Stajnie w Warszawie i okolicach

[quote author=PaniMalfoy link=topic=46.msg2424200#msg2424200 date=1442948925]
A ja poszukuję stajni (w możliwie przystępnej cenie) w okolicach Radzymina, Wołomina lub w drugą stronę - Legionowo. Generalnie interesuje mnie to, aby była możliwość treningów z trenerem, wyjazdów na zawody. Bezpieczne boksy, pastwiska, myjka są koniecznością. A jak będzie hala to już cud, miód i malina 😀



Heartland  🏇
[/quote]

Lub Lorcin/ k. Nasielska - Stangret 🙂
Wiem, że to wątek o stajniach, ale nie chciałam zakładać dla takiej pierdoły nowego tematu. Czy ktoś uczestniczył już kiedyś w targach używanego sprzętu jeździeckiego w Aromerze? Z tego co widzę po fanepage'u jest sporo chętnych do wystawiania swojego sprzętu, ale jak to jest w rzeczywistości? Można się obkupić? Ponad to może ktoś z was jedzie jako sprzedawca i byłby chętny przygarnąć kilka rzeczy na sprzedaż? Chętnie z taka osoba posiedzę dla towarzystwa, kawkę przyniosę, popilnuję stoiska 🙂 Rzeczy mam może z 10 sztuk i bezsensu będę zajmować miejsce dla takiej drobnicy, a i samej kwitnąć za stolikiem niefajnie.
Sama jestem ciekawa, jak to wyglada. W tym roku byla podobna akcja w Starej Milosnej chyba i podobno oprócz trzech (4?) sklepów nie bylo prawie nikogo ze sprzedajacych. Mam kilka drobiazgow, tez moze z 10 i chetnie bym do Aro pojechala, tylko, czy jest sens?
Moze zmienic na jakis wątek o sklepach? Sprzecie uzywanym?
Wiem, że to wątek o stajniach, ale nie chciałam zakładać dla takiej pierdoły nowego tematu. Czy ktoś uczestniczył już kiedyś w targach używanego sprzętu jeździeckiego w Aromerze? Z tego co widzę po fanepage'u jest sporo chętnych do wystawiania swojego sprzętu, ale jak to jest w rzeczywistości? Można się obkupić? Ponad to może ktoś z was jedzie jako sprzedawca i byłby chętny przygarnąć kilka rzeczy na sprzedaż? Chętnie z taka osoba posiedzę dla towarzystwa, kawkę przyniosę, popilnuję stoiska 🙂 Rzeczy mam może z 10 sztuk i bezsensu będę zajmować miejsce dla takiej drobnicy, a i samej kwitnąć za stolikiem niefajnie.

Mogła bym jakiegoś linka do tego fanepage'u prosić. Mam trochę rzeczy do sprzedania. Może to niegłupi pomysł zebrać się w kilka osób i zrobić jedno stoisko.
Niestety z komórki nie mogę skopiować linku :/ Megane 10+ 10 i kilka rzeczy uzbieranych od znajomych i możemy już swoje stoisko zakładać 🙂 Daj znać na pe czy byłabyś chętna.
Na stronie Aro jest wzmianka, wpisowe 10 zł.
W sobote od 12 w niedz do 16 (ale nie wiem od której)
https://www.facebook.com/events/605552326249567/
W sumie nie ma tam za dużo napisane.
Ja się też nad tym zastanawiałam, ale rzeczy do sprzedania mam parę na krzyż... Chętnie bym się podłączyła do kogoś. Zwłaszcza, że mam do sprzedania też siodło, więc to całkiem niegłupie, może tak będzie łatwiej, jak ktoś będzie mógł przymierzyć na miejscu.
A gdzie ta stajnia Miska69? Macie moze jakies namiary?
Oczywiście standardowo nie mogę się dodzwonić żeby dowiedzieć się o szczegóły związane z giełdą.
Uzbierałam kilka osób i jak uda mi się dodzwonić do Aromeru albo odpiszą na e-maila to jadę. Gdyby ktoś miał niewielka ilość sprzętu to może się dołączyć. Będę w Sobotę.
Miło z ich strony, że przeznaczą wpisowe na schronisko.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 października 2015 18:16
A może ktoś by mógł wziąć ze sobą moje oficerki? Czy ten sprzęt musi być używany? Bo one są nowe i pilnie muszę je sprzedać...
Bede sobota, albo niedziela. Uzbierałam z 15-20 rzeczy, teraz musze to odchwaścic 😉
Tez mam siodło, kilka par bryczesów, wodze, wędzidła, wypinacze, ogłowie, kilka jakichś nachrapników, skośniki,  ochraniacze, popręgi, kantary... Z miłą chęcią to sprzedam lub wymienie 😉
I 10 zł na psiaki z chęcią zapłace 😉
toltek Jestem :-) Stajnia niedaleko Mińska Maz. Tu proszę link do fb: https://www.facebook.com/fortecastable?ref=hl, Pisz PW, albo dzwoń 669 887 478
[quote author=thaya link=topic=46.msg2424527#msg2424527 date=1443009311]
[quote author=PaniMalfoy link=topic=46.msg2424200#msg2424200 date=1442948925]
A ja poszukuję stajni (w możliwie przystępnej cenie) w okolicach Radzymina, Wołomina lub w drugą stronę - Legionowo. Generalnie interesuje mnie to, aby była możliwość treningów z trenerem, wyjazdów na zawody. Bezpieczne boksy, pastwiska, myjka są koniecznością. A jak będzie hala to już cud, miód i malina 😀



