Islamizacja Europy?

jak czytam ze arabowie maja lenistwo w genach to to nie jest nic innego niz rasizm. rowniez to ze komus nie pomoge, bo jest arabem. bo jakby byl ukraincem, to moze juz tak. chodziaz lepiej sprawdzic czy sie nadaje, jak nie, to won.

panuje atmosfera jakby te 10 000 mialo zalozyc kalifat nad wisla.

tajnaa w sytuacji gdy 300 000 ukraincow przedziera sie do Polski i Komisja w ramach mechnizmu solidarnosci wyznacza kwoty przyjecia czesci imigrantow tez dla Grecji, to by pomogli. Chyba ze my teraz nie wiezmemy, wiec moga sia na nas wtedy wypiac wszyscy. Ja wiem ze najazd ukraincow jest teraz czysto teoretyczny, ale wojna w Donbasie w 2012 w czasie Euro tez sie wydawala czysta fantazja.

maniestacja takiego nacjonalizmu naprawde nam nie posluzy w dlugiej perspektywie.
ja podchodze do tego inaczej, ja nie jestem pewna, że te 11 tys (nie zaniżaj już liczb), nie założy kalifatu i że będzie żyć wg polskich europejskich zasad. gdybym była pewna, rozmowa byłaby inna. tymczasem patrzac na kraje z wysoką liczbą imigrantów każą mi w to wątpić. tam jednak rdzenne narody są w zaniku, a imigranci są dużym problemem społecznym, ekonominczym i bezpieczeństwa. a jak myślisz, czemu w.brytania chce wyjść z ue? imigracja i jej fatalne skutki są jednym z powodów.
a poza tym, nie mów o nacjonaliźmie jako o czymś złym. z jednej strony chcesz nas przekonać, że nie każdy emigrant jest zły, ale za chwile wszystkich nacjonalistów wrzucasz do jednego worka. nacjonalizm ale nie w skrajnej postaci, może wręcz być pomocny, bo to przede wszystkim troska o swój naród, a dopiero dalej o potrzeby innych narodów
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 września 2015 17:38
E., Wielka Brytania wcale nie chce wyjsc z UE przez imigrantow, tak sie durnym ludziom wmawia w ramach propagandy i manipulacji 😉  Poczytaj sobie o prawdziwych powodach.
E rdzenne narody w zaniku? Obecnie we Francji jest ok 6% populacji pochodzenia magrebskiego. Jeszcze troche musze sie nameczyc zeby rdzenni francuzi zanikneli.

Co do nacjonalizmu to napisalam 'taki' czyli ksenofobiczny i krotkowzroczny.
E., Wielka Brytania wcale nie chce wyjsc z UE przez imigrantow, tak sie durnym ludziom wmawia w ramach propagandy i manipulacji 😉  Poczytaj sobie o prawdziwych powodach.

a gdzie? podaj jakieś sensowne linki z komentatrzami i opiniami, chętnie rozszerzę światopogląd  :kwiatek:

ekwan, dobrze że rozróżniasz nacjonalizm i nacjonalizm  😉  może ja źle zrozumiałąm tamtą wypowiedź  :kwiatek:  choć wciąż stoję na straży, że coraz mnie podoba mi się niemożność wyrażania opinii negatywnych nt. imigrantów i coraz to mniej podoba mi się, że w mediach prawda jest tylko jedna, a ci z inną opinią to od razu wstrętne zacofane mohery albo naziści  🙄
Ciekawe ilu uchodźców przyjmie Szwajcaria  😁 😁 😁 Właśnie oglądam ,, Miedzynarodowych poszukiwaczy domów '' i myślami już widzę te piękne wycacane uliczki po bytności naszych braci Arabów.  😁

ekwan - A co powiesz o Belgii. Niedawno jeszcze był wrzask w Unii że Belgowie chca tych swoich imigrantów spakowac  i odesłać natychmiast do domu ???  🤔

http://www.wprost.pl/ar/337233/Imigranci-naduzywaja-systemu-socjalnego-wiec-Belgia-kaze-im-opuscic-kraj/
UK chce wyjsc wlasnie przez imigrantow ale wewnatrz unijnych, np polakow bo im zabieraja prace, socjal, itd. Nie chca placic na budowe autostrad w polsce, ani rumunii, ani na rolnikow we francji ani w polsce. Nie chca musiec wyrazac solidarnosci z biedakami ue. Nie chca zeby ich rynki finansowe podelgaly Unijnym zasadom. to sie bierze wlasnie z populistycznych wypowiedzi politykow i powielajacych to mediow ze imigranci to problem, ze zabieraja prace. ze UE to tylko koszty i dotacje dla biedniejszych krajow, itd. tam tabloidy rzadza.

