Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia, dzięki jutro też lecimy, chyba że znów będzie lało 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 września 2015 07:52
Sonkowa zazdroszczę! mniam!
Sonkowa Super ! Planuje zabrać kuca za rok nad morze  🙂

Dzisiaj zaliczyłam z Połyskiem pierwszy teren, wybraliśmy się do Puszczy Zielonki i na dziewiczą górę, czyli dużo stromych górek i mnóstwo ludzi. Kucyk był opanowany jak nigdy  😍 takiego konia mi było trzeba, gdzie bezstresowo mogę pojechać w teren  💃

Przed wyjazdem:


Na szczycie pod wieżą widokową 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 września 2015 18:07
Udało się ale z rana pogoda nie była  zachęcająca na szczęście później pokszalo się słonko. Towarzystwo dopisało jeździliśmy na 5 koni. Przebyłam 23km .Udało  mi się zdobyć jedno zdjęcie:
ja dziś samotnie zrobiłam 23  🙂 12 moją trasą, a potem na szlak chciałam wjechać i nic nie było oznaczone. Nerwa złapałam o to.

ps. wracam do samotnych terenów.

edit. W tym terenie pierwszy raz mi sie zadarzylo, ze krowa na widok konia zaczęła uciekać z brykami i wyrwała palik. Końcowo ukryła sie za stodołą, a druga patrzyla zdziwiona z miną :  o co biega?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 września 2015 09:51
bo u mnie na wioskach generalnie krowy są bardzo zdziwione na widok konia i często uciekają  😁
Ja przeważnie samotne tereny czasami uda się zebrać większą ekipę. Jak jedzie nas więcej to i trasa dłuższa, a jak sama to nie mam takiej motywacji na ponad 20km.
Livia   ...z innego świata
28 września 2015 13:08
dairoxroxi, gratulacje 🙂 Jechaliście sami czy w towarzystwie? Fajne zdjęcia!

Euforia, 23 km to już fajna wycieczka 🙂

marysia, o łał, ja bym chyba padła jakby przy mnie krowa tak zaczęła uciekać 😜 Fajnie, że sama znowu terenujesz 🙂

My dzisiaj byliśmy w takim spokojnym terenie, pojechałam sobie na relaksie na oklep. Koń super, słoneczko super, tylko wiatr zimny 😉 ale daliśmy radę. Trasa nie za długa, ale za to jaka przyjemna 🙂
ja nigdy nie spotkałam płochliwej krowy. Sporadycznie to, jak jadę kłusem jakaś młoda bryknie i koniec. Na co dzień stoją i przeżuwają, jak leżą a jadę blisko to się podniosą. Raz nawet młody byczek był puszczony luzem koło matki i nie zareagował. Kiedyś wjechałam w stadko byków uwiązanych i też zero reakcji. Ta była szurnięta :P
Livia Jechałam ja na koniu + znajomy na rowerze  🤣 tym bardziej puchnę z dumy ! Ale w piątek przyjeżdża do nas nowy konik więc będę się bujać w towarzystwie 🙂
marysia550 Chciałabym zobaczyć tę krowę  😂
Livia   ...z innego świata
02 października 2015 12:40
Znowu tu w wątku ucichło 🙂 My wczoraj byliśmy w lesie porobić parę fajnych zdjęć - mam nadzieję, że niedługo będę się mogła nimi pochwalić. Dziś pojechaliśmy już normalnie, pogoda piękna, więc wybrałam dłuższą trasę 💘 Koń fajny, poza jednym małym foszkiem. Ale teraz jeździ się cudownie!
Ja bym nie chciała spotkać takiej krowy 🏇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 października 2015 13:07
a ja w niedziele jadę , muszę pojechać w teren. Ma być piękna pogoda już się cieszę  💃
tylko konia muszę złapać bo ostatnio mi nawiała hihih a takie niewiniątko szło do mnie  😁
A my dziś skorzystaliśmy z ciepłego i słonecznego dnia i pojechaliśmy pomoczyć trochę nogi
Hej! Nie taka nowa na forum, ale nowa w tym wątku - wypada się przywitać🙂

