Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Ja mam konie w stajni która wydaje się być idealna dla emeryta (łąki dostatek). Od Poznania około 45 km ale kosztuje 500 zł
Kochani koniarze! Przeprowadziłam się do Poznania, koń jeszcze czeka w Gdańsku. Szukam stajni i jest mi smutno, są tylko padoki, małe..mój koń będzie kolkował, taki trochę specjalnej troski. Nie potrzebuję hali ale koniecznie pastwisk,łąk gdzie ich właściciel nie wygradza, super jak na 24h z wiatą, podstawa duże wybiegi, pomóżcie mi proszę! Tych nieogłaszających się stajni nie odkryję sama🙂
Potrzebuję stajni koniecznie z halą i miło gdyby z karuzelą dla większej ilości koni - minimum 8. Oczywiście z racji ilości koni również z możliwością negocjacji ceny. Pomóżcie coś znaleźć ;-)


Kochani koniarze! Przeprowadziłam się do Poznania, koń jeszcze czeka w Gdańsku. Szukam stajni i jest mi smutno, są tylko padoki, małe..mój koń będzie kolkował, taki trochę specjalnej troski. Nie potrzebuję hali ale koniecznie pastwisk,łąk gdzie ich właściciel nie wygradza, super jak na 24h z wiatą, podstawa duże wybiegi, pomóżcie mi proszę! Tych nieogłaszających się stajni nie odkryję sama🙂


Sprawdź agroturystyke Wadera pod Poznaniem 🙂
Wadera-Bardzo fajna stajnia, polecam!
Ale łąk ani pastwisk tam nie ma. Są padoki piaszczyste, bardzo duże, z paśnikami i stałym dostępem do siana.
Konie podzielone na 3stada, każde ma swój padok.
Konie wychodzą codziennie, niezależnie od pogody, na dworze są od rana do wieczora.
Kochani koniarze! Przeprowadziłam się do Poznania, koń jeszcze czeka w Gdańsku. Szukam stajni i jest mi smutno, są tylko padoki, małe..mój koń będzie kolkował, taki trochę specjalnej troski. Nie potrzebuję hali ale koniecznie pastwisk,łąk gdzie ich właściciel nie wygradza, super jak na 24h z wiatą, podstawa duże wybiegi, pomóżcie mi proszę! Tych nieogłaszających się stajni nie odkryję sama🙂


Z pastwiskami w bliskiej odległości od Poznania jest niestety ciężko. W dalszej odległości masz Koński Raj w Starkówcu Piątkowskim, koło Środy Wielkopolskiej, stajnię Kokoszki w Nekli, kierunek na Wrześnię, wspomniana już tutaj Krzywa Stajnia w Lubosinku, Stajnie Łopuchowskie w okolicach Murowanej Gośliny z tego co tutaj pisano również mają pastwiska i jest jeszcze Stajnia Zamysłowo niedaleko Stęszewa.
Pytanie tylko czy jesteś zmotoryzowana, bo komunikacją można dojechać do Łopuchowa ze spokojem, z resztą stajni bez samochodu gorzej.
[quote author=Iza_pokusa link=topic=208.msg2422154#msg2422154 date=1442561358]
Wadera-Bardzo fajna stajnia, polecam!
Ale łąk ani pastwisk tam nie ma. Są padoki piaszczyste, bardzo duże, z paśnikami i stałym dostępem do siana.
Konie podzielone na 3stada, każde ma swój padok.
Konie wychodzą codziennie, niezależnie od pogody, na dworze są od rana do wieczora.
[/quote]

Ok, przepraszam widocznie mam jakieś stare info.
Jest tez Rancho na smochowicach i tam są pastwiska na 100% boksy angielskie,  tylko hala średnia - balon dmuchany.
Paulaluki, Zwierzolub: Polecam Wam Łopuchowo😉 są zarówno pastwiska, hala jak i karuzela. Świeżutka stajnia kończy się budować także warto się rozeznać. Polecam stacjonując już 7 rok
hej mam pytanie🙂
mam licencje,ale nie posiadam jeszcze srebrnej odznaki, czy mam jakiś określony termin zdania odznaki ?
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

i przepaszam ze w tym watku
Paulaluki, Zwierzolub wysłałam wiadomość prv  😉
A czy stoi ktoś z koniem w Żydowie? stajnia Aston?

