NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Kurczak, nie wiem. Mówimy o kompletnie innej skali... Ale hm nie przyszło mi nawet do głowy donieść do US ani wówczas, ani teraz. Mi to nic nie da - kasy nie odzyskam. A oszust w ten sposób nie nauczy się nie oszukiwać...
Na swoich błędach nauczyłam się ja - chociaż lekcja była kosztowna za to bardzo to ale toi bardzo mocno zapadła w pamięć 😉
Gaga ja nie piszę o tym akurat przypadku, bo być może masz rację, że to jakaś błahostka a "skarżąca" nie wiadomo skąd się urwała ale ogólnie, bo nienawidzę być robiona w bambuko, niezależnie od tego ile kasy lub co straciłam. Po prostu wyzwala to we mnie swojego rodzaju agresję  🤣
I akurat to czy zapłaciłam podatek od "tego czy tamtego" nie ma w tym przypadku nic do rzeczy, bo tym, że nie zapłaciłam podatku za zakup siodła nikogo nie skrzywdziłam.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 września 2015 10:12
_Gaga, widzisz, a ja uważam inaczej. Myślę, że taki oszust, który dostanie po dupie ma jakąś tam nauczkę. Jeden zrozumie, że kraść się nie opłaca, drugi nie, ale tak samo będzie to wyglądać jeśli sprawą zajmie się policja. A że na błędach najbardziej uczy się oszukany, to się zgadza jak najbardziej 😉
larabarson, mam tak samo.
Wracając do nieuczciwej użytkowniczki pAsiaczek
Wczoraj dostałam od niej przesyłkę, siodło które kosztowało 200zł. Przed zakupem pytałam o stan siodła, pAsiaczek napisała Tak siodło jest ok w dB stanie.
Siodło nie nadaje się do niczego, stan tragiczny.

     

A tak wyglądało siodło w ogłoszeniu
supra, zdjecia w ogloszeniu wystawionym przz nia byly inne? Co do stanu rzeczy... Za wizyte u rymarza zaplacisz troche za renowacje. Z innej strony to kurcze jasne to sie kwalifikuje na policje, z drugiej strony jak ktos oferuje siodlo w super stanie za 200zl, to tak z przymruzeniem oka sie takie oferty traktuje.
droga Gago widze, ze jestes jednym z tych sprzedajacych, rozumiem Twoje lobbowanie w tej sprawie

Twoje uwagi co do gramatyki i innych nie wnosza nic do tematu, co wiecej sa co najmniej nieuprzejme

atakowanie i obrazanie mnie nic Ci nie da, nie pouczaj mnie i nie mow co mam robic

zrobie to co uwazam za sluszne a takie chamskie teksty tylko upewniaja mnie w tym, ze jest to wlasciwe i podobnie jak u Larabarson wyzwala to u mnie agresje

przeczytaj sobie definicje donosu zamiast pouczac innych

uparlas sie na donos, to nie donos, to bedzie zgloszenie - takie zgloszenie do urzedu skarbowego po prostu zamiast na policje, moim zdaniem duzo bardziej skuteczne

over
koniokucyk zglasAm jako nienormalna kobietę  😵
Sprzedałam siodło zgodne z opisem cytuje Opis"
Pęknięcie na siedzisku i wysarty kawałek tybinki pod łydka. Cena do negocjacji. Sprzedaż z osprzętem."
Z załączonymi zdjęciami pęknięcia na siedzisku i wytartego kawałka tybinki.
Zaczal sie juz cyrk przy przesyłce gdzie dziewczyna wyliczała mi na stronie poczty ile wyniesie wysyłka za pobraniem niby 25zl. Wysłałam jej paczka 24h za pobraniem ktora wyniosła ok 30 zł plus kupiony karton z Obi to koszt 10 zł nie licząc taśmy foli itd a to tez kilka zl( jak usłyszałam te kattowny dostaje sie za darmo w Obi, błagam powiedzcie w ktorym bo chętnie przygarnę kilka)No i sie zaczęło dlaczego paczka wyszła AŻ 40 zł a skończyło na groźbach ze idzie juz teraz na nocna służbę na policję bo siodło nie jest zgodne z opisem bo jest dziura w tybince(jak byk widać to na zdjęciu i opisane jest w opisie). Co chwile SMS na cały ekran z groźbami i jakie to nie będę miała kary. W końcu nie wytrzymałam i napisałam smsa "ok idź sie lecz kobieto"razem z zacytowanym opisem z ogłoszenia i właśnie dostałam smsa ze idzie zgłosić mnie za oszustwo i ubliżanie. Rece mi opadają na idiotyzm ludzi,serio  😵
supra, zdjecia w ogloszeniu wystawionym przz nia byly inne? Co do stanu rzeczy... Za wizyte u rymarza zaplacisz troche za renowacje. Z innej strony to kurcze jasne to sie kwalifikuje na policje, z drugiej strony jak ktos oferuje siodlo w super stanie za 200zl, to tak z przymruzeniem oka sie takie oferty traktuje.



