Islamizacja Europy?

Jak skurwialym chujem trzeba byc, zeby miec takie pomysly jak jkobus, nestor, wrotki, halo, majowa i reszta skurwysynow?

A co ja takiego proponowałem?
[quote author=tet link=topic=91143.msg2427023#msg2427023 date=1443459602]
Jak skurwialym chujem trzeba byc, zeby miec takie pomysly jak jkobus, nestor, wrotki, halo, majowa i reszta skurwysynow?

A co ja takiego proponowałem?
[/quote]

Ty dostałes rykoszetem  😁 😁 😁 😁 😁

tet - Ma taką wizję Polski i korzystania z wolności w Polsce.

Ale chyba niedoczekanie . Takie skó....y jak my są w całym naszym kraju i raczej do tego nie dopuszczą   😁 😁 😁

P.S Jak historia nieraz pokazała te wszystkie skó ..... y które się tu kłócą wewnętrzne o byle gówno w obliczu wroga sa najbardziej zabójczym narodem na świecie .  🤣 🤣 🤣
Miałam napisać o prześladowanym chrześcijaninie z Indonezji. Dowiedziałam sie tyle, ze ci którzy sie skarżyli byli protestantami i na tej podstawie ubiegali sie o azyl w USA, jeden dostał drugi nie bo zawalił sprawy formalne. Moge sie mylić ale zakładam, ze cos jest na rzeczy bo raczej USA nie dałoby sobie wciskać kitu gdzie sa prześladowania, a gdzie nie. Jak te prześladowania miały konkretnie wyglądać nie mówili. Z drugiej strony mam relacje katoliczki z tego kraju, ktora nigdy sie z przesladowniami nie spotkała wiec moze to zależy od regionu. Ktos pisał, ze wprowadzono tam prawo ze turyści nie mogą nocować w jednym pokoju jezeli nie sa małżeństwem. W ramach dygresji, takie prawo jest w Emiratach i tak długo pozostaje ono "martwe" jak długo nie podpadniesz. Tam jest cos w rodzaju policji obyczajowej, jezeli zachowujesz sie prowokująco to wtedy sie czepiają i mozna isc nawet do więzienia za rożne wykroczenia. Podobno szczególnie wielu Brytyjczyków odsiadywalo tam wyroki za postępki tego rodzaju. Moze Brytole uważają, ze jezeli pozwalają gościom na wiele w swoim kraju, to inni tez beda tak tolerancyjni?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 września 2015 18:16
Jakby za malo tego bylo na ban, uprzejmie dorzuce wiecej


proszę, coś dla ciebie, co prawda tych ch.. i s... rozstrzelać możesz wirtualnie, ale zawsze to ci jakoś ulży 🍴

AK 47 , to ich ulubiona broń .  😁 😁 😁 😁 Gratuluję znawstwa tematu Elu.  :kwiatek:
Wiecie co? Dla mnie to, co niektórzy piszecie, jest po prostu obrzydliwe. Abstrahując od jakiejkolwiek już religii - naprawdę możecie sobie spojrzeć w lustrze w oczy po napisaniu albo przyklaśnięciu komuś, kto tak napisał, że do uchodźców powinno się strzelać? Że to obrona granic? Serio nie rozumiecie, że szybciej niż myślicie możecie się znaleźć w takiej samej sytuacji i że to do was ktoś może zechcieć strzelać? Ci ludzie na pontonach, bez względu już nawet na to czy przypływają, bo uciekają przed wojną czy dlatego, że chcą godziwie żyć, to są LUDZIE, po prostu. Wstyd mi za re-voltę jako całość, naprawdę.


