Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 września 2015 07:33
Dziewczyny, potrzebuję małej pomocy - jeśli wysiądę na dworcu pkp Kraków Łagiewniki (przy ul. Siostry Faustyny), to jakim nr tramwaju dostanę się do centrum? muszę dotrzeć na ul. Szpitalną. Jak będzie się nazywał przystanek, na którym muszę wysiąść? Czy w tramwajach w Krakowie są automaty do biletów? Z góry dziękuję  :kwiatek:
8 jeździe pod dworzec główny pkp, stamtad będziesz miała na nogach kwadrans, nie więcej
nic innego mi nie przyhcodzi do głowy
12,22 - wysiąść na Starowiślnej i się przespacerować. Automaty są.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 września 2015 08:10
dziękuję  :kwiatek:
aniapa, tylko weź pod uwagę, że większość automatów przyjmuje tylko bilon; te w których można płacić kartą, są rzadkością
Hej ho. Wie ktoś może, czy w Krakowie i okolicach znajdę transport z ogrzewaniem (bukmana, koniowóz, przyczepa, jakiś bus)? Takim, w którym temperatura w środku pomieszczenia dla zwierząt będzie wynosiła powyżej 15*C? Jakieś pomysły? Kolega musi przetransportować antylopy  🤔 Antylopki będą transportowane w skrzyniach, tylko właśnie te skrzynie muszą się gdzieś zmieścić i musi im być ciepło.
Bardzo proszę ludzi dobrej woli o wypełnienie mojej krótkiej ankietki do magisterki 🙂

https://www.survio.com/survey/d/V1E9M6C4A0Y1I2G3X

A to ankieta mojej przyjaciółki stricte o Krakowie, stąd ten wątek:

http://www.survio.com/survey/d/Q7G6Z3M9U1F8M2T8F

Dzięki!!  :kwiatek:
Dziewczyny, chłopaki, czy ktoś z Was nie chciałby przygarnąć maszyny wibracyjnej.  Do ćwiczeń i masażu.
Graci mi po przeprowadzce do mniejszego mieszkania i chetnie komuś oddam 🙂

Jak już pisałam w innym wątku, nie chce żeby było to ogłoszenie, wiec zdjęcia na pw powysyłam, gdyby ktoś chciał 🙂
Jakby komuś się nudziło i miałby ochotę na pogawędki, to do soboty stoimy na rynku (od strony Brackiej, ze stoiskiem Centaurusa) 🙂
Ja się wybieram na Jarmark Świąteczny do Krakowa w ten weekend właśnie. 🙂 W sobotę będę spacerować. Macie może jakieś zdjęcia, albo są gdzieś zdjęcia z tego roku?
Graba.   je ne sais pas
10 grudnia 2015 12:46
Poszukuję dobrego fryzjera, który dobrze ścina. Najchętniej kogoś z pomysłem, bo mam włosy do pasa. ktoś, coś? :kwiatek:
Radek z salonu Moss na Masarskiej (chyba, blisko Gal Kaz anyway) jest rewelacyjny, tylko ciezko z terminami. Ale warto!
Pokemon, jesteśmy pierwszym domkiem przy scenie. Fotki można znaleźć na moim facebooku (nazywam się Agnieszka Zera🙂 ) i na instagramie naszej szkapy. Już piszę do Ciebie pw
Graba.   je ne sais pas
14 grudnia 2015 12:44
Hiacynta, dzięki! obawiam się, ze termny teraz będzie miał z kosmosu, a ja jestem tylko 2 tyg w kraju 🙁
Spoko! Sama idę w środę na Rakowicką do Kokurowskiego, dam znać jak było - bo tam terminy są.
w temacie fryzjerskim. Znacie kogoś kto robi fajne farbowanie? Chodzi mi o refleksy/flamboyage, nie chcę mieć hełmu na głowie albo jakiś dziwnych pasemek :P
szukam dobrego laryngologa, który ogarnia tematy zatokowe i nie ładuje sterydu na dzień dobry 🙂
Krakusy, ma ktoś z Was pożyczyć statyw do aparatu na kilka dni?
Bischa   TAFC Polska :)
28 grudnia 2015 13:19
Poszukuje cukierni, cukiernika, ktory zrobilby tort na zamowienie o okreslonym ksztalcie, wzorze (gitarowy motyw) na luty, najlepiej blisko rynku. Fajnie jakby dowiozl go w konkretnym dniu,na konkretna pore i w konkretne miejsce, raczej nie bedzie szans zorganizowania transportu.
Pracownia Tortów Artystycznych http://bitly.pl/smW1u
Bischa   TAFC Polska :)
28 grudnia 2015 15:27
O dzieki,juz do nich napisalam, bo nie ma cen podanych, strona podana na fb nie dziala, na fb nic nie ma na ten temat :kwiatek:
robili dla mnie tort na wesele i zapewniali słodki bufet. Doskonały wybór.
Też mieliśmy od nich tort. Przepyszny! I śliczny 🙂
Averis   Czarny charakter
07 stycznia 2016 14:14
Liczę na Waszą pomoc. Szukam sali, by zorganizować galę na 300 osób. Najlepiej albo w stylu nowoczesnym, albo industrialnym (cegły, lofty itd). Będę wdzięczna za sugestie :kwiatek:
Może centrum kongresowe? 😉
Muzeum inzynierii miejskiej (ale 300 to za duzo), coś w Solvayu? Klub Fabryka? Nie zamkneli jeszcze? Może ogólnie coś na zabłociu, tam jest tez studio fotograficzne (chba nazywa sie Zablocie :P), moxe tam?
Albo w Starej Zajezdni - to knajpa jest ale dosc wszechstronna, imprezy zamkniete tez tam sie odbywaja
O, i bardzo duża!
Gdzie warto zjeść w Krakowie (centrum i okolice)?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się