Facebook -czy ktoś korzysta?

Łomatko i kto, i jak teraz doradzi quniarkom jaki kolor wybrać dla konika? Już sobie wyobrażam tę rozpacz.
Olać kuniarki, chłopaka mam na delegacji, chcieliśmy pogadać  😵
Uff, a już myślałam, że to tylko u mnie 😉 Jak tak globalnie, to jestem spokojniejsza, acz właśnie załatwiałam dwie istotne dla mnie sprawy za jego pomocą..
Macie depresję jak ja  😎
Mi też nie działa od 21😲0 🙁 Cudownie... A ważne sprawy mam do załatwienia - to właśnie jeden z tych momentów, w których człowiek uświadamia sobie, że fajnie byłoby jednak zapisywać gdzieś te wszystkie numery telefonów i adresy e-mail  🤔
Brr... A zdjęcia leżą...
U mnie dziala..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 września 2015 21:13
Już działa. Zbuk zdecydowanie za bardzo uzależnia. Znajomi sieją panikę, że ktoś nas terroryzuje.
działa ale wybiórczo, raz jest to go znów nie ma ładuje się strasznie długo o ile się załaduje... tak czy inaczej mają awarie i o tym piszą nawet na wyborczej.pl
swoją drogą jak volta kiedyś padłą to przynajmniej gg było i można było pogadac poza a teraz zostaje twitter i g+
Co to się stało, że zamiast standardowego dźwięku powiadomienia słyszę odgłos klawisza pianina?
Co to się stało, że zamiast standardowego dźwięku powiadomienia słyszę odgłos klawisza pianina?


U mnie to samo, myślałam, że komputer się psuje  😂 
może z okazji trwającego konkursu Chopinowskiego? 🙂
o, może!
JAK-MNIE-TEN-DŹWIĘK-DRAŻNI!! wrrrr
kiedy to wyłączą? konkurs się chyba już skończył?
Mam nadzieje że szybko bo działa mi na nerwy
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2015 20:01
Konkurs kończy się jakoś kolo 25., jeśli dobrze pamiętam. Nie chce mi się szukać 😁
Jezu  😵
dziś w nocy się skończył.
a nadal nie wyłączyli  😵
a mi ten dźwięk pasuje, poprzedni mnie mocno irytował  😁
Ponoć dźwięk zostaje. Jest zmiana po aktualizacji i ogólnie nie ma możliwości powrotu do poprzedniego. Ponoć można ściągnąć dodatek do przeglądarek który umożliwia zmianę dźwięku na FB... 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 października 2015 19:01
Czy da się wyłączyć dodawanie komentarzy pod jednym, konkretnym postem ?
Trzymajcie mnie.... jakaś gówniara 13letnia obrażała innych, mnie też pod zdjęciem jakiejś tam gwiazdy.  Odpisałam jej by dziecko pohamowalo język,opanowała się  i wiecie co.... ta gówniara zgłosiła mnie ze ja obrażam i zablokowali mi fejsa.
Czy da się wyłączyć dodawanie komentarzy pod jednym, konkretnym postem ?


da się, w prawym rogu posta jest taka strzałka w dół, kliknij i wysunie Ci się "wyłącz powiadomienia dla tego posta"
[quote author=subaru2009 link=topic=9072.msg2440304#msg2440304 date=1445886110]
Czy da się wyłączyć dodawanie komentarzy pod jednym, konkretnym postem ?


da się, w prawym rogu posta jest taka strzałka w dół, kliknij i wysunie Ci się "wyłącz powiadomienia dla tego posta"
[/quote]

Autorce postu chyba nie o to chodzi.
Trzymajcie mnie.... jakaś gówniara 13letnia obrażała innych, mnie też pod zdjęciem jakiejś tam gwiazdy.  Odpisałam jej by dziecko pohamowalo język,opanowała się  i wiecie co.... ta gówniara zgłosiła mnie ze ja obrażam i zablokowali mi fejsa.


A ja zgłaszam stronę fake z nagimi fotkami + tą stronę o skupie koni na rzeź (drastyczne filmy) i NIC z tym nie robią mowiąc, że nie narusza standardu  😵
czy jest możliwość zablokowania, by znajomi nie widzieli jakie zdjęcia/posty ze stron/profili komentuję?
Kolejna aktualizacja Fejsa? Też macie takie rozciągnięte okna czatu? wrr
Czy do się zrobić tak, żeby nie wyskakiwały mi powiadomienia "Możesz znać.... " ?
Nie chcę nikogo znać.
Tzn. chcę wyłącznie osoby wybrane przeze mnie, nikogo poza tym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się