Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Co wy wiecie o puszystych kaloszach 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 września 2015 07:28
Ramires, świetny ten komplet, wyglądacie super!

lalasatan, w czerni bardzo fajnie 🙂
wątek zamknięty
budyń  😂

lalasatan, platinum navy to moje marzenie. Za późno się obudziłam. A w tym roku nie ma granatu w platinum, a do siwego nic mi innego (oprócz czerni) nie pasuje 🙁


Nie wiem czy Cię załamię czy pocieszę ale w koniku jeszcze jest navy dostępny 😉
http://konik.com.pl/eskadron-cotton-crystal-navy-platinum-2013
wątek zamknięty
Aj post pod postem przepraszam  😡
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
23 września 2015 12:10
ekuss, niezły ten hibiscus. Faktycznie ty jeszcze siodłasz względnie, ale jak czasem widzę te koniki osiodłane prawie na zadzie i zasuwające toltem wink to aż mnie wszystko boli (słusznie? jak to wygląda później z ich plecami, nie mają problemów?) Czy jesteś jedyną szmatoholiczką na Islandii? :-P

Pare razy jak jechalam na koniu wlasnie tak osiodlanym (glownie kiedy jechalam w teren z jego wlascicielem i on powiedzial,ze kon ma tak byc osiodlany)- tragedia, pospinany, zad gdzies w stodole... no,ale coz- w Polsce znowu zauwazylam tendencje do siodlania na lopatkach- Islandie mozna porownac troche ze swiatem teneese walking horse.

Co do szmatoholizmu na Islandii- jak juz ktos ma czaprak (w obecnej stajni nie zauwazylam ani jednego,a w poprzedniej na chyba 5 osob byl jeden  😁 ) to i tak go nie uzywa i zazwyczaj jest to czarny, wyciety nn. Owijek nie znajdziesz w zadnym jezdzieckim- kaloszki? Biale i czarne gumowe. Teraz pojawily sie jakies ochraniacze w ilosci 2 szt na sklep-  i to w rozmiarze M i L  😂 Nie znam islandera na ktorego by pasowaly. Tenórowi,ktory byl dosc spory jak na islanda kupilam M i byly za duze...
Tak wiec moge powiedziec,ze jestem jedynym szmatoholikiem na Islandii...
wątek zamknięty
ekuss, skoro nie siodłają na czaprak, to na co??? Na gołe plecy? 😲 Czy coś innego kładą pod siodło?
wątek zamknięty
Dziękuje wszystkim  :kwiatek:

wabankowa, to kaloszki z mustanga, kupilam je w amigo 😁
wątek zamknięty
Aaa i wszystko jasne, mustangi znam, sama mam 😀
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
23 września 2015 17:07
ekuss, skoro nie siodłają na czaprak, to na co??? Na gołe plecy? 😲 Czy coś innego kładą pod siodło?


Glownie tak... Czasem ktos da podkladke- gluta lub z neoprenu.

Ale koniec off topa  🚫
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 września 2015 17:33
a ja tryskam dzisiaj szczęściem! Tak bardzo mnie bolało że nie wyszły Big Square Petrol.. a jednak okazało się że wyszły ale tylko na Niemcy 😵
ale poradziłam sobie 💃
wątek zamknięty
ekuss, bardzo ciekawie się czyta twoje opowieści z wyspy 😉 swoją drogą ludzie muszą robić wielkie oczy na widok twoich koni w kolorowych szmatkach 😉
wątek zamknięty
ekuss, popisz czasem więcej! Ciekawe rzeczy opowiadasz 😀 watek: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,823.0.html
wątek zamknięty
ekuss masakra jakaś .. jak tak bez czapraka ?

Zairka zazdraszczam  😍

Dziewczyny widziała któraś jeszcze cottony capri i dark lime w wersji DL ?
Szykują się u mnie zmiany u już się rozgladam  😵
wątek zamknięty
Potrzebuje pomocy 🙂 Jaki to kolor? Czarny czy granatowy? Na zdjęciu mi wygląda na granat  👀
Zdjęcie zapożyczone ze strony equishop 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 września 2015 20:39
czarny, w tej kolekcji nie bylo granatu w NG
wątek zamknięty
Zairka dzięki 🙂 strasznie szkoda że nie granat, o wiele ładniej by wyglądał z tym limonkowym  🙄
wątek zamknięty
Ja mam zdjęcia paskudy w najnowszej czerwieni eskadrona, jakkolwiek się ona nie nazywa:




i navy? Matko, wypadłam z obiegu skoro nie wiem jak to się nazywa, ma lamówkę dark lime
wątek zamknięty
Będę szpanować extra fotą  😜
Anky frosted gold  dla mnie chwilowo nr 1. Jest piękna i super się układa, zobaczymy jeszcze jak przejdzie test prania
wątek zamknięty
kitty już Ci mówiłam, ale powtórzę - CZAD  💘

aga kolor dla siwych idealny, a jak ten model Eskadrona Ci się sprawuje?
wątek zamknięty
tulipan, a o który pytasz? Ten czerwony mega, po praniu dalej wygląda super. Za to tego navy nie polecam (to jest jakiś inny model, wybaczcie nie ogarniam, wypadłam z obiegu) i już mam dziurę przy przystułach, a czaprak używam na zawody tylko. I miałam go moze 6 razy na koniu? Pomijam to że po praniu jest jakby wygnieciony? I źle leży
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 września 2015 21:44
Aga tak czy siak w obu wygląda Siwy fantastycznie 😜

kitty wygrałaś wszytsko tą fotą! ale ja generalnie kocham foty Pawła 😍
wątek zamknięty
aga o czerwony mi chodziło, granatowy jakoś pominęłam  😡 Super, bardzo mi się podoba ten model w tym kolorze właśnie.
wątek zamknięty
Popełniłam "oczodajny" zestaw 🙂 ach te promocje...  😀iabeł: 
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 września 2015 05:57
xxagaxx czadowo darkred wygląda na siwym  🙂
wątek zamknięty
kitty, masz czym szpanować! rewelacja, pozytywnie zazdraszczam 😉
wątek zamknięty
Dziękuję bardzo w imieniu Pana Konia  :kwiatek:

kitty te zdjęcia po prostu powalają  😵 zazdroszczę!!!
wątek zamknięty
No to teraz mój półemeryt w petrolu
wątek zamknięty
Laguna elegancja 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 września 2015 13:25
Zairka, ładny ten Petrol 🙂

kitty, o, odważyłaś się wziąć tą ceratkę  😁 Jak jakościowo? Co to za materiał jest? Faktycznie jest taki połysk? Na tej fotce niestety mało co widać...

Bacik, łoł, będzie was widać 😂


wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
24 września 2015 13:36
Odpisalam w watku o emigrantach 🙂

Swoja droga- nie udalo mi sie znalezc owijek hibiscusa i nie wiem jakie zalozyc w tych co mam... biale? Moze granat? Nie mam brazowych zeby do lamowki pasowaly
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.