Islamizacja Europy?

[quote author=tet link=topic=91143.msg2424660#msg2424660 date=1443029126]
Taaak, zwlaszcz milosierdzie wychodzi z was kłębami 🙂 tudzież wiedza i tolerancja.
Naród imigrantow zarobkowych, malkontentów, paranoików, fanatyków religijnych nagle obawia się o swoją tożsamość. Raczej o miejsce przy żłobie. Ten waleczny naród juz dostał sraczki choć oblicze "wroga" jest hipotetyczne i oglądane z kanapy w tv.
(...)  - w przeciwieństwie do mniej lub bardziej anonimowego festiwalu hejtu.


Tak lepiej.

Jeszcze to:

Nienawistnicy, lękowcy i frustraci? (...) z braku wiedzy, z nienawiści, z frustracji, narodowych lęków i obsesji, fobii. (...) idioci praktyczni, idioci pożyteczni, idioci niepożyteczni
[/quote]
Piękne, autorka najlepszego hejtu etnicznego w wątku, przybyła nauczać ciemnote tolerancji, a złapana za rękę, tłumaczyła, ze pewne grupy zasłużyły sobie na hejt swoim zachowaniem. Czyż to nie jest klasyka? Szkoda, ze ona sama i jej podobni, nie sa raczej w stanie dostrzec absurdu tej sytuacji 🙂
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 06:43
tet - Słuchaj to temat ewidentnie dla ciebie , bo rozwiązań systemowych tu nie ma i nie będzie . Skala biedy oraz przyrost problemu jest nie do ogarnięcia . Nie łudźmy się że pomagając paru tysiącom , pomożemy komukolwiek. To jest maluteńki promil w morzu potrzeb. Jak wykazał pan z gumami to są całkowicie pozorne działania . U nas pokazywane w mediach wzbudzają litość ,a to że oni się tam wyrzynają całymi tysiącami o tym się już nie mówi bo w naszych mediach już o tym niewiele a dodatkowo kogo obchodzi to co się dzieje tysiące kilometrów od nas. Co kogo obchodziło że Husajn użył gazów bojowych ( jak w czasie I wojny  pod Ypres ) i zagazował tysiące Kurdów . Rozpaczamy nad jednym zdjęciem przedstawiającym jakąś wyrwaną z kontekstu sytuację  , a na  wzmianki o tysiącach zagazowanych rodzin przechodzimy do porządku dziennego. Mówisz że wstydzisz się że jesteś Polką . TO COŚ K...A ZRÓB !!!! Nie pozorne ruchy które mają za zadanie poprawić twój nastrój czy samopoczucie spełnienia dobrego uczynku, tylko zabierz dupę w trok i jedź do Afryki pomagać na miejscu. Więcej zrobisz niż te wszystkie Europejskie rządy i wtedy będziesz mogła spojrzeć w lustro powiedzieć że jesteś dumną Polką . Bo na razie tak samo hejtujesz jak wszyscy inni hejterzy tylko udajesz że jesteś po drugiej stronie mocy !!!  😤 Ja za takich manipulatorów grających na ludzkich uczuciach tak samo się wstydzę jak ty piszesz że wstydzisz się za swój kraj. 😁

P.S Jedź pomagaj przyjaciołom Arabom , a jak w ciemnej ulicy przetrzepią ci futro , to trudno , przyjaciołom się nie odmawia ,. A i nie zapomnij jak któryś da ci po pysku żeby drugi policzek nadstawić .  😉 Życzę powodzenia w pomaganiu dumnej Polce i nie zapomnij poinformować nas jak było umieramy z ciekawości  🤣


Wiesz, coś ku.... robię. Tylko o tym to ty pojęcia nie masz 🙂
Nie wstydze się swojego kraju, wstydzę się takich rodaków jak wy.
Wiesz, coś ku.... robię. Tylko o tym to ty pojęcia nie masz 🙂
Nie wstydze się swojego kraju, wstydzę się takich rodaków jak wy.



