Islamizacja Europy?

[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2420583#msg2420583 date=1442298293]
Wczoraj widziałam gdzieś w sieci rozrysowany schemat zamkniętych obecnie granic oraz tych granic, których władze zastanawiają się nad zamknięciem. Zaniepokoiło mnie to. Autor schematu słusznie zauważył, że wystarczy zamknięcie jeszcze dwóch konkretnych granic, aby cała ta idąca do Niemiec fala poszła przez Polskę...
[/quote]
Ja to też widziałam. I tak na zdrowy rozum pozostaje droga via Ukraina i A4. I jest tam na pewno gotowa na to "instytucja" czyli mafia. Czy jak tam ją zwać. Banda.
Można by łatwo temu zapobiec, wystarczyłoby prewencyjnie zamknąć naszą granicę ze Słowacją. Ale przecież według naszych władz "nie ma zagrożenia".  😤
Okaże się, co się będzie działo od dziś, przy zamkniętej granicy Serbia-Węgry. Którędy pójdą. Bo jest jeszcze opcja, że przez Chorwację i Słowenię. Chociaż Słowenia zastanawia się właśnie nad prewencyjnym zamknięciem. Zobaczymy.
No wyglada, ze przez Bułgarię i Ukrainę moze byc przerzut realizowany-oba kraje maja dobrze zorganizowany "półświatek". Dzisiaj lecę do B. ale na wybrzeże. liczę, ze tam, tak czy owak bedzie spokój.
Myślisz o trasie Grecja - Bułgaria - Rumunia - Ukraina? Toż tam po drodze nie ma co jeść 😉
Poważnie to taka trasa brzmi niefajnie, bo siłą rzeczy na jej końcu jest Polska.
No ale jak by na to nie patrzeć, to przy pozamykaniu tych granic południowej części Europy to się może tak skończyć.
Co prawda w dalszym ciągu krótsza jest trasa przez Chorwację - Słowenię - Austrię, ale granica słoweńsko-austriacka zapewne zostanie zamknięta i nie przejdą.

Ja mysle, ze ci ludzie pojada tam gdzie ich poprowadzą przemytnicy albo władze - nie znają języka, nie znaja realiów, zdadzą sie na czyjaś pomoc zapewne.

wywiad z syryjskim "polskim" biznesmenem
Mądry facet, aż przyjemnie się słucha. 😀
[quote author=Tania link=topic=91143.msg2420369#msg2420369 date=1442244387]
Link - a tego nie pochwalam. Tych pań.

