam, no ale zostałam poproszona o relacje z Młyńskiej Strugi i tak mi się spodobało, że spędziłam trzy weekendy na zawodach korzystając z końcówki sezonu 🙂.
Kilka moich ujęć właściwie, w sumie bardziej otoczki, tego co działo się poza parkurem niż samych przejazdów





Cocosowo, pierwsze, drugie i czwarte jak dla mnie absolutny przeszał 😍 😍 😍
Cocosowo 1,3,4,5  😍 😍

tak to jest jak sie dzieciom da zapałki 😉
Cocosowo, fajny mam avatar, nie? 🤣 To bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na relacje 💘
pitoszek, macbeth, no niestety nie miałam wpływu na drzewa, a jakoś wolę nie ingerować w zdjęcie, bo jeszcze tylko pogorszę pewnie 😉 Ale może coś spróbuję jak będę miała chwile 😀
breakawayy, dziękuję :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się