UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 października 2015 20:27
Plus dla Milla, jako sprzedającej 🙂

+ dla kupujących:

Baś
*mg*
ola8719
zuz95
shade
atena23
aniara
Gabrysia
Malina2



+ dla sprzedających:

GrandP
Quattrina

Bardzo przepraszam, jeśli kogoś pominęłam  :kwiatek:
Polecam Hajduczek 🙂 Dziewczyna staje na głowie żeby wszystko grało. Jestem zadowolona z kupna u niej.
Zrobiłam zakup u FlightOfIkarus Bezproblemowy kontakt, przesyłka wysłana w określonym terminie i dobrze zabezpieczona. Dziękuję  :kwiatek:
Plus dla safie jako kupującej  🙂
Duży + dla pokolenie1991 szybka wysyłka, dobry kontakt i towar zgodny z opisem 🙂
mega mega + dla alnama - sprzęt w super stanie, odpowiednio zabezpieczony, bardzo dobry kontakt. Polecam, aż przyjemnie coś kupić 🙂
Duży pozytyw dla LUGANA, jako kupującej  🤣
polecam użytkownika " Qń " - zakupiłam kask, ekspresowa wysyłka, stan rewelacyjny - wszystko dokładnie jak na zdjęciu a kontakt idealny.
Użytkowniczka Gillian  :kwiatek: duży + jako kupująca, bezproblemowy kontakt, paczka odebrana i w ogóle wszystko super 🙂
+ dla kupującej Julina
+ dla sprzedającej Klami  :kwiatek: czaprak przecudny 🙂 w świetnym stanie
+ dla anai jako sprzedającej. Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2015 06:48
Nermutek :kwiatek:
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 października 2015 08:18
+ dla Feniks1238 jako sprzedającej  :kwiatek:
Bardzo szybko, miło i bardzo sprawnie 🙂!
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]+[/size][/size][/size] dla sprzedającej eMi1428
Plus dla Imagine1983  😅 Mimo zamieszania wszystko ok 🙂
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
19 października 2015 10:27
Plus dla cichutka_ Towar zgodny z opisem i błyskawiczna wysyłka 🙂
Plusik dla Sprzedającej madziara529. Miły kontakt, szybka wysyłka,  super naczólki  :kwiatek:
ogromny plus dla sprzedającej aprzybylska13. Zakupiona rzecz zgodna z opisem, szybka wysyłka i świetnie zapakowana paczka.
Moon   #kulistyzajebisty
21 października 2015 09:42
MEGA wielki + dla OK. jako sprzedającej, za ultra szybką przesyłkę w mej sytuacji podbramkowej  :kwiatek:
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
22 października 2015 11:52
wielki pozytyw dla pani.alex jako osoby ogłaszającej na re-volcie pomoc w znalezieniu i sprowadzeniu siodła z Niemiec. Pomimo tego że w końcu nie zdecydowałam się zamówić z niemieckiego e-baya służyła fachową pomocą, pomagała w poszukiwaniach, negocjowała dla mnie ceny i wykazała się dużym zaangażowaniem i cierpliwością
+ dla kupującej nuciaa
Plus dla kupującej akselka,  i sprzedającej melisa_lu 🙂 Polecam!!!
+ dla manierka za wymianę = sprawny kontakt, szybka wysyłka, przedmioty zgodne z opisem 🙂
Edit: mnie się udało uczciwie, ale należy uważać na tego użytkownika
lollopop bardzo dobry kontakt, wszystko super, dziękuję i pozdrawiam
Ja daje pozytywny komentarz dla Dramka,dziekuje za sliczna kurtke spooksa  🙂
Plus dla krawat jako sprzedającej  :kwiatek:
Duży plus dla aniaagre jako kupującej 🙂
+ dla anai jako sprzedajacej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się