Islamizacja Europy?

Smok10, możesz mieć rację 😀
Smok10, możesz mieć rację 😀


Jak znam nasz kraj od 50 lat i ludzi , to jestem tego pewien na 100%  😁 😁 😁 Szukalą kopotów , to właśnie je znaleźli  😁 😁 😁

Jakby to był kraj przyjazny imigrantom to już dawno by go zasiedlili , a oni tu przyjeżdżają jak do raju a potem speir.....ą z prędkością swiatła na wysokości lamperii . 🤣 🤣 🤣  Polacy są największymi znanymi mi rasistami i ksenofobami na świecie , są totalnie nietolerancykni i nawet jak przyjmują obcych to są okrutnie nieufni . W dużych  miastach , jeszcze można przeboleć , ale na wsiach to dochodzi do absurdów.  😁 😁 😁 Nie jest to wymarzony kraj na emigrację , w dodatku wcale nieprzyjazny jeśli chodzi o socjal czy opiekę medyczną . Ogólnie to najbardziej przeje...y kraj dla emigrantów na świecie .  😁 😁 😁 Więc te 10 czy 12 tyś to pobozbe zyczenie a nie deklaracja . 😁  😁 😁
To może krócej: jeśli w danym okresie i zmienia się definicja gwałtu, i przybywa imigrantów, to skąd pewność/przekonanie, że tylko to drugie odbiło się na statystykach gwałtów?Lewak nie powinien twierdzić, że tylko definicja (poszerzona dziesięć lat temu) miała znaczenie, prawak - że tylko imigranci.

Jezeli tak jest, ze te fakty zbiegly sie w czasie to oczywiscie trudno wyrokowac w sprawie przyczyn, trzeba by pojsc do wiezien i po prostu policzyc ale tego z powodu poprawnosci politycznej robic nie wolno (dociekanie prawdy jest wszak rasizmem). A ta zbieznosc faktow w zaden sposb nie wynika z twojego linku.

[quote author=Smok10 link=topic=91143.msg2418858#msg2418858 date=1441917738]
W Polsce oni miejsca nie zagrzeją.(...) Oni doskonale wiedzą gdzie mają jechać (...)

Nie byłabym tego taka pewna. Zakładasz, że to jest ruch spontaniczny 🙁 a może być starannie kierowany. Wylosują tych, którzy się poświęcą dla szczytnego celu kolonizacji kraiku nad Wisłą.
[/quote]
Pewno obmyslony jest juz sposob, zeby "naszych" imigrantow w kraju zatrzymac, np zostaniemy zmuszeni do sprawdzania papierow wszystkich opuszczajacych Polske osob i juz. Albo nic prostszego od zlikwidowania strefy Schengen.
Ja myślę że ich żadna siła u nas nie zatrzyma  😁 😁 😁 Możemy się założyc  😁 😁 Równie dobrze możemy rzucić hasło ze przyjmiemy wszystkich imigtantów  😂
Ktos pytal o Szwajcarie? O ile dobrze zrozumialam procent przebywajach tam na zasilkach Erytrejczykow wynosi 91, Iranczykow 84, Lankijczykow 75, Turkow 89, Syryjczykow 87 i nawet Chinczycy tam nie pracuja 69%. Co sie dziwic, ze Szwyce nie chca brac wiecej 😉
Przyznam, że z takim ujęciem islamu dotychczas się nie spotkałam:


Długie, ale warto. Polecam szczególnie fragment o nekrofilii.  Z racji daty wydania fatwy i miejsca (nie - gdzieś na krańcu świata).
Ok - pani prowadząca wykład wydaje mi się z lekka nawiedzona (rozumiecie  😀iabeł: katoliczka  😀iabeł: - my już takie jesteśmy  :icon_rolleyes🙂, ale ona mówi o też faktach. To nie są wyłącznie interpretacje.

