telefony komórkowe

Ciężko mi tak doradzać nie mając Twojego problemu fizycznie w łapie, no i nie pamiętam też jak to jest w xperiach, ale po pierwsze oczyść ram (wystarczy ręcznie w ustawieniach wejść w uruchomione aplikacje i powstrzymywać co nieużywane), później z poziomu ustawień aplikacji wejdź do katalogu, gdzie masz wszystkie aplikacje-gry, systemówki itp., tam wymuś zatrzymanie wszystkich pozycji, które są związane z odtwarzaniem wideo-Youtube, wideo, odtwarzacze streamingów itp. Wyłącz i włącz telefon, jak samo wymuszenie zatrzymania nie podziała to spróbuj opróżnić cache w tych wszystkich systemówkach (tylko wtedy wszystkie zapamiętane przez urządzenie ustawienia się skasują), też wyłącz i włącz i daj znać 🙂 rozumiem że zdjęcia, muzyka, aplikacje-wszystko inne działa?
Gillian   four letter word
29 września 2015 12:25
taaak, wszystko inne działa bez zarzutu!

Edit. Przechwaliłam. Kamera nie nagrywa. Jest nagranie i dźwięk, ale nie ma obrazu. No szajse!!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 września 2015 12:33
Gillian, a odistalować i ponownie zainstalować YT?
Gillian   four letter word
29 września 2015 12:36
JARA, było. Przeczytaj co dopisałam, problem chyba leży głębiej 🙁
Gillian, a wymuszenie zatrzymania i wyczyszczenie cache? Próbowałaś już?
Gillian   four letter word
29 września 2015 13:48
jeszcze nie, pobawię się tym w wolnej chwili
Dziewczyny, czy HTC desire 820 to dobry telefon? Czytałam komentarze tak diametralnie różne, że naprawdę nie wiem, czy to cud czy najgorszy szit  😁
Wszystko zależy czego oczekujesz od telefonu, z jakiego modelu się przesiadasz 🙂 mam 820 od miesiąca, chętnie odpowiem na Twoje pytania 🙂
maracuja, z nieba mi spadłaś 😀 przesiadam się z lumii 920, więc na pewno będę zadowolona z wielu modeli. A czego oczekuje? Słyszałam, że ma słabą baterię, chciałabym, żeby wytrzymywał od rana do wieczora, a nie że biegam wszędzie z ładowarką i co chwile przy kablu. No i żeby się nie ciął i nie wyłączał sam z siebie, żeby nie mulił.
Strasznie mi się podoba, że jest taki duży, wygląda bardzo ładnie. A oprócz tego to możesz tak pokrótce powiedzieć jak się sprawuje? :>
przesiadam się z lumii 920, więc na pewno będę zadowolona z wielu modeli.

Śmiałbym się, gdybym jej nie miał  🤣
Nie muli, nie wiesza się, nie wyłącza się samoistnie 🙂 te problemy miałam przy poprzednim telefonie, więc jestem dość wyczulona 😁 ogólnie bateria trzyma dobrze! Cały dzień mi wytrzymuje, a przeglądam często fb, Internet, instagrama, snapa, dodatkowo dużo piszę na messengerze. Jak jestem połączona z wifi to bardzo wolno schodzi bateria. Aparat - radzi sobie bardzo dobrze jak jest jasno, problemy zaczynają się jak gaśnie światło 😉
Jestem naprawdę zadowolona, wielkość jest jak dla mnie super, choć początkowo trochę niewygodnie leżał w dłoni. Chłop tylko się śmieje, że to "telewizor", w momencie jak trzymam komórkę przy uchu to połowę telefonu widać jak się patrzy na mój profil 😂
Plastik z którego jest wykonany jest dość śliski, więc zalecam kupno case'a!

E: Zapomniałam o głośniczkach! 820 gra przepięknie, głośno, czysto, bez trzeszczeń 😍
maracuja, zachwalasz 😀 chyba mnie przekonałaś, najbardziej mi zależało na baterii, bo też ciągle na Messengerze, fb, instagramie, no jak mam przerwę w pracy, to ciągle chodzą, więc obawiałam się czy podoła, ale przekonałaś mnie 😀

