"Mowa nienawiści" czyli terror lewactwa

Od kiedy to deklaracja obrony granic jest karalna? Czy w związku z tym zlozenie przysiegi wojskowej nie powinno byc sankcjonowane więzieniem?
wątek zamknięty
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
28 września 2015 06:30
Od czasu kiedy zamiast podjac walke z wojskiem zabieracie sie do mordowania cywili.
wątek zamknięty
tet znaczy uważasz, że jeżeli (przykładowo) przez granicę chce przejść banda cywili z nożami, którzy grożą straży granicznej poderżnięciem gardeł, to straż graniczna nie ma prawa się bronić, bo to cywile?
"Cywil" to niestety wyłącznie "osoba nienależąca do organizacji mundurowych". To pojęcie nie mówi nic o nastawieniu tej osoby, jej poziomie agresji i chęci rozwalenia na kawałki czegoś.
Przykład z naszego polskiego podwórka - pseudokibice to też cywile. Uważasz, że nie wolno podnieść na nich ręki, jak coś demolują czy kogoś biją, bo to cywile?
wątek zamknięty
Co innego napisać, że jeżeli jest nożownik i sprawia zagrożenie, to trzeba mu wymierzyć karę, a co innego napisać "strzelajmy sobie do kogoś tam na pontonie tak dla przykładu" Właśnie o takie maleńkie niuanse się rozchodzi. W wątku o islamizacji napisałam co na ten temat myślę.
wątek zamknięty
Mnie ten temat skojarzył się z taką zapiekłą nienawiścią manifestowaną przez..... obrońców zwierząt.
wątek zamknięty
ikarina ważny jest kontekst. Sam tytuł wątku jest już rasistowski a temat mocno kontrowersyjny. Jeżeli ktoś uważa że cywile stanowią zagrożenie i jest to rodzaj wojny..... Dla mnie imigranci to koń trojański , żywe tarcze choć nie ukrywam że strzelanie do ludzi jest dla mnie niewyobrażalne. Ale wojny są na świecie niestety.
wątek zamknięty
Majowa, temat może był nieco "rasistowski" kilka lat temu, jednak w świetle tego, co się dzieje teraz jak najbardziej słuszny i prawdziwy. Tak, jakby ktoś w przeszłości napisał "stop germanizacji", albo "stop rusyfikacji" o Polsce 😉 To, że jest wojna to wiem, jednak - tak, jak pisałam wcześniej - jesteśmy jako kraj w bardzo kretyńskiej sytuacji. Musimy do tematu podejść bardzo mądrze, dwa razy przemyśleć, co robimy. Działać, jak zwykle z resztą - myśleć jedno, mówić drugie, robić trzecie. Wydaje mi się, że nie będzie problemu, bo jesteśmy w tym dobrzy i niesłychanie dobrze doświadczeni.
wątek zamknięty
Mnie ten temat skojarzył się z taką zapiekłą nienawiścią manifestowaną przez..... obrońców zwierząt.
bo to w ogromnej przewadze ta sama lewacka tłuszcza,  która ma żal do cywilizacji białego czlowieka
wątek zamknięty
Poniewaz nie ma innej mozliwosci rozstania sie z tym forum, anie chce byc w jednym miejscu z banda skurwysynow, nawet jezeli to tylko wirtualne, to nieuprzejmie prosze o ban.

Nie mogłam się powstrzymać przed wklejeniem takiej ilustracji.  😉
wątek zamknięty
Jak ja bym chciał kiedyś nie mieć racji
wątek zamknięty
Mówisz i masz...
wątek zamknięty
Niby gdzie?
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
28 września 2015 22:11
Jak ja bym chciał kiedyś nie mieć racji


To może zdradź ile będzie % dla KORWIN-y w najbliższych wyborach, bo bardzo jestem tego ciekawa 😀. Potem porównamy i będzie dowód albo obalenie tezy 😉
wątek zamknięty
Od czasu kiedy zamiast podjac walke z wojskiem zabieracie sie do mordowania cywili.


A kto tu kogo morduje ??? Tzn , mnie się wydaje że te dorosłe byki powinny bronić swojej ojczyzny , swoich rodzin , swojej kultury a nie spier....ć na pontonach zostawiając wszystko co ( dla nas )  najcenniejsze.  🙄 To oni powinni mordować każdego kto najeżdża ich kraj , niszczy ich domy ,gwałci żony i córki zabija synów  a nie przyjeżdżać do Europy i odgryzać podawaną im dłoń . Coś mi tu nie gra.  🤔
wątek zamknięty
[quote author=wrotki link=topic=98214.msg2427051#msg2427051 date=1443461360]
Jak ja bym chciał kiedyś nie mieć racji


To może zdradź ile będzie % dla KORWIN-y w najbliższych wyborach, bo bardzo jestem tego ciekawa 😀. Potem porównamy i będzie dowód albo obalenie tezy 😉
[/quote]moglbym zdradzić gdybym miał taką wiedzę, ale niestety nie mam. W związku z tym pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze ten procent będzie na tyle duży, żeby nie stracić resztek wiary w ludzki rozsądek
wątek zamknięty
wrotki, wiesz, że Korwin wprowadził na listę wyborczą panią prezes tej fundacji Pomocy Syryjczykom czy jak to się tam nazywa?
wątek zamknięty
Oczywiście ze wiem. A wiesz ze ta pani angażuje do tej pomocy pieniądze i prace wyłącznie ofiarowane dobrowolnie? Sam tez chętnie, w miarę własnych możliwości, chciałbym pomoc każdemu kto by chciał mieszkać i pracować w Polsce, jednocześnie szanujac taka goscine
wątek zamknięty
niemniej ta sama Pani zwraca uwagę na to, że imigrant imigrantowi nierówny - warto o tym pamiętać
wątek zamknięty
To chyba oczywiste. Jedni chcą żyć i pracować, a inni niszczyć i pasożytować. Tych drugich należy precz gonić, a nie pomagac
wątek zamknięty
Czy aby nie macie wrażenie patrząc na stronę główną towarzyskich że komuś tu odpier........o  😲  😁 😁 😁
wątek zamknięty
Myślałam, że jest to nowy wątek na temat cenzury itp, ale jest to po prostu kolejny z cyklu "stop islamizacji", więc zamykam dubla.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.