mam nadzieje ze zwyczajnie zawodowo rżniesz głupa... Tu nie ma negocjacji, choroba straszna to i lekarstwo bywa straszne- vide np amputacja, nie wspominając o rozdzielaniu zroślakow
O , a na ten przykład Polacy w czasie wojny walczyli  a nie masowo uciekali na pontonach do Szwecji.  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 września 2015 18:29
AK 47 , to ich ulubiona broń .  😁 😁 😁 😁 Gratuluję znawstwa tematu Elu.  :kwiatek:


no wiadomo że ulubiona bo ruska: nie gniotsja nie łamiotsja i każdy, nawet małpa, ją obsłuży

O , a na ten przykład Polacy w czasie wojny walczyli  a nie masowo uciekali na pontonach do Szwecji.  🙄


Ooo... nie generalizujmy. Tych uciekających też było całkiem sporo. Ciekawe ilu walczyłoby teraz.
Ela - Aleś pojechała  😁 😁 😁 😁 😁 :kwiatek: :kwiatek:
Nie, trzeba być HUMANITARNYM i jak uciekasz z kraju to zostawiasz kobiety, no co przecież KIEDYŚ wrócisz po nie  😂  spoko niech jeszcze więcej burd zrobią i więcej zgwałcą naczelniczek obozów to może ludziom się oczy otworzą.
jeszcze więcej zgwałcą naczelniczek obozów to może ludziom się oczy otworzą.


Otwórz mi oczy, bo chyba omijają mnie istotne informacje.
jeszcze więcej zgwałcą naczelniczek obozów to może ludziom się oczy otworzą.


Otwórz mi oczy, bo chyba omijają mnie istotne informacje.


Szukasz wrażeń ? 😎  😁
Nie, pytam gdzie te "gwałcone naczelniczki obozów", bo o żadnej żadnej informacji nie znalazłam.
A ja wkleję najciekawsze .


Do zdarzenia doszło 31 lipca we włoskim mieście Fiugii, znajdującym się godzinę drogi od Rzymu. Grupa młodych muzułmanów brutalnie zgwałciła szefową placówki, w której przebywają imigranci. Mężczyźni próbowali też zabić jedną osobę oraz zaatakowali innych pracowników ośrodka dla uchodźców, a także dokonali licznych zniszczeń na jego terenie.

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 3 Egipcjan: 16-latka i dwóch 17-latków. Zostali oni oskarżeni o pogróżki, napad, napaść na tle seksualnym. Jeden z 17-latków został też oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

W całym zdarzeniu przeraża też fakt, że nastolatkowie zaatakowali osoby, które przez pół roku opiekowały się nimi i troszczyły się o ich bezpieczeństwo. Włoska policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.
Dziękuję.
Cenna informacja. Na szczęście lipcowa (wypłynęła z opóźnieniem) wiadomość o młodych Egipcjanach jest jedyną, można nieco odetchnąć.
Chcesz trochę więcej koszmaru? Proszę. Szwedzka sprawa sprzed trzech lat co prawda, ale do tematu pasuje idealnie. Zarówno do tematu tego, co robią tzw. uchodźcy, jak i do tematu, do czego prowadzi "poprawność polityczna".
Wszelkie informacje wypływają z opóźnieniem , bo organy ścigania i media nie chcą eskalować konfliktu  😉 Więc jak twoi przyjaciele dzisiaj kogoś zgwałcą czy zabiją to dowiemy się o tym za parę miesięcy w bardzo okrojonej i wydelikaconej formie .  😉
dempsey   fiat voluntas Tua
28 września 2015 19:31
Tymczasem gdzieś nad Wisłą głos polskiego Tatara:
http://tnijurl.com/2319dd060d6c/

(Jakie epitety zbierze..?
Katofaszysta nijak nie pasuje  😉 )


Dworcika, a ile pań musiałoby zostać zgwałconych, by wywołać inną reakcję niż westchnienie ulgi?
ElaPe, w opisie "hydraluliki" nie woda ciekła tylko gówno, ale rozumiem, że posłuchałaś ikariny, że trzeba uważać na słowa.
Małpa super, niestety.

