telefony komórkowe

A możesz napisać czemu? Ja od wielu lat wybierałam tylko Nokie ale po ostatniej czuje że czas się rozstać. No i wybór pada raczej na huawei p8 ale to będzie pierwszy Tel z androidem..
Abeba p8 tak jak p8 lite ma nakładkę EMUI, więc przypomina oprogramowanie IOS. Jedno zastrzeżenie do tych telefonów: bateria. Jeśli dużo korzystasz z telefonu i ładowanie go co wieczór Ci nie przeszkadza... Osobiście bałam się tej baterii, ale jestem przyzwyczajona do codziennego ładowania.

Co do oprogramowania to kwestia przyzwyczajenia i upodobań. Dużo osób nie potrafi używać Androida, tylko z niego korzystają. Takim to sposobem nowe telefony mulą. Teraz coraz lepsze apki czyszczące są, poza tym jak ktoś ma chwilę to warto czytać wątki na temat danego telefonu na forum androida...
Dziękuję za opinię. Teraz mam dużo wolnego czasu więc mam nadzieję nauczę się wszystkiego 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2015 07:05
Ja np nie wyobrażam sobie mieć telefon bez androida, wszystko inne dla mnie nie jest intuicyjne. 😉
Co to znaczą większe możliwości telefonu?
Ja zostałam przy WP bo nie wyobrażam sobie już korzystania z Androida.
No po prostu - no way.


Większe możliwości to w moim przypadku przede wszystkim szybkość działania przy otwartych wielu apkach. Niby niewiele, ale po ostatnich akcjach mojej Nokii oddam za to królestwo! 😁 A że przechodzę na abonament, to będę miała szersze pole wyboru lepszego telefonu, niekoniecznie za całą jego cenę.
Abeba Dlaczego? Bo dla mnie Windows jest dokładnie tym, czego mi potrzeba.
Niezawodnością bez zbędnych "gadżetów" zielonego ludzika.
Miałam Lumię 1520 - teraz mam 640 LTE i żaden z tych telefonów mnie systemowo nie zawodził.
Lumii 1520 przytrafiła się wymiana płyty głównej i baterii ale po za tym meega telefon! 
co do huawei p8 jestem z niego bardzo zadowolona.
mam tylko jedno pytanie do innych użytkowników. jak robię zdjęcia wychodzą super jakości. Gdy jednak załaduję takie zdjęcie do mms i wyślę komuś to zdjęcie robi się bardzo słabej jakości. jakaś podpowiedź jak to zmienić? bo szukałam w ustawieniach itp i nic nie mogę znaleźć. 🙁 jest to pewnie kwestia rozdzielczości (taką mam nadzieję)
Kahlan, zawsze w mms się zmniejsza zdjęcie
tyle to wiem. 😉
pytanie, jak pozmieniać ustawienia, by nie leciało tak na jakości zdjęcia. myślałam, że może jest tu posiadacz p8, który już to rozpracował, ale będę kombinować sama, może się uda problem rozwiązać. 😉
Trochę z innej beczki, ale czy ktoś przenosił się z numerem do innego operatora? Chodzi o przejście Orange-Play. Słyszałam, że to nie takie hop siup, a niestety Orange nie ma już nic do zaoferowania dla mnie, inwestuje tylko w nowych. 🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 września 2015 07:15
Ja kilka dni temu. Wybrałam na stronie play ofertę, telefon, wypełniłam formularze, przyszedł kurier, dałam ksero dowodu osobistego, podpisałam umowę, aktywowałam play i dostałam sms że orange odda mój numer za miesiąc więc korzystam z orange i czekam aż play będzie mógł ruszyć 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 września 2015 07:24
Gosia, musisz mieć jedynie numer telefony zarejestrowany tzn musisz być w Orange wpisana jako właściciel numeru i żadna to wielka filozofia przenieść numer. Telefon przyjeżdża kurierem do domu, a całą resztę załatwia Play. Jednie co to warto pilnować karty sim czy jest mikro/nano/czy zwykły sim 😉
O, to może jakiś pojedynczy przypadek niefortunny był. Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Czy o tablety tez tu pytać, czy mamy inny wątek? 😉 ja nic nie znalazłam, a mam kilka pytań

Co wam się lepiej sprawdza na tabletach - case na sam tył, czy ten zamykany?
Najbardziej spodobał mi się case tech21 impact mash - ma gumę na tył i doczepiany ten przód na ekran. Ma go ktoś może? Czy zawsze w komplecie jest to na ekran, czy to trzeba dokupić?
Jakie sklepy sprzedają akcesoria Apple poza iSpot, idream, Apple.com? Nie wszędzie jest dostępny ten case z tech 21, nie wszędzie są kolory jakie mnie interesują i nie wszędzie widać, czy jest ta góra czy jej nie ma 😉
Opłaca się kupić jakaś tania wersje case z Allegro, czy lepiej kupić porządna? Nie wiem jak jest z ich jakością
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2015 06:55
Czy ktoś uszkodził sobie gniazdo sim adapterem?  😵
Mam kartę Nano Sim i używałam adaptera bo do wymiany na Micro potrzebuję być w salonie z moją mamą.
Dziś mój telefon zaczął mi wyświetlać komunikat o błędzie karty sim -więc wybieram się ją wymienić.
Obawiam się tylko, że przy okazji mogło się uszkodzić gniazdo sim  🤔
Gdyby tak się stało to pewnie lepiej i ta oddać na gwarancję?
JARA, dzięki! Już przenoszę 😉
Czy jest jakaś "podróbka" snapchat na Windows?? Bo ubolewam nad brakiem tej aplikacji... :/
pirat30, z tego co mi wiadomo to nie ma
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 września 2015 20:53
możesz zainstalować emulator androida na windows, powinno zadziałać 😉
Nie wiem tylko jak z wysyłaniem obrazków i dostępem do kamerki
Gdzie mogę to pobrać? Porzucisz linka bo zielona jestem :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 września 2015 21:15
hm, to musisz poszukać czegoś co tobie będzie odpowiadać. Ja obecnie mam bluestacks, teoretycznie darmowy ale każe jakieś appki instalować.
Warto przeczytać artykuł czy chcesz się w to pakować 😉
Gillian   four letter word
28 września 2015 08:47
Czemu nie mogę odtwarzać plików wideo, filmów na YT itd na Xperii? Działało i nie działa.
Gillian, nadal? 😉 Mój kolega dzisiaj mi chciał pokazać, że nie działa i magicznym sposobem zadziałało 😉
oesu, widziałam reklamę największego badziewia ever.
Wnoszę, coby nikt mojego błędu nie popełniał i nie kupował telefonu Kruger&Matz.
Szajs totalny  😵
Gillian   four letter word
28 września 2015 23:57
Libeerte, no nie działa 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 września 2015 06:57
Gillian, aktualizowałaś YT?
Gillian   four letter word
29 września 2015 07:39
Tak i nadal nie hula.
Gillian, a co się dzieje, że "nie działa"? Np. Czarny ekran się wyświetla, czy wyświetla się czarny i znika, kręci się kółeczko wczytywania? Jak się to "nie działanie" objawia? 🙂
Gillian   four letter word
29 września 2015 09:57
Czarny ekran i komunikat "wystąpił błąd podczas odtwarzania, dotknij by ponowić próbę". Natomiast przy filmach z komórki "nie można otworzyć pliku".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się