moda, ciuchy etc...

Hanexxx, Zara miala takie  z zameczkami 2 sezony pod rzad. Mega obcisle na calej dlugosci, do samych kostek ma tez regularnie w swojej ofercie Denim-Co, o dziwo duzo lepszej jakosci niz Zara czy Berska, w tym sezonie tez takie dostalam, wlasnie Denim Co, wiec bywaja, kwestia upolowania. Ja takich dzinsow mam pol szafy, ciagle gdzies na nie trafiam, rozejrzyj sie, tez na pewno gdzie znajdziesz jakas pare, potem kolejna i kolejna..
Pursat   Абсолют чистой крови
07 września 2015 22:24
Super dopasowane na całej długości rurki, kupowałam w Stradi i w Berschce.
Udało mi się kupić w Levi'sie idealnie dopasowane rurki. Są jak szyte na mnie. 😁 Model 710.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 września 2015 12:27
czy koronkowe sukienki są jeszcze modne?
Trendy umarły, modne jest wszystko 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 września 2015 12:43
to może i lepiej  🤣
Kiedy w sieciówkach zaczną się przeceny ciuchów jesiennych?  :kwiatek:
Czarna sukienka na wesele - bardzo źle czy ujdzie? Jak tak, to jaki krój najlepiej?
Idę jako osoba towarzyszaca, nie znam pary młodej. Nie chcialabym się wyróżniac, chce wygladac jak najprościej i jak najskromniej. Czarny to jedyny kolor w jakim chodzę, chcę kupić sukienkę która nie będzie tylko na raz na to wesele. Pomocy  :kwiatek:
infantil moim zdaniem pewnie, że ujdzie. Pod koniec sierpnia byłam właśnie jako osoba towarzysząca, nie znałam młodej pary. Miałam prostą czarna sukienkę i beżowe dodatki, nie spotkałam się z jakimiś krytycznymi spojrzeniami, chociaż może później ktoś coś gadał, nie interesowało mnie to 😉 poza mną jeszcze jedna dziewczyna miała czarną sukienkę, reszta (młode, starsze, najstarsze) we wszelkich żółciach, błękitach, różach, limonkach, kilka w granacie, kilka w jasnych prawie białych. Dziękowałam sobie, że założyłam czarną i nie zlewam się z tą jednolitą masą 🤣
jest tu jakaś posiadaczka naturalnego kożucha? Bardzo mi się podobają, szczególnie coś w tym stylu jak na zdjęciu jednak są drogie i zastanawiam się czy warto. Dobrze się nosi, jak się go czyści? Niech, któraś posiadaczka się wypowie czy warto wyłożyć tyle kasy :kwiatek:

gdzie stacjonarnie szukać damskich "garniturowych" kamizelek? :kwiatek:
Alabamka, piękna! 😍 Co to? Daj koniecznie zdjęcie na sobie 🙂

W koncu sie doprosilam o jakiekolwiek zdjecie od rodzinki. ( buty 5 minut pozniej zmienilam 😉 )
infantil - Jak najbardziej może być czarna 🙂. Odpowiednie dodatki i bedzie super 🙂.
Czy ktoś kupował z tej strony? http://www.laredoute.pl/
mia ja kupowałam, wszystko w porządku,  zatem polecam  🙂
jakie rozmiar spodni z Topshop odpowiada 34, 26/32 to chyba jest większy niż 34, tak?  :kwiatek:
hanexxx nie wiem czy Ci to pomoże, ale spodnie z Tally, Bershki czy P&B mam 32 albo 34, zależnie od modelu. Spodnie z Topshopu mam 25/32, modele Jamie i Leigh. Model Joni mierzyłam chyba 25/30 i były idealne,ale głowy za te 30 nie dam, bo jakoś mi to nie pasuje skoro inne mam 32. 😁
Dzięki dziewczyny. Poszperałam trochę w necie i chyba faktycznie czarna sukienka na wesele nie jest już wielkim faux pas. Jak wykombinuję jakąs kieckę to przyjdę tu znowu po pomoc z dodatkami  😁
mils w ogóle nie znam się na tym typie numeracji 😉 a jaki rozmiar nosisz normalnie XS, 34 itp.? 😉
hanexxx trochę niezrozumiale napisałam na początku. Spodnie kupuję w Tally, Bershce i P&B, w rozmiarach 32 lub 34. 🙂
jak rozmiarowo wypadają młodziezowe ubrania z Zary? W sensie te większe rozmiary 164 itd? Bo ja np. mając prawie 170 cm przy wadze ok. 54kg często znajduje cos dla siebie w młodzieżowym dziale H&M mimo że jestem dość wysoka 😉 z mlodzieżowej/dziecięcej Zary chcialam kupic coś przez internet ale nie wiem czy te rzeczy wypadają małe czy dorosły też się wciśnie  😁 pomóżcie  :kwiatek:
Jak to jest z plikami do haftu komputerowego (chodzi o haft na koszulce)? Większość hafciarni przyjmuje pliki .cdr czy może być jakiś inny format obsługujący krzywe?
Czy ktoś kupował z tej strony? http://www.laredoute.pl/

Kupiłam stąd najbrzydszą sukienkę ever. Ech i teraz będę się bujać ze zwrotem 🙁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 września 2015 13:38
a ja mam w listopadzie imprezkę i zakupiłam taka sukienkę ( w rzeczywistości nieco dłuższa):

zaniosłam do krawcowej na małe przeróbki:
rękaw do skrócenia ( na tradycyjny krótki ) po wzorze gipiury czyli taki szarpany jak u dołu sukienki
te "fale " z tyłu sukienki do skrócenia tak aby zasłoniły biustonosz (nie cierpię chodzić bez),
mam jeszcze ochotę wyciąć materiał pod gipiurą na żeby odsłonić dekolt
mam nadzieję , że efekt końcowy będzie fajny
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2015 06:45
Nie działa mi wyszukiwarka, dlatego muszę was prosić o pomoc.
Czy gdzieś poza sex shopami da się kupić skórzaną bieliznę? Nie musi być prawdziwa skóra i w sumie to wystarczy sam biustonosz?  🙇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2015 06:59
JARA allegro? Tam trafisz wszystko 😁

Szukam bluzy. Musi być troszkę dłuższa(tak do połowy pośladków), z długimi rękawami(najlepiej z takim "oczkiem" na kciuk) i koniecznie szerokim, wygodnym kapturem, nie atrapą kaptura. Szukam, szukam... i nie mogę znaleźć 🙁
Gdzie mogę taką kupić? Najlepiej, żeby nie kosztowała 2-3 stów 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2015 07:00
Potrzebuje na już, tak żeby dziś to mieć, więc musi to być sklep 😉
w New Yorkerze ostatnio widziałam stanik skóropodobny, tylko chyba był z ćwiekami :-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2015 12:58
bawarka, może być z ćwiekami, to taka jednorazowa akcja i może tak być. Dzięki wielkie!
Jeszcze zajrzę do H&M, bo widziałam na Allegro ktoś wystawił na sprzedaż to może się uda coś wyrwać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2015 15:43
bawarka, znalazlam w new yorkerze! Dzieki wielkie! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się