Co do sprzeciwu wobec imigrantow, to ja ciagle slysze tylko glosy przeciw a nikogo kto stara sie spojrzec trzezwo na to kwotowanie imigrantow.
ekwan, nie mam nic przeciwko imigrantom. Za to wszystko - przeciwko inwazji/kolonizacji. A nie mam danych, z czym przyjdzie nam mieć do czynienia.
Halo, jak 10 000 uchodzcow moze skolonizowac kraj 40 milionowy? Niemcy chca przyjac 800 000 tysiecy, i sie nie boja kolonizacji.

Smok10, ale konkretnie to co mam powiedziec? Tu rzadzi koalicja chadekow i flamandzkiej prawicy antyimigranckiej, wiec nie dziwi mnie ten artykul. Moze uk tez zacznie naszych odsylac. Tylko nasi wroca do polski a nie do kraju w stanie wojny.
ekwan, a jak chcesz powstrzymać napływ dalszych dziesiątek i setek tysięcy?
Niemcy chcą przyjąć??? Czy ich władze tak głoszą?

Trzeci raz piszę: prawo międzynarodowe nie przewiduje azylu dla uchodźców Wojennych - bo nie ma takiego terytorium, które mogłoby wchłonąć wszystkich chętnych do uniknięcia koszmaru wojny 🙁 Azyl jest dla prześladowanych.

Na razie nie ma też sposobu, żeby odróżnić uchodźców od wszystkich pozostałych chętnych na osiedlenie w zamożnych krajach Europy, np. z Kosowa. Wiesz, też bym chciała do USA albo lepiej do Szwajcarii.
Alez Szwajcaria nie jest w UE, wiec dlaczego maja przyjmowac kogokolwiek??
halo-  A jaki masz z tym  problem ? ty jako obywatel unii możesz sobie mieszkać gdzie chcesz. Na pewno w Szwajcarii nikt ci nie będzie robił przeszkód. Możesz sobie jechać i wystarczy ci dowód osobisty.

A to dotyczy tylko państw Unii ? niby dla czego. Pewno większe interesy robią Szwajcarzy w Syrii czy innych krajach arabskich niż Polacy/

Polacy sprzedawali broń Syryjczykom za głebokiej komuny , tak jak i Rosjanie . Myśmy kiedyś budowali to co oni teraz zburzyli , ale Polacy tam pracowali a oni nam płacili , nie mieliśmy żadnych zobowiązań wobec nich. W tej chwili przyjmujemy uchodźców z Iraku i Iranu. Swojego czasu Polacy pomogli Amerykanom w wywozie ich dyplomatów z Iraku , którym groziło śmiertelne niebezpieczeństwo ,. Wszystkie kraje odmówiły Amerykanom pomocy a Polacy zrobili to bezproblemowo. Operacja się udała, a amerykański rząd umorzył nam za to ponad połowę zadłużenia Polski czyli 16,5 mld USD . Tyle  o naszych powiązaniach z Arabami . Ale to Amerykanie zawsze mieli z nimi pod górkę , a wojnę w Iraku wywołał Busch który szukał broni której nie było ,a teraz amerykanie umywają ręce. 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2015 20:52
Pandurska, a dlaczego UE ma przyjmować?
Bo tak. Unia ma sprzątac po Amerykanach i Ruskich  😤 Mimo że gówno z tego ma . Oni piorą kase , a my po nich sprzątamy.  😤 My musimy wykazac się miłosierdziem żeby oni mogli zarabiać kasę .

http://www.tvn24.pl/syryjscy-uchodzcy-w-urugwaju-chca-wracac-na-bliski-wschod,576185,s.html

Im się już tu nie podoba. Strzelają focha  🤣

Im się raczej Polska nie spodoba. Jeżeli uciekają z Urugwaju bo zaraniają tam 370 $ miesięcznie . To tyle ile najniższe uposażenie w Polsce i oni nie będą za tyle pracowac .
Ekwan bronisz ich jakbyś sama była islamistką. Czytasz jakiekolwiek statystyki? Bo mój strach przed imigrantami z Syrii bierze się ze statystyk krajów w których się masowo osiedlili. Wzrost liczby gwałtów o kilkaset procent to tez napewno przypadek?
delta   Truth begins in lies.
10 września 2015 21:30
Halo, jak 10 000 uchodzcow moze skolonizowac kraj 40 milionowy? Niemcy chca przyjac 800 000 tysiecy, i sie nie boja kolonizacji.


