M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2015 11:32
Presja może my baze? 😉
Presja, zeznawaj skąd masz taki cudny dzbanek  😍



Promocja była na garneczki pl za 19zł!! Normalnie kosztuje w granicach 70-90 zł. Produkcja Olkusz więc chyba jakościowo superowy. Piłam już z niego kawkę. Polecam  😎

Strzemionko - dzięki nie znałam tej strony. Siadłam wieczorem w programie i zaprojektowałam swoje kubki. Jutro jadę po próbki zobaczyć jak wyszły. Jak coś powiem czy pasują  🤣

edit:

A tak prezentuje się w kuchni  🙂

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2015 18:29
Presja moje płytki!!! Tzn. jeszcze nie na ścianie ale będą 😉
Gdzie kupowałaś?
Presja moje płytki!!! Tzn. jeszcze nie na ścianie ale będą 😉
Gdzie kupowałaś?


Wiesz co one się nazywają Vives Mugat Blanco. Kupowałam w pewnym salonie w Rzeszowie, ale jest teraz sporo na internecie. Pogrzeb dobrze to znajdziesz w dobrej cenie. A płytki polecam - cudownie wyglądają :-)
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2015 18:48
Pierwszy raz zobaczyłam je w Leroyu i zakochałam się bo były tak super ułożone  😍 No i do mojej kuchni idealnie będą pasowały.
Ogólnie to robi je firma Paradyż.

No i blat masz superowy, to drewno?
Tak drewno, zresztą jak cała kuchnia 100% drewno. Miałam kupować z IKEI ale znalazłam firmę tutaj u siebie która zrobiła mi na wzór IKEI no i solidnie :-)

Pewnie już kiedyś wrzucałam. tak to wygląda.




Nie mam górnych szafek za to dużą ala wyspę z otwartymi półkami od strony kuchni + słupek gdzie jest piekarnik. Mieszczę się ze wszystkim. Brakuje jeszcze okapu i jakiś pierdół ala firanki  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 września 2015 19:08
Bardzo mi się Twoja kuchnia podoba, całokształt super. No i ten sufit. Zazdroszczę takiej kuchni  🙂 moja to będzie mała klitka  😁
E tam nawet klitkę można fajnie zrobić  😁 A meble jakie chcesz?
jakie firnaki! w życiu firanki tam 🙂 superanckie wnętrze.
Ja walczę z pierdołami, to się koci, mnoży i jest zło. Właśnie takie pustki są super 🙂 🙂
jakie firnaki! w życiu firanki tam 🙂 superanckie wnętrze.
Ja walczę z pierdołami, to się koci, mnoży i jest zło. Właśnie takie pustki są super 🙂 🙂



Już mało co brakuje. Też nie lubię zagracać sobie przestrzeni. Jestem z tych co mówią im mniej tym lepiej  😉
Piękna kuchnia choć nie w moim stylu 😉 ale całość dopasowania robi wrażenie 🙂
Presja piękna kuchnia 😍
Presja, bardzo przytulna 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 września 2015 04:45
E tam nawet klitkę można fajnie zrobić  😁 A meble jakie chcesz?


Pewnie, że można (w końcu będę miała taką 😀) ale ja uwielbiam duże, jasne pomieszczenia. Może kiedyś jak dorobimy się własnego domku to bardzo bym chciała kuchnię z wysepką.
A meble będą jasne fronty, blat nie drewniany ale w kolorze, uchwyty w kolorze matowego złota porcelanowe z kwiatkiem. Typowo angielska kuchnia, bardzo mi się ten styl podoba.
ja zdecydowanie uwielbiam kuchnie w takim stylu, choc ta jest niedokonczona i sciany dla mnie sa za ciemne. Ale kierunek super 🙂
Ostatnio namietnie ogladam Property brothers, robia kuchnie idealne 🙂 Bo to jednak roznica, kiedy jest projekt i wszystko dopracowane, z oswietleniem wlacznie i wszelkimi detalami... Kiedys sobie taka sprawie 🙂
Dziękuje wszystkim  :kwiatek:  Fakt teraz z perspektywy patrzę na to co zrobiłam i już zaczynam myśleć o zmianach w kolorach ścian, dodatków etc  🙄 Mój współtowarzysz mówi że za dużo rozmyślam hehe