Własnie widzę . Póki co to obrażasz własny naród.  😤 To w tej chwili jedyne co można stwierdzić . Kraj to nie tylko ziemia ale właśnie i naród . Nawet nie wiem jakiej jesteś narodowości i jaki masz cel w obrażaniu własnego narodu. Poza tym , skoro coś robisz to bardzo dobrze , prawdziwi bohaterowie są skromni ,robią swoją robotę i nie chwalą się tym na prawo i lewo a tym bardziej jak robią coś dla własnego narodu i własnej ojczyzny.  🙄
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 07:51
Właśnie, chwalę się co krok 🙂
Jeżeli patriotyzm polega na ksenofobii, zamiataniu pod dywan problemów i nienazywaniu ich po imieniu to prawda, patriotą nie jestem.
Jeżeli bycie Człowiekiem ogranicza się do pilnowania suwerennosci własnych dóbr a miłosierdzie jest skierowane wyłącznie w stronę własnego plemienia to nie jestem tez Człowiekiem.
Wolę pozostać przy zwykłej przyzwoitości, pogodzić się z faktem, że nie będę "prawdziwym Polakiem". Zapewne to wina wujka z Wermahtu, bo pewnie nie dziadka z AK, czy ciotki z koła gospodyń wiejskich.

Edit. No odwaga krwi wymaga 🙂
Z priva:

.

nie pierwszy raz szczekasz na własny kraj , na własnych rodaków
takie mendy jak ty się kiedyś goliło do łysa wink

postaraj się mnie unikać jak ognia, bo jak cie spotkam to zwyczajnie napluję ci w ten głupi pysk

i nie sil sie na odpisywanie, bo cie blokuję



Szkoda,mże nie jest podpisane Prawdziwy Polski Patriota
Patriotyzm to Sobieski pod Wiedniem  🏇 , tak się dawniej ratowało europę dzisiaj mamy "multikulti" i niestety skończyło się tragicznie. Wystarczy przytoczyć bestialski gwałt i zabójstwo Elin Krantz która była aż fanatycznie za tym projektem i o ironio jaki los ją spotkał, na dzień dzisiejszy Szwecja staje się krajem gdzie statystyki gwałtów na kobietach są wręcz przerażające i tą są fakty o których oficjalnie ich media podają. I nie mam zamiaru w przyszłości "przemykać" we własnym kraju, jasne że trzeba pomóc ale przyjmowanie ich jak dla mnie to nie rozwiązanie tym bardziej że największe fale nacierających to silne chłopy które pięścią chcą sobie wszystko wywalczyć i się pytam gdzie ich kobiety? Matki? Żony? Zostawili na pastwę losu i to już samo świadczy o tym z kim mamy do czynienia.
Link1 - no proszę. Nie ma się czym martwić. Gdyby był nowy rząd to ma już kukułcze jajo w gnieździe. A gdyby była nowa opozycja to będzie miała co krytykować.
tet można i należy być miłosiernym ale czy miłosierdzie nie polega na dobrowolnym dawaniu czegoś od siebie ? Jak sie nazywa zmuszanie innego narodu do miłosierdzia ? Czy warto okazać serce potencjalnemu gwałcicielowi ?
A tego jak to nazywasz problemu , zamieść pod dywan sie nie da. To są tysiące ludzi. I uważam, że państwa które namieszały mają o owiązek naprawić szkody. Same. Nie naszym kosztem.
tet, ty sie zastanów nad sobą, wpadasz tutaj z umoralniajaca gadka, zeby sie nie dać nakręcac terrorystom bo maja z tego korzyść, a my wszyscy stratę. Potem obrażasz 38 mln ludzi, następnie dziwisz sie, ze jedna z tych 38 mln ci odbluzgala. Zastanów sie kto ciebie nakręcił przeciwko własnym rodakom i kto ma z tego korzyść. Moze poszukaj długiego wpisu na fejsie na ten temat.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 09:15
Ej,mjakim rodakom? Ja jestem po matce arabka, po dziadku zydowka a po ojcu z KGB tez nic dobrego 🙂 no i o wujku nie zapominajmy.