Do wszystkich "humanitarystek":
CUDNIE! Po prostu cudnie! Gratuluję i rozsądku, i serca, i mowy - no wszystkiego gratuluję.
Cóż, tak bardzo chcecie "innego świata" - niewykluczone, że wkrótce będziecie go miały.

Psiakrew (chyba się zirytowałam) - nie potrafią ułożyć spraw z najbliższymi, z własną rodziną, a będą Integrować Europę. Z islamem. Drogie panie, może trudno w to uwierzyć, ale mąż, teściowa, własna mama - babcia wnuków - to też LUDZIE.

Mnie uczono, że najpierw powinnam oceniać ludzkie intencje. Czy są uczciwe i moralne, czy jest dobra wola, choćby mi nie pasowały. Jeśli tak, a ktoś potrzebuje pomocy - to pomagam. Nieważne, czy sra pod siebie, cuchnie, ślini się, ma wszy itd. Nieważne, jaki ma kolor skóry i jakiego jest wyznania. Ważne, że to porządny człowiek. Nawet jeśli np. zdziecinniały.

Ale ludzkich padalców (sory, padalce - miłe zwierzątka) pieścić nie zamierzam.

Napisałam: na dziś ważna jest Sprawiedliwość (także wszelkie działania zmierzające do zaprzestania doprowadzania ludzi do desperacji) i Prawo. Wtedy można i trzeba pomagać.

Kwietystyczne gadki możecie sobie... Tym bardziej, że jasno wychodzi, jakie z was kwietystki - gdy chodzi o względnie bliskich, choćby kolegów/koleżanki z forum.

Nie, np. tet nie napawa mnie "obrzydzeniem" - ja tet potępiam. Za to co zrobiła. Tutaj. Potępiam, choć nic z tego nie wynika, bo kara nie należy do mnie. Intencje tet nie są fair, choć tak  brzmią, "na pierwszy rzut oka". Tet jest wściekłym psem, co sobie wybrała - i okazała.

wiadomość o młodych Egipcjanach jest jedyną, 
Może masz zepsutą przeglądarkę - albo oczekiwałaś, że tylko gwałt na naczelniczce jest w cenie - a zwykły nie.

Pierwszy z brzegu link:
http://dailycaller.com/2015/09/25/culture-of-rape-taking-hold-in-refugee-camps/
W treści linki do prasy.
np. http://tinyurl.com/ndq2llv


Naprawdę uważacie, że ma jakieś znaczenie jak się ci - rzekomi - "uchodźcy" zachowują i kogo gwałcą, a kogo jednak nie..?

To jest drobiazg, mało istotny smaczek i ozdobnik. Nawet, gdyby żadni muzułmanie nigdzie nie podkładali bomb, nie porywali samolotów żeby taranować nimi wieżowce, nie ucinali głów pojmanym zakładnikom
i w ogóle - zachowywali się wzorowo - to i tak obecna sytuacja jest niezmiernie wręcz niebezpieczna i nie może być tolerowana.

Istota problemu sprowadza się do nagłości i masowości tego ruchu. Napływ obcokrajowców w tempie rosnącym wykładniczo i to zaczynając od miliona rocznie (a widziałem już szacunki sięgające i 1,5 mln tylko w tym roku...) to jest zjawisko, którego nawet Indie czy Chiny nie mogłyby tolerować bez szkody dla budżetów, spokoju społecznego i bezpieczeństwa własnej ludności - a co dopiero Europa, która jest trzy - cztery razy słabiej od Indii czy Chin zaludniona, a w dodatku - przeżarta przez wszechobecną niemoc, rozlazłość, tumiwisizm i dojutrkowość..?

Ten potop trzeba zatrzymać.

Jak?

No jak - pytam się..?

"Rozwiązując problemy, które sprawiają, że migranci ruszają w drogę szukać lepszego życia"...?

