Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Moon, ja po prostu muszę miec ten z obecnej kolekcji. Krwista czerwień na Smoku to jest zdecydowanie to. 😉
wątek zamknięty
srokate, :kwiatek: moja kumpela właśnie któregoś razu kupiła polar z HKM i dosłownie rwał się w rękach. Po jednym założeniu był autentycznie ponadrywany na zadzie, a przy naciąganiu na klacie poszedł w szwach - na własne oczy to widziałam, dlatego się trochę obawiałam. Ale zaryzykowałam i jestem całkiem zadowolona.
marlin1990, haha, mogłyby być jednak większe. Chyba będę musiała kiedyś zainwestować w szytą na wymiar 😉
wątek zamknięty
Moja za to mogłaby cała przejść przez ten "kołnierz" jakby się postarała 😜 myślę, że też musiałabym zainwestować w coś na wymiar żeby pasowało 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 września 2015 08:37
harja, dziękuję 🙂 Ale Kuba ma klacisko! 🙂

srokate, do zdjęć czasami może dresiarsko wsiądę 🙂 Tak czy siak, ujeżdżeniówki nie sprzedaję, bo a nuż 😁

wątek zamknięty
harja o rany, pewnie jakis wadliwy rzut. W poprzednich stajniach większość ubierala konie tylko w HKM, zawsze dobrze wykonane i na lata. Nawet mam ponad 3 lata tranzelke od nich, skóra na lata. 😀
Livia no pewnie, zawsze może się przydać. 🙂 Mi się marzy ujezdzeniowka, ale pewnie i tak korzystałabym z niej raz  na ruski rok, więc funduszy mi żal. 🤣
wątek zamknięty
Rudzielec w cottonie beige,bardzo lubię ten kolor 😀
wątek zamknięty
marlin1990, i tak źle, i tak niedobrze 😉
Livia, a niby wcale nie takie wielkie!
srokate, bardzo możliwe, bo polarek cieniutki jak... nie wiem nawet, do czego przyrównać. Coś okropnego 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
13 września 2015 16:54
Czaprak Crystal z nausznikami. Mój ulubiony zestaw na zawody 🙂

wątek zamknięty
Mógłby mi ktoś doradzić czy Eskadron tricolore petrol będzie dobrze wyglądał na myszatym? 🙂
wątek zamknięty
valley ależ kiedyś byłam zakochana w tym kolorze!
deborah uwielbiam brązy!

Widziałyście już nowe niciaki? Znalazłam to cudeńko na fejsie, przesłodkie derki! 😍 brąz w serduszka - przepadłam ♥
wątek zamknięty
ja tam przepadlam i czkeam na nowa kolekcje Platinum...  😵
wątek zamknięty
deborah, już to kiedyś mówiłam, ale powtórzę się, że strasznie mi się ten wasz komplet zawodowy podoba. Pięknie się komponuje, mimo(a może właśnie dlatego?), że wszystko w brązach! Czad 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2015 20:26
Klami, póki co nabyłam "tylko" treningówkę dralonową na dalikatesowe Księciuniowe plerki, wolałabym na niej poprzestać, ale chyba będzie ciężko... :P

... I znów: Tak jak zawsze, nie darzyłam szczególną milością Euro-stara, tak zimową kolekcja mnie kusi, oj kusi!
Czapusie, szale i błękitne szmatki do mnie przemawiają, szkoda, że ceny kosmiczne, ale może coś dorwę po sezonowo z wyprzedaży...  😜
NOWA KOLEKCJA ES
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 września 2015 22:27
Kleina w kantarze capri 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 września 2015 09:49
deborah, cudownie wyglądacie! Świetnie to wszystko razem gra, takie idealnie dopasowane 😜

ekuss, fajnie jej w niebieskim 🙂

Ja mam jeszcze ostatnią póki co klasyczną odsłonę - Nici Burgundy 😍





Zbliżenie:
wątek zamknięty
deborah moja kolorystyka 😍

Livia pięknie prezentuje się ten burgund na karym  💘 jestem ciekawa, jak rude by się prezentowało w takiej kolorystyce ❓
wątek zamknięty
Czarny w mojej ulubionej Ance  🙂
wątek zamknięty
Widziałyście już nowe niciaki? Znalazłam to cudeńko na fejsie, przesłodkie derki! 😍 brąz w serduszka - przepadłam ♥



Czy te niebieskie derki po prawej to nowa kolekcja Platinum?  😀
wątek zamknięty
Potter na moim ekranie wygląda na szary 🙁
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 września 2015 19:57
jak dla  mnie niebieski, ale ja niedowidząca jestem :P
wątek zamknięty
Na to wygląda,  że to tegoroczne platinum. 😉 u mnie też wygląda to na niebieski, chłodny odcień.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 września 2015 07:17
Dziewczyny kolory kolekcji platinum są już znane od dawna, odpowiadają kolorom kolekcji Pikeur premium http://konik.com.pl/PIKEUR-PREMIUM-COLLECTION-2015
wątek zamknięty
tulipan Klasa!  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
15 września 2015 09:51
Laseczki, plizzz powiedzcie, że Lulowi będzie paskudnie w takiej stypowej szmatce...  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 września 2015 10:11
marlin, dziękuję 🙂 To taki kolor, że rudemu też by moim zdaniem pasował 🙂

Moon, będzie mu okropnie! 😎 A tak serio, będzie mu super... 😉
wątek zamknięty
Moon, nie ma nic gorszego jak granat i czekolada (na wszystkich podstawowych maściach) 😍
wątek zamknięty
moon jest prześliczny 😀
tulipan klasycznie i elegancko , co to za kolor ? 😉

Fioletowy Canter Club na krówce  :kwiatek:

wątek zamknięty
Moon - widziałam dziś takie kolorki na gnaidym i nieee.... zdecydowanie za ładnie to wygląda  😉
dairoxroxi - śliczne pikowanie ma ten czaprak, ładnie wam w fioletach  😀
wątek zamknięty
Livia jemu we wszystkim jest super 🙂 i wiesz do kogo pisać jak będziesz się chciała może.. kiedyś.. pozbyć tego niciaka 😀

Ja mam mojego focho-nielubiącegopozować-konia w czarnym czapraku od Equino


I w eskadronowym capri 🙂
wątek zamknięty
alnama jak nie przepadam za czarnym- tak ten jest boski 😍

dairoxoxi ale daje po oczach ten fiolet 👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.