Wiedziałam, że z islamem mi nie po drodze (parę koleżanek myślało, że będzie im po drodze. generalnie się... zawiodły), a problem łechtaczki nawet wypłynął na forum  😀iabeł:, i dobrze wiem, że AŻ tak nie jest (wśród wyznawców Allaha w Europie - ponieważ w znakomitej większości są wyznawcami dość... sceptycznymi), ale trochę mnie ruszyło.

I nie jestem bardzo sceptyczna wobec zawartości wykładu (bo to jest wykład, taka forma). Nie jestem, bo... bo kilku znajomych arabów (lekarze, inżynierowie) uprzedzało mnie, że może nie mieścić mi się w głowie, jak wielkie są różnice/rozpiętości cywilizacyjne i kulturowe w świecie arabskim, że niektórych "współwyznawców" z trudem przychodzi im nazywać ludźmi. Wtedy to była dla mnie abstrakcja - o czym oni mówią?

O! A to jest krótkie. I nie ma żadnego komentarza, ani żadnej "nawiedzonej" interpretacji  😀iabeł:
Ja naprawdę mam gdzieś skąd ci ludzie są, jaki mają kolor i rasę. Ja boje się tylko tego w co oni wierzą, do czego się otwarcie przyznają. Mówicie ze stereotypy, że przesadzone. A ja nie oburzam się kiedy mówi sue ze Polacy to złodzieje, bo to zwyczajnie prawda. Wiadomo, że nie wszyscy, ale znaczna grupa kiedy się da to urwie coś dla siebie czy dopuści się oszustwa.

I tak samo z nimi, i nie przekona mnie to że u nich są inne statystyki. Widać w ich wypowiedziach ze kobiety znaczą dla nich mniej niż żarcie. Ze są rzeczami a nie ludźmi. Mam tylko cicha nadzieje ze mózgi niektórych arabskich kobiet nie są wyprane na wylot i ze może widok europejek traktowanych po ludzku otworzy im oczy.
escada, nie ludziłabym się, one zawsze już będą maszynkami do rodzenia dzieci i łażenia w burkach
tak samo teodorko, jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć w ten link o gwałtach, ja też może i mam wyrobione swoje spojrzenie, dośc jednoznaczne, dla mnie imigrant arabski to zawsze od razu wzrost przestępczości. nie tylko gwałtów, także kradzieży, robzojów, włamań, niszczenia samochodów itd. ja jakoś nie wierzę, że przyjadą do dnas wykształceni do pracy, tylko przyjadą do nas bandyci.
Smutne jest to, że Europa okazała się taka słaba. Jakby wpadła w pułapkę wartości, jakie uważano za wielkie.
Jest podzielona, ogłupiała, wymierająca demograficznie. Nawet Kościół Katolicki nie szykuje "wypraw krzyżowych".
Nasz dom się zaczyna palić a my dolewamy benzyny. Taki jest zmierzch multikulti albo taki był jego cel.
Naturalną koleją rzeczy będzie wzrost znaczenia nacjonalizmu i tak historia zatoczy koło.  🙁
My poprostu jesteśmy głupi . Zostaniemy wykorzystani , a potem stopniowo przejęci.  😤

Nie trawię Gowina , mam na niego alergię , ale jak go słucham to trudno nie przyznać mu racji  🙁 Dzisiaj wprost powiedział , że papież nie ma racji , że się myli a my świadomie dopuszczamy do Islamizacji Europy. Z resztą wywiad był 10 min temu ,. 🤔

Już się pokazał. to wstawiam http://www.tvn24.pl/gowin-w-sprawie-uchodzcow-papiez-franciszek-nie-ma-racji,576350,s.html

