Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

CzarownicaSa, ją swojego czasu robilam zakupy w Tesco.
Zamienników było mało. A wszystkie inne produkty świeże lub z długim terminem przydatności ( puszki, konserwy) .
Dostawca zawsze w przedziale czasowym , ktory wybieralam.
Jeżeli zamiennik był, mialam wybór wziąć lub odrzucić.
Ogólnie byłam zadowolona. Opłacało mi się jak bralam zgrzewki wody makarony, ryze itp.
Teraz przy posiadaniu samochodu lepiej jest mi pojechać osobiście do sklepu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 września 2015 20:00
No ja właśnie samochodu nie mam, najbliżej jest Lidl ale to i tak ok. 20 minut piechotą- nie ma opcji zrobić dużych, konkretnych zakupów. A łażenie w tę i we wtę x razy w tygodniu po kolejne rzeczy... a przy okazji kupić jeszcze inne... i kasa się rozpływa :/
Waham się jeszcze między Auchan a Tesco, nie wiem co lepsze. Ale Tesco chyba tańsze?
CzarownicaSa, u mnie wygrało Tesco, bo mieli lepsze ceny.
Dla mnie dostawa do domu, gdy brak auta to zbawienie.
Długo korzystałam z takiego rozwiązania, i byłam mega zadowolona.
Czy ktoś wie o co chodzi z 'besos'? Wiem, że coś wspólnego z tym ma Magda Gessler, ale nie ogarniam o co chodzi.
flygirl, nie wiem o co chodzi, ale google wypluło mi niechlubny zapytaj: http://zapytaj.onet.pl/Category/002,006/2,907966,co_to_znaczy_quotbesosquot.html
Chyba jeszcze bardziej nie ogarniam. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2015 09:23
Co musze nacisnąć żeby w Wordzie nie zjadało mi literek podczas pisania ?
Najprawdopodobniej wcisnęłaś taką ikonkę ZAS na dole ekranu, " odciśnij ją" że tak powiem
JARA, albo na klawiaturze insert, jeśli usuwa Ci literki w trakcie poprawiania napisanego już wyrazu.

CzarownicaSa, korzystam często z dostawy w Tesco i jestem bardzo zadowolona. Sortowanie produktów po cenie w danej kategorii to zbawienie, bo nie muszę biegać między półkami porównując ceny. Tak jak pisze aszhar - dostawa na czas, towary świeższe, niż na półkach, zamienniki zawsze tak fajnie dobrane, że nie zdarzyło mi się zrezygnować (np. wczoraj dali mi nieco droższy chleb, ale cenę wyrównali na innym produkcie). Na brak samochodu to najlepsze rozwiązanie. Choć na zakupy samochodem częściej jeżdżę do Auchana, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, bo łatwiej mi tam znaleźć tańsze produkty. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2015 10:32
Dzięki!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 września 2015 10:42
Zamówiłam w końcu w Auchan, bo cenowo wychodziło mi o 10-20zł taniej 🙂 Dziś wszystko dojechało, zero zamienników, daty ok- czyli chyba będę zamawiać dalej 😀
Zazdroszczę, że masz dowózkę z Auchana. U nas nie ma, więc zostaje Tesco, ale tak jak pisałam, też jest ok. 🙂 Za to jak świeże owoce mi wczoraj przywieźli to ich błogosławię, bo na półkach często przegnite leżą...
[quote author=Facella link=topic=20.msg1243179#msg1243179 date=1325344167]
o co chodzi z tym ogłowiem przy rejestracji? znajomy mi dzisiaj narzekał, że wpisywał wszystko co mu google wypluły i ciągle było źle  🙄
moze tranzelka ?
[/quote]

Odkopuję pytanie, bo koleżanka ma problem z zarejestrowaniem się na forum. Może mi ktoś podać odpowiedź na PW?
Dworcika, masz PW.
Dziewczyny czym zmyć hybrydy z paznokci, żeby nie zeszły razem z płytką paznokcia? 🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2015 09:58
Możesz spiłować pilnikiem, bo nie wiem, czy to Ci zejdzie domowymi sposobami... Ewentualnie poczekać aż zrosną albo same odpadną.
To chyba wolę zmyć rozpuszczalnikiem z castoramy 😵
nadpiłuj troche żeby naruszyć warstwę i do acetonu na pare minut
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: a myślicie, że kosmetyczka by mi to zmyła tak przy okazji, gdybym się wybrała? 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 września 2015 13:41
na hybrydy waciki z acetonem  kosmetycznym na kilka minut (5-10) , a później drewnianą szpatułką zdrapać delikatnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 września 2015 13:58
marlin1990, ściągnie i skasuje 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 września 2015 14:09
ale jak ma kupić na jeden raz aceton i męczyć się ze ściąganiem to lepiej iść do kosmetyczki zrobi to sprawnie.
Euforia_80, w rossmannie jest zmywacz do hybryd. Moczysz w tym waciki, okładasz paznokcie, na to srebrna folia na ok. 10 min. Mi zeszły 😀 A jak Ci się nie chce bawić, to idź do kosmetyczki 😉
Achaja dzięki :kwiatek: wybiorę się do rossmana i spróbuję sama  😀
marlin1990 musisz spiłować delikatnie warstwę topa i żeby ten aceton bez problemu "wgryzł" się w lakier. Tak jak pisała Achaja waciki z acetonem, owijasz folią i w zależności od lakieru to jest 10-15 minut (nawet lepiej te 15 😉) a potem szpatułką (np takim dzyndzlem do grania na gitarze 😀) to zdrapujesz i delikatnym pilniczkiem traktujesz paznokcie i gotowe 🙂 Polecam potem nałożyć odżywkę
Jakbym wiedziała ile z tym zachodu, w życiu nie dałabym slbie tego zrobić 🤔wirek: dobrze, że chociaż darmo- siostra monego faceta na mnie trenowała  😁
Ale za to efekt fajny 🙂 Ja robiłam przed ślubem, żeby mieć pewność, że nic mi nie odpryśnie 😉
Achaja co de efektu- nie mam uwag- są piękne 😍
Efekt, trwalosc. Ja mam na codzien kontakt z chemia a dzieki hybrydzie mam caly czas ladne paznokcie 🙂 poza tym moja naturalne paznokcie widocznie sie wzmocnily. No i ogromna wygoda - raz na dwa tyg maluje i spokoj 🙂😉
Rozmawiałam przez telefon komórkowy siedząc w pobliżu komputera. I nagle komputer przejął funkcję głośnika w telefonie.
Może mi ktoś to wyjaśnić?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się