Sesja/Studia i t d ;)

Facella mega dużo czasu mieliście na składanie wniosków, aż dziwne, że tak późno. U mnie na Politechnice jest harmonogram akcji kwaterunkowej. Poszukaj dokładnie może gdzieś też coś takiego będziesz miała. O ile dobrze pamiętam decyzje były wysyłane 2 tyg po zakończeniu składania wniosków (a tak owe składało sie do 3 sierpnia).
nopebow Gratulacje🙂

Facella upewnij się czy na pewno mają wysyłać decyzje, bo ja co prawda składałam już w maju podanie i wyniki były ogłoszone - wywieszone przed dziekanatem, nikt mnie nie informował o decyzji w inny sposób, ale może z 1 rokiem to jest inaczej.

A ja już mam plan! co prawda bez angielskiego bo to zależy od grup i fakuletetów ale wygląda dość fajnie🙂 W końcu brak przedmiotów typu biologia komórki czy psychologia a inne przynajmniej brzmiacej ciekawiej (noo może poza ekonomiką;d). Piątek póki co wolny ale tam pewnie dołożą fakultety a też cieszę sie bo udało mi się załapać na te fajniejsze i najbardziej oblegane czyli anatomię chirurgiczną psa i behawiorystykę🙂
robakt, są kciuki 🙂.

Ja się chyba nie doczekam planu. Pewnie będzie w ostatnim tygodniu września 🙁.
Ja nawet nie sprawdzam, czy u mnie jest, bo to oczywiste, że będzie z dwa, trzy dni przed początkiem roku. 🤣

A co do egzaminu z praktyk, kokretny termin będzie podany po 20 września. 😎
macbeth gratulacje, fajne uczucie skończyć pisać pracę! 😉
Dzięki za kciuki, przydały się - enzymologia na 4,5  😍
edit: już nieaktualne 😉
Zakład Anatomii szaleje... wejściówek im się zachciało i calkowitej zmiany programu ćwiczeń dla I roku. Całe szczęście, że nas 'nowe' obejmie tylko przez jeden semestr ale i tak wyczuwam niezłe zamieszanie.
Dzisiaj widzę się z promotorem po długim czasie  😕 Boję się  😲
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2015 21:13
mnie przyjął najlepszy promotor na świecie 😀 strasznie się cieszę na to seminarium.

ale zanim na nie trafię, proszę o mocne kciuki we czwartek o 11.
Istne szaleństwo, mam termin egzaminu! 25 września.

Dziewczyny, jak taki egzamin z praktyk wygląda? I ile trwa mniej więcej?
Czy ktoś brał może udział w wymianie MOST i mógłby odpowiedzieć mi na kilka pytań?  :kwiatek:
Dla tych, którzy twierdzą, że ich uczelnia zaprzecza prawom logiki:

Dyskusja mailowa z panią z dziekanatu. Podaję daty wysyłania poszczególnych maili, bo są szczególnie ważne w tej dyskusji.

ja (17.09.2015): Witam serdecznie, czy wiadomo już, kiedy studenci zaoczni dostaną plan zajęć na nowy semestr?
dziekanat (17.09.2015): Plan zajęć będzie udostępniony na UW 16.09.ok.godz.16
ja (17.09.2015): 16.09?
dziekanat (18.09.2015): 16 września

Sprawdziłam kalendarze w komputerze, telefonie i wychodzi na to, że 16 września (czy jak kto woli - 16.09) był przedwczoraj, a planu wciąż nie ma. Ciekawe, jak pani odpisze mi na tę informację. 😜
A jednak nie mam egzaminu tego 25. 😂 Stwierdzili, że to jednak dla tych, co się starają o stypendium, a dla reszty to ustalą po tym terminie. 🥂
flygirl Ty masz ten egzamin z praktyk na UP? 😉
Umowa z Biurem Współpracy z Zagranicą podpisana, dzisiaj impreza pożegnalna, potem tylko się spakować i w czwartek ruszam 😀 Już się nie mogę doczekać 😀
olencja, gdzie wybywasz?

Chętnie zrobiłabym praktyki w ramach Erasmusa, ale kurde... na mojej uczelni to tak mało popularne, że dosłownie wszystko musiałabym załatwić sama i nie wiem w co ręce włożyć. 🙄 Wymiana nie wchodzi w grę z powodów osobistych.
Może któraś z was ma doświadczenia i napisałaby mi jak to wygląda z załatwianiem praktyk zagranicznych?
Gosia, do Zagrzebia 😀
flygirl Ty masz ten egzamin z praktyk na UP? 😉

tak 😉

olencja zazdro 😍
Moja znajoma miała taki egzamin na UP. Wyglądało to mniej więcej tak, że odpytywali z tego, co się ma w dzienniczku praktyk. Czyli trzeba było dokładnie wiedziec, co w tym dzienniku się znajduje i cała filozofia 😉
Tak podejrzewałam, że tak to wygląda. Na szczęście mam bardzo fajnego dziekana, więc powinno pójść gładko. Tylko jeszcze trzeba ten dziennik uzupełnić. 😁
Haha, koleżanka też uzupełniała przed egzaminem  😁. Ale jeżeli Cię to pocieszy, to z tego co opowiadała - praktycznie wszyscy wyszli z 5 😉
Borze, zdałam organiczną!!! A już ryczałam, że warun będzie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2015 13:12
cavaletti, gratulacje!

ja nie wiem co z moją fonetyką historyczną. dowiem się w poniedziałek. nie chcę warunku  😵
Ktoś tu z UTP w Bydgoszczy jest i chciałby się podzielić notatkami z fizjologii zwierzat? 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 września 2015 10:41
ZADAŁAAAAAMMMMM  😅


witaj trzeci roku!
GRATYYYY!!!!  🥂
robakt   Liczy się jutro.
21 września 2015 10:58
Ja zrobię mały update: chemia fizyczna pokonana, czyli najgorsze za mną, zaliczenie egzaminu było od 20, ja miałam 20.47  😁
Aktualnie siedzę nad przenoszeniem masy (zaliczenie ćwiczeń) i termodynamiką procesową (milion terminów egzaminów ustnych, a podobno co rok 29 jest zebranie indeksów i dla każdego 3...  😵 )
robakt co studiujesz? bo chyba mi umknęło 🙂
Ja mam wstępny plan. W piątek cały dzień zajęć. 😵
robakt   Liczy się jutro.
21 września 2015 11:14
aaga84 inżynierię chemiczną i procesową.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się