Islamizacja Europy?

Taki wpis znalazlam:

Bardzo dobry komentarz do tego co się obecnie dzieje w Europie:

a mogę spytać, skąd ten cytat?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 września 2015 14:07
slojma, dla mnie to nie jest pokojowe, czy bez walki, zajęcie terenu.

Patrzę i oczom nie wierzę  😲
filmik na fb
To jest przejście armii bez broni, fala ludzi, którzy niszczą wszystko po drodze. I nie rozumiem czemu  😲
Chcą do Niemiec? No ok, ale po co dewastują wszystko po drodze do tego "raju"

Nestor , już kilka osób, z którymi rozmawiałam właśnie sugerowało działania USA w celu osłabienia Europy (Niemiec?)
Ja nie bronię poszczególnych osób z PO a tym bardziej osób postronnych ,jak członkowie rodziny . Jestem przeciwnikiem polityki PIS zwłaszcze pod rządami starej brygady która chce się dorwać do władzy na dupach swoich młodych i naiwnych członków. To tak jak z tymi emigrantami , wszyscy im wpółczują a jednocześnie są pewni ich nieczystych intencji. 😎
Smoku10, a jaka jest polityka/linia/decyzja rządu w sprawie migrantów? Pytam Ciebie jako samozwańczego RVRzecznika. 😉
Bo ja z mediów widzę, że na spotkaniu w Pradze jest prezentowana twarda linia a nazajutrz już miękka. Zatem jak to jest?
Może.... hm..... jakieś referendum zrobić?  😂
Tania - To nie jest tak że my całkowicie uciekniemy od tego probleku, sama o tym dobrze wiesz, możemy go tylko zminimalizować. Przed chwilą słuchałem Radia Z i wywiadu z emigrantem , oni zdają sobie doskonale sprawę z tego że Polska nie jest dla nich przyjaznym krajem i w tym nadzieja. Oni sami nie chcą do nas przyjeżdżać.
[quote author=slojma link=topic=91143.msg2416887#msg2416887 date=1441618355]
Taki wpis znalazlam:

Bardzo dobry komentarz do tego co się obecnie dzieje w Europie:

a mogę spytać, skąd ten cytat?
[/quote]

Facebook, autor: Michael Waldorf Kappersteen, a może kto inny.

Cytat jest już na wykop.pl i na Pudelku - a to oznacza, że ten, kto go multiplikuje świetnie wie, jak działa Internet i co chce osiągnąć
Oni sami nie chcą do nas przyjeżdżać.
To akurat nie ma większego znaczenia - bo na Węgry też nie chcą - a to nie przeszkadza Lisowi, Sadurskiemu i Niemcom pluć na Węgry. Jak Angela każe przyjąć tych, co się do niczego nie nadają - to przyjmiemy bez chrząkania.
Tania - To nie jest tak że my całkowicie uciekniemy od tego probleku, sama o tym dobrze wiesz, możemy go tylko zminimalizować. Przed chwilą słuchałem Radia Z i wywiadu z emigrantem , oni zdają sobie doskonale sprawę z tego że Polska nie jest dla nich przyjaznym krajem i w tym nadzieja. Oni sami nie chcą do nas przyjeżdżać.

Ale ja pytałam o plan rządowy.  😉 To poważna sprawa. A ja mam wrażenie, że rząd i partia rządząca rozmyśla co byłoby lepsze dla wzrostu poparcia w nadchodzących wyborach. Jak z tym nieszczęsnym referendum.
slojma   I was born with a silver spoon!
07 września 2015 15:02
[quote author=slojma link=topic=91143.msg2416887#msg2416887 date=1441618355]
Taki wpis znalazlam:

Bardzo dobry komentarz do tego co się obecnie dzieje w Europie:

