produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2015 19:34
Dla mnie pierwszy od lewej to na pewno Jade, drugi obstawiałabym Kiwi (ale może być Pea, w sumie te odcienie nieznacznie się różnią).
Livia dziękuję 🙂 oba kupiłam jako Grass :p
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2015 14:37
O łał, to nieźle 😀 Grassa akurat najłatwiej rozpoznać, bo jest jedyny ze starego kroju, ale tego papierowego materiału 🙂
Livia   ...z innego świata
29 września 2015 14:52
I co dziewczyny, która się skusiła na tą złotą Ankę? Macie zdjęcia na żywo? Widziałam, że kitty ma, ale ja chętnie bym zdjęcie z bliska zobaczyła 😉

Coś was jeszcze z nowej kolekcji skusiło? Ja przyznam, że do mnie przemówił Baltic 💘 Bardzo podoba mi się też Flame, także zobaczymy 🙂
Też jestem ciekawa tego złotego, bardzo mnie kusi więc niecierpliwie czekam na zdjęcia  👀 może ktoś od razu ma baltic sea i chce również pokazać?  😁
Do mnie doszła dziś, ale nie ta jasna złota tylko ta ciemniejsza oliwkowo-brązowa, czy jakoś tak. Szkoda mi się zrobbiło kasy na obie, a i tak nie było złotej wszechstronnej, tylko ujeżdżeniowe, więc wybór miałam prosty.
Mi się podoba!
Nie jest cerata, tylko tak jak laski pisały. Materiał alcantara jak na Ankach. Tyle, że jakby w nitki wpleciona świecące włókno, które daje taki efekt. Próbowałam zdrapać paznokciem, nie odpada. Więc raczej wplecione, niż naklejone na nitki.
Świeci chwilami jak psu jajca, a chwilami dość stonowanie. Zależy od światła, jak to w Ankach.
Postaram się na dniach strzelić fotki.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 września 2015 21:52
widzieliście serię snake i lizard print?




Livia   ...z innego świata
30 września 2015 07:01
tunrida, o kurcze, to fajnie się zapowiada, jak to nie takie ceratowe 🙂 Jestem mega ciekawa zdjęć na Pasku!

dairoxroxi, ja mam Baltica, jest przepiękny - coś jak Seagreen czy Emerald, taka piękna, morska zieleń 💘

Brzask, ja widziałam, ale dla mnie to już jest za dużo. Takie wężowe wzory w ogóle mi się nie podobają, nawet na kurtkach czy butach 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 września 2015 07:31
Mnie się bardzo podoba zimowa kolekcja Anky, szczególnie Gold, Baltic, Coral i Flame. Gold musiałabym zobaczyć na żywo, bo w realu może okazać się jeszcze piękniejszy, albo zupełnie paskudny. Za komplet Coral zapewne zamordowana ny mnie trenerka, ale kolekcja całościowo bardzo mi się podoba. Nawet ten Olive i Light Navy są ładne, chociaż nie szczególnie widzę je na gniadym koniu... Coś czuję, że zbankrutuje w tym roku bo eskadron też piękny i już dwa czapraki zamówiłam i to zdecydowanie nie jest koniec. 😉
livia to wrzucaj zdjecie !!  😍
Livia   ...z innego świata
30 września 2015 16:24
dairoxroxi, proszę 🙂 Tylko, tak jak z Seagreenem, nie udało mi się uchwycić tego błysku zieleni, na żywo kolor jest boski!

Livia Baltic cudowny, pochwal się na modelu  😉
Livia   ...z innego świata
01 października 2015 07:49
aniara, mam nadzieję, że jak już będziemy po zawodach, to na spokojnie obcykam zaległe rzeczy 🙂 Do tego jeszcze kusi mnie parę kolorów, więc... zobaczymy 🙂 Ten Coral jest piękny! Dla mnie ciut za słodki, ale odcień bardzo ładny 🙂
Zdjecia Anky Frosted Gold:

Z bliska:


Słońce:


Cień:


Mam nadzieję że nie przegięłam z rozmiarem zdjęć
Czy ma ktoś może zdjęcie crismon? Bardzo jestem ciekawa tego koloru na żywo  😉

Sayu jest przepiękny  😍
Livia   ...z innego świata
01 października 2015 12:05
SayU, piękna! W słońcu aż się iskrzy 💘 Chyba jednak zmienię zdanie co do tych padów 😜

Wiecie może, czy gdzieś jeszcze uchowała się jakaś Anka Desert Rose? Najchętniej wersja DR 🙂
Livia a ja mam do Ciebie inne pytanie. Masz może jeszcze kolor Emerald ?
Jak tak mogłabyś mu zrobić zdjęcie z tym najnowszym Baltic'iem ? Który według Ciebie ładniejszy ?
Livia   ...z innego świata
02 października 2015 08:05
wabankowa, mam jeszcze Emeralda 🙂 Tu porównanie, z lewej Baltic, z prawej Emerald:





Ciężko mi wybrać ładniejszy. Baltic jest taki bardziej morsko-zielony, Emerald idzie bardziej w niebieski, ale też ma tą nutkę zieleni. Ja w ogóle uwielbiam takie morskie odcienie 🙂
Dziękuję Ci bardzo !  :kwiatek:

Ja również kocham takie morskie kolory, teraz widzę że Baltic fajniejszy 😀
Ależ ten Baltic jest ładny... Pasowałby do rudzielca?
Czy lepszy Coral?
Oj pasowałby 😉

Macie może pojęcie gdzie dostanę jeszcze ujeżdżeniowego Baltica ? Już nigdzie nie ma ? 🙁
Brzask a widziałaś je gdzieś w sprzedaży? bo przeszukałam różne strony i nic 🙁 a to bardzo mój klimat  😉
Ktoś ma moze realne foto light denim? Na grafice wyglada naprawdę przepięknie, zastanawiam się, czy na żywo rowniez 😀

Edit: chyba się spóźniłam!! Jakis czas temu był jeszcze na gnl, a teraz juz nie ma 😕
Livia   ...z innego świata
04 października 2015 12:52
wabankowa, chyba nikt się nie spodziewał, że Anki zejdą jak świeże bułeczki... ale też trzeba powiedzieć, że fajną kolekcję wypuścili.

kitty, ja te wężowe widziałam tylko w Ootemanie, w Polsce nigdzie.
Pisałam do Gnl'u. Chcieli domówić i nie da rady, wszystko wyprzedane !  😕
Livia   ...z innego świata
05 października 2015 09:33
O kurcze, to się faktycznie szybko rozeszło! 😲

Ja zaszalałam, ale nie mogłam się powstrzymać - zamówiłam jeszcze dwie Anki 😵 Postaram się w tym tygodniu ogarnąć zdjęcia 🙂
Czy coś się zmieniło w wymiarach padów ??
Livia   ...z innego świata
05 października 2015 10:03
Klami, u siebie widziałam, że nie, nadal są takie same małe rozmiary - ale ja mam same DR teraz 🙂
Livia, dzięki za info. Szkoda, bo bardzo łądne i są i fajnie wykonane. No, ale cóż, obecna wersja DR mi się nie podoba pod skokówką, a wersja VS jest malutka niestety. :/
😵 No jak zwykle, jak mi się coś bardzo spodoba to zaraz tego nie ma.  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się