Warszawskie voltopiry :)

Nie czepiają się tego, ale jak zdjęcie jest widocznie nieaktualne to za darmo jak przyniesiesz zdjęcie do punktu ztmu to wyrabiają za darmo.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 20:17
Super, dzięki! :kwiatek:
Jeszcze ostatnie pytanie- mogę kartę doładować tylko w punktach ZTM czy też np. na poczcie albo w innym miejscu? Średnio mi się opłaca jechać do Wawy specjalnie po bilet.
Chess, właśnie o cenę chodzi głównie i czy ktoś coś poleca, bo w internecie ciężko znaleźć informacje, mam wrażenie, że część opinii piszą sami właściciele albo ich konkurencja 😉
Może ktoś wynajmował na 18stkę coś fajnego?
CzarownicaSa, ja w Konstancinie (jeśli mówimy o tych okolicach) ładowałam na poczcie jak jeszcze nie musiałam  codziennie jeździć do Warszawy  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 20:41
Genialnie! 😀 Dzięki za info! :kwiatek:
Malutki offtop.

Widzę, że oprócz Czarownicy i mnie jeszcze ktoś jest z Konstancina, Chylic  🙂  Mamy tu jeszcze kogoś?
Ja nie z Konstancina, ale jestem tu codziennie w pracy 🙂
No to prawie jak Konstancinianka  😀  😅
No prawie 😉 Ale chyba bardziej jak, hmm, Bielawianka? 😁
Toż to ta sama dzielnia prawie :-) Bielawa - Crocs, Barwy Szczęścia, czy Dom opieki? A może weterynarz?  🙂
Nie 😉
Ja to jestem rodowita  Konstancinianka tylko wyemigrowalam  do Chylic jak miałam  8 lat 😀 ale pójdę ulicę  od domu i jestem w Konstancinie (a granicę widać od razu, w Konstancinie lepszy asfalt 😁 )
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 września 2015 14:52
Zen no co ty, pracujesz tu? Wpadnij na kawe 😀

Nie sadzilam ze jest nas az tylu z tych okolic! 😀
ja tez mieszka w konstancinie 🙂
O! Jeszcze trochę i założymy dział "Konstancińskie Voltopiry"  😀
Zen no co ty, pracujesz tu? Wpadnij na kawe 😀

Nie sadzilam ze jest nas az tylu z tych okolic! 😀


Chetnie sie spotkam, ale raczej w przerwie w ciagu dnia, bo po pracy uciekam jak najszybciej do siebie 🙂
Drodzy Warszawiacy.
Mam pytanie znacie kogoś kto zajmuje sie kinesio taping??
I kto dojedzie do pacjenta do domu??
aszhar, ja mam kumpele fizjoterapeutke, która mnie zaklejala i się tym zajmuje. Tylko napisz pw gdzie by miała dojechać to z nią zagadam 🙂
kotlet, dzieki ale chyba nieaktualne.
To starsza osoba mająca problemy z kolanami.
Niestety jest 80 km od Warszawy i nigdzie sie z domu nie ruszy.
A koszta dojazdu będą większe niż samo zaklejenie.
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2015 20:13
Czy ktoś może zna, knajpkę czy nie wiem jak to nazwać, gdzie można dostać Belgijskie frytki? Tak się nazywa ta knajpka, znajduje się chyba na ulicy Złotej od strony DC, niedaleko tunelu którym się zjeżdża pod Marszałkowską na parking na Placu Defilad. Warto się tam udać, jak ceny?
Ja lubie na belgijskie chodzic przy metrze politechnika 😉 Ta sama chyba firma, co na Zlotej.


http://fabrykafrytek.pl/menu---frytki.html


Ceny, bardzo prosze 😉
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2015 20:31
A czy któreś polecasz, bądź odradzasz? 😉
Ja jem tylko lodeczki lub spiralki, ale tych drugich juz dawno nie widzialam 😉 Sosow nie znam niestety, nie jadam 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
09 września 2015 17:41
Czy ktoś się może orientuje jeżeli chodzi o wynajem mieszkania (na krótki czas: 2-3 miesiące) przy czym koniecznie potrzebna byłaby faktura? Przyjeżdżają do nas do firmy 3 osoby na szkolenie i trzeba je gdzieś ulokować- hostele wychodzą strasznie drogo, więc chcielibyśmy im wynająć mieszkanie- najlepiej nie przez agencję nieruchomości, która z nas zedrze jak... 😉
Jak ktoś ma jeszcze sprawdzony, tani hostel to też chętnie :kwiatek:
Warszawiacy, szukamy sali do comiesięcznych spotkań:
- potrzeby minimalne, żadnych okablowań, flipchartów, stoły niepotrzebne, ot, dach nad głową
- byle się pomieściło ze 20 osób na jakieś 2 godziny
- najlepiej gdzieś w środku miasta
- no i tanio, bo to NGO-s...
Jakieś pomysły?
rybka   Różowe okulary..
26 września 2015 21:02
Warszawiacy, szukamy sali do comiesięcznych spotkań:
- potrzeby minimalne, żadnych okablowań, flipchartów, stoły niepotrzebne, ot, dach nad głową
- byle się pomieściło ze 20 osób na jakieś 2 godziny
- najlepiej gdzieś w środku miasta
- no i tanio, bo to NGO-s...
Jakieś pomysły?

Popytaj w szkołach i przy kościołach w parafiach, tam zwykle można tanio wynająć sale.
Postanowiłam zrobić kolejne podejście do farbowania włosów, mimo, że ostatni raz obiecywałam sobie, że nigdy więcej. W związku z tym mam pytanie. Macie jakiegoś godnego polecenia fryzjera, który dobrze dobiera kolory?
aaga84, ja chodzę do Atelier Stylissimo, Pani Kasia, która tam pracuje farbuje i mnie (łącznie z dziwactwami typu róż) i moja mamę 🙂 jest drogo ale wg mnie warto 🙂
busch   Mad god's blessing.
27 września 2015 13:06
aaga84, ja się raz farbowałam w tym samym miejscu, co kotlet i tak samo polecam! Byłam zachwycona odcieniem, tym jak dobrze się trzymał na włosach i w ogóle było super. Tylko nie pamiętam imienia dziewczyny, która mnie farbowała.
Dzięki dziewczyny 🙂 Weszłam na ich stronę z ktorej wynika, jakby tylko celebrytów czesali. Aż sie poczuje dziwnie jak tam wejdę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się