a mogę spytać, skąd ten cytat?
[/quote] wypowiedz na fb
Dzisiejsza sytuacja z autobusu z przed kilku chwil. W autobusie w dzielnicy typowo bialej siedzi czarna kobieta ok 35 lat prawdopodobnie z Afryki w kolorowej chuscie. Jest mega duza  zajmuje prawie 2 miejsca  z tym ze na drugim stawia wielka torbe Michael Kors.  W autobusie pelno bialych starszych ludzi a ona nie ma zamiaru zabrac torby by zwolnic jedno miejsce o ustapieniu nie wspomne. W pewnym momencie biala starsza pani patrzy na mnie wymownie i bezdzwiecznie porusza ustami wypowiadajac " I can't  believe ". Zapomnialam wspomniec ze owa czarna kobieta drze morde na caly autobus rozmawiajac przez telefon w swoimi jezyku.  Nie dziwie sie zupełnie narastajacej tu frustracji angielskiego spoleczenstwa kiedy i nawet mnie emigrantke takie rzeczy szokuja i wkurzaja.
slojma, bo to nie kwestia bycia emigrantem - to kwestia kultury. A tego w niektórych przypadkach nie przeskoczysz... :/
slojma   I was born with a silver spoon!
07 września 2015 15:26
Anaa zgadzam sie tylko niestety brak kultury najczęściej dotyczy wlasnie tych emigrantow z Afryki etc. To jest bardzo dziwnie zjawisko.
A co do Grecji to kolezanka nadal nie moze wrócić do domu.  Dochodza mnie tez suchy od znajomej z Wloch ze zle sie dzieje.  Widzialam kilka chwil temu filmik na fb  jak uchodzcy demoluja we Wloszech samochod policji.
To akurat nie ma większego znaczenia - bo na Węgry też nie chcą - a to nie przeszkadza Lisowi, Sadurskiemu i Niemcom pluć na Węgry. Jak Angela każe przyjąć tych, co się do niczego nie nadają - to przyjmiemy bez chrząkania.

Głównie dzieki papce jaką przedstawia nam za nasze pieniądze tvp, jak to się pokazuje biedne dzieci i kobiety, bo to one są emgirantami, uciekającymi przed wojną gwałtem i w trosce o swoje życie. a prawdy nie pokażą, bo była by zbyt przerazająca.
Ja nie chcę imigrantów u siebie. NIe dlatego, że odmawiam im prawa do azylu, do godności, czy do pracy. Ja się zwyczajnie boję o swoje życie.
I nie chcę wyjść na starą dewotkę, wyznawczynię toerii spiskowych, ale ja jestem przeciwna przyjmowaniu nawet tych 2tys do polski

Proponuje obejrzeć....
Media prawdy nie pokazują, zatajane są fakty. W Europie od dawna było źle, ale to co sie dzieje teraz to jest szok, ale niestety mamy system jaki mamy.
Szczerze boję się się o przyszłość moich dzieci...muzułmanie powoli realizują swój plan...juz niedługo Koran zamiast Biblii i dywanik...
Przed chwilą tłumaczyli dlaczego Arabowie z Syrii ,Iraku , Pakistanu ,Afganistanu nie uciekają do Emiratów Arabskich ,Jordanii ,Arabii Saudyjskiej i innych bogatych krajów Zatoki Perskiej . Ręce opadają . Arabowie dali 150 mln  Euro żeby oni przyjeżdżali do Europy . 😵 Zamiast wyp....ć pieniądze na referendum , trzeba było im dać tą kasę i niech się martwią inni jak swoi ich nie chcą . A najlepiej Europa.  😤 Z reszyą oni mówią że wolą do Europy , bo tam mogą robić co chcą ,jest prawo które im pozwala praktycznie na wszysko , dostaną pieniądze , no wogóle super. A w Emiratach będą szkodzić wizerunkowi bogatego kraju , dlatego Arabowie z nad Zatoki Perskiej ich nie chą .  😵

Brytyjczycy musiel zabić swojego obtwatela .http://www.tvn24.pl/brytyjczycy-zbombardowali-cele-w-syrii-w-samoobronie,575165,s.html


Reuters informuje, że Brytyjczyk, który był głównym celem ataku drona, to Reyaad Khan, którego aktywa brytyjski resort finansów zamroził w zeszłym roku w reakcji na doniesienia, iż był on zamieszany w działalność terrorystyczną w Syrii.    John Smith to to nie był  😁
O Boziu...  😵
Oglądałam właśnie relację z Izby Lordów. Jak tam pięknie mówili, że tym biednym, poszkodowanym ludziom trzeba pomóc... I teraz UWAGA, UWAGA, jak to "my Brytyjczycy tak dzielnie pomagaliśmy od wieków wszystkim w potrzebie".

No, no, więźniom w Auschwitz pomogli tak bardzo  😤

Swoją drogą, takich kłotni, takiego hałasu to ja tam od dawna nie słyszałam.
busch   Mad god's blessing.
07 września 2015 20:17
ikarina, hahaha, Indiom też bardzo pomogli przez te wieki 😁
Myślę że najlepiej mieszali w Afryce http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pierwsze-obozy-koncentracyjne,wid,6564589,wiadomosc.html

Jakby się komuś nie chciało czytać , to tu jest najciekawszy fragment .