Nawet jakby kosztowało 50zł to sprzedający oznajmił, że siodło jest w bardzo dobrym stanie. Na zdjęciu widać wyraźnie .
droga Gago widze, ze jestes jednym z tych sprzedajacych, rozumiem Twoje lobbowanie w tej sprawie


Z jakich sprzedających przepraszam? W życiu nikogo nie oszukałam... Nie wiem skąd takie insynuacje 🤔

Twoje uwagi co do gramatyki i innych nie wnosza nic do tematu, co wiecej sa co najmniej nieuprzejme

Serio? Widzisz ja szanuję swój język i szczerze razi mnie, gdy inny Polak to kompletnie olewa.

atakowanie i obrazanie mnie nic Ci nie da, nie pouczaj mnie i nie mow co mam robic

Nie atakuję i nie obrażam. Dyskutuję z pozostałymi forumowiczami na temat tego kto jak widzi donosicielstwo i oszustwo. Oraz o tym jakie wyzwala to w nasz uczucia...

zrobie to co uwazam za sluszne a takie chamskie teksty tylko upewniaja mnie w tym, ze jest to wlasciwe


Oczywiście że zrobisz jak uważasz... z tymi tekstami - widzisz - z tym że ja od wielu postów kompletnie się do Ciebie nie zwracam, skąd zatem te "chamskie teksty"? Rozumiem, że brak poparcia czy też kompletnie inny punkt widzenia jest w Twoich oczach "chamstwem"?

przeczytaj sobie definicje donosu zamiast pouczac innych

Nie pouczam. Piszę w kółko jakie ja mam uczucia w tej sprawie. Jesteś na tym forum obca, nie dziw się zatem że Ci ludzie kompletnie nie ufają - szczególnie po takich postach, jak powyższy..


Przepraszam za tak długi off  😡 😡
Chyba, że jest Ci kompletnie obojętne czy robisz komuś laskę czy łaskę...

to jest chamski tekst

dyskusja z Toba nie ma sensu bo masz jedyny sluszny punkt widzenia
podwazasz moja wiarygodnosc tekstami "jestes tutaj nowa" i inne
atakujesz

fakt jest taki, ze ja jestem ofiara
fakt jest taki, ze to watek do opisywania swoich niemilych doswiadczen bez wzgledu na to czy jest sie "nowa" czy "stara"
fakt jest taki, ze sa tacy sprzedajacy, ktorzy nie sa godni polecenia a sa tacy, ktorzy oszukuja
fakt jest taki, ze ja sie nigdy nie zgodze na robienie w trabe ani mnie ani kogos innego i uzyje wszelkich srodkow aby to tepic

pozdrawiam serdecznie





irmaII, nie odróżniasz ataku od wyrażania własnego zdania...
Nikogo do własnych przekonań nie namawiam, ba rozumiem stanowisko larabarson, i Kurczak. Moje jest inne, co w tym złego?
I nie - nie szanuję ludzi , którzy nie szanują swojej ojczyzny - w tym języka. I tak - dla takich osób nie bywam miła. Jednak tutaj znów masz problem w odróżnieniu ataku czy chamstwa od sarkazmu...
Reasumując - rozumiem, że jeśli moje przekonania różnią się od Twoich, to atakuję, tak?

