Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

buhahaha spoko konik! 😀
Ale jak śmiesznie bryka  😁
Ha ha ha, to jest dowód na to, że trzeba uważać, co się wrzuca do internetu  😂
Ale jak śmiesznie bryka  😁

Pewnie podskakuje z radości 😉

jednak magiczne zwroty ogłoszeniowe wciąż baardzo aktualne. 😉 😁

czy tylko ja mam wrazenie, że koń nie skacze, bo co skok to dostaje wędzidłem i po prostu już butnuje się?
E., serio? Jesteś w stanie to ocenić bez jednego sfilmowanego najazdy?
Ja widzę na filmie konia, który nie przyjmuje kiełzna w ogóle i tyle... dodatkowo jest jeżdżony przez osobę ze średnim pojęciem raczej...
Gaga zgadzam się z tobą
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2420251#msg2420251 date=1442228489]
E., serio? Jesteś w stanie to ocenić bez jednego sfilmowanego najazdy?
Ja widzę na filmie konia, który nie przyjmuje kiełzna w ogóle i tyle... dodatkowo jest jeżdżony przez osobę ze średnim pojęciem raczej...
[/quote]
nie  jestem,nie jestem też instruktorem, pytam się
bo takie mam wrazenie, ale mogę się mylić
E., nie tylko co skok 🙁 Obrywa po pysku bez przerwy, rwany kontakt. Żal konia, co nie zmienia faktu, że "odrabianie" tak zepsutego konia jest skrajnie niewdzięczne i nijak opłacalne.

Nie psujmy koni, bo dziś los takich koni to 🙁 Laik będzie się bał kupić. Fachowiec dobrze wie, że taki koń nigdy już nie będzie pełnowartościowy. Jeszcze kilka lat temu "ratowanie" takich przypadków mogło dawać przynajmniej satysfakcję. Dziś to wyłącznie ciężka działalność charytatywna dla bogatych i wysoko ubezpieczonych. O! To jest myśl! Dobrze się ubezpieczyć, kupić i dosiadać  🏇
desire   Druhu nieoceniony...
14 września 2015 12:37
Mnie to ogłoszenie nie tyle śmieszy, co przeraża.. to takie troche nabijanie w butelke. Niby z koniem wszystko ok, a na innym filmiku, znalezionym przez przypadek (!), wychodzi dlaczego właścicielka chce oddać w dzierżawe lub zamienić na konia profesora.
Podejście ludzi mnie przeraża, bo założe sie, że to pewnie kolejna osoba, która stwierdziła że młodszy koń dłużej posłuży i będzie się uczył razem z nią - kolejny przykład, który potwierdza, że to g$%^o prawda. Kolejny przykład, który musiał się przekonać na własnej skórze, że z młodym koniem to nie jest hop-siup, więc jednak szuka się profesora. Tylko konia żal..  🤔

rudziczek, reklama zacna 😀
Dobrze, że ma chociaż tyle oleju w głowie, że dojrzała do tego, że koń nie jest dla niej  🙇 lepsze to niż mieliby się ze sobą męczyć a frustracja i ziezadowolenie narastać 🤬
rudziczek, reklama zacna 😀


a mnie sie nie otwiera nic  🙁

marlin1990, no wiesz, tak różnie to bywa, niektórzy dojrzewaja, inni kupują kolejnego i powtarzają te same błędy, trzeba by ją spotkać osobiscie, by oceniać  🙂
Wow, desire, dobrze że mi się nie podobała rok temu bo bym ją kupiła. Byłam wtedy na etapie kupna konia :P dobrze że mam innego.
Dla mnie dziwna cena za klacz fryzyjską ale weszłam i zobaczyłam i okazało się że klacz jest wałachem  😁 może dlatego cena zaniżona bo to transwestyta 
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/29228?q=&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=2
e tam, to powinna/powinien być droższa/droższy, bo idzie z nurtem.
Pani od fryza transwestyty pomyliła również zdjęcia w tym ogłoszeniu
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/29226?q=&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=2
Nie jest to mowa o koniu który jest na zdjęciu.
ale reklame zrobila mocna koniowi z ogłoszenia
Zachęcający opis, zaiste. Już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami po konia, który praktycznie ze wszystkim ma problem  🙇
Murat-Gazon, ale chyba lepsza szczerość w ogłoszeniu niż bajerowanie, że to oaza spokoju. Szkoda czasu jeździć oglądać takiego konia, aby na miejscu się dowiedzieć, że jest inaczej.
Choć ja osobiście się zastanawiam, czy te konie w ogóle istnieją 😉
Milla też racja. Choć zastanawiam się, po co w ogóle wystawiać takie ogłoszenie - toż to wiadomo, że nikt się nie zainteresuje. Jeszcze byłoby inaczej, gdyby było napisane w formie "koń ma wady a, b, c, ale jego atutami są x, y, z". Ale tu o zaletach konia ani słowa.
Dziewczyny nie uważacie, że wszystkie ogłoszenia tej osoby dotyczące sprzedaży koni to jakaś ściema?
Chociaż fakt "kobyła" ze zdjęcia "fryza" wygrywa wszelkie konkursy 😁
_Gaga , tak jak napisałam, wydaje mi się, że te konie w ogóle nie istnieją i nastolatkę poniosła fantazja 😉
Realnie to ja też tak sądzę  😉
Albo zamieszczone jako "tło" do faktycznego ogłoszenia.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
17 września 2015 19:15
Trochę te ogłoszenia przypominają mi "wirtualne stajnie"
Trochę te ogłoszenia przypominają mi "wirtualne stajnie"

Bo to są wirtualne stajnie
Kolejny wysyp ogłoszeń:
koń, który 3 lata z rzędu miał 3 lata (wiek) 😁
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/29287
Czy też japoński koń z polskimi korzeniami i lekko iberyjskim wyglądem
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/29289

Sprowadzana z Japonii, żeby dostać grosze w Polskiej rekreacji  😂

I nawet widzę "Japoński" wzrost na nią przeszedł, bo coś taka przymała  🤣
5letni ogierek i dwunastoletnia folbultka do zaprzęgów?  🤔 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się