Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
15 września 2015 18:11
marysia550, idealne określenie xD
Edit. Nasze szlaki konne całkiem fajne, dość nowe jeszcze są.
Livia   ...z innego świata
17 września 2015 09:49
srokate, cierpliwie czekam 😀

marysia, też daj znać po rajdzie, jak było 🙂

My już dzisiaj po terenie. Ale mi się super jechało! Pogoda cudowna, ciepło, ale w lesie lekki chłodek, delikatna mgiełka 😍 I stado dzików spotkaliśmy, wyskoczyły z krzaków, na szczęście koń się tylko na nie popatrzył i poszedł dalej 😉
ekuss   Töltem przez życie
17 września 2015 11:57
Z wczoraj 🙂

ekuss- krajobraz jakże inny od naszego ojczystego...ciekawe jakby nasze konie tam się znalazły to co by pomyślały?

Dziś wieczorem muszę się popakować, myślę, czy brać pałatkę czy odpuścić koniowi ten ciężarek dodatkowy...
ekuss krajobraz jak z Marsa 😉 taki niezwykły dla mnie 🙂

marysia550 chyba pomyślałyby,: Uf, wreszcie nic nanas nie wyskoczy z za drzewa 🙂 Taka przestrzeń ma swoje zalety 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 września 2015 13:41
teren czysty ale podłoże kiepskie, mimo wszystko ciekawie, inaczej...
Nastrojowy terenik  😉
Livia   ...z innego świata
17 września 2015 14:03
ekuss, ale krajobraz! Są na Islandii jakieś lasy w ogóle? Czy tylko takie pustkowia i góry 🙂

marysia, nie wiem, co koń, ale mnie by tam straszliwie lasu brakowało 😁
ekuss, chętnie pooglądałabym więcej fotek z takim krajobrazem 🙂 wrzucisz coś więcej?
Euforia_80, ale przestrzenie, jest się gdzie rozpędzić!

U nas na górkach już prawie jesień, trawy pożółkły, a liście na drzewach powoli zaczynają zmieniać kolory...najchętniej zwolniłabym się z pracy i nic innego nie robiła, tylko zwiedzała okoliczne "szlaki" 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 września 2015 13:10
mnie też dzisiaj kusi , podobno od jutra deszcze  😵.
Ja dzisiaj jadę, ok 16 tej powinnam już być w siodle 🙂 Praca jednak człowieka w pewnych sytuacjach wykańcza 😉
ekuss   Töltem przez życie
18 września 2015 14:15
Wiecej zdjec 😀 Z wczorajszego terenu







Livia   ...z innego świata
18 września 2015 18:19
Euforia, u nas też ma od niedzieli padać, także dzisiaj też jeszcze chciałam zdążyć z terenem 🙂

ekuss, łoł, drzewa 😀

Ja dziś nie miałam w planach terenu, ale pogoda mnie skusiła - od jutra ma być pochmurno, w niedzielę ma padać, a dziś jeszcze słoneczko i ciepło. Jako że to miał być relaks, pojechałam na oklep - i było naprawdę bosko! 🙂 Naprawdę fajnie mi się jechało, spotkaliśmy też pięknego jelenia - bardzo żałuję, że nie zdążyłam mu zrobić zdjęcia.
Pogoda u nas dziś była przepiękna, nie spodziewałam się takiego słońca 🙂 Nie mam zdjęć, ale mam filmiki, co prawda nie obrobione i trochę długie, ale co tam 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 września 2015 13:03
Tak jak myślałam, taką miałam ochotę  na teren ale leje od samego rana  i nie zamosi się na poprawę 😵
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 września 2015 13:27
Dziewczyny, piękne tereny! Dni coraz krótsze trzeba korzystać 🙂

Euforia_80, łączę się w bólu. U mnie zimno pioruńsku i z czasem krucho - jadę tylko dzisiaj konie oporządzić i wracam do roboty ><
Livia   ...z innego świata
20 września 2015 14:46
U nas tak samo, chłodno i wieje tak, że głowy mogłoby pourywać... dlatego ja dziś też odpuściłam, tylko na chwilę podjechaliśmy pod las żeby się rozchodzić przed jazdą... Ale przynajmniej poćwiczyliśmy przed zawodami, bo są już za 2 tygodnie 😉
ja po rajdziku.
W piątek zrobiliśmy 67 km. W sobotę 24, dziś 15. Było super, pogoda dopisała, w nocy tylko z piątku na sobotę lało, ale za to cieplutko było.
Panama spisała się na medal, nie odstaje za dużymi końmi, na takie wyprawy jest idealna.
Livia   ...z innego świata
21 września 2015 09:13
marysia, łoł, super! Dystans piątkowy powala 🙂 Fajnie, że pogoda wam dopisała i koń spisał się na medal 🙂

Mnie dzisiaj nie bardzo cokolwiek się chciało, ale że pogoda ładna (choć chłodno, jak to teraz o 7 rano) to pojechaliśmy znowu w oklepowy teren. Spotkaliśmy w lesie traktor, który ciągnął drzewa ze ścinki na ścieżkę, na szczęście miły pan się zatrzymał i poczekał, aż przejedziemy 🙂 Sander też fajnie szedł, także takie poniedziałkowe poranki mogłabym mieć zawsze 💘
Teraz jest najlepszy moment na tereny w roku, ja zawsze wrzesień październik jeżdżę najwięcej. Teraz byłysmy na 3h dobrze pogalopować i szczerze- gdyby nie to, że koleżanka się śpieszyła to jeszcze pod koniec zrobiłybyśmy nawrotkę i dodały godzinę. Konie świeże, my świeże. Świetna pogoda i temperatura, chociaż złapała nas delikatna mżawka przez kwadrans.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 września 2015 12:38
Burza no taki teren i tylko jedno zdjęcie ????
Euforia_80, jak się biega to nie ma czasu stawać do fot, konie głodne 😁 muszą jeść krzaki a nie pozować!



W takich chwilach jak wczoraj marzy mi się pożyczyć GoPro chociaż na kilka dni. Koło stajni Ziemskich są takie śmieszne mini przeszkódki z chrustu i dobrze się ubawiłyśmy 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 września 2015 13:13
No tylko pozazdrościć, mi nie pozostaje nic innego jak czekać do niedzieli i miecć nadzieję, że będzie ładna pogoda.
Livia,  pomylka.57km
Livia   ...z innego świata
22 września 2015 13:03
Burza, super zdjęcia, fajnie was znowu widzieć w lesie 🙂 I zgadzam się, ja uwielbiam jesienne tereny!

marysia
, tak czy siak, dystans nie byle jaki 🙂

To i ja się pochwalę. Na razie tylko dwa zdjęcia. 😉 Z pierwszego terenu na plażę w tym roku.  😀



Livia   ...z innego świata
26 września 2015 14:17
Sonkowa, ale odlot! Piękne zdjęcia!

A u nas dzisiaj wieje i leje 🙁 Miałam w planach teren, ale skończyło się na dość krótkim spacerku w ręce, bo w międzyczasie się dość rozpadało... Ech, jesień, mam nadzieję, że wrócą jeszcze cieplejsze, słoneczne dni.
Ja dziś też miałam zacne plany, ale spojrzałam za okno i w prognozę- jutro ma być już lepiej, więc odpuszczam dziś.
Sonkowa wiedziałam, że je wstawisz! 😍 miałaś odpalić folbluta, a to kolega Bloodie odpalił! 😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 września 2015 22:02
Trzymajcie kciuki żeby jutro  nie padało, zapowiafa się wyjazd na kilka koni w koncu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się