I tak - jesteś na forum nowa. To jest fakt, nie przypuszczenie... Nie odpowiadasz na pytania dotyczące tej sprawy... dziwisz się , że ludzie Ci nie ufają? 🤔
_Gaga sama sadzisz byki, ze głowa mała (nawet w postach powyżej), do tego jesteś tak k*rewsko miła, ze ja pier*ole (sorry za brak ogonków i kropek, pisze z telefonu)
espana, przynajmniej nie przeklinam na forum  :emota2006092:
Nie polecam żadnych transakcji z Justyna Sówka. Sprzedała kurtkę twierdząc, że jest nowa. Po otrzymaniu przesyłki widać ślady używania, a nawet w kieszeni ulotki oraz bilety autobusowe. Od środy brak kontaktu do soboty, przy kontakcie telefonicznym rozłącza połączenia. Na zwrot kurtki dostałam odpowiedź, że jeżeli mi nie odpowiada mam ją sprzedać dalej.
Zamówiłam u Ditzmi frak za pobraniem z możliwością obejrzenia towaru przy kurierze/listonoszu.
Nigdy nie dotarł a Ditzmi się nie odzywa- cieszę się, że przypadkowo weszłam w ten wątek i nie zrobiłam przelewu tak jak zawsze.
Fallada99   Back to the game!
21 września 2015 15:06
Nie wiecie może czyje było ogłoszenie o komplecie skórzanych ochraniaczy? Cena 50zł chyba ok.
Umawiałyśmy się przez sms, ja wyczyściłam telefon, straciłam wszystkie numery a nazwy użytkownika nie pamiętam, jak na złość :/
Może ktoś, coś?
Żeby nie było że nie w temacie-paczka miała być nadana opcją24h a czekam już około tygodnia, ochraniacze były potrzebne mi na sobote, pani zarzekała się że będą dziś.
Edit: Przyszło awizo dzisiaj. Paczka wysłana jako nierejestrowana... Ojj, ale żałuje ze nie mam nicku, byłby dym...
W styczniu miałam z  Xellesią identyczne przeboje  jak irmaII. Bryczesy miały być nowe, i bawełniane . Dostałam  śmierdzące ,brudne , stare ( sparciałe ) , ze śladami użytkowania , 100 % poliamidowe bryczesy , w innym niż w ogłoszeniu rozmiarze . Próbowałam sprawę wyjasnić . Długo czekałam na odpowiedzi . W końcu , po mojej propozycji zwrotu , przestała się  w ogóle odzywać . Upominałam się kilkukrotnie . Miałam napisać w nieuczciwych , ale miałam ważniejsze sprawy na głowie , i zapomniałam ... Mam całą korespondencje do wglądu ...
A więc Xellesia - Nie POLECAM !!!

Figaro2046 - dokladnie ten sam scenariusz u mnie z ta roznica, ze  lasce odeslalam bryczesy a teraz nie mam nic

utwierdza mnie to w przekonaniu, ze musze cos z tym zrobic i obrany tok postepowania jest sluszny

