Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

a jaka jest aktualna cena i czy są wolne boksy?
Dodo ale jak to? Od kiedy?  🤣

Krzywa fajna. Byłam, widziałam. Sama bym konia postawiła, mimo że 85 km...  😵
Dodo ale jak to? Od kiedy?  🤣

Krzywa fajna. Byłam, widziałam. Sama bym konia postawiła, mimo że 85 km...  😵


od 1 sierpnia dałam Komnatę - ona po tym wypadku, półrocznym pobycie w klinice, walce o życie w kwietniu wróciła do żywych.... myślałam, że wróci pod siodło, ale nadal kuleje i utyka więc bez sensu ją trzymać u Krygiera - skoro wet zalecił kopa w de i na pastwisko
Zaplecze do jazdy niekoniecznie, chodzi mi o miejsce gdzie mogłabym postawić konia żeby spokojnie przetrzymał okres jesień-zima i wychodził na padok bez ograniczeń  😉


wiem, ze w Harmony Farm konie stoją na dworze codziennie, niezaleznie od pogody, no chyba że są burze/grad... zwłaszcza teraz, jak są tak pięknie nowo-ogrodzone 😀
Jak dla mnie KRzywa Stajnia to nawet bardzo fajna jest 🙂 Moj rudzielec drugi rok tam stoi i ma sie bardzo dobrze-pomimo, ze ja go srednio raz do roku odwiedzam.
chyba wyglada dobrze nic nie robiac 😉

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
10 sierpnia 2015 15:09
Też mam konia w Krzywej i nie raz już się wypowiadałam także nie będę ponawiać. Odpowiem tylko w kwestii wolnych miejsc-ogólnie takowych brak ale warto się orientować na bierzaco 😉
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
10 sierpnia 2015 15:50
Przepraszam, że post pod postem-na telefonie nie mogę edytować a paskudny byk się wkradł-oczywiście na bieżąco się orientować 🙂 po sezonie czasem zwalnia się jakieś miejsce albo można się dogadać w zależności od konia i potrzeb 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 sierpnia 2015 15:54
Odpowiadam tylko na pytanie, modzi :-).
Niestety w chwili obecnej brak miejsc. Już Komnacie musiałam miejsce wykombinować i kilku właścicielom obiecałam już info o wolnym boksie,  ale oczywiście na bieżąco można pytać, różnie bywa.
Dzięki za miłe słowa :-).
To jedna z oznak dobrej stajni i właściwej w niej opieki nad koniem - brak wolnych miejsc hehe. Nic dodać nic ująć ;-)
[s]Przepraszam z góry za nieregulaminowy zapewne post, ale sprawa pilna.
poszukuję kogoś z okolic Zakrzewa k. Poznania. Odwdzięczę się za pomoc, proszę o kontakt na pw  :kwiatek:[/s]

edit: nieaktualne chwilowo 🙁
jakby co, wczoraj zwolnił się jeden boks w Harmony Farm, bo wyszedł koń z treningu 🙂
Jak jest aktualnie w Marianowie? Jak wygląda opieka i generalnie warunki?
Hej, piszę tutaj bo w ogłoszeniach obawiam się , że nikt nie przeczyta:
Poszukuję do wypożyczenia na kilka dni sprawnego wozu na siano - może być drabiniasty, może być z pełnymi bokami. Ważne aby: miał drewniane koła i wyglądał na stary - w sensie ze starej epoki. I aby był do przetransportowania z bliskich okolic Poznania.
Jest potrzebny do filmu, który będzie kręcony w Poznaniu około 02. września.
Będę wdzięczna z info.

I sorki za  🚫
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 sierpnia 2015 13:02
Ja natomiast podpytam Was o stajnię Pana Koźlarka w Sznyfinie - czy ktoś kojarzy? Chciałam się podpytać o jednego z koni, który w niej stoi i ewentualny kontakt do właścicieli stajni.

edit: literówka
Jak jest aktualnie w Marianowie? Jak wygląda opieka i generalnie warunki?


Stoję w Marianowie 4 miesiąc i jak dla mnie jest ok 🙂
Natomiast na wolne boksy w najbliższym czasie bym za bardzo nie liczyła... Choć zawsze można zadzwonić do pana Wiesia i się dopytać dokładnie, ale od kiedy jestem cały czas jest komplet.
wolny boks w stajni "u Foltyna" w Daszewicach pod Poznaniem 😉
w razie potrzeby służę bliższą informacją
paulina0803   Spójż jak w końskich chrapach, świeci róży zapach
21 sierpnia 2015 16:06
Jak by ktoś był zainteresowany to w stajni gdzie trzymam klacz sa wolne boksy.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/31450
Witam, mam prośbę o informacje dotyczącą dostawców słomy siana i owsa, a także odbiorców obornika w okolicy Poznania.
Szukam kogoś konkretnego do dłuższej współpracy. Z racji lokalizacji interesuje mnie Poznań Kotowo Luboń, Wiry, Komorniki  itp....
Gdzie kupujecie towar dobrej jakości , za ile? Doradzicie coś?
Witam 😉
Szukam stajni na północ od Poznania, która dysponuje koniem, na którym mogłaby zostać poprowadzona nauka jazdy dla mężczyzny 193 cm wzrostu i ok 90 kg wagi. Jeśli coś Wam zaświta to poproszę o informację. Dzwoniłam w kilka miejsc jednak niestety nam odmówiono. Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 września 2015 11:25
Gdyby ktoś szukał fajnego, mądrego i kumatego dostawcy dużych ilości siana, z własnym transportem:

501149628 pan Grzegorz.

A ten p.Grzegorz to z jakich okolic?
Witam 😉
Szukam stajni na północ od Poznania, która dysponuje koniem, na którym mogłaby zostać poprowadzona nauka jazdy dla mężczyzny 193 cm wzrostu i ok 90 kg wagi. Jeśli coś Wam zaświta to poproszę o informację. Dzwoniłam w kilka miejsc jednak niestety nam odmówiono. Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂


Sprawdzałaś KJ Rancho na Biskupińskiej?
Jeszcze jest Marianowo czysta schludna stajnia angielskie boksy, lonżownik , hala. Jednak nie wiem jak z ceną i miejscami.  🙂
Dziewczyny, wiecie czy na ul. Biskupinskiej 10 w Poznaniu jest jakas stajnia sportowa? Internet mówi, ze tylko rekreacja na kucykach.
claudss Obok, dosłownie za ścianą jest pensjonat dla koni, stoją tam też jakieś sportowe konie. W internecie ciężko cokolwiek na jej temat znaleźć.

edit.
Obok tych kucyków oczywiście 🙂
Krygier z tego co wiem, a dalej w głębi po drugiej stronie drogi jest Ranczo.
Ktoś wie tak apropos co słychać u Krygiera? Podobno sporo się tam pozmieniało ostatnio... Prowadzą nadal tam pensjonat w ogóle? Bo różne wersje słyszałam...
claudss Obok, dosłownie za ścianą jest pensjonat dla koni, stoją tam też jakieś sportowe konie. W internecie ciężko cokolwiek na jej temat znaleźć.

edit.
Obok tych kucyków oczywiście 🙂


A wiesz cos wiecej na temat tej stajni? To ta stajnia Krygiera? Ciezko cos znalezc na ich temat a potrzebuje opinii innych 🙂
Kotbury skontaktuj się z Apolinarski Grup
Znacie może w okolicach Poznania (nawet do 100km od) jakąś stajnie, która przyjmuje emerytów na łąki? Tak do 400zł? Czy do tej ceny raczej bez szans?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się