Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Często są przecenione w equishopie. Do 200zło można coś fajnego kupić  😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 września 2015 21:27
Na kolekcję Classic jeszcze przeceny nie spotkałam.
Burza 299zl, co przy obecnych cenach eskadronow przestaje być zaporowe  😵, ale i tak nie na moją kieszeń.
wątek zamknięty
Ale na inne jest, a granaty się zdarzają też poza clasikiem.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 września 2015 21:32
W tym roku była śliczna kolekcja, ale na przecenie większość to DL i pony.
wątek zamknięty
lusia722, po moim trupie na czaprak. Ale piękny 😀

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 września 2015 21:41
Burza ja mam kilka takich szmatek co od bardzo dawna mi się podobają.
Jeden wymarzony czaprak już zdobyłam 😎
Może kiedyś i ten uda się przygarnąć.

wątek zamknięty
lusia722, ja w sumie nie mam nic wymarzonego, to już pokonałam. Kilka Caballi z czasem chcę mieć.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2015 22:03
Moje KL po praniu zrobiły się na opcję shetty. 🙂
wątek zamknięty
emptyline, można się zdenerwować 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2015 22:06
Burza, a no można. Dobrze, że kupione za tanioszkę. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 września 2015 09:40
Przy czapraku za taką kasę to już tak średnio fajnie... 😉 Ale KL akurat nigdy nie robiły na mnie wrażenia, choć ten ładny, klasyczny 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, wiadomo że Eskadronki czy KL tanie nie są, ale jak dla mnie to przegięciem są wszelkie produkty JustRiding...
wątek zamknięty
Dżulietta - z ciekawości zobaczyłam i do teraz mam taki wyraz twarzy: 🤔
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 września 2015 15:00


Gniady w Eskadron big stripe darknavy, no może być, ale gdyby nie przecena to w życiu bym nie kupiła  😉
wątek zamknięty
Blood w denim/anthra? NG W/L2014 😀
wątek zamknięty
anai, tak miało być - bez szału, klasycznie 😉 dziękuję! Za to twój ES na Szaraku bardzo, bardzo zyskuje!
Moona, ale zgroza 😁
lusia722, wolę nie liczyć ile tego ma, bo pewnie się załamię... 😀
czaprak super, nie chcę nic mówić, ale taki powinnaś mieć dla Księcia 😎 Cena faktycznie zaporowa, ale... przecież jest jeszcze Caball... 😉
Dżulietta, to już jest rzeczywiście przegięcie  🤔 dla mnie już wydanie 300zł na jedną szmatkę jest nieco dziwne, jeśli istnieją tańsze zamienniki tej samej albo i lepszej jakości, ale to... Przeraziłam się :-P
xequus, wygląda trochę jak brąz, ale to chyba kwestia światła 😉 wg mnie szału nie ma, choć specjalnie źle też nie jest 😉
srokate, fajnie pasuje 🙂
wątek zamknięty
harja dziękujemy :kwiatek: niestety tylko pożyczony. To denim tak? 😉
wątek zamknięty
Zmierzyłam dziś w sklepie jeździeckim ujeżdżeniowego big square'a. 58 cm...  😲
Jakoś dziś dopiero do mnie dotarło, że im rzadziej pikowany czaprak, tym mniej ta długość przeszkadza. Najgorzej jest przy cottonach, gdzie np. widać, że jest o 4 rzędy kwadracików za dużo.
wątek zamknięty
Wpadamy jeszcze raz z czaprakiem HH w gwiazdki, tym razem w połączeniu z owijkami i kantarem, który przypadkowo trafił się pod kolor sznura 😁

wątek zamknięty
Kobiety moje drogie czy macie już może przecieki na temat nowej kolekcji Eskadron Nici??? Bo mam problem - classic jest piękny ale nie nasza kolorystyka, NG uroczy ale akurat te rzeczy które potrzebuje nie będą w naszych rozmiarach (a koniec końców im więcej się mu przyglądam tym mniej mnie przekonuje)… No i nie wiem czy powrócić do polowania na starsze kolekcje na rynku niemieckim czy czekać z utęsknieniem na nowego Niciaka (zeszłoroczny również nie przypadł mi do gustu).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 września 2015 13:19
Nique, wstawiałam jakiś czas temu foto z filmiku ze Spogi, można było wstępnie z daleka derki Niciakowe zobaczyć. Moim zdaniem bez szału 😉 Różowy, żółty i brąz, plus serduszka w różnych konfiguracjach.

