Stajnie w Lublinie

Nie mam za dużego pojęcia jeśli chodzi o naszych weterynarzy,  więc liczę na podpowiedź 🙂 Kogo polecacie do problemów ze ściegnami? Nie musi to być nasz lokalny weterynarz, może być ktoś przyjeżdżający w okolice Lublina. Zależy mi na kimś kto będzie umiał postawić diagnozę i zaproponować leczenie inne niż 'doktor czas' 😉


Polecam Dr Bestry. Dojezdza do Lublina w miare czesto. NIE polecam nikogo z Lublina do sciegien w zadnej konfiguracji i w zaden sposob. Jesli masz trudny przypadek wieź konia gdziekolwiek, a najlepiej za granice, bo inaczej dorobisz się (tak jak ja) bardzo drogiej kosiarki.
Wie ktos czy w dakarze sa wolne boksy?
.
A mogla bym prosic od kogos numer na priv albo czy jest jakas stronka internetowa ? I czy faktycznie jakis autobus tam zaczal jezdzic?
.
Poszukuję osoby aktualnie trzymającej konia w Fideliusie (mam kilka pytań)- ktoś / coś?
A ja poszukuję miłej osoby do oprowadzenia po Elizówce  :kwiatek: :kwiatek: Będę wdzięczna za każdą odpowiedź na Pw  😉
a ma ktos jakis kontakt do tej stajni w zemborzycach z hala ? tam wogole pensjonjat jest? bo mało informacji ogólnie jest
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
06 września 2015 12:03
alaska98 mam nr, podam na priv  😉
tajfunowa zapraszam na priv 🙂
Czy jest tu ktoś kto trenuje w Dakarze na koniach ze szkółki? Mam kilka pytań.
Czy mógłby ktoś polecić jakąś fajna szkółke gdzie można by pojeździć trochę ambitniej, coś poskakać na koniach które nie tyrają 6h dziennie?
.
a jest ktos moze z Drwala chętny na priv odpowiedziec mi  na pare pytań 😉
DilAm u nas w Fideliusie niby stajnia typowo sportowa ale są konie szkółkowe, i do skoków i do ujeżdżenia 🙂
Proszę o podpowiedzi- jakie są AKTUALNE ceny pensjonatów+ czy konie są wypuszczane na wybiegi:
-Bonanza
-Drwal
-Piker
-Nowator Felin
-Arizona
Czy ktoś był by zainteresowany wizytą dr Blanki Wysockiej 21 września ( poniedziałek) ?? Do niedzieli 20 września mam jej dać znać ile osób było by chętnych. Ona ze swojej strony powiedziała, że też ogłosi o wyjeździe do lubelskiego u swoich pacjentów.
Jest tu ktoś orientujący się w temacie światka jeździeckiego w Lublinie? 👀 Mam kilka pytań.
sankaritarina a o co konkretniej chcesz pytać?
.
Hej hej. Chciałabym prosić o poradę.
Studiuję w lbl na medycznym i mieszkam na chodźkowie. Nie jestem zmotoryzowana dlatego poszukuję stajni do najzwyklejszej rekreacji, do której uda mi się dojechać komunikacją miejską. Z tego co się orientuję najbliżej mi do Kaprioli jednakże naczytałam się różnych opinii i sama już zwątpiłam. Najchętniej stajnia w rozsądnej cenie bym dała radę ze studenckim budżetem 😉 Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.
.
Potrzebuję namiarów na "naturalnych" strugaczy z Lublina. Ktoś, coś?
Sisisa, ja korzystam z wiwiany (Magdaleny Mamczarz) od kilku lat, mogę podesłać tel.
Sisisa ja też korzystam z usług P. Magdy Mamcarz i polecam.
Czy są jeszcze w okolicy Lublina stajnie do 500 zł? Bez złotych klamek ale z dobrymi warunkami dla konia tak żeby ze spokojną głową konia tam zostawic. W jakiejś rozsądnej odległości od Lublina - do 20 km. Ktoś coś poleci? Może byç na Pw.
Napisz do tajfunowaa ona ma ok.20km za Lublinem za mniej niż 500zł
Poszukuję wolnego miejsca w przyczepie/koniowozie dla kobyły. Trasa: Elizówka-stajnia Piker, na zawody w nadchodzący weekend (najchętniej już w pt). Tel: 505-916-494
karchola 5 dojedziesz do Dakaru 😉. Fajna instruktorka, dobrze zrobione i zadbane konie. Tam pojeździsz i się czegoś nauczysz. Ceny za jazdę warte uwagi.


hmm.. mam problem ze znalezieniem ich cennika, jeżeli się orientujesz to podeślij mi proszę na prv orientacyjne ceny karnetów 🙂
Jeżeli chodzi o dojazd to rozumiem, że 5 na mełgiew do samego końca, a potem jakoś na piechotę na Trzeciakowską? Google twierdzi,że to godzina spaceru 😀
.
2,1 km polną drogą.
Przyszła jesień.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się