Piękna rada, ale kompletnie nierealna! Jeszcze może wojnę domową w Syrii dałoby się jakoś spacyfikować. Ale Syryjczycy w tej masie to podobno nawet nie 25%! Wszystkich wojen naraz na całym świecie nikt nie spacyfikuje - nie ma takiej opcji. Biedy w Erytrei, Nigerii czy Mali też nie da się czarodziejską różdżką odczarować. Choćby dlatego, że nawet, gdyby tzw. "świat rozwinięty" zaczął nagle (ni stąd ni z owąd...) traktować Erytrejczyków, Nigeryjczyków czy Malijczyków fair - to i tak samo w sobie nic to nie pomoże, sprawy zaszły już za daleko, a co najważniejsze - potrzebna byłaby dobra wola i sporo zapału ze strony samych zainteresowanych.

Na co, z różnych przyczyn, nie można liczyć. Choćby dlatego, że ci z teoretycznie największym potencjałem do roboty są już na pontonach...

Ten ludzki potop da się zatrzymać tylko sprawiając, że ludzie ci przestaną postrzegać opcję "nielegalna emigracja do Europy" jako (względnie) prostą, łatwą i przyjemną drogę do dobrobytu. W tej chwili każdy człowiek, któremu się uda, który dotrze do Niemiec czy do Szwecji - automatycznie wyprawia w drogę kolejną dziesiątkę naśladowców. I nie widać końca tej eskalacji!

Akurat zatopienie paru łodzi (mogą być, ostatecznie, nawet i puste - Australijczycy tak robili: pasażerów zabierali i odstawiali ciupasem do paaaskudnych obozów w malarycznych rejonach wybrzeża Nowej Gwinei - a łodzie topili lub konfiskowali...) byłoby rozwiązaniem najprostszym i najmniej bolesnym.

Bo obrzydzenie życia imigrantów w Europie nie przejdzie bez jednoczesnego obrzydzenia życia samym Europejczykom (i znam wielu, którzy twierdzą, że o to właśnie chodzi: że tak naprawdę jakaś "Tajna Rada" w Brukseli postanowiła wprowadzić jednolite i totalitarne "państwo europejskie" - wykorzystując strach ludzi przed imigrantami żeby konieczne zmiany przeprowadzić...).

Ewentualnie można by też postąpić tradycyjnie tak, jak to się robiło przez ostatnie 70 lat i zasponsorować paru niezgorszych rzeźników tam, na miejscu, w Afryce czy w Azji - żeby swoich wzięli za twarz i na miejscu zatrzymali. Naprawdę uważacie że to jest "bardziej humanitarna" opcja..???
Przyjaciele? Żadnego z nich nie znam. Dla mnie to jacyś tam ludzie, o których ostatnio tylko sporo jazgotu słyszę.
Nie oceniam, obserwuję, wyciągam własne wnioski. Na mnie taki gwałt, no przepraszam, ale nie robi żadnego większego wrażenia niż ten dokonany przez przykładnego przedstawiciela jakiegokolwiek innego wyznania i obojętnie jakiej narodowości dokonany w parku na przypadkowej kobiecie. Bardziej szokują mnie informacje o gwałtach dokonanych na swoich matkach/babkach/siostrach czy córkach przez sprawców dowolnych wyznań czy narodowości.

Dworcika, a na swoich synach/wnukach to już nie?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 września 2015 20:24
Halo, kretynko,nic mnie nie spotkalo. Zdecydowalam sie spierdalac stad, a poniewaz kulturalna forma jest niedostepna, bedzie niekulturalnie.. Jak wdepne w kupe, to tez wycieram buty, a nie delektuje sie ta chwila.
Smok, jkobus, wrotki, jestescie jedynymi znanymi mi ssakami, ktory urodzily  sie z bezmozgowiem i zyje. Wow.


Moderacjo, wiecej ci trzeba?
tet, naprawdę nie chodzi mi o moderację.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 września 2015 20:32
A mnie naprawde nie chodzi o wyzywanie ciebie, nie jest mi to potrzebne do szczescia.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 września 2015 20:32
Potrzebuje nieregulaminowych postow
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się