Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

no w sumie tak, jest na UR takowa katedra 🙂 po godzinach pewnie mają firmy...
Potrzebuję namiarów na firmę od leczenia drzew. Leczenia w sensie diagnozy i ratowania. Nie "leczenia" za pomocą piły i siekiery.
Na razie patrząc po kolei z netu trafiam na same co chcą wycinać. A to dwa ogromne srebrne świerki ponad 50 letnie. Chorują.
Ktoś? Coś?


Zadzwoń do jakiegoś szkółkarza co hoduje taką odmianę. W necie znajdziesz namiary. To ludzie bardzo życzliwi i pomocni.

Tu masz jakiegoś lekarza drzew http://www.chirurgiadrzew.pl/?page=zbigniew_z
Gillian   four letter word
20 maja 2015 20:38
Krakowiacy, podrzućcie jakieś sensowne lokum dla pary na 3-4 dni - może być skromnie, byle niedrogo. Mam trochę urlopu w czerwcu i chcę chłopa zaciągnąć do Krakowa, pokazać mu swoje stare kąty 🙂 niestety nie byłam tam już ponad 5 lat i nie orientuję się w noclegach. Potrzebne wyrko, prysznic i to tyle 🙂
Gilian, wejdź na booking.com i zobacz ceny w Hollywood Hostel, może ci się spodoba 😉
Poszukiwany dobry ginekolog, który zna się na zmianach w piersiach 🙂  :kwiatek:
Katarzyna Wadowska Jaszczyńska
Gabinet Babie Lato
ul. Miodowa 51a
tel. 519 585 072
Czy macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsce na obiad z rodzinką (4os dorosłe), żeby nie zbankrutować? Okolice turystyczne tj. Kazimierz, Stare Miasto w weekend.
http://www.podwawelem.eu/

dają dużo i dobrze zjeść, ceny do wytrzymania, tylko w wekend to licz się z kolejkami do stolika (nawet z godzinę można postać w poczekalnii).  😉
O tak, idealne na bezpretensjonalną rodzinną biesiad. A kolejka szybko idzie, przerób tam mają niesamowity 🙂
ja tez polecam 🙂
w sukiennicach teraz tez otorzyli czyba filie?
Czy głosowaliście na coś w budżecie obywatelskim?
Czy to tylko ja taka jestem dziwna, ze latałam (po klęsce on line) i szukałam urny?  👀
Dziękuję serdecznie za namiary. Wylądowaliśmy w Sukiennicach, na szczęście tłoku nie było, za to jedzenie nie do przejedzenia.
Ale wiśniówka na rozchodniaczka dla ciężarnej mnie rozbroiła, mąż się ucieszył z podwójnej porcji.
Dziewczyny, potrzebna dobry okulista, może być prywatnie, tylko tak w miarę szybko, żeby się umówić i zrobić wszystkie badania za jeden raz, a nie chodzić po kilka razy i odsyłanie na kolejne terminy. Poradźcie coś  :kwiatek:
Hanarz na Kalwaryjskiej.
Drogo, ale na miejscu i to co może robi z marszu.
Dziękuję, umówiłam się, dam znać jak było
cena wygórowana, ale jeśli będzie dobrze, to jakoś wytrzymam z rachunki
dziękuję jeszcze raz  :kwiatek:
Możecie polecić rehabilitanta neurologicznego, najlepiej gdzieś z okolic Miechowa?
[s]Mam nadzieję, że mnie modzi nie pogonią za dublowanie postów, ale tu więcej osób z Krakowa zagląda, niż do kociego wątku.

Krakowscy kociarze!

Dzisiaj ok. godz 14:30 z okolic Szafera (rondo Grzegórzeckie i okolice) uciekła kotka mojej przyjaciółki - Luna, ma chipa ale jest płochliwa więc bardziej liczymy na informację, że gdzieś się kręci. Cecha charakterystyczna to biała krawatka i nacięte lewe ucho. Za pomoc w złapaniu nagroda.[/s]

edit. nieaktualne, znalazła się 🙂
Wrzuccie na grupe o zaginionych zwierzetach w Krakowie, tam zaglafaja setki osob.
Czy orientujecie się, który ciucholand w Krakowie ma klimatyzacje?
krakowscy posiadacze czworonogów - poszukuję w Krakowie bardzo dobrego sprawdzonego weta od problemów skórnych...
Dava   kiss kiss bang bang
24 sierpnia 2015 12:54
Czy ktoś orientuje się gdzie w Krk albo okolicach mogę sprzedać dużą ilość ubrań, dodatków, butów itd.?
Nowe rzeczy, albo raz 'założone' mam to popakowane w worki i czekają.
Część już porozdawałam, te co zostały chciałabym jednak sprzedać choć za kilka złotówek. Nie mam czasu na allegro itd. to musi być jakieś takie wydarzenie, gdzie mogę się rozłożyć z tym wszystkim bez zbędnych formalności.
Niestety nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o 'wymiany ubrań' itd.

Może ktoś ma znajomy sklep/lumpeks który skupuje fajne ciuchy???
Byłabym wdzięczna, w ramach desperacji zrobię wyprzedaż 'domową' ale wolałabym tego uniknąć  😁
[s]Podpowiecie hostel - od dziś, dla jednej osoby, niedrogo?[/s]
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 września 2015 07:42
Czy orientuje się ktoś, gdzie w okolicy biprostalu, miasteczka AGH można wpaść na dobrą kawę?
A w ogóle w Krakowie? Jakieś fajne miejsce w okolicach centrum,  gdzie napije się dobrej, ale też niedrogiej kawy, zjem jakieś ciastko?
Kastorkowa na Kawiorach jest fajna kawiarnia, ratowała mi życie wielokrotnie. Nie pamiętam nazwy, niedaleko miasteczka, kawy noszą nazwy miast 😉
grzesiek.1993   Ja bardzo lubię Karmello, same pyszności w przystępnej cenie 🙂 Karmello ma dwie siedziby, na Floriańskiej i na Grodzkiej (na rogu, przy pl.Wszystkich Świętych).
Poleciłabym też Cukiernie Jagiellońską (na ul.Jagiellońskiej), cisza, spokój, takie klimatyczne miejsce. 🙂
A w ogóle w Krakowie? Jakieś fajne miejsce w okolicach centrum,  gdzie napije się dobrej, ale też niedrogiej kawy, zjem jakieś ciastko?

1.
https://cupcakecorner.pl/locations
2.
https://www.facebook.com/coffeecargo1?ref=br_rs
(tu się trzeba śpieszyć, bo już niedługo zniknie)
Ludki kochane. Czy ktoś z Was był na jakimkolwiek koncercie a Krakowskim Auditorium Maximum? Zastanawiam się nad miejscem na koncert ale nie mam bladego pojęcia co wybrać, nie byłam tam, nie wiem jak to wszystko wygląda na żywo. Podsyłam też plan sami opisem gdzie mniej więcej są wolne miejsca.
grzesiek.1993   Ja bardzo lubię Karmello, same pyszności w przystępnej cenie 🙂 Karmello ma dwie siedziby, na Floriańskiej i na Grodzkiej (na rogu, przy pl.Wszystkich Świętych).
Poleciłabym też Cukiernie Jagiellońską (na ul.Jagiellońskiej), cisza, spokój, takie klimatyczne miejsce. 🙂


Nie wiem czy na rogu Grodzkiej jest jeszcze Karmello, ostatnio specjalnie się przypatrywałam, ale nie było już nazwy. Tylko CZEKOLADA.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się