Ale te 10 tys to będą głównie mężczyźni, którzy potem ściągną do siebie resztę rodziny, a więc tą liczbę razy 4-5, bo rodziny muzułmańskie zwykle mają po 3-4 dzieci. Zresztą sam Pan Gabriel mówi, ze Niemcy muszą się liczyć na pół miliona rocznie uchodźców w następnych latach.
Skąd wiesz, że Niemcy się nie boją? Bo Rząd tak mówi? Jakoś wszyscy Niemcy, z którymi mam na co dzień do czynienia mówi nie, na taki sposób przyjmowania imigrantów.

Mam wrażenie, że myślisz, że my wszyscy jesteśmy za nie przyjmowaniem ich, ale ja tu widzę, że większość z nas jest nie tyle za nie przyjmowanie, ale za sposobem w jaki sposób chcą to zrobić - a dokładnie z brakiem pomysłu jak to rozwiązać. Popatrz jak wygląda obecnie transport kolejowy w Europie - Dania wstrzymała połączenie z Niemcami, w samych Niemczech też nie jest wesoło w miastach gdzie napływa ich najwięcej. Ciężarówki jadące do Anglii przez prom z Francji też są atakowane, bo uchodźcy próbują się siłą wpakować do ciężarówek - policji oczywiście nie ma.
rybka   Różowe okulary..
10 września 2015 21:40
Statystyka przyszłości:

W Polsce oni miejsca nie zagrzeją . Po pierwsze , aby zostać Polakiem trzeba zjeść beczkę soli , w momencie gdy nie przejdziesz weryfikacji , błyskawicznie wylądujesz tam skąd się wziąłeś . Życie jest trudne , bo żeby żyć trzeba zapeier...ć , a social jest na granicy śmierci głodowej. co niewątpliwie , na dzień dzisiejszy jest naszą ogromną zaletą . I dodatkowo , ludzie wrogo nastawieni do obcych a już fo ancychtystów w szczególności  😁 😁 😁 To nie jest karaj ich marzeń , oni chcą do Niemiec , a jeszcze bardzie do Belgii , Francji, holandii , czy Szwecji. Oni doskonale wiedzą gdzie mają jechać i gdzie im będzie dobrze. 😁 Oni nie chcą do Polski i nawet jeżeli zostaną zmuszeni do przyjazdu do nas to jeszcze szybciej będą stąd spierd...ć . 😁 😁 😁

P.S rybka - To bardzo przykre i najgorsze że nikt tego nie rozumie, Im się wydaje że oportunizm w temacie islamu to uprzedzenia . To nieprawdza to fakt , zmasowanej akcji wyniszczenia świata jaki znamy. Ja to obserwowałem już 30 lat temu . Ta cała tolerancja to nam się czkawką odnije.  🙁
Świat nam się zmienia i jasne, nie wygląda to różowo. Migracje były i będą, choć mieliśmy od nich krótkie wakacje. No i pewnie to, co widzimy, to przygrywka do przyszłości, kiedy klimat bardziej się bujnie... Ale ja właściwie nie o tym... Raczej o różnych przewijających się stwierdzeniach... Takich podkręcających strach nie do końca racjonalnie (co nie znaczy, że racjonalnych strachów nie ma).
Czytasz jakiekolwiek statystyki? Bo mój strach przed imigrantami z Syrii bierze się ze statystyk krajów w których się masowo osiedlili. Wzrost liczby gwałtów o kilkaset procent to tez napewno przypadek?
Kilka słów o tych statystykach: http://slwstr.net/pk3/2015/9/gwaty-nie-tylko-w-szwecji To nie znaczy, że nie ma gwałcicieli z Syrii. Ale że przypisywanie im wzrostu gwałtów o kilkaset procent jest, hmm, nieco naciągane.

