Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
12 lipca 2015 20:08
Słuchajta ludziska, jeśli pojawi się u kogokolwiek z Was facet na rowerze (chudy brunet, mówi że pracuje w firmie ochroniarskiej), który mówi, że dostał zlecenia na szukanie "białego konia" bo uciekł - to gońcie dziada! To podobno jakiś świr co wypuszcza konie z pastwisk, spina je kantarami, próbuje wsiadać i inne dziwne rzeczy... uważajcie. Mieszka w Giżycku i zapewne szuka w okolicach rozrywki. Uważajcie na swoje konie - a szczególnie na kobyły!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 lipca 2015 13:09
Jestem na Mazurach do 15-17 sierpnia w okolicach Szczytno - Pisz - Ruciane Nida - Krzyże/Karwica. 🙂

Umowy na internet nie podpisałam, dostałam nielimitowany internet na pół roku w ramach abonamentu play. Zobaczymy jak się sprawdzi. Według obsługi play zasięg powinien być bezproblemowy. Ta, na tym za**piu.... 😉
Jeśli ktoś jest chętny na trening, to gorąco polecam. Jedyna taka okazja.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/49926?kategoria=3
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 sierpnia 2015 08:42
To nie reklama 😉
Ktos moze jedzie albo chcialby pojechac na oboz konny do Lyny ? Do wyboru oboz konny , fotograficzny  lub szkolenie psow. Mozna wybrac nawet wszystko 😉 i pojechac z pieskiem 😉
Www.szarza.pl/obozy-konne/oboz-vii

Sorki pisze z tel. I link trzeba skopiowac 😉
To nie jest reklama. Jest u mnie trenerka z warszawy więc piszę , może ktoś chętny skorzystać bo naprawdę warto. Istnieje możliwość przyjazdu trenerki co jakiś czas jeśli byli by chętni. Ja jestem bardzo zadowolona , dziewczyna ogarnia konie i jeźdźców.
Szukam trenera w okolicach Ełku, najchętniej dojeżdżającego, kojarzycie może kogoś? Rozglądam się od jakiegoś czasu i nic nie mogę znaleźć 😵  jestem na Mazurach stosunkowo nowa, pod koniec września minie nam rok, jak jesteśmy tu z rudą, stoimy w kameralnej stajni i jeszcze nie udało nam się poznać tutejszego jeździeckiego światka 😉
I ja szukam, i ja! 😅 Najbardziej interesują mnie treningi w kierunku ujeżdżeniowym 🙂. Jest ktokolwiek?
A Ciebie marlin1990 też witam na Mazurach 🙂 ( to w odpowiedzi na Twój post do mnie w dziale końskim) 😀.
akselka a gdzie dokładnie stoicie, tak z ciekawości? 😉 My w Guzkach, około 10 km od Ełku  😀
Dziewczyny , proponowałam Wam trenera . Jest nadal możliwość aby dziewczyna co jakiś czas dojeżdżała z warszawy jeśli będą chętni.
marlin1990,idzie pw 🙂
kaloe 70 km to trochę daleko, zwłaszcza, że nie bardzo mam z kim się złożyć, żeby podzielić takie duże, w tym wypadku, koszty dojazdu 😵
O jakich 70 km mówisz?
Jeśli będzie więcej chętnych to koszt dojazdu nie będzie duży. Wiem ,że Design jest chętna na trening. Na dzień dzisiejszy trenerka dojeżdża do Myszyńca najbliżej bo tam trenuje trzy osoby.
kaloe, gdyby zebrała się ekipa z Giżycka i okolic ( ja od Giżycka jestem ok.35km w stronę Olecka) to byłabym chętna na takie treningi 🙂. Nawet ostatnio co wstawiałaś ogłoszenie spisałam sobie numer telefonu tej Pani,ale akurat w tamtym terminie byłam kompletnie niedyspozycyjna- moje konie zresztą też... 😉
kaloe zapytam jednej dziewczyny, czy nie miałaby ochoty na ewentualne treningi, ale nie znam więcej koniarzy w tym regionie 😵 google mapy pokazało mi taką odległość od miejscowości docelowej do mnie 😉 do Myszyńca pokazało mi 109, czyli nijak w moją stronę 😉 Daj znać jeśli znowu będzie możliwość skorzystania z treningów, postaram się wtedy coś zorganizować, ale muszę znać dokładną datę, ze względu na swoją pracę 🙂

Przypomniałam sobie nawet czemu ostatnio nie skorzystałam z oferty- byłam unieruchomiona ze względu na kolano 🙄

