Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

mi bez problemu wszedł
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 września 2015 13:54
mi bez problemu wszedł


Mi też, wbiłam dzisiaj drugi raz i nadal działa.... I nadal dolicza rabat do przecenionych produktów.
Potrzebuje porady... Trafiłam na stronie Deca na kaptur do derki przeceniony na 29,99 więc kliknęłam i wybrałam wysylke za pobraniem. Po kilku dniach dostałam info ze produkt nie jest dostępny i mam wybrac jakiś inny lub anulować zamówienie, mimo ze kaptury w cenie regularnej sa dostępne na stronie Oo wtf? Mam zakładać ze promocja wpisala im się przypadkiem i tereaz próbują sie z niej wymigać?
a łączy wam się z rabatem na derki (tym -23%)?
Orzeszkowa bardzo możliwe😉
Te kody rabatowe były tylko trzy, jeżeli już były użyte tyle razy nie będą działać 😉
Oddam kod rabatowy do Bergo.pl -22% Kerbl i Covalliero.
jacik, kurtka super, ale zawartość kurtki jeszcze bardziej super, pomimo zakrytej twarzy (mam nadzieję, że nie obrazisz się za to określenie, jeśli tak, z góry przepraszam).

Ja niestety kurtki nie kupię, bo Grene nie wysyła pocztą, a aktualnie kurier do mnie nie dojeżdża.  🙁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
30 września 2015 22:02
A ja znowu zgłaszam się z prośbą o kod do Yard....  😡 Znowu się szykują duże zakupy.  😵
jacik, kurtka super, ale zawartość kurtki jeszcze bardziej super, pomimo zakrytej twarzy (mam nadzieję, że nie obrazisz się za to określenie, jeśli tak, z góry przepraszam).

Ja niestety kurtki nie kupię, bo Grene nie wysyła pocztą, a aktualnie kurier do mnie nie dojeżdża.   🙁


Trusia, żadna obraza. Jestem dumny z mojej żony bo jest mądrą i piękną kobietą. Ciesze się, że chce ładnie wyglądać. Więc nic nie mówię, czasem dla zdrowia się podroczę, ale zawsze płacę i potem z dumą podziwiam :-)
Co do wysyłki to do mnie Pocztą Polską przyszło właśnie przyszła paczka.

Zamawiaj i by nie było problemów dopisz im to w informacji dodatkowej do zamówienia, że prosisz o wysyłkę Pocztą bo kurier nie dojeżdża. Jak im zależy na kliencie, a w tych czasach chyba każdemu sprzedawcy zależy, to wyślą pocztą.
Jeśli zamówisz i faktycznie tak zrobią daj proszę mi o tym znać.
Z kurtki będziesz zadowolona, bo u mojej żony ona na razie jest na każde wyjście. Chyba się w niej zakochała :-)
A ja znowu zgłaszam się z prośbą o kod do Yard....  😡 Znowu się szykują duże zakupy.  😵

Ja w koncu nic nie kupilam bo kasy nie mialam i kod przepadł. Wiec sie podlaczam do prośby
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 października 2015 06:57
[quote author=malinowaa link=topic=15196.msg2428317#msg2428317 date=1443646957]
A ja znowu zgłaszam się z prośbą o kod do Yard....  😡 Znowu się szykują duże zakupy.  😵

Ja w koncu nic nie kupilam bo kasy nie mialam i kod przepadł. Wiec sie podlaczam do prośby
[/quote]

Jeszcze przed północą sprawdzałam czy właśnie ktoś nie zrezygnował, ale wszystkie były wykorzystane 😉
Jestem dumny z mojej żony bo jest mądrą i piękną kobietą. Ciesze się, że chce ładnie wyglądać. Więc nic nie mówię, czasem dla zdrowia się podroczę, ale zawsze płacę i potem z dumą podziwiam :-)


Tak trzymać!    👍

O pocztę pytałam oczywiście, ale odmówili i jedynie poradzili, żeby podać inny adres wysyłki. Nie chcę nikomu zawracać głowy sprawą w gruncie rzeczy niezbyt istotną. Czekanie na kuriera w jakiś sposób dezorganizuje plan dnia. W niektórych sytuacjach kurier jest wygodniejszy, to fakt, ale nie zawsze i czasami wygodniej jest iść na pocztę niż oczekiwać na kuriera. Niestety, mam wrażenie, że obecnie panuje wręcz teror usług kurierskich.