To jakiś żart? Mówi co innego a tłumaczenie jest żartem?  🤔

To jakiś żart? Mówi co innego a tłumaczenie jest żartem?  🤔


Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije .  😁 😁 😁 To wszystko dla waszego dobra.  😁 😁 😁
Smok10, ja tez uwazam, ze Polsce duza imigracja nie grozi, z tych powodow co wymieniles.
Ba, ja nawet uwazam, ze to jest przyczyna emigracji samych Polakow rowniez. przeciez w dzisiejszych czasach nie ma realnego powodu do 'uciekania' z wlasnego kraju. A jednak duza liczba Polakow emigruje- bo nawet dla swoich zycie w PL bywa zbyt skomplikowane i niezrozumiale. 🙂
Tania, pomijając fakt bicia, który jest tragedią - to ten filmik powinno się pokazać tej całej trzodzie, co wylewa kwas na twarze młodych dziewczyn

Ten filmik mnie rozwalił  😂


edit - w ogóle, sposób mówienia tego pana przypomina mi telewizję Trwam  😂
edit - w ogóle, sposób mówienia tego pana przypomina mi telewizję Trwam  😂


Bo to pewno jej Islamski odpowiednik  😁
nekti   Pająk stajenny..
11 września 2015 08:10
Tania, pomijając fakt bicia, który jest tragedią - to ten filmik powinno się pokazać tej całej trzodzie, co wylewa kwas na twarze młodych dziewczyn


To nic nie da, przecież to nie są ich żony, a filmik zdaje się traktuje o pełnoprawnych małżonkach.

Tania filmik jest przerażający  🤔
Wynika z niego, że w islamie nie ma czegoś takiego jak "gwałt małżeński" i mąż ma prawo wymuszać zaspakajanie własnych potrzeb seksualnych siłą.
Co ciekawsze całkiem spora część społeczeństwa w PL uważa takie gwałty za wymysł i "lewacki spisek" mający na celu zniszczenie rodziny 😉
Wczoraj obejrzałam sobie filmik (prawie godzinny) o kwestiach małżeństw z nieletnimi i pedofilii w małżeństwach islamskich. Niestety nie przyszło mi do głowy zapisać sobie linku. Materiał niemal dokumentalny, z cytatami z Koranu  i hadisów. Do głębi przerażające. Zgodnie z islamskim prawem wszystkie te małżeństwa z małymi dziewczynkami, gwałcenie dziewczynek itp. jest dozwolone i słuszne. Nie ma też dolnej granicy wieku dla dziewczynki, w jakim może ona zostać wydana za mąż. Mężczyzna ma prawo skonsumować takie małżeństwo, jak dziewczynka skończy 9 lat.
.. natomiast wcześniej ma prawo używać jej do zaspokajania swoich potrzeb seksualnych, tylko innymi metodami. Nawet jeśli taka "żona" ma np. trzy czy cztery lata. Na tym fragmencie zrobiło mi się autentycznie niedobrze.
A Europa chce przyjąć tutaj to bydło.  🤔wirek:

To jakiś żart? Mówi co innego a tłumaczenie jest żartem?  🤔

nie wolno mnie bić potwarzy, łamać kości, ani okaleczać no świetne  🤔wirek:
aha, no i nie mogę dostac więcej niż dziesięc razy, zawsze to jakaś pociecha  😁
A jak dostaniesz 11 to co ???  😎
poskarze się imamowi, że mam męża idiotę co liczyć nie umie  😂

o popartrzcie, chyba jednak można w tym kraju protestować  😉
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wojewoda-mazowiecki-uchylil-decyzje-ws-zakazu-manifestacji-ONR-w-Warszawie,wid,17837521,wiadomosc.html?ticaid=115909
To możesz już leciec na skargę , bo pewno z tym liczniem , przy ich poziomie wykształcenia będzie problem . 😉

