wasze ulubione seriale

Moje najnowsze odkrycie -> tvseriesonline.pl, pisałam już, że IMO jak iitv w innej odsłonie 🙂
Mi tvseriale też bardzo pasują 🙂.
Dziewczyny, co warto oglądać? Napiszę, że kocham miłością bezgraniczną Suits i Grey's Anatomy. Prywatna praktyka mniej, ale też bardzo na tak! Oglądałam też Pamiętniki Wampirów (z przyzwyczajenia bardziej i ze względu na Damona  😁, podobnie do Originals, ze względu na Elijah  :wysmiewa🙂.
Breaking Bad obejrzałam, też bardzo mi pasowało (zamotali deko w ostatnim sezonie, ale dooglądałam), NCIS podglądam jak już nie mam co, bo tego jest od groma.
GoT mi nie podeszło, tak samo Wikingowie.
Oglądał ktoś może Krzyk? tvseriale mi to wypluły w najnowszych odcinkach i nie wiem czy warto zaczynać 😉.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 sierpnia 2015 19:22
Ja teraz oglądam Broadchurch, fajny kryminał, lubię takie klimaty 🙂
ogladalam, fajny 🙂
Zaczelam teraz Lincoln, zobaczymy, ponoc fajny 🙂 A z obyczajowych siostra bardzo polecala Parenthood z trailerow wyglada super, wiec jest kolejny na liscie 🙂
nerechta, Lincoln?

Ja nie mam teraz czasu oglądać ;/  A w sumie to i lepiej, później sobie zrobię 2 dni serialowe i nadgonię co trzeba 😀 Ponoć nowa seria Ray'a Donovana jest mocna, Hell on Wheels też jeszcze nie tknęłam.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 września 2015 15:14
Ja już po raz kolejny katuję "Pushing Daisies"  😍 absolutnie uwielbiam ten klimat! Bardzo polecam 🙂 Ma tylko dwa sezony (aż szkoda) i miło się ogląda 😉 drugiego takiego nie ma!
calkiem sie wciagnelam w Devious maids, pierwszy sezon za mna 🙂
Lincoln i Parenthood jednak mnie nie wciagnely...
Bronze   "Born to chase and flee.."
03 września 2015 21:28
A ja czuję niedosyt po Hannibalu. GENIALNY serial. Jak dla mnie, pierwsze miejsce razem z Dexterem na mojej liście the best of.
Kibicuję,żeby powstał jednak 4 sezon.
Breaking bad faktycznie taki dobry jak piszą w rankingach ?
Ktoś oglądał "Prokuratora"? Bardzo mi sie podobał, klimat (walkman, kawa w szklance), realizacja no i świetny Jacek Koman. Zwróciłam też uwagę na muzykę, wybitną. Czy ktoś wie, co to za utwór, który prokurator słucha w domu??
Natomiast, jako wielbicielkę kryminałów zawiódł mnie bardzo wątek kryminalny. Z racji scenariusza braci Miłoszewskich liczyłam na wbicie w fotel a było przeciętnie  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2015 08:50
Bronze, "Breaking Bad" dobry, ale bywa momentami ciężki.


Za namową Dziewczynki odpaliłam "Orange is the new black" i polecam, całkiem niezły serial 🙂
Bronze - a mowilam, witam w klubie😉)) rowniez na fejsie:P
tez ogladalam Prokuratora, rzeczywiscie fajny klimat i sredni watek kryminalny 🙂 Ale zobaczymy co bedzie dalej.
Serial Krzyk... hmmm, pewnie lipa 🙂
nerechta Krzyk obejrzałam, ale mnie nie porwał kompletnie. Mocno naciągane jak dla mnie. Historia sama w sobie mogłaby być ciekawa, dla mnie miałaby potencjał, gdyby to inaczej zrealizowali.
a widzialas Harper's Island?
Bronze   "Born to chase and flee.."
04 września 2015 14:26
Faith- ja się dosłownie czuję jakby mi ktoś rekę odciął hihi  🤣, chce ciąg dalszy !
Dziewczyny, dajcie jakis pomysł na alternatywny serialo-narkotyk  😜
Postanowiłam,ze dam szansę Sons of Anarchy, a przy pierwszym podejściu do Breaking bad nie udało mi sie wysiedziec do konca pierwszego odcinka.
Mr Robot - skonczyl sie na szczescie, o ile pierwsze dwa odcinki naprawde dobre to reszta słaba, przewidywalny, okropny dźwięk, męczace aktorstwo Ramiego Malek (Malka?)

Nie rozumiem zachwytów i nie polecam. Chyba ze ktos bardzo lubi brudne psychodele.
Faktycznie, Mr. Robot poszedł w jakąś dziwną stronę. Przestałam oglądać. Za to zabrałam się za Narcos. Dobrze się ogląda. Świetnie dobrana obsada.
Bronze - ale skonczyli mega klimatycznie. I jak ten Mads wygladal w tym domu w sweterku i marynarce  😜
Bronze   "Born to chase and flee.."
07 września 2015 22:11
Faith - ja tam nie biore w ogóle pod uwage,ze to taki koniec koniec. Mam nadzieję,że NBC odkupi prawa do serialu i się zacznie sezon 4 w 2016.
Nieee, to zdecydowanie nie było ostatnie słowo Hannibala  🥂
Mój ranking the best of :

Hannibal i Dexter number 1
Gra o tron
Spartacus
True blood ( 1 sezon do wymęczenia, 2 i 3 GENIALNY !, pozostałych nie pamiętam :-)
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
09 września 2015 12:06
Są tu jacyś fani Penny Dreadful 🙂? Dopiero się zabrałam ale poważnie się wkręcam  😀
Gniadata   my own true love
09 września 2015 15:57
Racjonalna zgłaszam się 🙂
Właśnie skończyłam Orange is the new black oraz Devious maids. Oba mnie wciągnęły bardzo. Polecicie coś równie ciekawego? 🙂
nopebow, jeśli nie oglądałaś, to heart of dixie, pushing daisies.
budyń jeszcze nie oglądałam, dziękuję  😀
Są tu jacyś fani Penny Dreadful 🙂? Dopiero się zabrałam ale poważnie się wkręcam  😀


Ja  😜 zdecydowanie uwielbiam, właśnie jestem ponownie w połowie 1 sezonu  😁
Jakby kogoś interesowała odlotowa muzyka z "Prokuratora" to
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 września 2015 22:14
Obejrzałam dziś pierwszy odcinek ósmego sezonu Castle'a, no musieli bezczelnie nagmatwac... A ogrzewania starych kotletów po raz kolejny już nie zniose. Ten serial się niestety kończy i mam nadzieję, że to już ostatni sezon, bo lecą na pysk i szkoda by było skopac taki dobry niegdyś serial.
O Penny Dreadful! Świetny serial! Mroczny klimat i niesamowicie zagrana rola przez Eve Green. A ktoś ogląda fear the walking dead?
Widzę sporo zachwytów nad Penny Dreadful, ja próbowałam kiedyś, chyba dwa odcinki i nie dałam rady. Powinnam spróbować jeszcze raz?

Ja ostatnio łyknęłam w 3 dni Raya Donovana, jak ja uwielbiam ten serial 😀 😀
A ja trochę z nudy w chorobie obejrzałam sobie Prokuratora. Całkiem przyjemny klimat, tylko trochę przewidywalne dla mnie te rozwiązania zagadek 😀 niemniej jednak zapychacz czasu całkiem spoko 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się