jaka cena obecnie i jakie warunki?
Kochani, bardzo Was proszę o poradę. Szukam fajnej stajni na północ od Poznania, gdzie zostaną poprowadzone jazdy dla osób dorosłych, miłe, rzetelne, w fajnej atmosferze itd. Dokładnie wiem jakie stajnie mam do dyspozycji, jednak bardzo chciałabym poznać Wasze opinie. Poważnie podchodzę do tematu i nie chciałabym być potraktowana jak "kolejny db*il co przyszedł usiąść na konia" albo intruz w stajni. Szukam miejsca, w którym zostanę na dłużej. Wiem, że najlepiej przekonać się samemu i tak mam zamiar zrobić, jednak proszę o poradę. Z góry serdecznie dziękuję za opinie 🙂🙂
Kochani, bardzo Was proszę o poradę. Szukam fajnej stajni na północ od Poznania, gdzie zostaną poprowadzone jazdy dla osób dorosłych, miłe, rzetelne, w fajnej atmosferze itd. Dokładnie wiem jakie stajnie mam do dyspozycji, jednak bardzo chciałabym poznać Wasze opinie. Poważnie podchodzę do tematu i nie chciałabym być potraktowana jak "kolejny db*il co przyszedł usiąść na konia" albo intruz w stajni. Szukam miejsca, w którym zostanę na dłużej. Wiem, że najlepiej przekonać się samemu i tak mam zamiar zrobić, jednak proszę o poradę. Z góry serdecznie dziękuję za opinie 🙂🙂


może stajnia w esie w Obornikach?
nie pamiętam nazwy...
ZaberkaA stajnia w Raduszynie koło Murowanej Gośliny? Byłam tam ostatnio na zawodach i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.
Konie niestety już nie do nauki. Wyeksploatowane.
noo szczególnie te co szły konkursy na mini LL z samego rana. Ten biedny siwek-kosciotrup z czymś co wygladało jak odleżyny na zadzie  🙄 reszta stada ktora stała rano na padoku wyglądała nieźle ale te pare sztuk co poszło konkurs to pożal-się-boże
U konia który, jest tak zbudowany, że jeżeli w ciągu 48 h nie wstanie na nogi to zdechnie , na pewno były to odleżyny  🤔wirek:
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
28 września 2015 13:21
Niesobia, Wyobraź sobie, że konie które dużo leżą, bo coś im jest miewają odleżyny. A jak do tego pod sobą niekoniecznie czystą ściółke to są niemal pewne.
Jasne, przejdź się do hospicjum z opieką paliatywną i zobacz jak wyglądają odleżyny i odpowiedz sobie czy z czymś takim koń nawet mini LL  by poszedł .  🚫 Dla mnie temat zamknięty .
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
28 września 2015 15:49
Dziewczyna nie napisała, że to były odleżyny. Nie neguje tego czy opisywany koń je miał tylko to, że według Ciebie koń w ogole nie może mieć odleżyn, bo rzekomo po 48h leżenia "zdycha". Co jedno do drugiego nijak się nie ma.
niesobia czytaj ze zrozumieniem to a), b) rzucasz sie o to, że ja użyłam złej nomenklatury zamiast tego ze koń miał rany na zadzie i szedł konkurs? 🤔 c) gdzie się czegoś nie napisze to przyłazisz i się ciepiesz kij wie o co, nudy w domu? 🙄
Tak jest z nudów czepiam się takich idiotyzmów jak koń na konkursie nawet mini LL z odleżynami  🤔wirek:
Niesobia, wrzuć na luz, to faktycznie jest już czepianie się powoli. W poście drabcio pisała, że to było coś co wyglądało jak odleżyny, a nie, że koń odleżyny miał, więc o co chodzi.
Jak się pisze jakąś opinie o czyjś koniach  na jakiś zawodach , bo się chce zaistnieć na revolocie,  to przynajmniej nie pisze się takich dyrdymałów jak koń z czymś wyglądającym na odleżyny . Bo autor tego wpisu jest kimś wyglądającym mi na kompletnego ignoranta  😜
nie sadze by wlasciciele stajni w raduszynie doprowadzili konie do zlego stanu.
Nie przypuszczałam że wywołam takiego "wilka z lasu". Stajnia robi dobre wrażenie, właściciele ok, zawody dobrze zorganizowane.
Kochani koniarze! Przeprowadziłam się do Poznania, koń jeszcze czeka w Gdańsku. Szukam stajni i jest mi smutno, są tylko padoki, małe..mój koń będzie kolkował, taki trochę specjalnej troski. Nie potrzebuję hali ale koniecznie pastwisk,łąk gdzie ich właściciel nie wygradza, super jak na 24h z wiatą, podstawa duże wybiegi, pomóżcie mi proszę! Tych nieogłaszających się stajni nie odkryję sama🙂

Sprawdz sobie Imiołki przy jeziorze Lednickim tam maja ogromne wybiegi.
Czagarnot nie Ty wywołałaś wilka z lasu .
w Harmony Farm sprzedali jednego konia i jest kolejny boks angielski wolny 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 października 2015 10:17
rzekomo po 48h leżenia "zdycha"

Ciekawe co na to Dodo. Kobyła jej  przeleżała "troszkę" dłużej. Na zdechnięcie jej się nie ma raczej 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się