Dzisiaj był tak piękny i ciepły dzień, że pod wieczór w stronę zachodzącego słońca🙂 wybrałyśmy się na trening na "przestrzeń"🙂 a wyszedł z tego bardzo fajny wypad w teren, bo okazało się, że lepsze lenistwo i chill od pracy🙂

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12032150_1124434170917803_6041978825425705371_n.jpg?oh=9a6ddcaac5c9ed626c0633f4a7361494&oe=56A4A2DF[/img]


EquiMental witaj 🙂 Zazdroszczę udanego terenu 🙂 Ja spędzam weekend bez koni i bardzo mi ich brakuje, oby do poniedziałku  😀
Livia   ...z innego świata
04 października 2015 13:01
Equimental, fajna wycieczka 🙂

jagoda, poniedziałek już tuż-tuż 🙂

My dzisiaj wybraliśmy się na luziku, w ramach rozruszania po wczorajszych zawodach. Pojechaliśmy sobie na oklepowy spacer, mimo dość mocnego wiatru Sander spisał mi się świetnie 🙂 I muszę się pochwalić, że we wczorajszych zawodach zajęliśmy 2 i 1 miejsce w dwóch konkurencjach, do których się przygotowywałam 🙂
Livia gratuluję Wam sukcesu  😀 Świetna z Was para.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 października 2015 19:27
No no widzę, że nie tylko ja skorzystałam z pięknej pogody niech żałują ci których lenistwo ogarnęło i nie wybrali się w teren. Było pięknie, przegalopowałyśmy cały las, kara bardzo cheynie dzisiaj szła do przodu ale zdążyłam  zrobić
kilka zdjęć 
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 października 2015 19:58
Widać moje zdjęcia ? Ja ich nie widzę, a wrzucałam kilka. Teraz już  nie wiem czy nie zdublowałam.
Nie ma żadnego 🙁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 października 2015 07:32
🙄 wrzucałam zdjęcia z telefonu i może dlatego cos się poknociło
w takim razie :


a tutaj Giera obserwowała dwóch starszych panów siedzących przy leśnym stoliki i popijających naleweczkę z butelek Tymbarku  😉

i tu nam się buciki przydały  🤣
niestety coraz więcej mamy w lesie takich kamienistych dróg.


A ja z prośbą. Czy ktoś mógłby mi "postawić" kilka zdjęć do pozycji  pionowej/poziomej? Bo mam robione samowyzwalaczem i są ze tak powiem-po skosie 🙁
Euforia_80 Wy to zawsze macie fajne tereny 🙂 Ale konisko widzę zaopatrzone w buty.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 października 2015 08:04
palemka no niestety , duża ilość kamienistych dróg i wystające korzenie na drogach spowodowały, że zaopatrzyłam konia w ten luksus i wczoraj odczułam na prędkości przebytego terenu, że konio zadowolony z trampek  😁 , poza tym na zimę mam już przygotowane hacele  🏇
No właśnie widzę te kamyki. Moja też by boso nie poszalała w takim terenie.
Livia   ...z innego świata
05 października 2015 09:44
jagoda, bardzo dziękuję 🙂

Euforia, prawda, pogoda była cudowna na teren! Fajne zdjęcia 🙂 U nas tez większość ścieżek kamienista, ale mój bosy koń daje radę - choć my po takich ścieżkach jeździmy tylko stępem 🙂

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 października 2015 10:08
Livia my też stępem ale i to sprawiało trudność, kobyła ma strasznie delikatne kopyta. Teraz widzę , że nie cierpi i nie ucieka na pobocza na których często w trawie czaiły się ukryte kamienie.
Livia   ...z innego świata
05 października 2015 10:44
Euforia, no jasne, najważniejsze że koń ma wygodniej w butach 🙂

Dostałam zdjęcia z zeszłego czwartku, pozwolę sobie dwa wrzucić 🙂





Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 października 2015 10:47
Pierwsze super takie klimatyczne, drugie też ładne  🙂
Livia-ja wiem, że kask to kask, ale nie mogę nie napisać że ten kapelusz zdecydowanie poprawia wizerunek obecnej Waszej wersji 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 października 2015 11:33
palemka bo wypad w teren to coś innego niż prawdziwy lans  💃 , a tu lans że ohoho tylko pozazdrościć  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się