Kącik Częstochowianina/nki : )

Szalona😉 trochę późno, ale poszło pw z numerem.
Fantine   Koń to koń, ale za to koń!
15 lipca 2015 16:55
Czy w Częstochowie jest jakiś rymarz z prawdziwego zdarzenia? wyszukiwarka pokazuje jakąś "pracownię" na Malowniczej, czy ktoś coś o tym więcej wie? z góry dzięki  :kwiatek:
Na Malowniczej jest zakład produkujący bardzo dobry sprzęt dla psów. Nie robią nic dla koni i nie wykonują żadnych usług.
Może wiecie, gdzie w naszej okolicy można kupić wysłodki?
Polecam wysłodki z Pro linen do kupienia u
Szalonej   🙂
Hej dziewczyny, nie potraktujcie tego proszę jako ogłoszenie tylko bardziej uprzejme info  :kwiatek:

Do Częstochowy na treningi dwa razy w tygodniu będzie dojeżdżać Sylwia Syguda-Heinrich, chyba nikomu nie muszę przedstawiać tej zawodniczki ujeżdżenia 🙂 Gdyby ktoś był zainteresowany treningami to zapraszam na PW, udzielę resztę informacji.
W czwartek będzie u mnie (Biskupice) dr Blanka Wysocka- specjalista od ukł. oddechowego. Nie wiem czy ma jeszcze czas na kolejne wizyty ale gdyby ktos był zainteresowany to warto zapytac  🙂
Hej !

Czy jest w okolicy Częstochowy wet który zrobi mi badanie kupno-sprzedaż ?  👀

Alaska, nie 😉

Poszukuję kontaktu do osoby która jeździ w  stajni Apollo i zna konie przez ostatnie pół roku które tam były. Bardzo proszę o numer telefon na priv. Mam kilka niezobowiązujących pytań.
Pozwolę sobie tutaj zapytać. Czy wie ktoś co dzieje się, a może raczej czy wszystko ok u użytkowniczki strzemionko ? Będę wdzięczna za odpowiedź  :kwiatek:
Podbijam - szukam osoby która jeździ w Stajni Apollo.
Ja trzymałam konia w apollo od sierpnia do kwietnia (teraz w lambadzie) ale aktualnie i tak jestem w apollo codziennie wiec jak masz jakieś pytania to słucham  🙂
Jakie stajnie w Częstochowie polecacie ? Chodzi mi o taką z prawdziwego zdarzenia, w której rzeczywiście czegoś się nauczę.  😉 Zależy mi również żeby był dobry dojazd,może być nawet poza Częstochową,ale żeby w pobliżu był przystanek.  🙄 Wiem,że do pegaza i do lambady jest dobry dojazd,jednak te dwie stajnie nie wchodzą w grę. A może znacie jakieś prywatne stajnie gdzie udostępnią konie do jazdy lub wydzierżawią ?
tiffany, nie ma takiej stajni w Częstochowie, przykro mi.
Hahahahah miałam nadzieję że może jednak coś się zmieniło.  🤣  A co z Cwałem w Truskolasach lub Koniczynką w Kamienicy ?
Lambada po remoncie wygląda bardzo dobrze, Koniczynka jest za to jedna z chyba lepiej zrobionych stajni w okolicy (hala, podłoze).
Najlepiej chyba przekonać sie na wlasnej skórze. Jest jeszcze Pasjonata w Aleksandrii która z tego co widze ma ambicje sportowe czy nowa stajnia Don Camillo (chyba Konopiska).
Jeśli chodzi o Lambadę to właśnie przekonałam się na własnej skórze.  🤣 Słyszałam o Pasjonacie i Don Camillo,ale wszędzie jest problem z tym dojazdem.  😕 Zastanawiam się jeszcze nad Białym Borkiem,bo z tego co wiem dojeżdża tam jakiś autobus.  🙄 A czy ktoś słyszał o stadninie Cavalla w Chorzenicach ?
Ja jeżdzę w Laredo i jestem zadowolona, bo akurat moje potrzeby stajnia spełnia.
I mają przystanek autobusowy pod stajnia 😉

Jesli chcialabys szczegóły, zapraszam na PW.

