Kącik WKKW

Chciałam wystosować żart do Ikariny, a tu taka wiadomość 🙁
Jakoś myślałam, że ten olimpijski team męża to będzie i będzie w komplecie, tylu już odeszło przyjaciół...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 września 2015 13:24
Halo, mam podobne odczucia odnośnie mojej mamy i jej znajomych. Sypie się stara gwardia  🙁
Kwieki przełożone na po Sopocie, 17-18 październik - jakoś tak


To dobra wiadomość.
robakt   Liczy się jutro.
04 września 2015 11:19
Kogo spotkam w Facimiechu w niedzielę?
Kogo spotkam w Facimiechu w niedzielę?

mnie z aparatem 🙂
Wybieram się pokibicować 😉 Od której zaczną się konkursy?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 września 2015 19:25
Jutro skoki zaczynają się od 10😲0 od klasy mini LL.
Na stronie są już iisty na jutrzejsze skoki. Ja też będę od rana, niestety w niedzielę nie dam rady być na krosie nad czym ubolewam. Dzisiaj przeszłam na szybko i widzę, że jak zawsze jest trochę nowości, super pomysł z drugą górką i fajnie zmieniona konfiguracja przeszkody wodnej🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 września 2015 19:23
Powoli ruszam z galeriami z ME MJ... Na razie jest ujeżdżenie i część crossu, będę stopniowo uzupełniać 😉
Szalony Jung 🙂
klik
ktoś wie gdzie znajdę galerie z ostatniego Strzegomia?
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 września 2015 22:08
U Kasi Boryny.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 września 2015 10:00
Na FB jest tylko kilka zdjęć.
Dlaczego koniom z Prudnika tal slabo poszlo na MPMK?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 września 2015 10:32
Dwie wiceczempionki w 4 i 6 latkach to słabo?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 września 2015 10:56
Pewnie niedługo pojawi się więcej, może niekoniecznie na fb, ale na jej stronie albo na stronie Stragony.
Ok, obejrzalam jeszcze raz wyniki i patrzylam po calych konkursach a nie po koniach MPMK. Moj blad. Calkiem dobrze poszlo w skalo MPMK.
[s]Czy ktoś gdzieś widział wyniki Pucharu Polski? Powstało coś takiego? Chodzi o sam puchar.[/s]

EDIT
Mam 🙂

CIACH, nie ma tak
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Przemycanie ogłoszenia
[url=http://horsetalk.co.nz/2015/10/20/andrew-nicholson-death-defying-fall/#axzz3p5NrIFXJ]Dobra wiadomość![/url]
😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2015 11:42
Z kolei William Fox-Pitt w szpitalu, w śpiączce farmakologicznej, po upadku z koniem na crossie doznał urazu głowy.

Rajnert na MŚMK 5. w 6-latkach!
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2015 18:45
Wywiad z Pawłem Spisakiem: http://swiatkoni.pl/news/10212,jestem-realista-z-marzeniami.html bardzo mi się podoba to, co on mówi. Bardzo.
edit: przepraszam, nie zauważyłam, że ostatniego posta w wątku też napisałam ja  😡
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 listopada 2015 19:43
A widzieliście wyniki z finału Riders Tour? Jung po raz kolejny udowadnia jak bardzo jest wszechstronny 😉
http://www.swiatkoni.pl/news/10204,mayer-zostala-rider-of-the-year-2015.html
A tak bardziej z "własnego podwórka", jak oceniacie zawody w Starej Miłosnej? Co w ogóle mówi się o tej stajni w środowisku WKKWistów? Może ktoś wie też dokładniej jak tam wygląda sprawa z treningami? 🙂
Mieszkam na Ursynowie i niedługo ma się rozwiązać stajnia, w której jeżdżę. Nie trenuję i nie trenowałam nigdy WKKW, ale ciągnie mnie do tego jak Misia do miodu :P
Szukam więc jakiejś sprawdzonej stajni. Nie słyszałam też żadnej konkretnej opinii o Grobicach. Miała tam trenować p. Niemczewska, gdy rozwiązywał się Trawers (tam chciałam się udać, ale pech chciał, że akurat wtedy kończyli działalność 🙁), ale nie wiem jak to wygląda ogólnie. Zniechęcił mnie za to dojazd (niezmechanizowana, niepełnoletnia :P). Jednakże kontakt z p. Kotyrą bardzo przyjemny 🙂
Może wiecie coś więcej o dobrych stajniach po zachodniej stronie Wisły? Tylko proszę, nie odsyłajcie mnie do wątku o stajniach w Warszawie, bo albo dotyczą stricte pensjonatów albo rekreacji 🙁 Mnie za to interesuje opinia osób, które w WKKW już trochę się obracają i prawdopodobnie mają większe rozeznanie.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 stycznia 2016 20:32
To i ja się podłączę pod pytanie o cross w Starej Miłosnej. Jak wygląda tam podłoże? Słyszałam od kilku osób że chyba w zeszłym roku (?) wysypali w niektórych miejscach gruz na crossie m.in. na zeskokach i podobno nikt szanujący konia już tam nie jeździ  🤔wirek: ale nie wiem na ile to prawda? Średnio chce mi się wierzyć w takie rzeczy...

Czy jest możliwość dogadania się, aby przyjechać na cross treningowo z własnym koniem, poza dniami w których organizowane są zawody? Wie ktoś ile pi razy oko sobie życzą za udostępnienie crossu na trening?

I ostatnie pytanie 🙂 Jakich przeszkód crossowych mogę się spodziewać w najniższych klasach w Grobicach i ew. Starej Miłosnej? Chodzi mi o totalnie najniższe klasy, na początek open, potem może LL. Takie rzeczy jak rowy, kornery czy bankiety są w tych najniższych klasach, czy raczej zawody są dość przyjazne?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 stycznia 2016 20:44
LatentPony nie wiem jak teraz, ale w SM płaciło się za treningi na krosie - a do Grobic treningowo nie bliżej Wam? Bo w Grobicach byłam na krosie i znajomy z juniorkami jeździł - bardzo sobie chwalił te niższe przeszkody stamtąd.
To i ja się podłączę pod pytanie o cross w Starej Miłosnej. Jak wygląda tam podłoże? Słyszałam od kilku osób że chyba w zeszłym roku (?) wysypali w niektórych miejscach gruz na crossie m.in. na zeskokach i podobno nikt szanujący konia już tam nie jeździ  🤔wirek: ale nie wiem na ile to prawda? Średnio chce mi się wierzyć w takie rzeczy...

to jakaś bzdura. Podłoże jak podłoże. Ten rok 2015 czyli już poprzedni był wyjątkowo suchy więc podłoże było twarde jak beton. Ale to kwestia pogody a nie gruzu.
Co do zawodów . Mini LL i LL były przyjazne . Teraz jest nowy administrator i nie wiem kto będzie organizował zawody wiec jak będzie nie wiem. Przypuszczam że bez zmian ale ręki za to nie oddam.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 stycznia 2016 21:38
bjooork, do SM mam około 30 min drogi, więc zdecydowanie mi nie bliżej do Grobic 🙂 codziennie jadąc z domu do konia i tak mijam SM. Więc jak będę jechać treningowo to do SM, ale do Grobic też planuję pojechać w tym roku na mini LL lub LL 🙂

Majowa, w takim razie muszę się ogarniać i zawitać tam 🙂
Majowa, jeździsz może w SM czy to była jakaś jednorazowa wizyta?
Do niedawna mój koń właśnie tam stał. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się