PS Lata temu zauważyłam prawidłowość, że wielu polskich emigrantów jest nastawiona bardzo na nie do innych grup emigranckich.
Teodora - Uwierz mi że nic nie jest naciągane . Jak popatrzy się na Radykalnych Islamistów i ich podejście do białych kobiet to nie wygląda to różowo. Choć mógłbym powiedzieć że to twój problem. 😉 Że mnie on nie dotyczy  😁 Skoro się prosisz i tobie to nie przeszkadza , to najwyżej tobie futro przetrzepią  😉 A skoro , wg PIS aborcja będzie karana śmiercią to pozostaniesz z pohańcem i tyle z tego  😉

Konginus Pofnipięta się w grobie przewraca.

Longinusa Podbipiętę, który ślubował czystość dopóki mieczem przodków, Zerwikapturem, nie zetnie trzech głów „pohańców” za jednym zamachem.  😎
A ja sobie tak myślę - skąd w takiej np. Francji czy Wielkiej Brytanii, państwach, które dawniej miały ogromne kolonie, tak wielu "imigrantów", którzy nie tylko od dawna mają francuskie czy brytyjskie obuwatelstwo, ale i wychowują na tych ziemiach 2 czy 3 pokolenie. Bo d!iwnym trafem problemy z migrantami te kraje mają od wielu, wielu lat, mają również całe dzielnice nie tyle opanowane co zwyczajnie zasiedlone tymi ludźmi.
Ci nowi to obecnie jedna wielka niewiadoma, moim zdaniem największym problemem tych krajów jest ich gówniana polityka sprzed lat i wyhodowanie sobie we własnym kraju ogromnego problemu.
To konsekwencje kolonializmu.  😉 Pół świata do nich należało a potem ta połowa do nich przyjechała żeby sę osiedlić , stąd te problemy.  😉 Anglia była wielka i była wszędzie , potem to wszędzie się do nich przeniosło. 😉 Powiedz gdzie oni nie byli ???

Francja , tak samo , cierpi za kolonie , zwłaszcza za Afrykę a przede wszyskim Maroko , Polinezja to znikomy ułamek. Holedrzy tak samo , podbijali świat i kolonie ,a potem też mieli problem.Nawet Niemcy , zanim zaczęli wojować mieli swoje kolonie w Afryce . A Polacy ??? Nam , po pierwszej wojnie chcieli przyznać Madagaskar , gdzie mieliśmy deportować Żydów , ale skończyło się na tym że nic nie dostaliśmy , więc niech się pier....ą . Oni mają za co cietpieć i przepraszać , a my ???
Teodora, strasznie slaba argumentacja z tego linku o gwaltach, po co brac do porownania kraje islamskie skoro tam zgloszenie gwaltu konczy sie dla kobiety infamia a nawet ukamieniowaniem? Albo co za roznica jaka jest definicja gwaltu w Szwecji skoro z pewnoscia kryje sie za nim przemoc seksualna? Naprawde ma to dla ciebie albo kogokolwiek takie znaczenie, co dokladnie zaszlo, ze kobieta zglosila sie na policje? Dla mnie belkot lewaka i tyle.
W Polsce oni miejsca nie zagrzeją.(...) Oni doskonale wiedzą gdzie mają jechać (...)

Nie byłabym tego taka pewna. Zakładasz, że to jest ruch spontaniczny 🙁 a może być starannie kierowany. Wylosują tych, którzy się poświęcą dla szczytnego celu kolonizacji kraiku nad Wisłą.
To może krócej: jeśli w danym okresie i zmienia się definicja gwałtu, i przybywa imigrantów, to skąd pewność/przekonanie, że tylko to drugie odbiło się na statystykach gwałtów?Lewak nie powinien twierdzić, że tylko definicja (poszerzona dziesięć lat temu) miała znaczenie, prawak - że tylko imigranci.
I polegną na naszym dziwnym kraju .  🤣 Polska to dziwny kraj i nawet Europejczycy go nie rozumieją a co dopiero emigranci 😁 Szczerze , to jeżeli mieli by nawet jakiekolwiek intencje , złe czy dobre , to Polska jest dla nich tak dobrym krajem do kolonizacji jak dla nas Mars , nawet pokusił bym się o stwierdzenie że na ich miejscu wolał bym zasiedlać Marda  😁 😁 😁
Smoku, coś w ten deseń?
Smoku, coś w ten deseń?


Ja myślę że to przednówek ich problemów. 😂 😂 😁 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się