Ale nic to! Może jeszcze będę te kurtki, jak ruch na mojej ulicy zostanie przywrócony.
[quote author=marysia550 link=topic=15196.msg2428371#msg2428371 date=1443678695]
[quote author=malinowaa link=topic=15196.msg2428317#msg2428317 date=1443646957]
A ja znowu zgłaszam się z prośbą o kod do Yard....  😡 Znowu się szykują duże zakupy.  😵

Ja w koncu nic nie kupilam bo kasy nie mialam i kod przepadł. Wiec sie podlaczam do prośby
[/quote]

Jeszcze przed północą sprawdzałam czy właśnie ktoś nie zrezygnował, ale wszystkie były wykorzystane 😉
[/quote] mialam w koszyku z zatwierdzonym kodem od poniedzialku. Jak chcialam zaplacic wczoraj wygenerowalo ze mam zaplacic 100%
Pewnie kody się zużyły 😉 Sklep spokojnie poczeka na przelew, także z kodem w ręku lepiej zatwierdzać zamówienie szybciej i dać znać w mailu, że zapłaci się wtedy i wtedy 😉
Łapcie : JTK8SXWB
A to od jakiej kwoty? Ja potrzebuje na zakup sakw za 90 zł i nie wchodzi
trusia - co do tego kuriera, to mogłabyś odebrać na magazynie firmy kurierskiej.
Od 100 zł 😉
[quote author=jacik link=topic=15196.msg2428350#msg2428350 date=1443651189]
Jestem dumny z mojej żony bo jest mądrą i piękną kobietą. Ciesze się, że chce ładnie wyglądać. Więc nic nie mówię, czasem dla zdrowia się podroczę, ale zawsze płacę i potem z dumą podziwiam :-)


Tak trzymać!     👍

O pocztę pytałam oczywiście, ale odmówili i jedynie poradzili, żeby podać inny adres wysyłki. Nie chcę nikomu zawracać głowy sprawą w gruncie rzeczy niezbyt istotną. Czekanie na kuriera w jakiś sposób dezorganizuje plan dnia. W niektórych sytuacjach kurier jest wygodniejszy, to fakt, ale nie zawsze i czasami wygodniej jest iść na pocztę niż oczekiwać na kuriera. Niestety, mam wrażenie, że obecnie panuje wręcz teror usług kurierskich.

Ale nic to! Może jeszcze będę te kurtki, jak ruch na mojej ulicy zostanie przywrócony.
[/quote]

Trusia, mnie zadziwiłaś, tym co podpowiedzieli. Nie sądziłem, że taką odpowiedź otrzymasz.
Ale faktycznie, ja też dostałem kurierem. Pomyliłem dostawę z Grene z inną paczką z elektroniką, którą dostałem tego samego dnia. Grene przyszła kurierem, a elektronika Pocztą.
Trzymam kciuki by model kurtki jeszcze był.
Ma ktos moze kod rabatowy do Bergo? :kwiatek:
hafik1, jakas konkretna marka? mam bon na jakas tylko musze go znalezc :P
a tak znizki takie na nazwisko tylko....
tak ogolnie to przy wiekszych zakupach zawsze da sie jakis rabat dostać 😉


a w ogole w bergo fajne promocje teraz są 😉
Orzeszkowa, mam podobną sytuacje do tej Twojej z deca
Ruffian, chodzi o kaptur czy o coś innego?
Orzeszkowa, o kaptur, a nawet dwa zapłaciłam za nie od razu i nie bardzo mi się widzi kupowanie za tą sumę czegoś innego tak jak proponują
nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś potrafiło tak być, że produkt był przeceniany jak się kończył sezon, a potem nowa partia była znów w stałej cenie. Identyczny produkt, czasem tylko kod kreskowy zmieniony, a nie zawsze stara partia się zdążyła wyprzedać.
rybka   Różowe okulary..
03 października 2015 10:49
Ja wcześniej już o tym pisałam, bardzo często w Decu mi się to zdarza, a raczej zdarzało, bo przestałam u nich kupować. Zamawiałam towar przeceniony, a następnie dostawałam info, że już nie ma. Jeśli to jest jeden raz to spoko, ale notorycznie to mam wątpliwości, czy to nie jest chwyt, reklama, zachęcenie, że może jednak coś innego mniej chodliwego zakupię w zamian, jednak zawsze brałam zwrot kasy. Zniechęcili mnie skutecznie do siebie.
horse_art,potrzebuje na kerbl i jeszcze jakies drobiazgi innych firm 😉
Decathlon ciag dalszy:
Ponieważ nadal upieralam sie przy swoim, zaproponowano mi wymiane kaptura na cos do kwoty 50 zl albo bon na 10 zl 🤔 a nazwa i foto kaptura zostały zmienione...
W Pasi-Koniku wszystko (poza suplementami i paszami) przecenione -10% na hasło KONIK 🙂
BERGO:
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA - ODBIERZ TWOJE 10% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY I KORZYSTAJ Z PRZYWILEJÓW KLUBOWICZÓW

a w promocjach super cena na np. derki horze 😉


hafik1
- moze to cos ci da ? 😉 a kod chyba na hkm mam ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się