Ale pocieszam się że znam kilka osób które mają dokładnie tak samo. Też tak macie? Pomalujecie ścianę, kupicie coś a za jakiś czas stwierdzacie że trzeba to zmienić?  😁

strzemionko
- to czekam na efekt końcowy :-)
bo to często "widzi" się po fakcie. Ja bym w Twojej kuchni widziała inny kolor ścian, ale rozumiem o co chodziło z tym 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 września 2015 07:27
Poprosze o jeszcze chwile kciukow- wszystko rozbija sie o to, zeby starsi ludzie przyjeli do wiadomosci, ze jak maja 6 dzialek nie zwiazanych ze soba terytorialnie to nie trzeba ich koniecznie opchnac jednej osobie... No nie kumaja. Nas na wszystkie nie stac zwyczajnie, nawet jak bysmy chcieli dla swietwgo spokoju kupic i odsprzedac dalej we wlasnym zakresie.
szafirowa- ale maja osobne KW?

Presja- piekna kuchnia. Bardzo lubie takie, w ktorych nie ma górnych szafek. Ja mam jedną na kubki i z praktyki jej nie żałuję, bo chociaz po kubek nie muszę się schylac.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 września 2015 09:59
marysia550, w ogole nie maja KW
szafirowa, a oni zamierzają ją założyć przed sprzedażą? Jeśli nie to kupno takiej nieruchomości wiąże się z ryzykiem.
KW dla banku to wyrocznia.
Bez KW nie ma kredytu. Nawet jak sie kupuje spoldzielczo- własnościowe bez KW, musi być wzmianka w papierach ze KW będzie możliwa do założenia ( do danego lokalu).
Dla banku tak, ale nawet kupując za gotówkę bez KW to duże ryzyko.
Presja, śliczna kuchnia, w moim stylu bardzo, marzą mi się takie meble i te kafelki na ścianie!
Presja poszło PW w sprawie Twojej kuchni 🙂
exploited - już odpisałam  😀

Dziękuje jeszcze raz  :kwiatek: Nieskromnie napiszę że też KOCHAM swoją kuchnię.

W sobotę kupiliśmy sporo mebli. Urządzamy się więc dalej. mam trochę problem bo chciałbym jakoś fajnie "uzupełnić" wnętrze zasłonami (nie firankami) a nie mam pojęcia jaki kolor wybrać. No i dalej nie wiem co z kominkiem. Kafle, koza czy coś jeszcze innego  🙄

edit :

Ufff jadalnia skręcona. Teraz czas na uzupełnienie dodatkami  🙂

Presja, bardzo ładnie tam masz. Dla mnie aż nazbyt ciepło i rustykalnie, ale na pewno miło by mi się u ciebie siedziało 😀

escada, jak tam??

My wybraliśmy w końcu projekt. Będzie teraz tak:



Żeby potem za kilkanaście lat ewentualnie móc zrobić tak:


Jeszcze sporo szczegółów do ustalenia, np. szerokość szafy w małej sypialni i decyzja czy wyspa czy stół (architekt odradza wyspę), no ale na to mamy czas.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 września 2015 19:36
Fajnie dzionka! Ale da sie potem przestawić ta umywalkę w łazience? Pokoiki bedą trochę malutkie ale cóż. Da sie tak żyć spokojnie 🙂

Presja, bardzo ładne wnętrza  🙂
Dzionka, super wyszło i świetnie, że macie już przemyślany plan wydzielenia dodatkowego pokoju później.
Gienia-Pigwa, da się z umywalką, już na tym etapie zrobimy tam dopływ wody, żeby potem nie kuć płytek 🙂 dzięks!

yegua, cieszę się, że się podoba 🙂 Może wcale ten trzeci pokój nie będzie potrzebny, ale faktycznie dobrze wiedzieć, że w razie czego da się 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się