Ogłowia

sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2015 20:06
Klami, produkty Eric Thomas z którymi miałam styczność - rewelacyjna skóra! Mam od nich dwie pary wodzy. Marzy mi się nachrapnik 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 września 2015 06:57
Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić ogłowia firmy Chetak? Może być zagraniczny sklep.  👀
Dziewczyny pomocy zwariowałam na punkcie pewnego ogłowia może kojarzycie ta firmę? Chodzi mi konkretnie o brązowego meksyka ze złotymi elementami. Moja koleżanka wyhaczyla to oglowie na szmatach  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
20 września 2015 20:38
szukałam, modziłam, czekałam na okazję wszystko na marne  😉  kupiłam młodemu kolejne Busse Solibel Comfort z opadającym naczółkiem i angielskim nachrapnikiem.

Czy wie ktos moze co to za ogłowie ? 😉
Witam 😀 zastanawiam się nad kupnem ogłowia z nachrapnikiem szwedzkim 🙂 W oko wpadły mi dwa modele HKM -> "LIA" oraz "FELICITAS" 😀
Czekam na wasze opinie, zdjęcia itp. 🙂 Z góry dziękuję.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 września 2015 17:52
Dziewczyny pomocy zwariowałam na punkcie pewnego ogłowia może kojarzycie ta firmę? Chodzi mi konkretnie o brązowego meksyka ze złotymi elementami. Moja koleżanka wyhaczyla to oglowie na szmatach  :kwiatek:


O to ci chodzi? http://www.pilar-rideudstyr.dk/trenser/141-riders-company-trense
RudaPola
oba fajne, wykonanie i w macaniu lepiej wypada przy Felicitas 😉
Ja w niedzielę dorwałam nowe ogłowie HKM Rebecca za niecałe 130 zł  😀iabeł: Byłam przeszczęśliwa, jeszcze nie widziałam takiego na żywo, bałam się trochę tych diamencików. Na żywo prezentuje się całkiem fajnie, jedyne co mnie naprawdę zaskoczyło to futerko na nachrapniku - jakieś totalne nieporozumienie, sztywne, niemiłe w dotyku, bałabym się koniowi na łeb to założyć. Już miałam jechać do kopytnego założyć, a tu zonk - jeden pasek od nachrapnika wygląda tak, jakby pies go przemielił i wypluł. Dzwoniłam do sklepu, nie wymienią mi na nowy, bo to była ostatnia sztuka. Pomacałam ogłowie kolejny raz z rzędu i doszłam do wniosku, że bez żalu odeślę. Niby jest fajne, ale nie powala na kolana, nie mam pojęcia dlaczego standardowa cena jest taka kosmiczna.
264 zł to nie jest kosmiczna cena za ogłowie ze średniej półki, tylko w miarę normalna...
Szukam ogłowia : nachrapnik szwedzki + tego typu zapięcia:
Cena do 400.
Ktoś coś  👀
zoyabea, tylko to znalazłam: klik
zoyabea, ewentualnie kup sobie normalne ogłowie i zamów osobno paski z tymi zapięciami 😉 Niektóre sklepy załatwiają takie rzeczy.
anai, ikarina - dziękuję  :kwiatek:
Ogłowie Harry's Horse po raz drugi, tym razem w kolorze czarnym 😉

zoyabea ja mam takie oglowie i kupowalam wlasnie w sklepie podanym w linku przez anai. Jakosciowo moze nie powala na kolana, ale ja uwazam ze za ta cene bylo warto - mam je chyba z 7 lat i poza tym, ze nachrapnik jest troszke pozdzierany (kon ocieral pysk o sciane) to trzyma sie swietnie 🙂
tuch, idealne 😍
Mnie denerwuje jedna rzecz w takich ładnych ogłowiach i jeszcze ładniejszych naczółkach - na nausznikach wyglądają bardzo słabo :/
tuch, pięknie się prezentuje!
Kasia w HKM Nadine  🙂

tulipan widzę, że pokochałaś to ogłowie 😀 ono mocno pasuje do większości koni 😉
Patrzcie co pięknego wróciło do sklepów:
Szokomol Gauguin  😍
Szkoda, że cena zaporowa bardzo mocno.
xymena, właśnie, szkoda tylko tej pięknej ceny: P
Moon   #kulistyzajebisty
02 października 2015 18:19
łojesssu, aż mnie oczy bolą od blingowania :P

Z innej beczki - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: http://dobry-kon.pl/opis/7811750/horze-harleigh-futerko-na-potylice-pod-lancuszek-nachrapnik.html takie cusio z rozmiarze S? (dokładnie pod nachrapnik potrzebuję) Te silikonowe bez zaczepów są kija warte, bo wypadają jak koniu żuchwą rusza, a nie mam w zwyczaju zapinać nachrapnika na zicher, żeby wszystko trzeszczało. (jesu, zabrzmiałam jak jakiś naturals :P)
Moon, mattes ci uszyje co chce, podobnie na fb futra medyczne
Moon   #kulistyzajebisty
02 października 2015 20:49
xxagaxx, co prawda na animalii znalazlam BR, ale mattes! To jest myśl! Fenks! 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 października 2015 21:09
zoyabea
449.99zł
[url=[[a]]http://picador24.pl/kon-w-pracy/Og%C5%82owia-Dy&[[a]]#039;on/flat-leather-bridle-with-snaps-3508]458zł[/url] 😜
czy ktos robil u rymarza oglowie Rambo Micklem? Mozecie kogos polecic kto dobrze to zrobi?
Pan Marek z Ursusa pewnie i to zrobi. 😉
Kivik W sklepie Horsepol mają podróbkę Miclema, o połowę tańszą. Jedyna różnica to obecność podgardla.
Może by Ciebie zaintetesowało  😉 klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się