No a nowego, wlasnego papieza juz wybraliscie? Bo ten Franciszek jest obcy, zdaje sie nieprawomyslny, ograniczony, poddany praniu mózgu.mciekawa jestem kto go nakręca? Pewnie jakieś inne źródło ma, bo ja jednak jestem lewak i ateista.
(...)
Jest tez u nas spora grupa agresywnych katotalibów i co? i nic. Taki mamy ustrój. Problemem dla części katolików jest jak zjeść ciastko i zachować ciastko. Bo jak tu teraz żądać pełni swobód obywatelkich i prawa to swobodnego wyznawania wiary? No bo jednak byłoby przegiecie napisać, że prawa i swobody dotyczą tylko katolickiej, białej i heteroseksualnej części społeczeństwa.  A dać prawa innym? no, jeszcze by skorzystali...
(...)

Przyznam, że i ja poczułam się lekko obrażona. A właściwie rozbawiona. Bo trudno poważnie traktować taki tekst jak zacytowany.  😂
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 09:21
Bobek, a skąd wiesz, że to ona? Moze on?

Tania, jesteś za swobodą w praktykowaniu religii, za możliwością posługiwania się symbolami religijnymi w przestrzeni publicznej, za dofinansowywaniem kościołów ( organizacji religijnych) z budżetu państwa?
Jesteś za wolnością poglądów, za dowolnością w kwestii stroju? Za wychowywaniem dzieci w duchu wiary reprezentowanej przez rodziców?

A, i jeszcze, jesteś za prawami osób homoseksualnymi do wychowywania dzieci i zawierania małżeństw? Czy Uważasz, że Polak jest rasy białej i wyznania katolickiego czy dopuszczasz inne możliwości?

(...)
Tania, jesteś za swobodą w praktykowaniu religii, za możliwością posługiwania się symbolami religijnymi w przestrzeni publicznej, za dofinansowywaniem kościołów ( organizacji religijnych) z budżetu państwa?
Jesteś za wolnością poglądów, za dowolnością w kwestii stroju? Za wychowywaniem dzieci w duchu wiary reprezentowanej przez rodziców?

To o co pytasz określa Konstytucja. I obowiązuje ona nas wszystkich.
Jestem przeciwko HISTERII, że ksenofobią śmierdzimy. Bo jak na razie uchodźcy są u nas cały czas i nikt im nic nie zrobił złego.
I nie widzę powodu, żeby na wyrost bić się w piersi i kajać. Nie chcę w swoim kraju przestępców a obawiam się nie obcych kultur tylko złego funkcjonowania aparatu państwa.
tet problem polega niestety na tym, że wraz z napływem muzułmańskich uchodźców zostaje ograniczone prawo do wolności religijnej i używania symboli patriotycznych i religijnych... kraju, do którego ci uchodźcy napłynęli.
Vide choćby ostatni przykład usuwania szwedzkich flag z budynków szkół, "bo to może urazić osoby innego wyznania". Jakby nie było wiadomo, o co chodzi.
Sąsiadka mojej mamy, która jest fizjoterapeutką i na stałe mieszka w Niemczech, opowiadała taką historię - jako że jest praktykującą katoliczką, u niej w poczekalni gabinetu wisi krzyż. Przyszedł dnia pewnego muzułmański pacjent i urządził awanturę, że jeżeli ona tego krzyża nie zdejmie, on nie będzie się u niej leczył, bo wieszaniem krzyża "nie szanuje się jego wyznania". Uważasz, że to jest w porządku?
Dlaczego chrześcijanin nie może powiedzieć słowa na islam, a islamiści żądają usuwania krzyży na terenach państw chrześcijańskich?
Nie widzę tutaj równouprawnienia.
Gość musi się czuć jak gość i zachowywać jak gość , jak zaczyna się panoszyć to wskazuje mu się drzwi , a jak podskakuje to się bierze go grzecznie z kołnierz i enericznym wymachem nogi.w przód nadaje mu się ruch jednostajnie przyspieszony w kierunku wyjścia.
(...)
Mylisz dwa porządki - porządek miłosierdzia i poprządek polityki.

