Nasza twórczość fotograficzna cz. II

wymodelowana, patid1220, dziękuję  :kwiatek:
m.indira, wow, ale klimat zrobiłaś, ekstra!
Libeerte, no ba 😀 najlepszy

to żeby nie było mam też kilka zdjęć z parkuru:




madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 września 2015 11:50
Cocosowo, to pierwsze jest naprawdę super! 🙂
Cocosowo pierwsze super! Idealne zdjęcie reklamowe jak dla mnie  😜. Mi baaardzo podoba się też 4 - super uchwycony moment. No i generalnie wszystko mi tutaj gra - lubię taką kolorystykę, światło, bardzo przyciągnęło moją uwagę 😉
Cocosowo, rewelacyjna relacja! Z ciekawości, czym focisz?

Ja wrzucam więcej swoich z Jakubowic <3






Moje ulubione:
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 września 2015 19:01
Co zrobić, kiedy utniesz jeźdźcowi pół łba, zostawiając za dużo dołu? Reklamę sponsora:

😂
PS: działa tylko z wodą.

edit: ewentualnie tak:
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/11225724_887558577993440_277168809540332741_n.jpg?oh=197b14f0bd87206a4799f29760a0de8c&oe=567E7662[/img]
nie wiem nawet jak skomentować, świetne ujęcia sportowe dziewczyny, najwyższa klasa! ostre, śliczne, szał!

a mnie stanowczo łatwiej przychodzą skoki niż wkkw. bo w wkkw to ja same nogi i dupy focę... wstawię niedługo skokowe, bo stanowczo mi lepiej wyszły, ale jakby ktoś miał ochotę zerknąć 😉

http://equista.pl/editorial/gallery/767/10-niezwyklych-zdjec-z-memj-w-wkkw-strzegom-2015
Piękne zdjęcia!  💘 Żałuję, że nie mogę bywać na takich imprezach 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 września 2015 19:36
Haffek, każdy może 😉
Facella Niestety, ale wiekowo jestem mocno ograniczona. Większość imprez niestety daleko.
Dziewczyny, da się masowo w Lightroomie poprawić podstawowo zdjęcia? Mam parę wybranych, przy których przysiądę, a resztę chciałabym jakoś zwyczajnie tylko podrasować i zmniejszyć i wysłać kumplowi, a to prawie 700 zdjęć. :kwiatek:
Pewnie są lepsze sposoby (i chętnie je poznam), ale można np. zrobić, tak:
- jedno zdjęcie obrobić*, skopiować ustawienia (ctrl shift C)
- wrócić do biblioteki
- zaznaczyć zdjęcia, o które chodzi
- wkleić skopiowane ustawienia (ctrl shift V)

* A to sobie zapisać jako preset na przyszłość.
Dzięki ci wielkie, już próbuję. 🙇 🙇
Isabelle, tego kłębu to za nic nie rozumiem. Po co? Jaka idea?
madmaddie, breakawayy, dziękuję, oj światło zdecydowanie przez wszystkie 3 weekendy mi podpasowało 😀
wymodelowana, dziękuję, zawody Nikonem D610 + 28-300 f/3,5-5,6. Drugie zdjęcie jest super, lubię takie wieloplanowe.


Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 września 2015 21:47
Facella, pierwsze super.

Isabelle, galeria ze Strzegomia fantastiko!
Wymodelowana - to z Maksem mi się strasznie podoba i z Julka M. też jest mega! 😉 jak ja daaaaaaawno nie zrobilam zdjęć 🙁
Czy któraś z was robiła może taneczne zdjęcia i miałąby dla mnie jakieś wskażówki? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2015 11:53
Haffek, to namiocik i jedziesz  😁 spokojnie, jeszcze kiedyś na pewno będziesz miała okazję (btw, za dwa lata ME seniorów  😍 ).

Jak w LR 5 włączyć siatkę? Kiedyś mi się udało, a teraz za diabła nie potrafię tego znaleźć  😂 zawsze wyrównywałam na oko, ale po kilku godzinach po prostu już nie widzę...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 września 2015 11:55
kliknij klawisz R
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2015 11:57
Włącza mi się kadrowanie, ta siatka jest dla mnie za rzadka. Kiedyś włączyłam gęstszą.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 września 2015 12:22
Facella, View >  Loupe Overlay > Grid, jak się jest w bibliotece.
Przy obrabianiu: Control + Alt + O
I jak już będzisz miała, to naciśnięcie Ctrl pokaże opcje siatki (nad zdjęciem).

Wojenka, powinnaś wydać album.
Cocosowo, whitemoon071, dziękuję :kwiatek:
Wojenka, standardowo już, bardzo dobre zdjęcia 🙂
Wojenka świetne! I moim zdaniem, dużo lepsze od ostatnio wrzucanych. Teodora dobrze prawi, opraw to i wydaj 🙂

Cocosowo pierwsze  😍

Facella zdjęcie numer jeden to mistrzostwo błyskotliwości 🙂 Super.

wymodelowana na drugim widać sensowność wieloplanowości. Tak to mi się bardzo podoba, i bardzo za jestem.

Isabelle może się nieco wyłamię, ale nie podoba mi się przeostrzenie Twoich zdjęć i efekt nadbłyszczącej sierści. Nie jest to mój styl, i przyznam, że przeszkadza mi w odebraniu całości fotografii.

Ze swojej szuflady dorzucam młodego charta. Uwielbiam te długoryjkowce, którym bliżej chyba do konia, niż psa 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 września 2015 12:24
aż się muszę w przyszłym sezonie wybrać na jakiś cross poczynić gnioty 😀
a tymczasem spontan śniadaniowy - Budyń WYSZEDŁ na zdjęciu xD
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11220139_823788217720238_4710087971486103370_n.jpg?oh=1914806b4b82a5686ff3623aa9fa403f&oe=566886D7[/img]
cervus, dziękuję, też mi się to zdjęcie podoba 🙂 Wiem w takim razie, do czego zmierzać :kwiatek:
Podoba mi się bardzo Twój portret, bije od niego taka delikatność.

Wojenka, powinnaś wydać album.


Tak! Tak!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 września 2015 15:45
Cieszę się, że się podoba mój punkt widzenia  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:. Co do albumu..., poważnie myślę... Muszę zebrać jeszcze trochę materiału, w tym celu mam zamiar wybrać się za miesiąc na tory do Francji i Czech.
Trzymam kciuki, żeby projekt udało się zrealizować. Melduj koniecznie, jak już będzie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się