Heartland  🏇
[/quote]

Lub Lorcin/ k. Nasielska - Stangret 🙂
[/quote]

A ja polecam stajnie niedaleko Stanisławowa w Ładzyniu

Ciach - a ty tylko tak "przypadkiem" masz tę stajnię w swoich ogłoszeniach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Auto-reklama, przemycanie ogłoszenia
Mam pytanko. Czy ktoś stoi w stajni Liderówka w Łomiankach i chce podzielić szczerą opinia. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
Szukam kameralnej, tajniej stajni (do 600zł) w okolicach Ursusa (do 20km) - ktoś może coś polecić? Nie zależy mi na halach, myjkach i innych udogodnieniach. Najważniejsze jest całodzienne padokowanie bo koń w zasadzie na pół emeryturze.
Stajnia Sarmacja w Łąkach koło Radzymina
Dziękuje ale Radzymin jest po przeciwnej stronie miasta względem Ursusa 😉
Idrilla, chyba w tamtych okolicach nic nie ma. Nie wiem czy w Słomczynie u forumowiczki  w przydomówce nie będzie miejsca. Jakiś czas temu widziałam jej ogłoszenie.
idrilla jest jakaś stajnia w Ołtarzewie, często ją mijam. Ale żadnych info nie mam - moze ktoś cos wie?
Maja tylko padoki, bez pastwisk
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 października 2015 10:46
idrilla jest jakaś stajnia w Ołtarzewie, często ją mijam. Ale żadnych info nie mam - moze ktoś cos wie?


Jeżeli chodzi o tą blisko samej ulicy to nie polecam.  🤔
Idrilla w tych okolicach będzie problem niestety. Ja jestem z pogranicza piastowa/pruszkowa a konie mam aż za Żyrardowem.
Kurczę szkoda....dzięki za odzew!
W zasadzie to dzieki nowej drodze z Ursusa masz szybko w strone Puszczy Kampinoskiej, tylko ze do 600 zl bedzie ciezko.
Szukam stajni z fajnymi jazdami rekreacyjnymi/treningami, chętnie ze skokami. Nie jakoś super ambitnie, ale też nie zastęp i dupoklepanie 🙂 . Najlepiej żeby była to południowa, lewa strona Warszawy. Może komuś z Was przychodzi coś do głowy?
Bell pytaj w wątku rekreacyjnym, tutaj pensjonaty 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 października 2015 07:32
Czy ktos moze chce sie podzielic opinia o stajni w Zagoscincu? Jak z opieka, warunkami i jak sie zapowiada wizja z hala?
My już miesiąc stoimy w Czeremchowej. Ktoś o nią pytał, więc opiszę jak to wygląda z mojej strony. Wrażenia bardzo pozytywne. W boksach czysto (do wyboru stanie na słomie lub granulacie ze słomy), jedzenia dużo - na padoku mają spory paśnik z sianem, które stale tam jest. Stajnia korytarzowa - czysta i przewiewna. W boksach poidła automatyczne. Dach hali już jest zamontowany, niedługo będzie kończona. Jedyny minus to nieco kopny plac, ale część piachu będzie zepchnięta na krytą ujeżdżalnię, więc problem powinien się rozwiązać. Piach sam w sobie niezły, zwłaszcza zmoczony. Opieka też bardzo dobra, jestem stale informowana o wszystkim.  Karson okrągły i wyluzowany a w sumie o to mi chodziło. Stado zgrane na tyle, że nasza derka jest nadal cała (inna sprawa, że mój koń jest bardzo wysoko w hierarchii). I to chyba by było na tyle.
Szukam kameralnej, tajniej stajni (do 600zł) w okolicach Ursusa (do 20km) - ktoś może coś polecić? Nie zależy mi na halach, myjkach i innych udogodnieniach. Najważniejsze jest całodzienne padokowanie bo koń w zasadzie na pół emeryturze.


Idrilla ja dojeżdżam z Ursusa do Vethorse w Falentach (800zł) 9,5 km świetny dojazd autem. I to jest niestety najtańsza opcja także do 20km od Ursusa. Sabat ma także boksy w podobnej cenie. 600zł to niestety duży problem, przeszkoda w zasadzie w odnalezieniu ROZSĄDNEGO miejsca.
Powodzenia mimo wszystko w poszukiwaniu i jak coś znajdziesz to daj znać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się