nawrzucala mi jeszcze, ze odeslalam jej brudny towar a spodnie byly dokladnie jak piszesz jakies chyba z taniej odziezy i to gorszego sortu, nie obrazajac taniej, rozmiar nie taki jak podala
ja tez czekalam dlugo na odpowiedz a teraz to w ogole zamilkla
widzialam podobne bryczesy znow na revolcie tym razem jako uzywane i rozmiar tym razem 40, tylko kto inny wystawia....
a z nia jest taka sprawa, ze placisz kase na rachunek jednej osobie a druga jest do kontaktu i wysylki
moze ma jakas siatke osob, przez ktore te rzeczy sprzedaje
no niewazne
dzieki za info
biore sie do roboty....
dodaję do osób może nie tyle nieuczciwych co niepoważnych użytkownika pausia3, daje propozycje pod ogłoszeniem, która mi odpowiada po czym nie reaguje na wiadomości z mojej str., a dodam, że sytuacja miała miejsce kilka razy z różnymi przedmiotami
Ja nie polecam veestiel zapłaciłam za kask Jabu roz. 56 w stanie idealnym bez jakichkolwiek wad ( tak mi pisała ta Pani w mailach) a dostałam kask Jabu w roz. 55 w okropnym stanie. Zamsz wytarty, na daszku materiał pęknięty i również przetarty właściwie wygląda tak jakby ktoś go używał zamiast piłki nożnej  😲
Pisałam do tej Pani ale w odpowiedzi dostałam informacje że może doszło do pomyłki i prosi mnie o przesłanie zdjęć kasku i tak zrobiłam od tej pory cisza. Napisałam jeszcze jedną wiadomość że proszę o zwrot pieniędzy ale też cisza. Ja nie popuszczę nawet gdybym miała zgłosić sprawę o oszustwo na policje i czekać nie wiadomo ile czasu  😤
nie polecam użytkownika  Corallowa, wysłałam  jej siodło (za cenę którą zaproponowała ) za pobraniem. Wczoraj dzwonił do mnie kurier "pani stwierdziła ze nie ma pieniędzy" i paczka do mnie wraca.
Do momentu wysłania paczki super kontakt, po nadaniu siodła żadnej odpowiedzi.
Nie polecam , osoba niepoważna !!!!!
Jeśli w lipcu zamówiłam u Stajennej czaprak, przelałam 65 zł i jeszcze go nie dostałam to czy mogę z tym iść na policję? Raz na jakiś czas  łaskawie odpisze i mnie zapewnia, że już przeleje część kasy i przyśle czaprak nawet zaproponowała drugi gratis ale na gadaniu się kończy 🙁
Ona ma długi termin realizacji. Tutaj potrzeba oceanu cierpliwości.
karoszata wiele osob zamawialo u niej czapraki i wiele osob czekalo miesiace, wiele osob straszylo policja.
A było tak,że w ogóle nie doszły? Czy w końcu dochodziły jak się ją tak postraszyło?
Do mnie doszły, ale ostatecznie straszyłam policją.
Chciałabym ostrzec wszystkie osoby wystawiające cokolwiek na re-volcie przed osobami, które mailowo(bez nicków, ale deklarują, że ogłoszenie zobaczyły na re) proponują kupno i proszą o wysyłkę do Nigerii. Wiem, że dziwnie brzmi 🙂.
Osoby te(do mnie pisała kobieta i mężczyzna w kilkumiesięcznym okresie czasowym) deklarują chęć kupna określonej rzeczy i proszą o przesyłkę do rodziny w Nigerii(same twierdzą iż pochodzą z Anglii). Po nadaniu paczki i przedstawieniu dokumentu wysyłki miałoby się otrzymać potwierdzenie bankowe odblokowania kwoty zdeponowanej wcześniej dla tej transakcji. Początkowo wygląda to dość realnie. Ostrzegam, nawet nie próbujcie odpisywać.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 października 2015 20:09
atencis, jak może realnie wyglądać to, że na polskim forum koleś chce kupić siodło do nigerii?
strzyga,
Za pierwszym razem pytali o aparat, który wypatrzył jeden facet dla kuzyna z Nigerii, który koniecznie chciał mieć ten model. Jak dla mnie początkowo brzmiał realnie. Ale nie o to chodzi czy realnie czy nie, może ktoś jest rozsądniejszy i od razu wyczuje, że coś jest nie tak.. Nie udzielam się w dyskusjach na tym forum, chciałam tylko poinformować, że istnieje możliwość takiego wyłudzenia.
A że już kilka rzeczy sprzedałam na re za granicę to jakoś strasznie mnie ten gościu z Londynu, proszący o wysyłkę do Nigerii nie raził. Być może tylko ja jestem na tyle głupia, żeby stwierdzić, że brzmi to realnie, ale sumienie mam czyste, ostrzegłam 😀
Ale wiesz ze ostrzegasz o najbardziej popularnej probie zrobienia w balona od 30 lat??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się