Czekam aż mój chłopak zrbi kurs na przyczepkę- wtedy będziemy bardziej mobilne, bo póki co dysponujemy w stajni przyczepką, na mtórą nikt nie ma uprawnień  😉
Zastanówcie się kiedy by wam pasowało i zbierzcie się w jednym terminie , póki jeszcze pogoda dopisuje a trenerka przyjedzie . Ja własnie też czekam ,że ktoś z tych okolic wyrazi chęć  na takie treningi bo sama jeszcze chciała bym skorzystać. Ja jeszcze skontaktuje się z Design na facebooku, bo wiem że też próbowała zorganizować kogoś chętnego na treningi.
A tak przy okazji  jeszcze jedna sprawa. Szukam jakiejś pełnoletniej dobrze jeżdżącej dziewczyny do wspólnych wyjazdów w teren . Możliwe również treningi z trenerką . Mam dwa konie oba bardzo spokojne. Jeśli chciał by ktoś pojeździć a nie ma swojego konia to zapraszam. 
Kaloe, zgadzałam sie wstępnie z dziewczynami i jesteśmy zainteresowane. Tak jak Ci pisałam dziś robię zęby i ogólny przegląd weterynaryjny przed zima. Jak wszystko będzie ok mogę sie pisać na 100% w przyszłym tygodniu.

A co do drugiej części Twojej wypowiedzi to ja od kilku lat szukam kogoś do darmowej jazdy i do tej pory nie zgłosił sie praktycznie nikt. N i K T ! To jakiś skandal jest. Dzieciaki wola płacić w stajniach i mieć gotowe do jazdy konie niż "tracić czas na przygotowanie konia do jazdy... Powodzenia🙂
Wybiera się ktoś na hubertusa do stajni Janisze, my z rudą będziemy na 90% mamy już zarezerwowany boks 😉
Dziewczyny wiem, że Olsztyn to nie mazury, ale szukacie trenera. W okolice Olsztyna co miesiąc przyjeżdża na konsultacje Przemek Kozanowski(II vice-mistrz Polski). Jakbyście chciały wiedzieć coś więcej, to śmiało piszcie 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 września 2015 20:57
Design- Jak kilka lat temu szukałam miejsca, żeby pojeździć za pomoc przy koniach (bo mi konie znajomej nie wystarczały), to nie miałam jak do Ciebie dojeżdżać... A byłam zainteresowana  🙂
Widzisz a ja nadal szukam... Niby jakiś chłopak przyjeżdża ostatnio ale zobaczymy jak długo, bo konie nieźle rozleniwione ostatnio są. Sama nie daję rady obskoczyć całej trójki. Tym bardziej po ciąży a teraz z małym dzieckiem czasu jak na lekarstwo. Pewnie znowu pójdą na zimowe wczasy, jak co roku🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 września 2015 18:34
Może kiedyś uda mi się mieć trochę dłużej wolne w pracy, to wtedy Cię odwiedzę i pomogę  🙂
akselka Wybierasz się w tym roku na hubertusa do Wyłud? Ja będę , i tym razem koń wypożyczony z tamtejszej stajni.Może uda nam się zagadać🙂
konikaraaa, a kiedy jest?  😜 Kurcze, żadnej informacji nigdzie nie widziałam,ale żeby był to wszystko bym zrobiła żeby tylko jechać 😜 😁
akselka bo jeszcze wiadomości na głownej stronie facebook stadniny nie ma. Ale najprawdopodobniej w pierwszy weekend listopada. Jeśli będziesz to specjalnie dla Ciebie ubiore się na niebiesko ;p byś mnie wzrokiem nie pomineła 😜
ludziska , piszcie  daty swoich  Hubertusów 🙂
konikaraa, jeśli uda mi się wypożyczyć przyczepę to przyjadę 🙂. Dam Ci znać jeszcze czy będę  😉
Ok! Czekam więc na wiadomość .🙂

UWAGA UWAGA ! Jest już oficjalna data Hubertusa w Wyłudach.
        7 listopada, o godzinie 12  😅

akselka teraz pomyśl gdzie wtedy będziesz  😜
Oczywiście, że w Wyłudach  😀.
Ściągam do siebie trenera raz w miesiącu. Treningi od podstaw do klasy C w ujeżdżeniu i w skokach. Jeśli ktoś jest chętny się dołączyć to zapraszam po więcej informacji na pw. 😉 Zawsze to mniejsze koszty jak więcej osób 🙂.
akselka a skąd ten trener? może po drodze do mnie by zaleciał  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się