Howrse gra :)

Witam,
Sprzedam konto na howrse nick StajniaMarzeń95
lub wymienię na sprzęt jeździecki.
Info na priv.
Sprzedam OM UH Nyks i co tam komu potrzeba. Zbieram kupony 😉
Oczywiście tradycyjnie kupię ZJ.
OM ja chętnie wezmę 😉

Myślicie, że jeszcze będą jokery czy już nie ?  👀
dam cr i pass na com za to samo lub equus na pl-u 🙂
przygarne wszystkie puszki 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 września 2015 06:54
Zdobyłam dziś złotą, więc brakuje mi już tylko i wyłącznie jednej diamentowej... modlę się o Jokery na koniec promocji 😵
CzarownicaSa, piona 😁

edit. za zawody dostałam diamentową, wymieniłam za 100k bo powtórka była :/ i mam Tormentę  🏇
budyń przestań mnie obdarowywać, bo mi głupio :kwiatek: Jak już będę miała coś porządnego z CR, to ci sprezentuję, albo mów jak będziesz coś potrzebowała. 🙂
flygirl, e tam, mam tych PD ponad 300, a nie zużywam, to co mi tam podrzucić paru osobom co jakiś czas :P Grać specjalnie mi się nie chce, klikam promocje i tylko gromadzę rzeczy i fundusze 😁
po ile chodzi teraz 5 żywioł tak mniej więcej ?🙂
Kupię konto na howrse!

Do 100zł lub wymienię za te bryczesy http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/129543  lub te buty http://ogloszenia.re-volta.pl/ogolne/szczegoly/9685

Jeśli ktoś posiada to zapraszam na PW z linkiem do konta.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 września 2015 17:21
po ile chodzi teraz 5 żywioł tak mniej więcej ?🙂


2 kupny :3
Mi brakuje 2 złotych, mam nadzieję że wpadną a jak nie że jokery będą xD
Miyako  dzięki, a mniej więcej equu ? ma ktoś na sprzedaz ?
czy ktoś miałby czas i chęci wyjaśnić mi o co teraz chodzi  howrse? :P Nie grałam chyba z pół roku i nie ogarniam :P Chyba lepiej na pw niż tu, bo nie mam pojęcia teraz o co chodzi z tymi ośrodkami jeździeckimi (hodowla krów?!), warsztatami? Nie ma już pracy? Jak teraz zarabiać najlepiej kasę? itp :P czyli pytania człowieka który nie ogarnął aktualizacji xD
O!Dobre pytanie 🙂 Ja rownież prosze o wyjaśnienie. Kiedyś były jakies misje czy coś. Teraz jest jakoś.. nudno
kochani usuncie wspoldzielani na konto rosolowa

Przyjaciel

milenchen24
calore
Gestut Lilienhof
Zizi


usuncie tez mnie z 1 strony

konto rosolowa juz nie nalezy do mnie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 września 2015 18:58
Cierp przestałaś grać? 😲

No i zdobyłam wszystkie części ekwipunku, wpadła mi diamentowa za zawody.
Tylko co z tego, skoro nie mam tak dobrego konia, żeby mu je dać 😀 😵
tak, juz nie gram, co prawda nowa graczka jeszcze nie zmienila hasla, wiec jeszcze ogarniam sobie konto 🙂
a ja jestem w czarnej dupie, mam 17 powtórzonych kart. zostało mi tylko 70 000eq wiec juz raczej nie dam rady. niewiele mi brakuje, ale watpie by sie udalo  😵 brakuje mi 4 srebrnych, 1 zlotej i 4 diamentowych... no i oglowia tormenty

szkoda, tak blisko jeszcze nigdy nie bylam 🙁
Ja mam tylko czaprak Tormenty. 🤣 Ale już dawno się pogodziłam z tym, że w internecie to ja szczęścia nie mam. Szczęście mam jedynie w kartach, w makao albo remika. 😁
ja mam czaprak i siodło... teoretycznie dałoby jeszcze radę wygrać tą promocję gdybym wszystko spieniężyła, ale szkoda ryzykować, bo znów mi się trafią same powtórkowe karty i do d*  👿
Cierp1enie, sprzedałaś konto? 😉
Cierp1enie, sprzedałaś konto? 😉


tak🙂

dzis juz nie mam dostepu, takze baj baj howrse 😀 uwolnilam sie od uzaleznienia
[s]Ktoś chce kupić OM? Mam 5 sztuk a brakuje mi jednej diamentowej karty do skompletowania więc jeśli ktoś jest chętny proszę pisać ApplePie
Mam również inne przedmioty z CR- wszystko do dogadania 🙂[/s]
Nieaktualne.
pisz do wirek, ona chetnie skupuje
kochani czy jak kupię pack z Jockerami to te brązowe będą brązowymi kartami? czy po prostu "niższymi"?
bo brązowe mam juz wszystkie karty a wydac 2 passy na 1 kartę to trochę przesada  🙄

[s]edit: mam dodatkowy czaprak tormenty. zamienię za ogłowie albo owijki tormenty jesli ktos ma, a czapraka mu brak. [/s] faktycznie sie nie da, nevermind.
Tych rzeczy chyba nie można wymienić...
nie mozna ich normalnie wyslac, tak jak zwykłego czapraka w formie prezentu?  😲

zaraz zobacze.

edit: sprawdziłam, faktycznie sie nie da.
Użyłam 16 kuponów na wyzwanie tytanów i ani razu nawet na 7 poziom nie doszłam ;/ masakra, czuję się oszukana:P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się