Brakuje oczywiście porządnego osrodka i duzego sportu w czewie, nie ma co ukrywać, natomiast nie jest aż tak źle. Zależy co kto umie i co kto potrzebuje, czego szuka. Ja dlugo nie jezdzilam, czesciowo dlatego ze nie moglam znalezc dla siebie mejsca i w sumie zaluje ze wlasnie po prostu nie popróbowałam w róznych.

Szukasz stajni? nie sportowej a terenowej?
w takim razie znam idealną 😀
stajnia w której głównie jeździmy w tereny 😉
serdecznie zapraszam do Stajni Ihasia
miła atmosfera super konie 😀 stronę stajni znajdziecie na facebooku 😉
Jest tu moze ktoś z koniczynki? Potrzebuje info odnoście pensjonatu
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2016 16:29
Będę 28 grudnia w Truskolasach. Z wątku pamiętam, że kiedyś pisałyście o stajni w tejże wsi. Możecie coś więcej napisać o niej, czy to pensjonat (jeśli tak, to czy ktoś z was tam stoi i mógłby mnie tam zabrać, jako towarzysza?), rekreacja (kontakt, cena za jazdę) czy to coś prywatnego, przydomówka?
Bischa tu masz odpowiedź na większość pytań http://www.cwal-truskolasy.pl/oferta.html
Bischa   TAFC Polska :)
15 grudnia 2016 16:47
A może ktoś tam stoi w pensjonacie z was? Niestety godziny jazd mi nie pasują, są w godzinach 16-20, a ja 16:33 mam powrotny bus/pks do Cz-wy. Napisałam wiadomość czy byłaby szansa umówić się na wcześniejszą godzinę, zobaczymy co odpiszą.
Istnieje możliwość przyjazdu do Częstochowy Katarzyny Łukaszewicz  - osteopatki, fizjoterapeutki dysponującej szerokim warsztatem technik manualnych,a także sprzętem do fizykoterapii (w tym shock wave). Planowana wizyta- połowa kwietnia. Ofertę można zobaczyć na stronie https://www.facebook.com/pg/fizjokonie/services/?ref=page_internal Zachecam do skorzystania, Kasia jest ze Szczecina ale bedzie w okolicach Wrocławia, a ściągniecie osteopaty w nasze rejony jest trudne wiec szybko może sie nie powtórzyć taka okazja  🙂 Można zgłaszać się do mnie lub bezposrednio do niej.
Do Częstochowy na treningi dwa razy w tygodniu będzie dojeżdżać Sylwia Syguda-Heinrich, chyba nikomu nie muszę przedstawiać tej zawodniczki ujeżdżenia 🙂 Gdyby ktoś był zainteresowany treningami to zapraszam na PW, udzielę resztę informacji.


Olson, wiem że to ogłoszenie sprzed roku, ale czy pani Sylwia jeszcze dojeżdza?
Czy w ogóle jakikolwiek trener/jeździec ujeżdzeniowy dojeżdza do Czewy lub okolic?
Wiem ze pani Piasecka przyjezdza do Truskolasów co jakiś czas. Dajcie znać jakbyście coś wiedzieli.
Mam pytanie do osob z lambady, czy to prawda ze likwidują pensjonat?
Ja co prawda nie z Lambady, ale biorac pod uwage ze na gwalt ludzie szukaja innych pensjonatów bo z Lambady maja sie wynieść do konca stycznia, to raczej prawda.
ktoś tu jeszcze zagląda? odświeżam 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 kwietnia 2019 07:08
Hej 🙂 Czy jest ktoś z Lublińca i mógłby polecić mi kanjpe, do której mogę wejść z psem , o ile taka istnieje ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się