Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Burza Ale słodziak! Super zdjęcie  😜
celsijs Ciastko! Urocze zdjęcie.
kitty jest szansa, że z charakteru i tak będzie ciągle dzieciakiem, jak moja - kiedy ostatnio zwijali koło niej węża prawie wskoczyła mi na plecy...  🙄 😂
Euphorycznie , dzięki 🙂

kitty, płeć żeńska chyba po prostu ma większe stężenie wredoty we krwi - wiem po sobie  😉
celsijs, on życiowo jest średnio poważny.. jak właścicielka 😁

Euphorycznie, pić nie dają to sobie koń sam radzi 😁
Jakaś cisza zapanowała to my się wciśniemy ze Słoniątkiem.
Ucięłam zacne kopytko ale ona tak bardzo NIE chciała stać...
Normalnie nie poznaję mojego Klopsa - ona i miłość do ruchu?  😂
Euphorycznie piękna jest.  Czuje jesień,  chłodniejsze dni więc i więcej wigoru ma 🙂
Dla zainteresowanych wynikami aukcji ogierów - relacja z Zabajki - http://www.peckiel.pl/inne/zabajka-3-pazdziernika-2015/[hr]

Og. ALTIC z (Titanic de l’Eaugrenee z.belg. – Alkowa z po Boletto ard.szw.), ur. 20-04-2013, hod. Roman Szultka (ML), wł. Andrzej Pelc (RZ), wymiary: 168-230-30,0, bonitacja: 14-5-14-6-7-7-8-8-14=83 pkt, czempion
A to moja gruba wyścigówa 😉
Do kompletu relacja z Bratoszewic - http://www.peckiel.pl/inne/bratoszewice-2-pazdziernika-2015/
i kolejna z Nowych Jankowic - http://www.peckiel.pl/inne/nggallery/inne/nowe-jankowice-15-pazdziernika-2015[hr]
Og. DRAGON z (Fagon z – Dumka z po Galileo von Wernstedt z.niem), ur. 17-01-2013, hod. i wł. Tomasz Dziedziczak (ŁD), wymiary: 160-230-28,5, bonitacja: 14-5-14-7-6-6-8-8-14=82 pkt, czempion

Og. LIDER z (Fedor z.niem – Likra z po Bramin II z), ur. 26-04-2013, hod. i wł. SK Nowe Jankowice (BY), wymiary: 162-225-28,0, bonitacja: 15-5-14-7-7-7-7-9-14=85 pkt, zakwalifikowany do hodowli, czempion
To ja może też pochwalę się chyba niedługo moim grubaskiem 😀
Jest to sztumska, półroczna klaczka o imieniu Gracja  💘
To jeszcze relacja z aukcji w Starogardzie - http://www.peckiel.pl/inne/starogard-gdanski-14-pazdziernika-2015/[hr]
Og. JUSTIK z (Titanic de l’Eaugrenee z.belg. – Juta ard. po Julit ard.szw.), ur. 22-05-2013, hod. i wł. Roman Szultka (ML), wymiary: 164-213-30,0, bonitacja: 15-5-14-7-6-7-8-8-14=84 pkt, czempion
Widziałyście kiedyś mieszanke ogiera rasy Selles Francais z Arednką? 🙂
U Was taki cudak???

Znalazło mi się stare zdjęcie. Do konia mam sentyment i jego potomstwa, bo charaktery miały świetne. Tu ogier kryjący pasie się na łańcuchu, obok za pastuchem elektrycznym z jednego drucika cała reszta koni  😍
Royal Command clydesdale w Żarnowie I koło Augustowa

Small Bridge , z ciekawości zapytam, jakie on zostawił potomstwo w tamtych okolicach?  :kwiatek:
Srokate, dereszowate, malowane bezposrednio po nim na wyzszej nodze, niektore ze szczotami, wnuki juz normalnie jak zimniak 🙂 Byly klacze z licencja, ogiery tez. Bardzo mile, grzeczne, nawet jako mlodziaki.
small bridge tak, u nas taki brzydal 🙂
Ale wykonanie jeszcze we Francji??? Bo rozumiem że to z importu???
small bridgeTak, wykonanie jeszcze we Fr. 😉
Koniowate puszczone na halę wzięło i zdębiało  😁
Nasz nowy nabytek ogier Ikar  😅
To my się dołączamy do wątku z mieszanką ziemniaczki z shire'm 🙂
Byłem widziałem. Piękna eklerka  🙂  😍 😍
Nasz grubas w zaprzęgu, arden belgijski Ines, 80 pkt bon  😉
Ewcio2 śliczny maluch i jaki napakowany, ciekawe co z niego wyrośnie 😀
U nas zabawy śnieżne z zimnuszkami 😉
Za każdym razem jak tu wejdę, to rozpływam się w zachwycie nad Waszymi końmi. Wszystkie są przepiękne  😍
jagoda1966, haha, właśnie o tym samym myślałam jak wysyłałam link do wątku koleżance, że to chyba mój ulubiony temat 😁 Piękne grubaski, kiedyś sama będę takiego mieć i będziemy jeździć tylko w tereny w westowym rzędzie, o 😎
Borys z wczoraj:

tak się skubaniec rozbrykał, że będąc w domu nie wiedziałam co się dzieje...  😁 szkoda tylko, że jak się wróciłam po aparat to już faza mu się kończyła :/
Haha no mój wczoraj też radośnie podskakiwał 😉
jak na zimniaka przystało - do zrywki by się nadał xD
przytargali my świerczka  😉



i dziś /nie pierwszy raz zresztą/ jacyś ludzie chcieli kupić moją 'klaczkę' xD tiaaa... Borysek ma powodzenie  😁
To i ja pochwale się moimi grubasami 😀



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się