Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

MeBetka- derka oki tylko słyszałam opinię , że konie pod nią pływają nie prze deszcz ale z potu. Ma ktoś opinie?
Alexiss, hmm, nie posiadam jej ale widziałam, "macałam" i zapamiętałam jako wartą kupienia, zwłaszcza za tę cenę. Przyłączam się do pytania Alexiss czy ktoś ma opinie jak się "nosi" derka Villa Horse Titan ?
McBetka- wizualnie nie powala, ale przecież nie o to chodzi. Mam wątpliwości bo kobyłka koleżanki była zawsze strasznie mokra pod nią, dlatego będę wdzięczna za opinię na jej temat 🙂
Livia   ...z innego świata
03 września 2015 09:28
McBetka, alexiss, nie mam konkretnie Titana, ale mój koń nosił zimowe derki VH (150g i 300g) i obie super się sprawdziły. Nie było żadnego pocenia się pod spodem, derki oddychały, są też dość wytrzymałe. Za tą cenę warto.
Livia, dziękuję bardzo za odpowiedź  :kwiatek:
Mam Titana i za tę cenę jestem na tyle zadowolona z derki za tę cenę, zę z pewnością kupię kolejną
I nie, koń mi się pod nią dotychczas nie pocił. Mam też wrażenie, ze jest mocniejsza od Horze Avalanche. Jedna z Avalanche mi po kilku praniach umarła (w znaczeniu jej przeciwdeszczowość przestała istnieć pomimo prania w środkach do tego przeznaczonych), Villa trzyma się póki co bezproblemowo.
McBetka, Mam Titana. Jedyne na co mogę narzekać, to kolor.... ale szukałam fajnej, pancernej derki w dobrej cenie, to przeżyję fakt, że to jasna derka. Generalnie Villa Horse Titan jest bardzo trwała, fajnie skrojona, dobrze leży, mocna. Przeciwdeszczowość cały czas taka sama. Koń się pod nią nie spocił ani razu (ale ja nie wkładam derek jeśli na dworze jest mżawka i +10. Generalnie rzadko wkładam derki. Ma je np. na wielkie, całodniowe ulewy z wiatrem i minusową temperaturą).

Nie widział ktoś czasem jakichś mega promocji na sztyblety i ogłowia...?
Również mam Titana i polecam.
Koń się w niej nigdy nie spocił nawet wtedy kiedy w dość cieply zimowy dzień założyłam polar i na to Titana bo w przyczepie nie było z tyłu zamknięcia na całej wysokości a padał deszcz, koń suchy, polar pod spodem też.
Czasem stał w niej też w ziemie w stani jako wyjście "awaryjne" kiedy derka stajenna szła do prania
Alexiss, hmm, nie posiadam jej ale widziałam, "macałam" i zapamiętałam jako wartą kupienia, zwłaszcza za tę cenę. Przyłączam się do pytania Alexiss czy ktoś ma opinie jak się "nosi" derka Villa Horse Titan ?


Mój koń ma Titana, spocony pod nią był tylko jak było ok 20 stopni i słońce, a stajenni nie zdjęli derki. W innym przypadku nigdy mi się koń nie zapocił pod nią. Do tego jest pancerna.
[s]Użyczy ktoś rabatu do Animalii? Choćby małego.[/s]
Już nieaktualnie, dziękuję. 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 września 2015 11:35
Dla lubiących gry o końskiej tematyce i tych którzy się nie załapali na gry z biedronki 😁 w muve.pl jest promocja na gry z serii Konie i Kucyki, 6,25 za grę. Co prawda nie wersje pudełkowe a cyfrowe, czyli trzeba je będzie ściągnąć i są dostępne od razu po opłacaniu, ale bez ograniczeń typu jedna gra na sklep 😂
Dziękuję Dziewczyny za taki odzew nt derki VH Titan!

Sankaritarina, sztyblety wiązane Monaco w Bergo po 192,75zł http://sklep.bergo.pl/p/272/5779/covalliero-sztyblety-monaco-24h-romiar-36-41-obuwie-jezdziec-24-express.html
McBetka, Uuu, akurat Monaco nie chcę, ale dzięki za cynk :kwiatek:
I jak, decydujesz się na Titana? 😀
Sankaritarina w Bergo są jakieś promocje i w ogóle jest spory wybór sztybletów w dobrych cenach: http://sklep.bergo.pl/q/?keywords=sztyblety
Bischa   TAFC Polska :)
04 września 2015 21:11
Może jakieś sztyblety w rozmiarze 41-42 gdzieś ktoś widział? Zwykłe, do ciorania w stajni, żebuy przerwały zimę i jeszcze po niej posłużyły?
Ktoś widział przeceny na derki polarowe dla kuca? 🙂 115-125cm
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 września 2015 12:13
http://arcus-konie.pl/eskadron-cotton-nici-2015-p-4682.html promocja na NICI - popcorn i burgund VS
-30% na next generation w equishopie  🙂
Ma ktoś rabacik do Pro-Linen i będzie tak miły i się podzieli???
Birmanka - A6BE6D1408  🙂
Dzięki  :kwiatek:
A czy jest jakiś aktualny kod do gnl?
Katasia, gnl10
Olson ogromne dzięki, od razu przyjemniejsza suma się zrobiła 🙂
larabarson, :kwiatek:

Matko, ja ślepa jestem. O tych promocjach było stronę temu 😵 No nic, idę przeglądać.
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/610697 ma ktoś ta derke z promocji?

Mam i jako jedyna z derek VH przemokła mi 🙁 i teraz boję się zakładać jej jak pada :/
Livia   ...z innego świata
07 września 2015 09:32
Kinia, na początku tej strony masz opinie o tej derce.
No tak, moje niedopatrzenie :kwiatek:
A jak wypada rozmiarowka? Nie jest zawyżona, zaniżona?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 września 2015 17:48
Kinia rozmiarówka jak dla mnie normalna 😉 Tylko na wąskie klaty
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się