Sesja/Studia i t d ;)

Ja mam wstępny plan. W piątek cały dzień zajęć. 😵


też bym już chciała, ale dostanę pewnie 30.09 :/
Gosia, ptffff, ja zaczynam zajęcia 28.09 a plan mam już od miesiąca 🤣
Mój plan po raz kolejny jest denny  🤔 W poniedziałki wykłady od 8 do 16 (i są obowiązkowe, jak to na PUMie....) a po tym jeszcze ćwiczenia czyli od 8 do 18 na uczelni bez ani jednej przerwy dłuższej niż 20 minut... Więc trzeba będzie się żywić w Lidlu.... 🙄
Za to w piątki tylko jedne ćwiczenia, ale od 13 do 16 więc nici z szybkiego wracania do domu i jeżdżenia do stajni...
madmaddie brawo!

Ja też bym już chciała mieć plan, ale zapewne dostanę pod koniec miesiąca, zaraz przed rozpoczęciem zajęć  😁
Mogę oprawiać pracę!  🏇 Teraz tylko fingers crossed za antyplagiat i recenzenta... No a później tylko obrona i wolność!  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 września 2015 12:38
dzięki dziewczyny!

ja cie, jakbym chciała już mieć plan. pewnie dostaniemy jak zwykle, godzinę przed logowaniem na przedmioty 😂
Widzę, że nie tylko moja uczelnia ma wyjątkowo w du*ie studenta. Mnie bardzo ciekawi ile zostało osób na roku, niezły przesiew był...

macbeth, crossed!
Co z tego, że mój już jest, jak i tak zmieni się jeszcze milion razy, włączając w to z pęciokrotne zmiany w ciągu października. 🤣 Ale znając życie najbardziej ch* ułożony dzień, czyli piątek, zostanie bez zmian. A w poniedziałek rano zajęcia, już widzę swój milion nieobecności, bo inaczej do domu bym ani razu nie pojechała, ech.
robakt tak właśnie brzmiało mi znajomo 🙂 a myślałam, że jestem tu sama z tego kierunku 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2015 19:25
Ja się przeniosłam z ŚUM do Wrocławia, do zaocznej policealnej na technika elektroradiologia... Nie dałabym rady utrzymać się w Katowicach, Wrocław wychodzi mi 2x taniej + mogę iść do pracy w tygodniu. Drugi rok odkładam studia  😁 może za 2,5 roku jak skończę szkołę, pójdę na zaoczny licencjat. Albo dzienny. Albo wcale.
przecież nie każdy musi robić studia 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2015 19:45
Znaczy się, ja z jednej strony chciałam, a z drugiej, jak już się zbliżał wyjazd, to stwierdziłam, że jeszcze nie jestem gotowa i nie dam sobie rady nie tylko finansowo... Kierunek mnie wybitnie kręci i na pewno chciałabym pracować w zawodzie, jeśli technik nie wystarczy, to będę musiała zrobić licencjat i być może magisterkę. No ale za 2,5 roku może się jeszcze sporo zmienić i sobie dam radę ze studiami 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 września 2015 19:49
a moim zdaniem to był właśnie moment żeby wyjechać. jak człowiek myśli, że nie da rady. ja ledwo ledwo dawałam radę przez początkowy okres, a teraz lecę i nic mi nie jest straszne. bo dam radę- finansowo, umysłowo, jeszcze treningi upchnę 😉
abstrahując już od tego czy trzeba studia czy nie.
A to prawda akurat, bo wątpliwości zawsze dopadną człowieka jak już ma zrobić ten krok i wtedy właśnie albo zrobi, albo się cofnie... Ja się tak parę razy cofnęłam, a potem żałowałam, dlatego teraz już się nie cofam 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 września 2015 20:42
A ja, po dwóch latach przerwy, robię drugi podejście do zootechniki. Tym razem zaocznie, a nie dziennie, kiedy to dwukrotnie uwaliłam pierwszy semestr biochemii (trwa ona dwa semestry).
Mam już plan  🙄. Co prawda na drugim kierunku będę miała tylko 3 przedmioty do zaliczenia... Ale plan i przedmioty z mojego głównego kierunku to jakaś masakra.
Dementek, powodzenia 🙂

Sisisa, co studiujesz?
Gosia, Mechanika i budowa maszyn i inżynieria materiałowa.
robakt, mogłabyś mi podlinkować plan studiów? Chcę porównać z moją technologią chemiczną 🙂
robakt   Liczy się jutro.
22 września 2015 06:44
aaga84 a na którym roku jesteś?
cavaletti proszę: http://bitly.pl/DLSYF  😉
a my zaczynamy zajęcia dopiero 5.10 😎
cavaletti u mnie jest troche inny program. Podobny, lecz widzę różnice.  My wgl mam wydziały połączone. Na pierwszym roku inżynieria materiałowa, technologia chemiczna i moj ICHiP maja taki sam program (z różnica jednego czy tam dwóch przedmiotów) pózniej sie rozjeżdża ale rownież jest kilka przedmiotów na ktore my chodzimy do gmachu chemii i jest kilka np. Aparatura na ktory oni przychodzą do nas.

robakt zaczynam drugi
Dementek, powodzenia 🙂

Jeny! Załatwione wszystko! Antyplagiat, podpisy, indeks złożony, prace złożone, teraz tylko złapać jednego profesora na uczelni i umówić się na obronę (bo niestety mój promotor z innego instytutu niż ja się będę bronić -.-), normalnie nie wierzę, że to się dzieje!  🏇
Noo to już z górki! Powodzenia na obronie! Czekam na informację, że obrona na 5  😎
Ahhh tam może być i niżej, ważne żeby obronić :P Za 4 też się nie obrażę  🤣
My zaczynamy 28 :/ i jeszcze nie wiem czy dostałam warunek z biochemi i jestem na 3 roku  😂 W środę za tydzień mam rozmowę z prorektorem, po której rektor moooże wyda decyzję o przyznaniu mi warunku i do tego czasu mam chodzić na zajęcia z 3 rokiem i najwyżej później mnie zdegradują, kocham GUMed  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 września 2015 20:02
a my zaczynamy zajęcia dopiero 5.10 😎

ja słyszałam plotki, że my niby też. to by było miłe. zbyt miłe jak na Filologiczny
Słuchajcie, bardzo popularne jest teraz studiowanie dwóch kierunków równolegle. Dużo ludzi na drugim roku zaczyna kolejny kierunek. A jak to wygląda w przypadku II stopnia, też można równolegle dwa robić i nic nie płacić? Każda uczelnia ma inaczej czy jest jakiś ogólny przepis na to?
Gosia Ja od października zaczynam Filologię Angielską ( II stopień) i Filologię Włoską (I stopień).
Z tego co wiem jedyną opłatą jaką ponoszę to opłata rekrutacyjna, opłata za indeks i legitymację studencką (ale za legitkę płacę na jednym kierunku).
Lenna, dziękuję :kwiatek:

a wiadomo jak to wygląda jak robię magisterkę i równolegle chcę zacząć drugi kierunek na II stopniu?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 września 2015 20:28
My zaczynamy 28 :/ i jeszcze nie wiem czy dostałam warunek z biochemi i jestem na 3 roku  😂 W środę za tydzień mam rozmowę z prorektorem, po której rektor moooże wyda decyzję o przyznaniu mi warunku i do tego czasu mam chodzić na zajęcia z 3 rokiem i najwyżej później mnie zdegradują, kocham GUMed  🤣


Miałam tak samo na UWM-ie. Odpuściłam sobie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się