To pierwsze - każdemu trzeba pomóc, gdy jest w potrzebie - obojętnie, kim jest z wyznania, jakiego koloru skóry i gdzie się urodził.
Problem w tym, że tu nie chodzi o żadną pomoc - a o wmuszenie  działań o charakterze inżynierii społecznej.

Od wielu lat trwa wojna w Syrii - i ja sobie nie przypominam, by twoje środowisko jakoś strasznie nalegało na pomoc Syryjczykom.
Może czegoś nie wiem, ale odnoszę wrażenie,że to sie stało ważne dopiero, jak pojawił się problem exodusu do Niemiec.

Biorąc pod uwagę, z jaką intensywnością i jak skorelowane są działania lobby żydowskiego - sądzę, że usunięcie z Bliskiego Wschodu co bardziej aktywnych osobników jest metodą na pozyskanie Lebensraum dla Izraela. Przekonuje mnie do tego też Eli Barbur, dziennikarz żydowski piszący równiez po polsku. On jest dziwnie zadowolony z siebie i dziwnie pewny, że Żydzi się nigdzie nie wybierają, np. do Europy. Dawniej taki pewien nie był - jeszcze kilka miesięcy temu otwarcie dyskutowało sie na temat tego, czy gdzieś w Europie nie trzeba będzie stworzyć enklawy dla Żydów.

Ponieważ Smok namawia mnie na słuchanie swojej ulubionej rozgłośni ("naszego radyjka"😉 - to ja tam zajrzałem:
http://www.radiomaryja.pl/informacje/ruszyla-akcja-caritas-na-rzecz-pomocy-ofiarom-konfliktu-w-syrii/

I tam jak byk stoi data - 2013r. i słowo uchodźcy syryjscy.

http://www.caritas.pl/pomozemy-uchodzcom-z-syrii/
http://www.caritas.pl/pomoc-dla-ofiar-wojny-na-bliskim-wschodzie-oraz-dla-migrantow-i-uchodzcow/
http://www.caritas.pl/gdzie-jest-wola-polityczna-aby-zatrzymac-wojny-w-syrii-i-iraku-caritas-polska-na-miedzynarodowej-konferencji-w-rzymie/
http://www.caritas.org/where-we-are/middle-east-north-africa/syria/
http://www.idziemy.com.pl/spoleczenstwo/diecezja-opolska-przyjmie-50-rodzin-z-syrii

(parę linków, pierwszych z brzegu)

Mam w związku z tym pytanie - dlaczego Gazeta Wyborcza i zespoły d/s rozwiązywnia problemu roku 966 zajmują się problemem Holokaustu i przypisywania Polakom winy za tenże - i czynią to w skali międzynarodowej (w Niemczevch, USA, Irlandii) - a nie naciskają na swoich mocodawców i reklamodawców by zakończyli konflikt w Syrii - i dlaczego nic nie robią, by pomóc Syryjczykom tam - w ich ojczyźnie. O ile ja mam dobrą pamięć - to ISIS atakuje Assada - i USA, UK, Francja też atakuje Assada - to kto tu jest po czyjej stronie?
Jako ze wszystkie mieszkamy w Krakowie przyszedł mi do głowy taki przykład:
-coroczny Festiwal Kultury Żydowskiej. Zawsze dzikie tłumy. Strasznie trudno się dostać. Koncert na ulicy Szerokiej zawsze przepiękny. I nikt nikomu nic nigdy złego nie czyni. A i tak Polska ma etykietę antysemitów i co chwilę o polskich obozach zagłady ktoś wspomina.
I tak jest zawsze z każdym tematem.  🤔
Bobek, a skąd wiesz, że to ona? Moze on?