Wstrzasnelo mna zachowanie tych mezczyzn. Femen jak femen, chamstwo ale tylko chamstwo.
[/quote]
Wczoraj na Fb widziałam filmik jak islamiści spalili żywcem kobietę, była ubrana jak turystka czyli koszulka i spodenki, nie zapomnę do końca życia tego widoku. Nawet nie miała gdzie uciekać bo ją otoczył tłum, nikt do niej nie podszedł.
nekti   Pająk stajenny..
15 września 2015 10:54
ansc To czasem nie filmik z sytuacji opisanej tutaj?
Albo to są dwie różne sprawy, albo niezła manipulacja medialna. Gwatemala to raczej nie ma wiele wspólnego z islamem 😉
Nie rozumiem postępowań naszego rządu. To co się dzieje to jakiś totalny odjazd. Jeszcze trochę i naszych będą podpalać, bo według nich są źle ubrani.
Jeszcze trochę i sami się zawiniemy. Witaj Nowa Zelandio! Bedziem leczyć owieczki.  😲  😲  😲
Link - okropne.
Nie no, to jest jakiś żart?  🤔zok:
Wiadomo nie od dziś, że owo czasopismo to szmatławiec jakich mało, ale to już przesada.
To nie jest temat do głupich dowcipów, niezależnie od tego, jakie ma się poglądy na temat emigrantów.
A ten drugi obrazek, z Jezusem, moim zdaniem obraża po równo wszystkich, i muzułmanów, i chrześcijan.
No to wspaniałe i wartościowe czasopismo. Wolność słowa i wartości europejskie.
(to był żart z mojej strony-gorzki)
Zawsze mi się wydawało, że wolność słowa nie polega na tym, że można położyć się w rynsztoku i stamtąd chlapać wokoło tym, co nim płynie...
No ale może mi się wydawało. To znaczy według tego czasopisma na pewno mi się wydawało.
Ręce opadają...  🤔wirek:
Ja mam bardzo mieszane uczucia. Oczywiście obawiam się skutków ew.islamizacji i potępiam zbrodnie państwa islamskiego.
Jednak mam wrażenie bicia się w piersi nie za swoje winy. Za wojny, za multikulti. Ani nie toczyłam wojen o ropę ani nie stawiałam tęcz. Żyłam sobie jak zwykle. I teraz mam nagle kogoś potępiać, lub komuś odstępować swój kawałek świata. Nie chcę tego. Uchylam się od odpowiedzi.  🙁
Porąbany świat
Tania obawiam się poważnie, że przyjdzie taki czas, że nikt z nas nie będzie mógł "uchylić się od odpowiedzi".
Bo jeśli faktycznie to jest zaplanowana akcja kolonizacyjna, w co niestety wierzę, to prędzej czy później również i Polska znajdzie się w sferze zainteresowania. Biorąc pod uwagę, że docelowo islamski powinien być według nich cały świat, to nie ma co się łudzić. A wtedy trzeba będzie wybrać, czy jesteśmy Europejczykami i chrześcijanami/ateistami/buddystami/wyznawcami Latającego Potwora Spaghetti i chcemy nimi być dalej, czy jest nam jednak wszystko jedno.
Choć tak naprawdę to wybierać trzeba już. Niemcy, Francja, Szwecja - obecnie stoją przed tym pytaniem.
I zdaje mi się, że poważnym problemem jest fakt, że innej odpowiedzi udzielają "zjadacze chleba", a innej - władze, od których tak wiele zależy...
Jeśli taki czas przyjdzie to wtedy się okaże czy ze mnie sprawiedliwy wśród narodów świata czy zatrzęsą mi się portki.
Dziś nie wiem.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2420725#msg2420725 date=1442316620]
(...) [/quote]
Władze mogą posterować zjadaczami chleba - np. Szwajcaria już to zrobiły:
http://www.pch24.pl/psalm-nie-bedzie-juz-hymnem-szwajcarii--nie-mamy-jednego-boga--dlatego-ten-hymn-jest-problemem,34883,i.html

Jest też nowa religia, jedna z wielu:

"Dekalog":

1. radykalna inkluzja

2. obdarowywanie

3. dekomodyfikacja

4. radykalny indywidualizm

5. radykalna autorefleksja

6. wspólnotowość

7. społeczna odpowiedzialność

8. nie pozostawianie śladów

9. uczestnictwo

10. natychmiastowość

http://osiejuk.salon24.pl/668978,everytap-czyli-szatan-przyjechal-z-nevady

Tzn. wystarczy odpowiednio zapytać, by dostać zgodę - jak się ma media i pieniądze, to nie jest to problemem.
Muzułmanie są tylko narzędziem - a smartfon nową "książeczką do nabożeństwa".
Last but not least datki na nowe "kościoły" są nieporównywalnie większe, niż na tradycyjne - i tylko w części dobrowolne.
O ile kupienie "odpustu" w postaci dodatkowego życia w grze, czy jakichś bonusów za pomocą płatności mobilnych jest w gestii "wyznawcy" - o tyle donacje w postaci podatków - juz nie.
Murat-Gazon, "po trasie" do PL o tej porze roku jest co jeść. Są na polach brzoskwinie i winogrona. Słoneczniki i kukurydza. Agapy przy cerkwiach. Skąd wiem? Bo moja siostra została się w Bułgarii gdy po "wydarzeniach sierpniowych" zamknięto granice. Bez złamanego grosza. Bez jedzenia.