ogurek, haha 😁
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  👀
Istnieje jakaś realna szansa na zdobycie Samsunga Galaxy S5 ACTIVE?
Co się właściwie z tym modelem stało? W regularnej sprzedaży jest S5 NEO, S5 LTE a mnie interesującego akurat nie  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 października 2015 19:32
Aktualizował ktoś M2 do Lollipopa? Warto?
Facella, ja mam akurat na Z (w sumie podobne telefony). Dla mnie dziwny jest ten system. Zmienił się ogólny wygląd (nie podoba mi się) i to, że jak np. przeglądasz FB i ktoś do Ciebie zadzwoni, to pokazuje sie tylko pasek u góry i możesz odebrać, albo odrzucić. Mnie akurat to wkurza, bo mam w tamtym miejscu pekniecie i nie działa mi dotyk, ale jak komuś działa, to może być całkiem fajne 🙂 Różnic w trzymaniu baterii/ogólnym działaniu telefonu nie zauważyłam, ale może to zależne od modelu, wiec nie ma to znaczenia.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 października 2015 20:25
Widziałam krótko Lollipopa na flagowym LG i totalnie mi się nie podobał, ale Sony chyba się wizualnie różni... Sam telefon mulił jak sto pierunów.
Szkopuł w tym, że większość M2 (w tym moja) ma problem z akceleratorem - po rozmowie po prostu się zawiesza i nie działa autoobracanie ekranu, potrafi to wk...urzyć, podobno aktualizacja systemu miała ten problem rozwiązać, ale że wyszła niedawno, to jeszcze nie natrafiłam na info, czy komuś udało się w ten sposób rozwiązać ów błąd. A jeśli ma dalej nie działać, to ja tego systemu zwyczajnie nie chcę. Dlatego pytam o ten konkretny model, bo jednak do Ztki to mu daleko.
To jeszcze w razie gdyby nikt się nie wypowiedział to dopiszę 😉 Zapomniałam o tym, ale to możliwe, że coś zrobili z tymi rozmowami. Akurat u mnie podczas rozmów często nie działał głos i mikrofon. Musiałam włączyć na głośnik, żeby słyszeć. Nie zepsuło się w nic w sensie mechanicznym, tylko coś się zlagowało, bo raz działało, raz nie. Po aktualizacji już się to nie zdarzyło. Możliwe, że warto spróbować, coś tam widocznie podziałali 🙂
Jak tak Was czytam to kolejny raz sobie przypominam czemu mam Lumie.  😎
Według mnie najlepszy system to i tak iOS 😉 totalnie zjechanego iPhone udało mi się samej w domu naprawić w 30 min (postawienie systemu na nowo). jak będę kiedyś zmieniac telefon, to już tylko na iPhone 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 października 2015 10:19
A ja wczoraj przedłużyłam umowę. Miałam brać HTC desire 820, ale jednak wielkość i cena mnie pokonały, wybrałam 620. Brałam pod uwagę lumię, ale jakoś mnie przy oglądaniu nie przekonała.
Libeerte, ja nadal rozmawiam przed słuchawki  😂
Lollipop nie sprawia problemów póki co, wszystko działa i nie muli.
Facella, wczoraj zrobiłam aktualizację, mulił na początku chwilę, później działał jak należy i tak jest do teraz. Fakt, wygląd się trochę zmienił, mnie to zbytnio nie przeszkadza. A problemu z obracaniem ekranu w swojej M2 nie miałam i nie mam 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 października 2015 19:05
czy ja dobrze czytam, że kupując BIS mam nielimitowany dostęp do apek zainstalowanych na telefonie, bez dodatkowych opłat?
Mam pytanie do osób, które też zaktualizowały androida. Zauważyliście spadek jakości zdjęć? Najpierw zauważyłam to na Snapchacie, ale zrzuciłam winę na aplikację, ale teraz widzę, że robiąc zdjęcia normalnie też wyglądają znacznie gorzej. Mam Xperię M2. Ktoś coś wie na ten temat?
Ma/miała któraś Samsunga J7?
Czy ma ktoś internet 4 g t mobile? ponieważ nie potrafię połączyć się z siecią ? ktoś może pomóc?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 listopada 2015 21:47
Ma ktos Samsunga Galaxy J1 albo core prime lte?
Donia Aleksandra, ja mam. Na iPhone wybierasz w "Siec komórkowa" jaką chcesz, 2G, 3G albo LTE. Ale jak jest na innych telefonach to nie wiem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 listopada 2015 08:25
Donia, może jesteś poza zasięgiem? Albo musisz ustawić to manualnie? Nie wiem jaki masz telefon, u mnie w M2 automatycznie wybiera sieć, z którą się łączy (jak ma do wyboru np. 3G i LTE to połączy się z LTE), chociaż można też ustawić, żeby łączył z konkretną siecią. Poszukaj w ustawieniach, jeśli w tym rzecz.
Kruger&Matz to dno i wodorosty, już cierpliwości do nich nie mam  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się