Ale co sugerujesz, ze jestem z ta osoba w zmowie czy cos? I co, tworzymy jakaś szajkę privowa? Nie wiem czy to ona czy on, moze odmienilam od słowa osoba, zamiast ludz, moze tel zmienił jeden, na jedna. W ogole uważam, ze to nie ok, ujawniać PW bez podpisu bo w ten sposób, byc moze celowo, rzucasz cień na wszystkich dyskutantów, którzy sie ośmielili zwrócić ci uwagę.

I takie pytanie na deser czy oikofob, ma moralne prawo pouczać ksenofobow, ze błądzą? Czy człowiek, który daje sie szczuc przeciwko jednej grupie ludzi, powinien pouczać innych zeby sie nie dali szczuc przeciwko innej? Ja ci proponuje, zacznij od siebie i daj przykład. Moze wtedy ludzie cie wysłuchają.
Ej,mjakim rodakom? Ja jestem po matce arabka, po dziadku zydowka a po ojcu z KGB tez nic dobrego 🙂 no i o wujku nie zapominajmy.

No a nowego, wlasnego papieza juz wybraliscie? Bo ten Franciszek jest obcy, zdaje sie nieprawomyslny, ograniczony, poddany praniu mózgu.mciekawa jestem kto go nakręca? Pewnie jakieś inne źródło ma, bo ja jednak jestem lewak i ateista.

Ja też jestem tego zdania, że nie chodzi o żadnych Syryjczyków, tylko o naprostowanie nie dość europejskich Polaków, Węgrów, Słowaków, czy Rumunów.
Tak naprawdę to chodzi o ten "problem roku 966", co uwiera, czyż nie?
Jakiś czas temu rozważałem ten problem od strony moralnej: http://deus-lovult.blogspot.com/2015/09/nie-jestem-doskonay.html

Tak naprawdę możliwe są dwie konsekwentne postawy.

1. Ewangeliczny radykalizm. Jak w apelu papieża Franciszka czy NIEKTÓRYCH wypowiedziach NIEKTÓRYCH księży - i jak w bardzo LICZNYCH nawoływaniach LICZNYCH ateistów, wolnomyślicieli i lewicowych - na łamach wiadomych pism, w tv, w internecie.

Jest to postawa bardzo prosta. Przyjmujemy wszystkich. Księża dodają, że przyjmujemy wszystkich - i ufamy Chrystusowi.

A ja bym dodał, że jeśli chcemy być NAPRAWDĘ konsekwentni, to powinniśmy też pozarzynać wszystkie nasze konie i ugotować ich  mięso na pokarm dla głodujących, a pastwiska zaorać i obsadzić kartoflami - na kartoflankę dla tychże głodujących.

Konina, byle tylko zwierzę się wykrwawiło za życia jest jak najbardziej halal, a nawet kosher..!

2. Zdrowy rozsądek. Który wymaga, aby najpierw myśleć, a potem dopiero działać. A skoro najpierw należy myśleć - to ja na ten przykład nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, dlaczego niby mielibyśmy przyjmować JAKICHKOLWIEK muzułmanów - sunnitów? Im przecież nic zgoła nie zagraża! A nawet wprost przeciwnie - to oni wyżynają w tej chwili muzułmanów innych wyznań oraz nie-muzułmanów.

Co do owych "muzułmanów innych wyznań" lub "nie-muzułmanów", to zdrowy rozsądek podpowiada, że mężczyźni w wieku poborowym, zdolni do noszenia broni powinni dostać bilet w jedną stronę z powrotem do Syrii oraz radomski karabinek z zapasem amunicji (+ osobisty zestaw opatrunkowy) i zasilać szeregi oddziałów walczących z ISIS. Kobiety i dzieci oraz mężczyźni niezdolni do walki powinni zaś pozostać, w miarę możliwości jak najbliżej Syrii, żeby potem, po zwycięstwie, nie mieli daleko do domów. Należy im wybudować obozy, zapewnić żywność, wodę, opiekę medyczną, szkoły. W miarę możliwości - pracę. Raczej na potrzeby własne, żeby się nie nudzili.