Dostałam dziwne info. Zapadła wioseczka w Górach Świętokrzyskich. I są tam błąkający się imigranci.
halo masz rację, nie pomyślałam, że to przecież sezon na owoce. No to jeśli tamtędy pójdą, to tylko współczuć rolnikom. Już jak miałam okazję zobaczyć w telewizji sceny z Węgier sprzed kilku dni, jak te kilkunastoosobowe grupy rzucały się na oślep w pola, depcząc i łamiąc zboża i bodajże słoneczniki, to tak się zastanawiałam, czy władze wypłacą jakieś odszkodowania za te wszystkie stratowane pola...
Inna sprawa, że jakoś nie widzę tych młodych mężczyzn na diecie brzoskwiniowo-słonecznikowej  😁
Oby nie zaczeli polować na nasze zwierzęta....
Może powinniśmy zacząć kupować świnie i szkolić je jako zwierzęta obronne. <kiepski żart>
Murat-Gazon, owce też są w górach. Niestrzeżone stada.
edit: I tu może być "ciekawie". Bo te stada są tylko "niby" niestrzeżone. W każdej wioseczce siedzi x uzbrojonych mężczyzn (byłych "aparatyczyków" czy milicjantów), którzy de facto "dbają o porządek i majątek wioski". Odstrzelą wilka i rysia, odstrzelą i ludzkiego szkodnika, nawet wielu.
Świnie podobno sprawdzają się w roli psów pasterskich...
<ciężki dzień w pracy, głupawka>
Kurna.. 2km od mojego domu beda kwaterowac na zime uchodzcow. Notabene w bylym, zamknietym juz markecie. Nie ukrywam, ze jezdzilam w okolice na zakupy i kurcze strach tak troche samej teraz bedzie :/ Czytalam tez artykul z lokalnej gazety o tym, jak bardzo azylanci sa niezadowoleni z przydzielonych im lokali docelowych. Nie wiem, jakiego high-life'u oczekiwali, bo warunki naprawde bardzo przyzwoite. Brr..

I jeszcze co do zamykania granic, to jesli faktycznie cala fala pojdzie przez Polske, to bede sie bardzo obawiac o swoja rodzine, ktora mieszka na najlepszej trasie do Niemiec przy samej granicy. Hmm.. 🤔
Ja się pocieszam, bo nad morze przez całą Polskę chyba nie przejdą. Mam nadzieję, że Polska jest na tyle nieatrakcyjna dla nich, że się nie osiedlą.
Ciekawe gdzie są Co, którzy tak mnie krytykowali parę dni temu? Bo to tacy biedni ludzie przecież i należy dać im azyl. 👀
Ciekawe gdzie są Co, którzy tak mnie krytykowali parę dni temu? Bo to tacy biedni ludzie przecież i należy dać im azyl. :oczy2:


Zweryfikowali swoje poglądy  😉
Kurna.. 2km od mojego domu beda kwaterowac na zime uchodzcow. Notabene w bylym, zamknietym juz markecie. Nie ukrywam, ze jezdzilam w okolice na zakupy i kurcze strach tak troche samej teraz bedzie :/ Czytalam tez artykul z lokalnej gazety o tym, jak bardzo azylanci sa niezadowoleni z przydzielonych im lokali docelowych. Nie wiem, jakiego high-life'u oczekiwali, bo warunki naprawde bardzo przyzwoite. Brr..

I jeszcze co do zamykania granic, to jesli faktycznie cala fala pojdzie przez Polske, to bede sie bardzo obawiac o swoja rodzine, ktora mieszka na najlepszej trasie do Niemiec przy samej granicy. Hmm.. 🤔

Też bym się bała, ja już się obawiam tego co będzie, mimo, że jest szansa, że w moich okolicach nie zobaczę w niedalekiej przyszłości żadnego, ale co będzie dalej?
A może mi ktoś powiedzieć, co jest powodem tego gwaltownego napływu imigrantów? Przecież wojna w Syrii trwa już cztery lata. Dlaczego akurat teraz ruszyła ta fala?

Któryś z polityków (chyba Ewa Kopacz, ale nie jestem pewna) powiedział/powiedziała, że Morze Środziemne przemieniło się w wielkie cmentarzysko. Nie mogę oprzeć się wrażeniu,  że w ogromnym stopniu jest to wina polityki państw eurpejskich.  Gdyby nie były tak liberalne w przyjmowaniu uciekinierów, te rzesze ludzi by wybrały inny kierunek, nie wymagający przeprawy przez cmentarzysko.   
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się