Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 października 2015 17:14
o kurcze Thymos dziękuję  😡 :kwiatek:
Na imprezie nikt mi nie wierzył że mam 30 lat  😎
zabeczka17 bagażnik już gotowy  😁  jesteś mega śliczna!

A ja mam zdjecie, na którym wyszłam wyjątkowo korzystnie i wszystko jest udane - twarz, imidż i dizajn.

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t1.0-9/12096486_926276544084639_1278845684321150634_n.jpg?oh=608cebd3663dd6b8a4386a3459f03aba&oe=568C96B0[/img]

Ja to ta, która kuca  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 października 2015 17:41
kolebka bagażnika jam nie godna ,ale  dziękuję  :kwiatek:

fotke masz super, spojrzeniem swidrujesz 🙂 tylko jednak  poprosimy więcej twarzy 🙂
kolebka, super zdjęcie, uwielbiam paintball i żałuję, że moi znajomi tego nie podzielają 🙂

A ja po raz setny próbowałam zaprzyjaźnić się ze szminką i mam zdjęcie upamiętniające ten moment 😉 (Kiedyś dorobię się normalnego zdjęcia :hihi🙂
Prześliczna jesteś!
A szminka według mnie bardzo ci pasuje. 🙂
Pięknie! 😍
Ja mam dwa z jesiennego spaceru i jedno selfie.
I dopiero teraz widać, jak mi się kolor z włosów zmył  😀 W sumie to mam obecnie kolor zbliżony do mojego naturalnego 😉
busch   Mad god's blessing.
08 października 2015 23:09
kolebka, ale czaad! Kurczę korci taka zabawa, tylko chyba nieprędko będę miała możliwość pograć  🙂

gabb., kurczę, aż promieniejesz  😀

pamirowa, ładnie Ci w takim kolorze. Wracasz do naturalnego?

Ja aktualnie już PONAD ROK (ostatni raz się farbowałam gdzieś we wrześniu zeszłego roku) czekam aż mi cały odrost wreszcie zejdzie, bo chcę wrócić do swojego naturalnego koloru - . A włosy mam do ramion  🤔wirek: Nie kumam jak mogą mi aż tak wolno rosnąć włosy, po 10 miesiącach od farbowania słyszałam, że mam takie fajne ombre i gdzie robiłam  :bum:. Masakra... już mnie tak wkurzają te pozostałości farby sprzed roku, że chodzę do fryzjera jak tylko trochę odrosną mi włosy - no dobra, w moim przypadku można poczekać spokojnie 2,5 miesiąca żeby było co ścinać.

Jedno jest pewne - zostanę przy naturalnym kolorze chyba najbliższe 5 lat, bo za każdym razem jak będzie mnie kusić zmiana koloru, to sobie przypomnę to niekończące się oczekiwanie  😁
Świt

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 października 2015 07:44
Pokaż więcej sołtysie :P
Więcej? W jakim sensie?  😀iabeł:
haha  😀 
Byłam na paintballu, bo musiałam  😁 wyjście firmowe. Ale szczerze ? Nie żałuję, pewnie sama w życiu bym nie poszła, a tak była super zabawa 🙂

A co do twarzy, to może się dorobię kiedyś jakiegoś zdjęcia 😉

busch wracam do swojego koloru niezamierzenie 😉 Po takim rozjaśnieniu włosów jak sobie wcześniej zafundowałam ładny brązowy kolor, który miałam po wyjściu od fryzjera zmył się zaledwie po kilku myciach  😀 Pofarbowałam sobie włosy jeszcze raz, ale i tak po kilkunastu myciach kolor z brązu zmienił się w ciemny blond.
Żal mi niszczyć włosy bardziej farbowaniem, więc zostaję przy tym kolorze, który jest obecnie 🙂 O tyle dobrze, że naturalny mam zbliżony, więc nie będzie widać odrostów 🙂
pamirowa, spróbuj henną, ja farbuję już tylko tym, bo mam nie dość, że ładny kolor, to i włosy odżywione. Tylko trzeba brać tę proszkowaną wersję, płynne mają chemiczne dodatki.
Dobrze jest znaleźć kompana do rozmowy 😀

busch, faith, flygirl, dziękuję dziewczyny! :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 października 2015 10:57
Też mam z czworonożnym przyjacielem  🙂
Wawrek, weź ty się pomaluj  😎
Póki co jestem za wsadzeniem cię za kółko tego auta.
To się chyba auto MEGA - 13,6m dł. zrobi, hehe.
Mam nowe:
Rany, ty to masz wymyślne te sesje. Jak nie kogut, to ryba. 😀 Swoją drogą nie rozumiem, jak można dotknąć ryby gołą ręką, fuj. 😜
Thymos jesteś prześliczna...już od hohoho czasu podziwiam w Tym wątku Twoją urodę  😍
Thymos Twoja uroda to dla mnie definicja hasla "naturalnie piękna". Na wszystkich zdjęciach zachwycasz.

Nowe profilowe  🤣
Po pół roku na wyspie wrócilim do cywilizacji  😉




infantil włooosyyy!
Thymos, zaje*te zdjęcie!

infantil, uła! włosy czad! 😀

ja zamaskowana



i odmaskowana  😉

Czym zimniej, tym chętniej człowiek przegląd zdjęcia z lata
ogurek jako jedyny bez okularów, z boku bo ktoś musiał włączyć samowyzwalacz
A ja jesiennie - wielorybek w liściach 😀

maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 października 2015 19:27
Nie kokietuj 😉
maleństwo, dobra dobra, nie mów, że od razu taka się piękna czułaś z brzuchem ;P (a propos naszej rozmowy z dzieciowego, dodałam więcej na fb, ale pewnie znów nie widzisz :/ )
Dzionka, Ja taki brzuch mam bez ciąży. 😁
Ślicznie wyglądasz! :kwiatek:

Zarzucę dzisiejszym sefie saute. Zero makeupu, moje brwi naturalne, czyli ich brak. 😁



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się