JEŚLI wojna domowa w Syrii zakończy się klęską i chrześcijanie, jezydzi, Kurdowie, szyici nie będą mieli dokąd wracać - no tak, WÓWCZAS należy dać im nowy dom. Może zagospodarowując w ten sposób któreś z wciąż pustych miast pozostałych nam po sowieckich garnizonach..?

O ile mi jednak wiadomo, losy wojny w Syrii wciąż się jeszcze nie rozstrzygnęły..?

Nic mi też nie wiadomo o jakichkolwiek wojnach w Erytrei czy Kosowie - skąd ma pochodzić większość rzekomych "uchodźców", udających Syryjczyków...
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 10:13
Ja też nie życzę sobie krzyży w miejscach publicznych, ale jak to już pisałam, sorry, taki mamy klimat. Społeczny. Muszę się dopasować i
Państwo ma być z załozenia laickie, nie mamy państwa wyznaniowego. Takie właśnie mają muzułmanie. A komu się nie podoba usiłuje uciec.

Taniu, tez jestem przeciwna przymowaniu terrorystów, przestepców, religijnych radykałów. Bo niby czemu miałabym być za?

To co się dzieje ostatnie dwa tygodnie to zbiorowa histeria, festiwal uprzeń i ksenofobii. Ciebie to nie boli?

To jak z tym papieżem? Bo chyba ciebie uwiera rok 966, jkobusa tez 🙂 zlapaliscie zarazę na wlasne zyczenie to sie teraz nie drapcie, bo wam blizny zostana
Ja też nie życzę sobie krzyży w miejscach publicznych, (...)
To jak z tym papieżem? Bo chyba ciebie uwiera rok 966, jkobusa tez 🙂 zlapaliscie zarazę na wlasne zyczenie to sie teraz nie drapcie, bo wam blizny zostana

Czyli mam rację - chodzi o to, że "nie przepracowaliśmy problemu Holokaustu" - a  nie o to, że w Syrii morduje się ludzi i demoluje im życie.

Przypominam hasło: " "Mniej Watykanu, więcej islamu".
tet no i ok, nie życzysz sobie krzyży, Twoje prawo, ale jednocześnie potrafisz uszanować to, że ogółowi ludzi to nie przeszkadza albo wręcz sobie życzą, żeby krzyż był? I zapewne nie biegasz po mieście, krzycząc, że wizerunek krzyża Cię obraża?
Na tym polega tolerancja - coś nam nie pasuje, ale zagryzamy zęby i znosimy, że jest.
Mało tego, gdybyś pojechała do państwa wyznaniowego, to jako ateistka też nie biegałabyś z awanturami, że czujesz się obrażona faktem, że w tym pańswie oficjalnie wyznaje się jakąś religię.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 10:25
To jak z tym papieżem? Zwierzchnikiem Twojego kościoła? Pisałeś o odwołanie go? Bo wyglada na to, ze  przepracował Holocaust i wykazuje się lekkomyślnością, i przez takie podejście jkobus bedzie musiał wyrżnać tekińce i sadzić kartofle.
Murat-gazon, ja się nie wybieram do krajów wyznaniowych, jeżeli oczekiwania wobec mnie są niezgodne z moimi pogladami. Polska teoretycznie jest krajem świeckim, dlatego sobie tu żyję. Nawet śpię spokojnie ( do czasu porannej mszy, bo kościół mam za płotem, a dużo dzwonów maja i chetnie używają).
To jak z tym papieżem? Zwierzchnikiem Twojego kościoła? 
A co jest nie w porządku z papieżem?

