Howrse gra :)

Chciałby ktoś dołączyć do drużyny koni achał-tekińskich Les Filles Bruyere?
Mamy ambicję, żeby wskoczyć na podium w rasie, ale z dwoma osobami BLUPującymi to ciężko i przydałby się nam ktoś jeszcze.
Dużo nie wymagamy, bo tylko BLUP 2 koni tygodniowo i Skype, którego możemy odpuścić.
w koncu moj osrodek przekroczyl magiczna bariere 90% uff
90.14 %
Kayri, my mamy dużo miejsca w Tureckich Kamykach, pierwsze miejsce w lipicańskich i też nikt...
dar, Ludzie się rozleniwili. Wszyscy chcą być w drużynach, ale najlepiej, żeby nic w nich nie robić :/
W ogóle to zgarnęłam Siodło Tormenty 😀
Ma ktoś może na sprzedaz upominek hestii ?
jeśli tak to pisać na pw 🙂
Ja tam szukam jakiejś drużyny, ale nie ukrywam że interesują mnie te na których zwróci się koszt kupna OM.
Bo blupować konie po to, żeby blupować i na tym nie zarabiać nie ma sensu. Według mnie przynajmniej.

dar w opisie drużyny macie zamknięty nabór, więc nic dziwnego że nikt się nie zgłasza 😉
A tak wogóle, jak u was sprzedaże koni ? Da się na te OM chociaż zarobić ? Bo jak tak to może ja bym mogła dołączyć.

KUPIĘ OM !
Cena do ustalenia
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 września 2015 09:12
[quote author=Olcia_93 link=topic=49169.msg2421092#msg2421092 date=1442386927]
Ma ktoś może na sprzedaz upominek hestii ?
jeśli tak to pisać na pw 🙂
[/quote]
ja mam 😀
Z powodu nudy podczas siedzenia z noga w gipsie w domu postanowiłam zacząć w to grać, jest jakiś sprawdzony plan na grę żeby wszystko było jak najlepsze? Jestem całkiem nowa i nie wiem na czym sie skupić 🙂

Jak ktoś zainteresowany nick: torcia
1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. calore - calore (PL), xofkate (COM)
3. Asiulla - Asia818 (PL)
4. wabankowa - wabankowa (pl) , wabankowa (com)
5. CzarownicaSa- Kermitek(pl), CzarownicaSa(com)
6. mitbah - mitbah (pl)
7. thaya - edinka (pl) edinka (com)
8. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 ( com)
9. Grettiena- ApplePie (pl)
10. dar - kuciaczek (pl)
11. Kayri - Kayri (pl)
12. budyń - beton (pl)
13. Miyako - MiyakoKuchiki (pl)
14. Libeerte - majgaa (pl i com)
15. Nancy- boniowata (com i pl)
16. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
17. Cierp1enie - rosolowa (pl i com)
18. Karino1998 - ruda_wiewióra
19. Gosia - gosiex
20. dementek - Dementek (pl), dementek (com i ru)
21. Machowa - Olcia344 (pl), krowasu (com)
22. borkowa - limonkowa. (pl)
23. Małe No - Hen. (pl)
24. Bartekl1 - Dara1 (pl)
25. kaka2002 - kaka2002
26. tajfunowaa - tajfunowaa (pl)
27. Olson - Ola.
28. madasrabbits - Rydon (pl i com)
29. aaga84 - torcia
Gosia, mnie jeszcze nie masz 😉 Kapri na .com

tez zgarnelam siodlo tormenty, ale czarno widze zdobycie calej tormenty... szkoda  😵
Gosia i mnie dopisz - isfolket 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 września 2015 07:14
Generalnie wkurza mnie ta promocja z tymi boskimi. Bo mam po 2-3 części ekwipunku od każdego boskiego... i nie mam co z tym zrobić. Bo bez pozostałych dwóch to nie jest nic warte 🤔
Teraz tak samo- mam już Uzdę i Siodło... ale co z tego, jak do owijek muszę zdobyć dwie diamentowe karty(buhaha...) a do nauszników uzbierać całą klekcję 🙄
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 września 2015 07:19
Mam cały ekwipunek do tego pierwszego boskiego. Miałam kupinego niezłego konia, którego podtrenowałam i sprzedałam ostatecznie, bo stwierdziłam, że jest za słaby 😉 Moooże kiedyś kupię lepszego konia, któremu dam ekwipunek.
Kopiujcie listę i dopisujcie się 🙂

