Warszawskie voltopiry :)

busch   Mad god's blessing.
27 września 2015 18:27
aaga84, też się tak czułam i się rozglądałam za jakimś celebrytą, a tu nic 🙁. Albo nikogo nie poznałam po prostu bo jestem nie na czasie 😁. Na pewno sporo robią tzw. "uczesań", układania fryzury, a nie podcinania włosów/farbowania itd., więc może faktycznie jakieś gwiazdy estrady tam są 😀

Dodatkowo dostaniesz darmową kawę żeby Ci czas szybciej płynął podczas farbowania :P
rybka, dzięki, dobra myśl.
busch darmową kawę to ja dostaje zawsze u mojej fryzjerki w malutkim saloniku w MarcPolu do której chodzę od kilku lat  🤣 Ale ona farbowała mi włosy wielokrotnie i zawsze było jednak coś nie tak. Przedostatnim razem wybrałam ciemny blond, bo chciałam wrócić do naturalnego jak najbardziej, wyszedł ciemny brąz, który schodził do żółtorudego przez czerwony  😵 wyglądało to masakrycznie
aaga84, Ja tam od wielu lat w tym wątku polecam Franka Hurnego. Do wszystkiego, dla mnie to wirtuoz i jedyny fryzjer, który może dotknąć moich włosów.

Dziewczyny, dobry alergolog prywatnie poszukiwany  🤔
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 października 2015 21:58
Bożena Kulpa w Luxmedzie
Muszę skserować dwie książki w formacie ok.A5 po 100 stron każda. Potrzebuję tego w miarę sprawnie od ręki i żeby mnie to nie kosztowało majątku. Polecacie jakiś punkt?
Ja zawsze kseruję/drukuję w punkcie na przeciwko Akademii Pedagogiki Specjalnej na ul. Szczęśliwickiej (koło dworca zachodniego). Za wydruk pracy dyplomowej zapłaciłam tam bodajże 12 czy 15zł, z oprawą itp więc zwykła książka nie powinna wyjść drogo. Robią od ręki albo trzeba chwilę poczekać.
infantil przy metrze politechnika jak się wychodzi za znakami na Politechnikę to po lewej stronie jest punkt ksero za 6gr. Nie ma nic taniej w Warszawie z tego co się orientuję. Spokojnie Ci tam książkę skserują i 100 stron wyjdzie 6 zł
Jest jeszcze na punkt na bazarze przy Al.lotników, ta sama firma co przy polibudzie, kserowalam tam za 4gr 😉
Dziękii! Al. Lotników to daleko ode mnie, ale Politechnika brzmi ok  😀
Scottie   Cicha obserwatorka
10 października 2015 09:49
Wszystko związane ze studiami xerowałam tam: http://xerodruk.com/
Scottie to własnie to o czym mówiłam przy Polibudzie 😀
Bożena Kulpa w Luxmedzie

Gdzie konkretniej przyjmuje?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 października 2015 09:48
Alabamka z googl'a http://bozena-kulpa.mylekarze.pl/ 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 października 2015 18:14
Mam problem z Karta Miejską :/

W piątek doładowałam ją w automacie, kliknęłam "przedłuż kontrakt"(w zeszłym miesiącu kupowałam bilety tylko na 2 strefę), bilet doładowało, zapłaciłam 112zl(żaden inny bilet tyle nie kosztuje).
Dziś chciałam kartę aktywować... i pokazuje mi się komunikat, że "karta jest nie ważna w tej strefie" 🤔 Próbowałam w dwóch kasownikach w dwóch różnych autobusach 🙁

Ktoś z Was miał podobny problem? Nie wiem co teraz robić, potwierdzenia nie mam bo śpieszyłam się na metro, ale mam potwierdzenie transakcji z banku, gdzie widać sumę i miejsce. Do pracy muszę codziennie dojeżdżać, wolne mam dopiero w czwartek, na bilety przez ten czas wydam majątek :/ Infolinia dziś nie działa, może jutro się dodzwonię... ale jestem zła! 🍴
Scottie   Cicha obserwatorka
11 października 2015 18:19
Infolinia dziś nie działa, może jutro się dodzwonię... ale jestem zła! 🍴


19115 działa całodobowo, jak nie możesz skontaktować się telefonicznie, to spróbuj przez internet/czat
Czy znacie jakąś fajną knajpkę, gdzie można posiedzieć i miło spędzić czas, w okolicach Empiku na Marszałkowskiej (116)? To ne moja strona Centrum, a znajoma z Krakowa szuka.
Słoik - tuż przy wyjściu z Empiku, tylko od strony wiecha a nie marszałkowskiej
Wypoczynkownia, kawałek od Empiku bo na Hożej ale jest fajnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 października 2015 19:40
Wypoczynkownia zamknięta
Wypoczynkownia zamknięta


wow od kiedy? Fakt nie byłam ze wzgl. na brzucha w centrum od sierpnia, ale wyglądało, że się utrzymają. 🙁
Słoiki są spoko, polecam!
Choć rozczarowująco mało rzeczy dają w słoikach 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 października 2015 15:56
[quote author=Misskiedis link=topic=4154.msg2436581#msg2436581 date=1445280025]
Wypoczynkownia zamknięta


wow od kiedy? Fakt nie byłam ze wzgl. na brzucha w centrum od sierpnia, ale wyglądało, że się utrzymają. 🙁
[/quote]

Niecały tydzień temu dali info na facebooku
Koleżanka Słoikiem zachwycona. Byłyśmy potem na piwie w "Ceska", fajny klimat, ale drogo.
Poszukuję dobrego (świetnego) sklepu stacjonarnego z suplementami dla koni w Warszawie lub w północnych przedmieściach (kier. na Wyszków) który będzie jutro otwarty. Poluję na biotynę, witaminy, probiotyk, MSM, i paszę Masters (to niekoniecznie w sklepie stacjonarnym)

doradźcie mi coś  :kwiatek:
Ja tego typu zakupy robię w Animavecie ale to Wawer.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 października 2015 20:39
Kaprioleczka, tez bym stawiala na Animavet, zazwyczaj mieli troche na stanie- mozesz zawsze rano zadzwonic, zeby nie wycieczkowac bez sensu. W innych sklepach raczej asortyment bardzo podstawowy i reszta ew. na zamowienie.
zadzwonię rano ale jesli beda mieć to podjadę gdzie bądź. dzięki  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
24 października 2015 17:47
Nanana, czy ktoś ma na szybko pomysł gdzie dziś można pójść z paczką znajomych (około 8 osób) tak, żeby nie było mega drogo (czytaj driny za 35 zł w górę odpadają), dawali różne rodzaje alko, można było coś ewentualnie przegryźć (bez mięsa też) i jeszcze żeby to było w centrum? Spiskowcy rozkoszy odpadają niestety - brak miejsc.
hej, czy mógłby polecić mi ktoś dyspozycyjnego kowala, tylko takiego z głową który podkuje (a najlepiej przyklei) klin pod jedną nogę? mamy w pooperacyjnej nodze za niską piętkę i koń się opiera całkowicie na pazurze. w Lublinie to mam kilku, w Warszawie nie znam nikogo. help  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się