Ponieważ ciebie krzyż razi - to pewnie zamknęłaś oczy, jak pokazywali - w TV - skąd ta pewność, że to był papież, a nie Leszek Miller, albo Janusz Palikot?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 10:34
Dla mnie wszytsko w porzadku, dla was katolików w Polsce jest niewygodny. Cały ten wątek jest dowodem na to jak mało macie chęci podążania za słowem głowy kościoła.
Krzyż w kościele mnie nie razi, razi mnie w urzędzie. Bo to urząd a nie zakrystia.
To jak z tym papieżem? Zwierzchnikiem Twojego kościoła? Pisałeś o odwołanie go? Bo wyglada na to, ze  przepracował Holocaust i wykazuje się lekkomyślnością, i przez takie podejście jkobus bedzie musiał wyrżnać tekińce i sadzić kartofle.
Murat-gazon, ja się nie wybieram do krajów wyznaniowych, jeżeli oczekiwania wobec mnie są niezgodne z moimi pogladami. Polska teoretycznie jest krajem świeckim, dlatego sobie tu żyję. Nawet śpię spokojnie ( do czasu porannej mszy, bo kościół mam za płotem, a dużo dzwonów maja i chetnie używają).



Zdanie papieża Franciszka w kwestii uchodźców to jego prywatna opinia. Która, zapewne, ma znaczenie dla hierarchów Kościoła (wiadomo, że opinia szefa zawsze jest też opinią podwładnego...). Dla wierzących ma dokładnie takie samo znaczenie jak opinia Aleksandra Borgii o posługiwaniu się trucizną czy celibacie. Czyli - żadne.
Polska teoretycznie jest krajem świeckim

Owszem, jak również i Niemcy, Francja, Szwecja. Co oznacza, że postępowanie muzułmanów w  tamtych krajach jest niekonstytucyjne, ponieważ nie mają prawa żądać żadnych przywilejów dla swojej religii, ale z drugiej strony nie mają też prawa żądać usuwania tych śladów religii chrześcijańskiej, które jeszcze przetrwały, ponieważ kraje świeckie zapewniają wolność i równość wyznań.
Dlaczego uchodźcom pozwala się na łamanie prawa kraju, na terenie którego przebywają, a mało tego, pod ich naciskiem samemu się łamie to prawo?
Krzyż w kościele mnie nie razi, razi mnie w urzędzie.
Hasło na dziś: "Kopulujcie na ulicach, módlcie się w piwnicach".
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 września 2015 10:53
Mało sprytne i niezbyt finezyjne. To nie jest jego prywatna sprawa, przedstawil stanowisko kościoła i wezwal parafie i katolików do pomocy uchodźcom.

To, że Niemcy czy Szwecja nie egzekwują prawa w stosunku do jakiejś grupy jest faktycznie mocnym argumentem popierajacym odmowę pomocy.

Polska tyle wycierpiała w ostatnich latach z powodu rozwydzronemgo islamu, brońmy krzyza!
Murat-Gazon, ale zadac kazdy ma prawo, co nie znaczy, ze te zadania zostana spelnione i uprawomocnione. Gdzie zadania muzulmanow zostaly przyjete jako prawo w Europie?

Przyklad z mojego podworka.
Jest kilka polskich rodzin majacych konflikt z norweskicm urzedem ochrony praw dziecka. Polska strona naciskala od jakiegos czasu, zeby polska rodzina miala prawo do pomocy wladz polskich. I Norwegia na to przystala mimo, ze wczesniej takiej mozliwosci nie bylo. Teraz przedstawiciel ambasady bedzie mediatorem na zyczenie polskiej strony w celu wyjasnienia roznic kulturowych. Jak to polska strona wyjasnila norweskiej- w Polsce jest czyms zupelnie normalnym, ze rodzice wrzeszcza do dziecka: ZARAZ CIE ZABIJE!!!! albo ZARAZ TAKIE LANIE DOSTANIESZ, ZE CI DUPA SPUCHNIE!!! 😀
Ale czy wpisza w swoje prawo, ze takie postepowanie jest OK, w to juz watpie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się