To jakiś żart? Mówi co innego a tłumaczenie jest żartem?  🤔

Ciekawe, co Smok będzie pisał, jak Ewa Drzyzga albo TVN24 zacznie puszczać takie materiały.
A co niby ma napisać smok ????  😲 Czy ja choćby jednym zdaniem jestem za ich przyjeciem . ???  🤔 Jeżeli twoja opcja którą tak popierasz ,będzie tak samo jak ty nadinterpretowała czyjeś wypowiedzi definiując je wg . własnego uznania , to ja dziękuję bardzo. Ja jestem prosty człek i dla mnie czarne to czarne a białe to białe i nie szukam podtekstów że coś może jest szare albo zielone. Dla mnie przyjmowanie islamistów do Polski to poroniony pomysł, choć wiem że nawet gdybyśmy pod presją się ugieli i przyjeli ich do siebie ,to długo tu miejsca nie zagrzeją . 😉 Nie jest to dla nich kraj przyjazny.  😎
slojma   I was born with a silver spoon!
11 września 2015 10:29
smokna chwile obecna fakt pl to nie jest kraj przyjazny islamistom tylko co bedzie za rok, dwa, pięć. Gdy osiadą I zacznie ich być wiecej i więcej.
A ja sie zastanawiam co będzie za rok czy za dwa, fala emigrantów sie nagle skończy jak ich teraz przyjmiemy? Podwoi sie lub potroi liczba uciekinierów tudzież ludzi którzy w d...e mają pracę...
Znajomy który kilka ładnych lat spędził w krajach arabskich cały czas podkreśla że to ludzie ktorym praca śmierdzi, najchętniej by ktos za nich wykonywał pracę, w większości wyręczają się innymi, zaś rodziny bogate wręcz szczycą sie niewolnikami bo inaczej nie można nazwać ludzi którzy są ich wyrobnikami za groszowe stawki.
Jeśli więc wśród uciekinierów 3/4 to ludzie młodzi to tylko ułamek z tego chce uczciwie pracować, reszta liczy na dalej nicnierobienie i wygodne życie
A jak islam bywa obłudny potwierdziła mi znajoma pracująca przy ONZ w krajać arabskich, dziś sie modlą jutro podlą... Co do kobiet, to chyba pies ma więcej praw
Czytałam gdzies na fb wypowiedz Putina ok przyjmiemy was ale... I tu padało tyle punktów z którymi musi sie emigrant zgodzić że juz na dzień dobry rezygnuje...  Cos w tym chyba jest
(...)
Skoro potrafisz ciepło, z szacunkiem i akceptacją o Bierucie, to z islamistami też sobie poradzisz.
Napiszesz, że jesteś przeciwny, a potem, że "trzeba ich zrozumieć" - i że ja nie miałem nigdy takich dylematów jak oni, coś o TV Trwam itd.

Przecież tak dokładnie jest - np. sądy w Niemczech wydają łagodne wyroki za zabicie kobiety "w związku" z islamskimi zwyczajami, bo takie działanie jest elementem kultury i tradycji, w związku z tym należy uwzględnić ten kontekst przy ustalaniu wymiaru kary - inny, niż dla zwykłego Niemca.

To już sie dzieje - np. reperezentant korporacji farmaceutycznych zabrał się za redefiniowanie pojęcia gwałtu na potrzeby proislamskiej propagandy. Gwałt islamski nie jest tym samym, co gwałt europejski - nawet w przypadku zgonu ofiary należy domniemywać, że zgon nastąpił w wyniku przedawkowania glutenu, a nie brutalnego pobicia.
swietne zdjecie


odpowidnim komentarzem, są miny posłanek  😂
pana mikkego nie lubię, nie trawię, nie znosze i jeszcze pare innych epitetów powinno paść. z drugiej strony powiedział to co myśli większość Polaków, czyli chcemy tych, którzy się asymilują, są grzeczni i pracują, a nie tych narzuconych nam przez ue
Pokaz mi gdzie ja się ciepło wyrażałem o Bierucie ??? 😤 Nie ma tu większego oszoloma od ciebie.
Tania, Murat-Gazon, oba linki (ten o biciu żon i ten "czym jest islam"😉 wrzuciłam wyżej. Naprawdę polecam obejrzeć ten długi film.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się