Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

tulipan, aaaa, no tak... dobrze że to tylko maść  😁
Moon, mi się zawsze marzyły kaloszki z futrem ale mój koń ani nie podkuty, ani sobie nic nie przydeptuje🙁  😁
wątek zamknięty
A ja z innej beczki, bo nurtuje mnie to od dlugiego czasu - co to znaczy "ctd"??? 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2015 09:33
chyba chodzi o: cd - ciąg dalszy? Tylko "t" się wciska  😁

Dżastin, Lulo tyłami się obija, przody są ok, ale co szkodzi polansować się w kapciach Dody?  😜
wątek zamknięty
Dżastin no jakby to powiedzieć... W zwyczaju mam opatrywać rany moich koni, nie koniecznie robić im foty z cieknącą po nodze krwią  🙄
wątek zamknięty
Eskadron NG jesień-zima 2015/2016  😉

EDIT:zmiana rozmiaru
wątek zamknięty
Moon, kurcze.. tylko teraz kapcie już wyszły z mody chyba 🙁  😁 A tak na serio, muszę kupić dere treningową a sobie ocieplane galoty, a nie rozglądać się za kapciami  🤬
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 września 2015 22:03
Dżastin,Moon, zazdroszczę że nie potrzebujecie kaloszy, mój młody ma w zwyczaju się ścigać i mało tego obciera sobie koronki w zwykłych kaloszach, w związku z powyższym zapracował na kapcie dody  🙁 , bez nich już nie ma opcji. Tu widać jak kroczy zadkiem  🙂 , i młodzież w Anky banana, tak, tak zdjęcie robione suszarką, kartoflem czym bądź jakość fatalna wiem



edit. photobucket oszalał  😉
wątek zamknięty
Mój 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 września 2015 06:04
Lalka zdjęcie na tle kibelka wymiata  😂  😉
W szmaragdzie i czerwonym mi się podoba
wątek zamknięty
Nowa kolekcja Platinum 2015/16  ctd.
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
ctd
wątek zamknięty
Malinowe NG z serduszkiem cudne !
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
20 września 2015 17:50
cotton eskadron banana i owijki anky banana 🙂




wątek zamknięty
Ktoś wie, kiedy ma wejść do sklepów Eskadron Platinum?  Pierwszy raz mi tak przypadła do gustu 💘
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
20 września 2015 19:25
ciemnogniady w Anky Emerald

wątek zamknięty
Brzask, to jest kolor który chyba na każdej maści wygląda bosko!

ekuss, bardzo fajnie wygląda 😉 Chyba u was padało :P
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
20 września 2015 20:06
xxagaxx  sztorm 😀

Brzask jak dla mnie szal  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 września 2015 09:06
Brzask, super! Emerald to przepiękny kolor 🙂

ekuss, Banana fajnie na kasztanku wygląda 🙂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
21 września 2015 12:20
I jeszcze na Hugurze - hibiscus (wyprzedzajac pytania-tak sie siodla islandery to pracy w tölcie)

wątek zamknięty
ekuss, zawsze mnie to zastanawia gdzie te konie mają miejsce na siodła, ale wiem że już nie raz tłumaczyłaś, nawet zdjęcia z zawodów wstawiałaś z końmi tak osiodłanymi.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
22 września 2015 13:05
Ja i tak nie siodlam az tak z tylu- wiekszosc siodla tak,ze tylny lek jest praktycznie na ,,granicy'' grzbietu i zadu.
wątek zamknięty
Udało nam się w końcu dorwać jakiś komplet  😀




Pierwszy raz mi się podoba Platinum...  🍴
wątek zamknięty
Lalka, we wszystkich trzech wygląda bardzo ładnie, choć moim faworytem został banana (?) 😉
Brzask, pięknie! Kolor cudny i niesamowicie pasuje ci do konia 🙂
ekuss, niezły ten hibiscus. Faktycznie ty jeszcze siodłasz względnie, ale jak czasem widzę te koniki osiodłane prawie na zadzie i zasuwające toltem 😉 to aż mnie wszystko boli (słusznie? jak to wygląda później z ich plecami, nie mają problemów?) Czy jesteś jedyną szmatoholiczką na Islandii? :-P
Ramires, wygląda elegancko 🙂
wątek zamknięty
Ramires Pięknie i z klasą! Nie mogę zdecydować, na jakiej maści ten kolor podoba mi się najbardziej... 🙂
wątek zamknięty
Jestem tak przeokrutnie zakochana w platinum, a jeszcze mam do kupienia z 3 szmatki z CS....  🤔

tymczasem...

komplecik black


platinum navy z 2013

wątek zamknięty
lalasatan, platinum navy średnio widać, za to black mi się podoba 😀

Ramires, ta czerwień im się wybitnie udała, praktycznie każdej maści pasuje.
wątek zamknięty
lalasatan, platinum navy to moje marzenie. Za późno się obudziłam. A w tym roku nie ma granatu w platinum, a do siwego nic mi innego (oprócz czerni) nie pasuje 🙁
wątek zamknięty
lalasatan black śliczny !
Też się w platinum zakochałam, nigdy mi się nie podobało a tu w tym sezonie proszę .... Wszystkie kolekcje jak na razie a tu ważniejsze wydatki na głowie ..

A tak off top, lalasatan co to za kaloszki  👀 to futerko jest zniewalająco puszyste  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.