1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. calore - calore (PL), xofkate (COM)
3. Asiulla - Asia818 (PL)
4. wabankowa - wabankowa (pl) , wabankowa (com)
5. CzarownicaSa- Kermitek(pl), CzarownicaSa(com)
6. mitbah - mitbah (pl)
7. thaya - edinka (pl) edinka (com)
8. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 ( com)
9. Grettiena- ApplePie (pl)
10. dar - kuciaczek (pl)
11. Kayri - Kayri (pl)
12. budyń - beton (pl)
13. Miyako - MiyakoKuchiki (pl)
14. Libeerte - majgaa (pl i com)
15. Nancy- boniowata (com i pl)
16. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
17. Cierp1enie - rosolowa (pl i com)
18. Karino1998 - ruda_wiewióra
19. Gosia - gosiex
20. dementek - Dementek (pl), dementek (com i ru)
21. Machowa - Olcia344 (pl), krowasu (com)
22. borkowa - limonkowa. (pl)
23. Małe No - Hen. (pl)
24. Bartekl1 - Dara1 (pl)
25. kaka2002 - kaka2002
26. tajfunowaa - tajfunowaa (pl)
27. Olson - Ola.
28. madasrabbits - Rydon (pl i com)
29. aaga84 - torcia
30. Kaprioleczka - Kapri (com)
31. flygirl - isfolket

Ja teraz koncentruję się na ośrodku jeździeckim, ale zanim dobrnę do przynajmniej 50% prestiżu to trochę czasu minie 😁
beznadzieja z tymi kartami, karty nie mozna kupic za diamenty tylko za kupony i to jeszcze wczesniej bylo ze jak kupisz zestaw to masz na pewno albo zlota albo diamentowa, a tu dupa.....  mozesz miec same brazowe.
pocieszam się, że mi w sumie brakuje tylko 18 kart, wiec to wrecz kwestia szczescia... głownie diamentowych, ale mozna roznie wylosowac. najgorzej ze mam mega slaby internet, czasami sie wszystko 15 minut otwiera tylko po to, zeby sie zawiesic  😵 masakra
Mam te 10 dni stażu i wystawiłam na aukcji konia za 100 tys.😀
brakuje mi 3 złotych i 4 diamentowych kart. słabo to widzę 😁
wabankowa, po info wystarczy napisać do Meian - na pewno każda osoba się przyda 🙂
a i OM się zwraca 😉
flygirl, done.
Mi to brakuje całej kupy kart, 3 diamentowych, 8 złotych i masy brąz/srebro :P Choć i tak jestem w szoku, bo nigdy nie dostawałam więcej niż jedną diament, a teraz całe 3 wpadły 😎 Ale jeszcze ponad tydzień.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
18 września 2015 11:31
Kupie 2 x pieta achillesa za 70 tys. eq  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
budyń kiedyś ci się odwdzięczę, czym tam będziesz chciała 🙇 🙂

Mi brakuje czterech złotych, pięciu diamentowych i bardzo dużo srebrnych i brązowych. 🤣 Mam nadzieję, że chociaż jedną kolekcję uda mi się zebrać, do Ameryki Północnej brakuje mi już tylko jednej, brązowej. Ale ja od zawsze mam pecha w tych promocjach. 😁
150 diamentow i 10 k i mam wszystkie diamentowe, jedna do wymiany, wiec jutro. Brakuje 1 zlotek i 2 srebrnych (jedna mam do wymiany). Takze promocje zakonczylam.
Jak zmienić strefę czasową? Można w ogóle? 🤣

EDIT znalazłam
brak mi 5 diamentowych, 1 złotej, 8 srebrnych, i 3 brazowych do konca kolekcji, no a potem jeszcze w którejśtam karcie jest ogłowie i czaprak, więc tych 2 tez mi brak (siodło mam).

najgorzej że złapałam strasznego pecha, mam 5 kart na wymianę, dzis z 4 kart 3 do wymiany, i potem dokupiłam jeszcze jedna jakimś cudem i tez do wymiany, + jedna z wczoraj. masakra, jak tak to dalej będzie szło to skończę z 1000 podwójnych  😁
Miyako, nie jestem na czasie z cenami ale żeby aż tak staniały PA ?  😲
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
18 września 2015 15:59
nie mam pojecia 😀
nikt nie ma na sprzedaz?  👀 co do ceny mozemy sie dogadac.
PA chodzą po 85 000 jedna 🙂



edit: alem się zdenerwowała, uważajcie na graczkę Paws
podejrzewam że większość koni na jej koncie jest kradzionych, bo właśnie dołączył do jej kolekcji  ogień z 5 żywiołem mojego siostrzeńca,  miała mu dać w zamian 5 żywioł, jak zaczęłam ją straszyć że ją zgłosze i wgl ( czasem to działa) to zaczeła kręcic ze już nie ma wymian i wgl,
PILNIE!
Szukam sittera. Gdyby ktoś coś, to proszę na priv na howrse! :P
Dara1

A w promocji, idzie jak idzie... :/
Brakuje mi:
3 srebrne - Europa
3 brązowe, srebrna i złota - Azja
brązowa, 2 srebrne - Afryka
brązowa, 2 złote - Oceania
2 brązowe - Ameryka PN
srebrna, 2 diamentowe - Ameryka PD
diamentowa - Antarktyda
Podsumowując: 7 brązowe, 7 srebrnych, 3 złote i 3 diamentowe - liczę na OM albo SLH... Ale pewnie wyjdzie jak zawsze 😀
do 3 kolekcji brakuje mi po 1 karcie, a w pozostałych po 2... tylko co z tego skoro mam 7 powtarzajacych sie kart, z czego juz 3 z tym cholernym ryzem  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się