Anglicy rozpoczęli tworzyć sieć „obozów koncentracyjnych” i w niespełna rok istniało ich już 40. W pierwszym roku więziono tam 85 tysięcy kobiet, dzieci i starców. Oprócz Burów trafiali do nich kolorowi mieszkańcy tych ziem, oskarżani o sprzyjanie białym afrykanerom.

Triumf odnosiła brytyjska polityka spalonej ziemi. Na przykład po zniszczeniu przez partyzantów linii kolejowej i sieci telegraficznej, lord Roberts wydał rozkaz sprzeczny z jakimikolwiek regułami wojny. Rozkazał w promieniu 50 mil spalić wszystkie gospodarstwa, a całą ludność wywieźć do „obozów koncentracyjnych”.

Warunki w brytyjskich obozach były niewiele lepsze od „nazistowskich”. Za większość wykroczeń groziła kara śmierci. Panowały głód i epidemie. Każdego miesiąca zabijanych i zmarłych w wyniku wycieńczenia było ok. 3 tysiące osób. Większość z nich stanowiły dzieci poniżej 12. roku życia.

Od lipca 1901 roku do stycznia 1902 zmarło, bądź zostało zabitych 12 744 dzieci poniżej 12. roku życia. Takiej średniej „nie powstydziłby” się żaden nazistowski komendant. Kolejnym angielskim „sukcesem” jest zamknięcie w obozach prawie 2/3 całej ludności afrykanerskiej. Pod koniec wojny uwięzionych było ok. 200 tysięcy Burów i 80 tysięcy kolorowych Afrykanów.
Indianie w rezerwatach pewnie też są po części im bardzo wdzięczni za ich pomoc  😀iabeł:
Teraz to Indianie mają super, nie pracują a dostają od państwa rekompensaty za zajęcie ich kraju . Żyją z dzierżawy i nie płacą podatków.  😁
(...)
Nie dalej jak wczoraj pisałeś, że to nic takiego - Anglicy po prostu dbają o swoje interesy - więc co się czepiasz?
Poza tym to teoria spiskowa - wtedy lotnictwo i koleje były słabo rozwinięte - żadni Anglicy nie mogli dojechać do Afryki Południowej - chyba, że jacyś pojedyńczy odkrywcy.
A skoro zahaczamy o teorie spiskowe - od paru miesięcy zauważyłam, że tutaj na Wyspach telewizja jest dla Polski taka jakaś... miła? Już dwa programy, gdzie pokazano Polskę w fajnym świetle (oczywiście parę zgrzytów było, ale nadal). Nawet w nie-angielskich filmach i serialach Polska jest od czasu do czasu wspominana. Ktoś wie, o co kaman? Bo to mi się wydaje takie... dziwne 😁
Pan , jakoś tak nadzwyczaj szczery  🙄

http://www.tvn24.pl/ryfinski-o-imigrantach,575210,s.html

Ikarina - Oni kombinują jak wziąć do siebie więcej Polaków , a do Polski niech przyjadą uchodźcy  😁 😁 😁 Powiedzą że chętnie by wzieli uchodźców ale miejsc wolnych brak bo więli wszystkich Polaków. 😁 😁 😁
Smok10, nieee, gazety wtedy by się nie rozpisywały o Eastern Europeans zabierających benefity. Może mam jakąś paranoję, ale mi tu naprawdę coś śmierdzi.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 września 2015 20:56
Ale zrozumcie, ze w UK tak sie dzieje, bo rzad tego CHCE. Bo jest wymowka (i poparcie poddanych) zeby sie wpierniczac ciagle w kraje Bliskiego Wschodu i trzymac lape na ich ropie, pieniadzach i wladzy. W dzisiejszych czasach nie jest juz politycznie i spolecznie akceptowalne, zeby kolonizowac tak jak kilka wiekow temu - poprzez mord, gwalt, utrzymywanie w skrajnej biedzie, kradziez wszystkiego (a ze kradli doslownie wszystko, co dalo sie wyniesc - wystarczy pojsc do British Museum zeby sie przekonac), wyzysk, niewolnictwo. Wiec sie kolonizuje w bialych rekawiczkach pod przykrywka walki z terroryzmem - tylko zeby ten terroryzm stworzyc, trzeba pozwolic mu istniec i wspierac.