Wiecie może, czy gdzieś się uchował polopad Blue z wiosny 2014, w wersji DL? :kwiatek:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
10 września 2015 14:56
harja Siodło jest ok, jedyne które nie buja się, nie zsuwa w przód ani tył na kucu, jest to jednak siodło islandzkie i ten tył zawsze jest tak dziwnie podniesiony  🤔


W siodlach islandzkich wlasnie o to chodzi niestety...siedzi sie na tylnym leku,zeby kon wyzej podnosil nogi kiedy töltuje... Pociesze cie-na islandach wcale lepiej nie lezy 😀 Twoje to zdaje sie top reiter?

Wracam do szmatoholizmu  😵  Wrocilam z Polski z cottonem hibiscus i banana, kantarem capri i dralonem burgundy... no i niedlugo dojdzie anky army (po tylu latach poszukiwan!)... i cos czuje,ze rowniez winterred i cos jeszcze  😁
wątek zamknięty
To my wpadamy z nowym nabytkiem... Muszę przyznać że ten kolor to po prostu obłęd  😍! Jest cudny, zwłaszcza SR, bo na mojego pyciego 158cm konisia te duże cottony wyglądają jak hm... okrycia? Szczupłe konisko więc SR'ka mu to podkreśla+do siodła pasuje  🏇 Patrzyłam na Vanilla... Taki kolor szybko się brudzi, w petrolu odstraszył mnie zupełnie inny odcień derki polarowej i cottona... Totalnie inny... Derka jaśniutka, a czaprak taki... prawie smaragdgreen, choć jeszcze nie. Zwłaszcza, że w planie mam zakup derki do mojego pierwszego Eskadronowego czapraka (Przyznaję bez bicia, nie miałam nic poza kantarami eskadrona aż do wtorku  :rozga🙂 No powiem że to chyba nie ostatni cotton, chyba że jakościowo zły, czyli tylko do wyglądania w pace. Ładnie Pasuje do Visa? Co myślicie?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 września 2015 15:45
Plunia fajnie  🙂
wątek zamknięty
Odgrzebałam starocia... Powinien być mega niewypał - buraczkowy róż na dość jasnego kasztana, a wyszło tak, że niejedna stypa się chowa. Nieskromnie napiszę, że ładnie 🙂

wątek zamknięty
ekuss Tak, Top Reiter, może wisi trochę ten tył w powietrzu ale się nie buja na grubych kucyczych beczkach 😀 co do dralonu to się właśnie zastanawiałam ostatnio czy już go odebrałaś  😁
quantanamera ślicznie! To jest euro-star?
wątek zamknięty
plunia - bardzo ładnie! 🙂
quantanamera - Ty byś mogła na swoje konie kawałek starego koca ubrać i dalej byłby szał  🤣 Choć rzeczywiście zaskakująco ładnie rudemu w takim kolorze 🙂
wątek zamknięty
Zrobiłam przegląd derek i uzupełniam braki na ten sezon  😉 Tej zimy nie będzie problemem Karego znaleźć na padoku.
wątek zamknięty
srokate, tak, wygląda na denim 🙂
marlin1990, zdania nie zmieniam, wygląda czadowo! Gdybym miała ujeżdżeniówkę, chętnie bym się skusiła na niego. Z owijkami super.
plunia, pasuje, pasuje! Piękny kolor.
quantanamera, całkiem ładnie 😉
wątek zamknięty
harja dziękujemy  :kwiatek: nieskromnie mi też się podoba z tymi owijkami 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.