Że się tak przypomnę sprzed miesiąca 😉

To naprawdę ta sama sztuczka, co od kilkudziesięciu lat stosowało się np. w Iraku, Afganistanie. Trzeba mieć wymówkę, żeby wkroczyć z bronią, bombami, wojskiem - i skutecznie zniewolić pod przykrywką walki z terroryzmem i niesieniem pokoju. Nie wiem co tak przeżywacie.

Nie wspomnę o tym, że się również zbliża głosowanie na wymianę Trident - broni atomowej - na nowszą, tzn. update - który miałby kosztować 100 miliardów funtów, jeśli nie więcej. Angielscy obywatele głodują, więc marne szanse na poparcie poddanych - no chyba, że znowu się stworzy wymówkę i nastraszy ludzi, żeby wszyscy myśleli, że ten update broni atomowej jest tak niezbędny, że walić sypiące się NHS, brak zasiłków dla niepełnosprawnych i głodujące dzieci???

Tak swoją drogą, pracuję w części Londynu mocno muzułmańskiej - i tej dziczy i brudu jakoś nie widzę, a pracę mam taką, że mam codziennie kontakt z największą patologią 😉


ikarina
, to zdjęcie autobusu - w takim samym stanie (i nie tylko autobus, park, salę, whatever) potrafią zostawić białe angielskie z dziada pradziada nastolatki.
Chyba będą woleli dawać na Eastern  EUROPA  Niż na Nothern AFRICA  i jeszcze będzie smailing na twarzingu  😂
A skoro zahaczamy o teorie spiskowe - od paru miesięcy zauważyłam, że tutaj na Wyspach telewizja jest dla Polski taka jakaś... miła? Już dwa programy, gdzie pokazano Polskę w fajnym świetle (oczywiście parę zgrzytów było, ale nadal). Nawet w nie-angielskich filmach i serialach Polska jest od czasu do czasu wspominana. Ktoś wie, o co kaman? Bo to mi się wydaje takie... dziwne :hihi
Anglicy potrzebuja baranów do poparcia ich polityki antyunijnej - jak są mili, to kombinują.
Jak chcesz dobrą teorię "spiskową", to niżej (pierwszy akapit):
http://coryllus.salon24.pl/667244,klopotowskiego-pochowaja-w-chalacie-i-troche-o-emigrantach

> Becia 23 - Nie wiem co tak przeżywacie - ja mam niedobre skojarzenia, że będziemy musieli pojechać do Syrii czy na Ukrainę bronić Imperium za własne pieniądze - polskie rezerwy złota są w Londynie, więc tak, jak zapłaciliśmy za udział w Bitwie o Anglię polskimi rezerwami złota - że teraz też byłoby podobnie, a może tak samo. Wydawanie pieniędzy w cudzej sprawie i do tego narażanie życia - to głupota. Polska nie ma przyjaciół, ma tylko interesy.
rybka   Różowe okulary..
07 września 2015 21:00
http://www.cda.pl/video/8887397

nie wszystkich do jednego worka..
Becia23, tych zdjęć było kilka, była również i kupa pod siedzeniem, ale darowałam sobie wrzucanie tego. Ale fakt, angielskie nastolatki też potrafią dopiec. Ale to Londyn - jakby zupełnie inny kraj. Ja w swojej wiosce na szczęście z czymś takim się nie spotkałam. Ktoś kiedyś upuścił chińskie żarcie przypadkiem na podłogę, ale to było tyle. Ale za to mogłabym opowiadać o innego rodzaju kryminałach. 😉

Nestor, czytałam 🙁 Czyli co? Znowu nas nie będzie, czy zrobią z nas znowu krowę do dojenia?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 września 2015 21:05
ikarina, ale ja pisałam akurat o angielskich nastolatkach w Sussex... czyli hrabstwie wyjątkowo angielskim-angielskim, i że niby posh i w ogóle ą i ę 😉 (wiem, bo z nimi do szkoły chodziłam)

Nestor, jasne... mi chodzi o to przeżywanie że "co to się dzieje" - kiedy to już było, ta sama sztuczka i manipulacja, Bóg jeden wie ile razy.
Co do bronienia Imperium - no cóż, może czas w końcu zmądrzeć i nie dać się Anglikom rżnąć w dupę, że tak prostacko ujmę. Nie nauczyliśmy się jeszcze???
rybka   Różowe okulary..
07 września 2015 21:08
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się